Imperia Online Turkey  
Haziran 06, 2024, 01:33:28 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539838 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3315 : Şubat 01, 2012, 11:52:32 ÖS »

bence işlerine geliyor ceza vermemek rekabet taktigi anlarsınız ya
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3316 : Şubat 01, 2012, 11:54:14 ÖS »

adamın biri ile nüfusum aynı , eyaletim aynı , ünivim fena değil mimarim de öyle.. BEngünde 18 saat oyundayım ordularımı yanlara dağıtıyorum bakım masrafı ödememek için..  adamın ordu full time meydan da .. ben günde 18 bonus saldırıs yapıyorum , adamın saldırı sayısı toplamda 27.. Adam için 20 kişiyle konuşup şikayet ettirdim , ben kaç kere şikayet ettim inceleyin her anını her dakikasını benimle puan farkını bu şekilde açamaz ( fark 4 k idi şuanda 60 k ) bu adam diye ama hiçbirşey tespit edilemiyor..  Bende hırs yaptım hilesiz hurdasız o adama haddini bildirmek için.. umarım yüzümün akıyla çıkarım bu işin içinden..

Uploaded with ImageShack.us
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3317 : Şubat 01, 2012, 11:56:01 ÖS »

adamın biri ile nüfusum aynı , eyaletim aynı , ünivim fena değil mimarim de öyle.. BEngünde 18 saat oyundayım ordularımı yanlara dağıtıyorum bakım masrafı ödememek için..  adamın ordu full time meydan da .. ben günde 18 bonus saldırıs yapıyorum , adamın saldırı sayısı toplamda 27.. Adam için 20 kişiyle konuşup şikayet ettirdim , ben kaç kere şikayet ettim inceleyin her anını her dakikasını benimle puan farkını bu şekilde açamaz bu adam diye ama hiçbirşey tespit edilemiyor..  Bende hırs yaptım hilesiz hurdasız o adama haddini bildirmek için.. umarım yüzümün akıyla çıkarım bu işin içinden..

Dostum yavaş giden hep gider diye bir laf vardır...O adam illa ki bir yerde hata yapıp açık verecek , işte o zaman dahada gidemeyecek... Smiley
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3318 : Şubat 01, 2012, 11:56:50 ÖS »

umarım öyle olur dostum..  umarım..

Uploaded with ImageShack.us
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3319 : Şubat 01, 2012, 11:58:27 ÖS »

player çok iyi gidiyor  iyide hile yapıyor Smiley
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3320 : Şubat 02, 2012, 12:01:29 ÖÖ »

bi şey daha söyleyeyim, bizden birileri hile yapıp ceza alınca
dediniz mi ki , niye hile yapıyorsunuz , yapmayın..??
a_e_g_m  (+) veriyorsun.. peki sen aynı tavırı takındın mı ??
sen de dedin mi , hile yapma diye..
herkes forumda geçmiş olsun dedi..konu kapandı...zaten böyle olacak..
herkes ua da kendi milletinden oyuncularını korur..doğaldır...
bizim gibi kendi oyuncularını şikayet eden kaç milletten insan vardır...
onlar da bizim gibi, onur da, askeri de, net puanda dereceye, adam sokmak istiyorlar..
ama eminim ki onlardaki dayanışma bizde yok..belli de zaten..
aha diyar başlamadan forumda tartışma çıktı..
aha da gelin birleşelim deyince kimse yanaşmadı..
zaten yabancılar bizi bitirmeye çalışıyorlarken, bi de biz birbirimizle uğraşıyoruz.
yalansa yalan deyin arkadaş.

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3321 : Şubat 02, 2012, 12:04:25 ÖÖ »

Ben doğru bildiğimi savunurum arkadaşım...

Hileyi yapan kim olursa olsun karşısındayım..
petito
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3322 : Şubat 02, 2012, 08:54:01 ÖÖ »

bulgarlar kendi ittifaktaki arkadaşlarıyla yarışmak için bile hile yaparlar..bırak kendi ittifaklarını diyarda kimse olmasın, tek başına bir bulgar olsun, yine hile yapar Grin
(alışkanlık böyle bişey)
italyanlar da, bulgarlar hile yapıyor diye yaparlar..yoksa , türklerde "hmm türkler yapsin !! italyanlarda biz yapalim,bulgarlar biz yapalim,sonuc ??"
bu tarz düşünenleri vardır diye ve onlar hile yapmazlar diye düşünüyorlardır..

