Imperia Online Turkey  
Haziran 23, 2024, 09:58:23 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: fırtına ittifakı döneklik etti.adam gibi adam bir kumpas ittifakı varmış.  (Okunma Sayısı 18528 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Ekim 23, 2011, 05:08:59 ÖS »

oğuzğan'ın hile yapıp yapmadığını bilemem ama yalancı ve iftiracı olduğunu biliyorum  Smiley aylarca forumda hi-tack ve benim aynı kişi olduğumu iddia etmişti iftira atmıştı bir sürü Grin çok sağlam bir karakter olduğunu söyleyemem,  neyse konu dağılmasın  Wink

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Ekim 23, 2011, 05:18:26 ÖS »

bizim insanlarımız çok saf kalpli hiç düşünmüyolar biz 1 sene oynuyoz 3-4 m yapıyoz bu herif 9 milyon kusur yapıyo acaba nasıl yapıyo diye sorgulamadan şakşakçılık yapılıyor
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Ekim 23, 2011, 06:05:05 ÖS »

oğuzğan'ın hile yapıp yapmadığını bilemem ama yalancı ve iftiracı olduğunu biliyorum  Smiley aylarca forumda hi-tack ve benim aynı kişi olduğumu iddia etmişti iftira atmıştı bir sürü Grin çok sağlam bir karakter olduğunu söyleyemem,  neyse konu dağılmasın  Wink

Herhangi biri hakkında istediğini Düşüne bilirsin Fakat şuanda burada cevap hakkı olmayan birisinin arkasından konuşmak Doğru degil bence Sad   

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Ekim 23, 2011, 06:11:34 ÖS »

bizim insanlarımız çok saf kalpli hiç düşünmüyolar biz 1 sene oynuyoz 3-4 m yapıyoz bu herif 9 milyon kusur yapıyo acaba nasıl yapıyo diye sorgulamadan şakşakçılık yapılıyor

Şimdi sen 1 ay çalışıp 3bin lira maaş alıyorsun diyelim , başka adam 1 ay çalışıp 20bin lira maaş alıyor...

Bunun nedenini sana sorsak sen dicen hile yapıyor...

Sen lise mezunusun adam yüksek lisans doktora falan yapmış ama senin için bunun önemi yok öylemi?
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Ekim 23, 2011, 06:33:19 ÖS »

Şimdi sen 1 ay çalışıp 3bin lira maaş alıyorsun diyelim , başka adam 1 ay çalışıp 20bin lira maaş alıyor...

Bunun nedenini sana sorsak sen dicen hile yapıyor...

Sen lise mezunusun adam yüksek lisans doktora falan yapmış ama senin için bunun önemi yok öylemi?
arkadaşım ne desek anlamıcanız tamm hile yapmadı iyi oyuncudur tebrik ederim  *kissgirl*
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Ekim 23, 2011, 07:47:01 ÖS »

oguzhan iyidir o dönemde hatırlıyorum sırf üniversite eko ile yaptı o puanı.zaten rütbesinde de anlamanız lazımdı.savaşmadan eko yaptığını.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Ekim 23, 2011, 09:55:45 ÖS »

arkadaşım ne desek anlamıcanız tamm hile yapmadı iyi oyuncudur tebrik ederim  *kissgirl*

Varsa hile yaptıgına dair kanıtın kanıtla , çamur atmakla olmaz bu işler , neyse konuyuda kirletmeyelim.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #37 : Ekim 23, 2011, 10:35:15 ÖS »

Herhangi biri hakkında istediğini Düşüne bilirsin Fakat şuanda burada cevap hakkı olmayan birisinin arkasından konuşmak Doğru degil bence Sad   
sana tamamen katılıyorum ayıp diye bir şey var oğuzhan çok iyi bir insandır çokda iyi oyuncudur...

sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Ekim 24, 2011, 11:38:06 ÖÖ »

burada yazdıklarımı o buradaykende söylediğim için arkasından konuşmuş olmuyorum sanırım.  Smiley
neyse konu sahibi arkadaşa saygısızlık olmasın. nokta.  Wink  *offtopic*

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
___z
ZELİHA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Kasım 21, 2011, 01:22:29 ÖS »

diyarda adam gibi adam kalmamış yuh yaaa.fırtına ittifakındaki akkar murhand rüzgar61 3 ünüzde 5 para etmezmişsiniz yazıklar olsun size.

