Imperia Online Turkey  
Mayıs 23, 2024, 06:21:21 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539472 defa)
0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sülüman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4095 : Mayıs 10, 2012, 02:03:16 ÖS »

Aleyküm selam, hoş geldin kardeşim.

Apo sen dün bişeyler demiştin tam hatırlayamadım neydi mattomay gelirse diye bi hatırlatıver bana ne yapacaktın?  Grin (Malum yaşlandık artık.)

hoş bulduk Smiley apo abi sözünün eridir ne demişse yapacağına eminim  Grin
sülüman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4096 : Mayıs 10, 2012, 02:07:29 ÖS »

evet babası okey almamış yorumuna bayıldım Grin Grin

aslında olayın aslı arkadaşın anlattıgına göre, o ara sistem gitmiş bankada. abiside boş vakitlerini değerlendiriyormuş Grin  banka görüntüyü çeken kişi hakkında suç duyurusunda bulunmuş, imajımızı zedeledi diye Grin
iv22
Thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4097 : Mayıs 10, 2012, 07:15:07 ÖS »

Selam,mod arkadaşlar ben oyunda yeniyim,pazarda 0,17 den  5m demir SAKLADIM fakat kaybolmuş,nereye şikayette bulunacağım
hakans kardesim öncelikle hosgeldin. Büyük bir hata yapmissin... Misal demirin fiyati 2.5 ise 0.17 den bu demiri nasil ticarette tutacaksin, mantikli mi sence ? Kaynagin ticarette kalmasi için o anki fiyatindan yüksek teklif edeceksin ki demirin ticarette dursun. 0.17 den 5 M demiri Bastards dan 12.05.1975 nickli 'performans sanatcisi' arkadas almis. Geçmis olsun..

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.
_Buhala_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4098 : Mayıs 11, 2012, 05:08:32 ÖS »

Uploaded with ImageShack.us

Büyük oyuncusunuz  Grin ... 5000 savaşlarla oyunu terkeden hesaplara karşı ondan sonra şans çıkarıp birini vurmayı başarırsanız başlıyorunuz övünmeye  ... ama Bastard ittifakı çok beklemez ve hemen hesabı görür onların birini vuranın  >Grin  işte anı içi klostrofobun bir resmi iyi anıyla benleyin onu  *freak*  ve şimdiye kadar bir savaşa girmediniz, girecekmisiniz hiç ?? Bastards size ne kadar zayıf olduğunuzu göstersin  Cool ... sizin içi başka bir oyun var, adı fermerarama, orada güvenli vir şekilde kazmaya devam edebilirsiniz vuracak biri yok  Grin
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4099 : Mayıs 11, 2012, 05:18:58 ÖS »

buhala sen hala yaşıyormusun yaw  Grin ne dicem bulgaristan forumundan spartak a selam söylesene  Grin Grin

amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #4100 : Mayıs 11, 2012, 05:20:31 ÖS »

Büyük oyuncusunuz  Grin ... 5000 savaşlarla oyunu terkeden hesaplara karşı ondan sonra şans çıkarıp birini vurmayı başarırsanız başlıyorunuz övünmeye  ... ama Bastard ittifakı çok beklemez ve hemen hesabı görür onların birini vuranın  >Grin  işte anı içi klostrofobun bir resmi iyi anıyla benleyin onu  *freak*  ve şimdiye kadar bir savaşa girmediniz, girecekmisiniz hiç ?? Bastards size ne kadar zayıf olduğunuzu göstersin  Cool ... sizin içi başka bir oyun var, adı fermerarama, orada güvenli vir şekilde kazmaya devam edebilirsiniz vuracak biri yok  Grin

Tebrikler  *rose* Lakin sizde kaşıntı büyük sanırım  Smiley
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4101 : Mayıs 11, 2012, 06:12:50 ÖS »

EeeEE  YApalak sen hangi oyunla oynuyorsun söyle bakalım ??  Söyle söyle çekinme zincirlemiycem Grin

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4102 : Mayıs 11, 2012, 06:26:26 ÖS »

*hahaha* *hahaha* Ya bırak gözünü seveyim buhala. Tonla hile yapıyonuz tonla hesap size çalışıyor. Tonla adamınız ban yiyor. seni zincirlere vuruyorlar. Ve sen bunun üstüne hala burada bir adam vurdum diye artislik mi yapıyosun ya  *hahaha* *hahaha*  Hepinizin sonu  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked böyle olacak.  *hahaha*
MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4103 : Mayıs 11, 2012, 06:36:20 ÖS »

beyler bu oyunu oynamayın bakın haç işareti var.. Burda yetkililere sesleniyorum bizde hilal işareti istiyoruz !!!

meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4104 : Mayıs 11, 2012, 06:40:28 ÖS »

beyler bu oyunu oynamayın bakın haç işareti var.. Burda yetkililere sesleniyorum bizde hilal işareti istiyoruz !!!
Zeki Mürende bizi görecek mi ??

_Buhala_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4105 : Mayıs 11, 2012, 07:19:12 ÖS »

Abe CloXs sen hiç konuşma şimdi senide yakarız, biraz asker yap ta olsun ne öldürelim, sen oyuncu değilsin, köyden bir çiftçisin ve sonuna kadar da öyle kalacaksın.... buna oyun diyorsan ben ismimi sincap koyarım  Grin
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4106 : Mayıs 11, 2012, 08:18:50 ÖS »

Abe CloXs sen hiç konuşma şimdi senide yakarız, biraz asker yap ta olsun ne öldürelim, sen oyuncu değilsin, köyden bir çiftçisin ve sonuna kadar da öyle kalacaksın.... buna oyun diyorsan ben ismimi sincap koyarım  Grin
*hahaha* Hırsızlıktan iyidir canım benim ..  Siz hırsızın ta kendisiniz. Emek hırsızları  Wink Grin
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4107 : Mayıs 11, 2012, 08:39:05 ÖS »

Kelimelere dikkat edelim biraz  *stop*
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4108 : Mayıs 11, 2012, 08:45:14 ÖS »

Kelimelere dikkat edelim biraz  *stop*
sincap hayvanda eşşek hayvan değil mi  Huh? aslan gibisin desek böbürlenir ama  Huh?

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4109 : Mayıs 11, 2012, 09:34:40 ÖS »

sincap hayvanda eşşek hayvan değil mi  Huh? aslan gibisin desek böbürlenir ama  Huh?

Demek istediğimi gayet iyi anladın sen , uzatma Wink
Sayfa: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!