Imperia Online Turkey  
Haziran 06, 2024, 01:28:54 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539891 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4185 : Mayıs 13, 2012, 07:52:36 ÖÖ »

bastard=psikopat

biz 30 sevıye casusdan daha azla oynamayız

nerden geldi bilmiyorum aklıma ama sanırım uydu  *hahaha* *hahaha*  özellikle tam 2. dk sı abisi öyle diyo  *hahaha*

http://facedl.com/fvideo.php?f=akneukoqaqnxokq&emniyet-muduru-polat-cakir-ve-halit-i-sul
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4186 : Mayıs 13, 2012, 08:50:18 ÖÖ »

pears yazısından alıntı dır .
Ama 24  25 seviye casusluk basmak nasıl bir piskopatlıktır orasını anlayamadım .

Ve son söz : Spy arkadaşım ben kimseyle aşık atmıyorum. Kim daha iyi görelim falan gibi mesajların lüzumu yok. Çok hevesliysen bir şeyler göstermeye önder buyur  (Köylü kurnazlığının lüzumu yok canım kardeşim )

oyunu çok iyi bildiğini söylüyorsun .
oyunla ilgili bilgi ve başarılarından bahsediyorsun .

25 / 30 seviye casus basan oyuncuya  piskopat yakıştırması yapıyorsun .
askeri puan ve onur için oynayan oyuncular genelde bunları duruma göre yapar  .
ilginç olan senin bunu piskopatlık olarak yorumlaman bence .

mesi  den korkuyorsan bunu burada söylemen yeterli  pears .
lafı evirmeye çevirmeye gerek yok .

sen çok büyük oyuncusun ya ne oldu ?

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4187 : Mayıs 13, 2012, 08:54:52 ÖÖ »

280 sayfanın özetinden şunu anlıyoruz ki mesi buhala gibi bulgarlar bizim adminlerden çok şey biliyor ve büyük bir hevesle başlanan diyar 13 de eziliyorlar. spy de admınlere gıcık oldugundan geçirdikçe geçiriyor  Grin adminlerde uzun uzun yazıyolar herkeste okumaya üşeniyor  Grin

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4188 : Mayıs 13, 2012, 08:56:31 ÖÖ »

280 sayfanın özetinden şunu anlıyoruz ki mesi buhala gibi bulgarlar bizim adminlerden çok şey biliyor ve büyük bir hevesle başlanan diyar 13 de eziliyorlar. spy de admınlere gıcık oldugundan geçirdikçe geçiriyor  Grin adminlerde uzun uzun yazıyolar herkeste okumaya üşeniyor  Grin
Hile olarak evet çok şey biliyorlar. Oyun olarak boşlar  Wink  Grin Grin Grin
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4189 : Mayıs 13, 2012, 08:57:38 ÖÖ »

Hile olarak evet çok şey biliyorlar. Oyun olarak boşlar  Wink  Grin Grin Grin
ne kadar hile olursa olsun oyun bilgisi olmadan birşey yapamazlar.. bu arkadaşlar hile yapıyorlardır doğrudur ancak oyun bilgileride yeterince var gibi.. hilesiz oynasalarda ezerler gibi duruyor. tabi edessa nın uyudugunu görmedim onu vurmaları bıraz zor  Grin Grin

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4190 : Mayıs 13, 2012, 09:02:00 ÖÖ »

ne kadar hile olursa olsun oyun bilgisi olmadan birşey yapamazlar.. bu arkadaşlar hile yapıyorlardır doğrudur ancak oyun bilgileride yeterince var gibi.. hilesiz oynasalarda ezerler gibi duruyor. tabi edessa nın uyudugunu görmedim onu vurmaları bıraz zor  Grin Grin
Hilesiz oynasalar emin ol dümdüz olurlar. Tmm savaştan anlıyorlar ama savaşmak için ekonomi şarttır. Bu adamlar tonlarca mal aşırıyor. O parayla asker basıyorlar. Ve o askere de bakıyorlar. Şartlar eşit olsun hilesiz veya hileli ne şekilde olursa olsun emin ol dümdüz olurlar. O kadar kaynağı hırsızlıkla aşıran herkes o orduyu basar. Ayrıca ordu diziliminden de pek anladıkları söylenemez. Eğer şu an programlarına ve hilelerine çare bulsunlar. Şu an biterler. Dümdüz yapacak oyuncularımız var. 2 kuruşluk adam bunlar. Mesi ban aldı 1975 in ordu terhis oldu ama adam taa nerelere geldi ondan sonra.  Bunları 11 eyaletle yapıyo  bu arkadaşlar.. Buhala desen oyundan uzaklaştırıldı. Yemişim böyle oyun bilgilerini ben  bunların  Wink
« Son Düzenleme: Mayıs 13, 2012, 09:04:25 ÖÖ Gönderen: nowayout » Kayıtlı
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4191 : Mayıs 13, 2012, 09:06:42 ÖÖ »