Uploaded with ImageShack.us
___z
ZELİHA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Kasım 21, 2011, 01:38:48 ÖS »

KUMPAS ittifakı fırtınadan daha mert çıktı.fırtınadan bi halt olmazmış yazık.diyar sonunu bekleyip ordu biriktirenler şimdi ne oldukları belli oldu

KİMCAPTAN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Kasım 21, 2011, 09:14:44 ÖS »

KUMPAS ittifakı fırtınadan daha mert çıktı.fırtınadan bi halt olmazmış yazık.diyar sonunu bekleyip ordu biriktirenler şimdi ne oldukları belli oldu

ne diye seni ittifaktan çıkardılar onu çözemedim..diyar basından beri ittifakta sen ve serkandan baska zaten savasan yoktuki..
___z
ZELİHA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Kasım 22, 2011, 08:37:17 ÖÖ »

zaten niye attıklarını demediler. seni niye attılar peki sen de kendi halinde idin kimkaptan.hatta endlessly giderken hesabımı kimkaptana verin demişti. onun hesabını bile batırdılar emanete hıyanet ettiler .anla işte ittifak kimlerin eline kaldı. sezer asla kumpas ile barış bozulmayacak demişti.bunlar fırsatçı çıktı başka bişey değil.kızılordu kısa bir süre önce kumpasa barış anlaşması teklif etti.sizle barış yapalım şimdiye kadar yanlış ittifakla savaşmışız fırtınayla savaşacağız  dediler.kumpas barışı kabul etmedi.ama şimdi ne oldu fırtınadan 3 çatlak ses kumpasa savaş açalım diyor.insan utanır biraz ama nerdeeee.
« Son Düzenleme: Kasım 22, 2011, 08:59:49 ÖÖ Gönderen: ___z » Kayıtlı

KİMCAPTAN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Kasım 22, 2011, 09:45:42 ÖÖ »

zaten niye attıklarını demediler. seni niye attılar peki sen de kendi halinde idin kimkaptan.hatta endlessly giderken hesabımı kimkaptana verin demişti. onun hesabını bile batırdılar emanete hıyanet ettiler .anla işte ittifak kimlerin eline kaldı. sezer asla kumpas ile barış bozulmayacak demişti.bunlar fırsatçı çıktı başka bişey değil.kızılordu kısa bir süre önce kumpasa barış anlaşması teklif etti.sizle barış yapalım şimdiye kadar yanlış ittifakla savaşmışız fırtınayla savaşacağız  dediler.kumpas barışı kabul etmedi.ama şimdi ne oldu fırtınadan 3 çatlak ses kumpasa savaş açalım diyor.insan utanır biraz ama nerdeeee.

bana savasa gircez kücük hesapları çıkartıyoruz falan yazmıslar ama bakıyorumda diğer küçük hesaplar ittifakta hala duruyor neyse sağlık olsun diyar basından bilseydik hiç bulasmazdık..zaten diyarda bitti asker basmaya devam etsinler belki savasacak birilerini bulurlar:))
murhand
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Kasım 23, 2011, 09:20:21 ÖÖ »

__z kardeş sen biliyorsun ben bu adamları 1 aydır aralıksız vurmaya çalışıyorum ne işse hepsi bi şekilde haber alıyor neyse... sen gittin bunları takır takır indirdik... sen bana savaş taktiği verecek kadar tecrüben yok senin bana sadece bu saat'de vur diye tavsiyelerin oldu... bu diyar çok sakin geçti eğerki benim puanım yetseydi alayını yakardım burda oynayan oyuncuların puanları 500k 800k çoğunluk  ben saldırı yapamıyorum bile.... 1.250m şovalyem var toplam ordum 4m....... diyar 6 oynuyorum şimdi....
7 gün geçmeden savaş raporu yayımlanamaz.
« Son Düzenleme: Kasım 23, 2011, 10:12:46 ÖÖ Gönderen: sertan1973 » Kayıtlı
Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!