Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 08:25:09 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: fırtına ittifakı döneklik etti.adam gibi adam bir kumpas ittifakı varmış.  (Okunma Sayısı 18356 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_ceelO
_WitchKing ( v5 )
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Aralık 21, 2011, 01:09:06 ÖS »

vaayy be biz seni Murat diye biliyorduukk  Smiley..
Ben HayaLeT_ ..Last_PORT ittifakindaki ama CAnlar oyunu biraktiginda bende birakmistiim ..ne diyim bilmiyorum sen oyuna basladigindan beri suuperdiinn .. Hala da oylesiin inns bi diyarda geen oynarizz  Smiley Tebrikler  Smiley bu arada oyunun ilkbaslarinda ilk saldiriyi senden yemistiim  Grin askerim yooktu ve merkez basiyodum sabah bi kalktigimda bombos  Grin Grin
___z
ZELİHA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Aralık 21, 2011, 03:48:55 ÖS »

Alıntı
[vaayy be biz seni Murat diye biliyorduukk  Smiley..
Ben HayaLeT_ ..Last_PORT ittifakindaki ama CAnlar oyunu biraktiginda bende birakmistiim ..ne diyim bilmiyorum sen oyuna basladigindan beri suuperdiinn .. Hala da oylesiin inns bi diyarda geen oynarizz  Smiley Tebrikler  Smiley bu arada oyunun ilkbaslarinda ilk saldiriyi senden yemistiim  Grin askerim yooktu ve merkez basiyodum sabah bi kalktigimda bombos  Grin Grin/quote]

HATIRLADIM OYUNUN İLK AYLARINDA SADECE SAVAŞ YAPMIŞTIM EKO YAPMAMIŞTIM.BU DA AMACIMIN Bİ PARÇASI İDİ SON LİMANIN GÖZÜNÜ BOYAMAKTI AMAÇ HEHEHEHE:)))) LAST PORTA BU SAYEDE GİRMİŞTİM.AMA ÇOOOK SIKICI İDİ O İTTİFAK ÇOK ZOR SABRETTİM.7 AY LİMOŞUN SAÇMALIKLARINA DAYANDIM IYYYH
« Son Düzenleme: Aralık 26, 2011, 02:11:31 ÖS Gönderen: ___z » Kayıtlı

Uploaded with ImageShack.us
_ceelO
_WitchKing ( v5 )
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #62 : Aralık 21, 2011, 05:00:05 ÖS »

yokk yaa o kdr da sıkıcı degildi  Smiley Grin *rose*
« Son Düzenleme: Aralık 21, 2011, 05:06:07 ÖS Gönderen: Edessa » Kayıtlı
__z
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #63 : Ekim 20, 2013, 08:06:42 ÖS »

Tebrikler  Kurtulunsaydı ben kurtulurdum yav  Grin  Kaç kez bıraktım başladım ben bile Hatırlamıyorum artık  Wink
     *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Grin Grin Wink Wink hmmm bırakcam dedim bıraktım oyun nasıl oynanıyordu onu  bile unutmuşum alternatif bulunca oyuna vakit kalmıyor. iş güvenliği uzmanı olcam artık yazık ne çok zaman öldürmüşüm bu sitelerde allaha şükür kurtuldum dönmedim oyuna.
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #64 : Ekim 21, 2013, 05:31:14 ÖS »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Grin Grin Wink Wink hmmm bırakcam dedim bıraktım oyun nasıl oynanıyordu onu  bile unutmuşum alternatif bulunca oyuna vakit kalmıyor. iş güvenliği uzmanı olcam artık yazık ne çok zaman öldürmüşüm bu sitelerde allaha şükür kurtuldum dönmedim oyuna.
darısı kurtulamayanların başına  Grin Grin Grin Grin
__z
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #65 : Ocak 01, 2014, 06:42:29 ÖS »

Shocked Shocked Grin Grin oleyyy sınavı kazandım iş güvenliği uzmanıyım artık.bırakın şu oyunları hayatınızı kaydırıyor Wink
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #66 : Ocak 02, 2014, 12:38:22 ÖS »

Shocked Shocked Grin Grin oleyyy sınavı kazandım iş güvenliği uzmanıyım artık.bırakın şu oyunları hayatınızı kaydırıyor Wink
işini buldun evlendin çoluk çocuğa karıştın tam imperia online vakti  *hahaha* *hahaha*
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!