Hilesiz oynasalar emin ol dümdüz olurlar. Tmm savaştan anlıyorlar ama savaşmak için ekonomi şarttır. Bu adamlar tonlarca mal aşırıyor. O parayla asker basıyorlar. Ve o askere de bakıyorlar. Şartlar eşit olsun hilesiz veya hileli ne şekilde olursa olsun emin ol dümdüz olurlar. O kadar kaynağı hırsızlıkla aşıran herkes o orduyu basar. Ayrıca ordu diziliminden de pek anladıkları söylenemez. Eğer şu an programlarına ve hilelerine çare bulsunlar. Şu an biterler. Dümdüz yapacak oyuncularımız var. 2 kuruşluk adam bunlar. Mesi ban aldı 1975 in ordu terhis oldu ama adam taa nerelere geldi ondan sonra.  Bunları 11 eyaletle yapıyo  bu arkadaşlar.. Buhala desen oyundan uzaklaştırıldı. Yemişim böyle oyun bilgilerini ben  bunların  Wink
tamam gelde benim konuda tartışak  *hahaha* *hahaha*

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4192 : Mayıs 13, 2012, 09:10:46 ÖÖ »

*hahaha* *hahaha* *hahaha*
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4193 : Mayıs 13, 2012, 09:15:41 ÖÖ »

Grin Grin  *hahaha* *hahaha*
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #4194 : Mayıs 13, 2012, 09:33:29 ÖÖ »

Kısaca çeviri kısmına el atmaları gerikiyor demek ki eksik yada yanlış tarafları var çevirinin  Smiley
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4195 : Mayıs 13, 2012, 09:47:41 ÖÖ »

bu kime ne dedi la şimdi  Grin anlayan varsa tercüme etsin  Grin

kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4196 : Mayıs 13, 2012, 10:10:43 ÖÖ »

ne kadar hile olursa olsun oyun bilgisi olmadan birşey yapamazlar.. bu arkadaşlar hile yapıyorlardır doğrudur ancak oyun bilgileride yeterince var gibi.. hilesiz oynasalarda ezerler gibi duruyor. tabi edessa nın uyudugunu görmedim onu vurmaları bıraz zor  Grin Grin

geçen gün edessayı inceledim ( GEZGİNBORSA %20 ile yağma attıktan sonra ) ..!   10 kez gelenin 6 sı eli dolu dönmüş Wink  yani hiçte sandığın gibi değil..

DipnoT :  spy gibi her açıkta laf söyliyim diye demedim ,  sadece gözlemlerimi söyledim..

Bu arada bulgar arkadaşların hepsi oynamayı gayet iyi biliyorlar , ben eminim onlarda bulgarların en iyi oyuncularıdır kuvvet muhtemel oynayış tarzlarından belli..  hani vurulmamayı  program sağlıyor eywallah, ticaretten geçiniyorlar eywallah ama diyar başı savaşlarını falanda incelersek bu işi biliyorlar..
Fakat nedense hileden vazgeçemiyorlar..

Son olarakta MEsi sen iyi birine benziyorsun senden bir ricam olsa yaparmısın ??    İttifağınızın  casuscusu ile   GEZGİNBORSA casus atıp ,  casuslar içerde yazarmısın ??   GErçek casusluk seviyenize  GEzginbors  bakıp  burda paylaşsın..  Ondan sonra bu casusluk meselesinede bir son verelim bakalım türklermi haklı  bulgarlarmı... 

bunu yap haklıysanız emin ol burda çoğunluk sizi tebrik edicek..

DipNot:  neden gezgine at dedim ,  çünki sınırı en yüksek o bizde   *hihi*  ( casusları 27 çıkarsa haklılar beyler )   *hahaha*

Uploaded with ImageShack.us
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4197 : Mayıs 13, 2012, 10:14:26 ÖÖ »

geçen gün edessayı inceledim ( GEZGİNBORSA %20 ile yağma attıktan sonra ) ..!   10 kez gelenin 6 sı eli dolu dönmüş Wink  yani hiçte sandığın gibi değil..

DipnoT :  spy gibi her açıkta laf söyliyim diye demedim ,  sadece gözlemlerimi söyledim..

Bu arada bulgar arkadaşların hepsi oynamayı gayet iyi biliyorlar , ben eminim onlarda bulgarların en iyi oyuncularıdır kuvvet muhtemel oynayış tarzlarından belli..  hani vurulmamayı  program sağlıyor eywallah, ticaretten geçiniyorlar eywallah ama diyar başı savaşlarını falanda incelersek bu işi biliyorlar..
Fakat nedense hileden vazgeçemiyorlar..

Son olarakta MEsi sen iyi birine benziyorsun senden bir ricam olsa yaparmısın ??    İttifağınızın  casuscusu ile   GEZGİNBORSA casus atıp ,  casuslar içerde yazarmısın ??   GErçek casusluk seviyenize  GEzginbors  bakıp  burda paylaşsın..  Ondan sonra bu casusluk meselesinede bir son verelim bakalım türklermi haklı  bulgarlarmı... 

bunu yap haklıysanız emin ol burda çoğunluk sizi tebrik edicek..

DipNot:  neden gezgine at dedim ,  çünki sınırı en yüksek o bizde   *hihi*  ( casusları 27 çıkarsa haklılar beyler )   *hahaha*
oha  Grin 2 satır yazı yazdım cevap olarak roman yazmışsın okuyamam ben bunu kusura bakma  *rose*

SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4198 : Mayıs 13, 2012, 10:15:08 ÖÖ »

sen link ver oraya gelelim sorun yok . *rose*

oyun bilgisine gelince bence de  biz bir tık öndeyiz  buna ben de inanıyorum .
bu güne kadar gördüklerim ve öğrendiklerim  hiç küçümsenecek şeyler değil .

dürüst oyunda on süresi yüksek olan oyuncular her zaman başarılı olur .
hile ile oynanan oyunda ise bunu çok fazla bir önemi yok .

arkadaşlar şunu da kabul etmek gerekiyor  .
oyun bilgisi çok iyi ve hile konularında da çok iyi arkadaşlar var on süresi de çok yüksek  .

bu arkadaşları da göz ardı etmeyelim lütfen .

d13 te diyar lideri de bir türk oyuncu  doğru mu ?

demek ki türk oyuncular hiç te sanıldığı gibi  kötü oynamıyor  bu kadar hile yapılmasına karşın d13 te lider olan oyuncuyu da canı gönülden tebrik ediyorum .

bu arkadaşımız için elimden ne geliyorsa her türlü katkıyı yardımı da yaparım . *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4199 : Mayıs 13, 2012, 11:09:26 ÖÖ »

pears yazısından alıntı dır .
Ama 24  25 seviye casusluk basmak nasıl bir piskopatlıktır orasını anlayamadım .

Ve son söz : Spy arkadaşım ben kimseyle aşık atmıyorum. Kim daha iyi görelim falan gibi mesajların lüzumu yok. Çok hevesliysen bir şeyler göstermeye önder buyur  (Köylü kurnazlığının lüzumu yok canım kardeşim )

oyunu çok iyi bildiğini söylüyorsun .
oyunla ilgili bilgi ve başarılarından bahsediyorsun .

25 / 30 seviye casus basan oyuncuya  piskopat yakıştırması yapıyorsun .
askeri puan ve onur için oynayan oyuncular genelde bunları duruma göre yapar  .
ilginç olan senin bunu piskopatlık olarak yorumlaman bence .

mesi  den korkuyorsan bunu burada söylemen yeterli  pears .
lafı evirmeye çevirmeye gerek yok .

sen çok büyük oyuncusun ya ne oldu ?

Diyarın bu zamanında o casusluk seviyesini basan adam diğer araştırmalardan feragat eder boşversene neyin ne olduğunu sende biliyorsun onur oynayan adam 25 30 basarmış yok daha neler Grin  25 eyaleti neyle açacaksın onur oynamanı sağlayacak sağlığı hangi arada basacaksın ... v.b.  yani diyarın bu zamanında 25   30 seviye casusluk basan anca çakma casus hesap olu geçin bunları .....

mesi den niye korkayım ki ? oyun benim hayatımın merkezi değil çok çok vurulurum alt tarafı oyun  *hahaha* benim oyun harici sosyal bir hayatım var ve sadece zevk almak için oynuyorum bu oyunu vurulmakta var vurmakta  Wink

Ben hiç bir zaman ben büyük oyuncuyum demedim. Kendini büyük oyuncu olarak göstermek için yırtınan tek başına konu işletenler düşünsün  Wink

Sayfa: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!