ben bi çok kez başkalarının hesabına baktım, ama ticaret hilesiymiş,programmış bu tür mevzulara hiç girmedim.3. senem bitiyor bu oyunda 1 kere ceza almadım.tabiki herkes hile yapmasın..
ama burada benim anlatmak istediğim şu: eğer ben hile yapanları  engelleyemiyorsam, sistem engelleyemiyorsa , emek veriyorsam, para harcıyorsam(çok da önemli değil), hakkımı alamıyorsam, niye bu oyunu hala dürüst oynamakta direteyim..Huh?

zaten olacağı şu..hile yaparsam  ben oyundan uzaklaştırılırım, onlar ceza alır..yine oyunlarına devam ederler..
ya da hile yapmıyorsam , ben ıkına ıkına bu oyunu oynarım ,uykusuz kalırım,daha çok emek harcarım daha çok zaman harcarım onlar yine aynı şekilde oyunlarına devam ederler..

ilk paragraf hariç gerisinde haklısın ancak bu işi türkü bulgarı yok.. eminim bulgarlardada vardır böyle yırtınan hile yapmayın diyen.. İnsanın içinde olucak bi kere... Türklerde yok mu sanıyosun ? Bazı türklerin eline en ufak bi hile yapma şansı geçsin oyunun anasını ağlatırlar.. Bu her milletin insanı için geçerli.. yani ırk ayrımına gerek yok .. Ayrım yapılacaksa Şerefli Ve Şerefsiz olarak ayrım yapılmalı.. Bir örnek vereyim En basitinden oyunda tanınmış olan Karahan.. yahu herif sırf Forumda rütbe arttırabilmek için Kendi açtığı konuya diğer üyeliğinden mesaj tebrikler vs yazıp mesaj kasan bir şahıs.. Nasıl mı Anladım ? bir keresinde diğer hesaba geçmeyi unutup kendi konusunun altına 3 tane tebrikler başarılarının devamını dilerim gibi bişi yazmış kendı konusuna ve altınada teşekkürler yazmış bi üst mesaj için.. karıştı sanırsam umarım anlamışsınızdır demek ıstedıgımı  Grin fotosunuda çektim Yanlış hatırlamıyorsam sertan abiye attıydım.. Bide konu açmıştım adam azcık utansın diye.. banamısın demedı sanırsam 3-4 ay daha forumda gördüm  *pardon*
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3323 : Şubat 02, 2012, 08:59:59 ÖÖ »

ilk paragraf hariç gerisinde haklısın ancak bu işi türkü bulgarı yok.. eminim bulgarlardada vardır böyle yırtınan hile yapmayın diyen.. İnsanın içinde olucak bi kere... Türklerde yok mu sanıyosun ? Bazı türklerin eline en ufak bi hile yapma şansı geçsin oyunun anasını ağlatırlar.. Bu her milletin insanı için geçerli.. yani ırk ayrımına gerek yok .. Ayrım yapılacaksa Şerefli Ve Şerefsiz olarak ayrım yapılmalı.. Bir örnek vereyim En basitinden oyunda tanınmış olan Karahan.. yahu herif sırf Forumda rütbe arttırabilmek için Kendi açtığı konuya diğer üyeliğinden mesaj tebrikler vs yazıp mesaj kasan bir şahıs.. Nasıl mı Anladım ? bir keresinde diğer hesaba geçmeyi unutup kendi konusunun altına 3 tane tebrikler başarılarının devamını dilerim gibi bişi yazmış kendı konusuna ve altınada teşekkürler yazmış bi üst mesaj için.. karıştı sanırsam umarım anlamışsınızdır demek ıstedıgımı  Grin fotosunuda çektim Yanlış hatırlamıyorsam sertan abiye attıydım.. Bide konu açmıştım adam azcık utansın diye.. banamısın demedı sanırsam 3-4 ay daha forumda gördüm  *pardon*

Hüseyin Kara_Han ı iyi tanırım Böyle şeylere Tenezzül edecek birisi Değil Seni de az çok tanıyorum İftira atmayı bırak 2 kez Banladım seni Halen Utanmadan Formda hesap açıyorsun Yazık Çok Yazık Sad

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
player
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3324 : Şubat 02, 2012, 11:15:51 ÖÖ »

player çok iyi gidiyor  iyide hile yapıyor Smiley
kardeş bu lafı diyardaki playerrrr için söylediysen nickini düzelt yanlış anlaşılma olablir.
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3325 : Şubat 02, 2012, 12:26:06 ÖS »

anlyn anldı dedigimi
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3326 : Şubat 03, 2012, 01:34:55 ÖS »

yine başladı kayıkçı kavgası .  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

ben hep söylüyorum da kime söylüyorum anlamadım ki .
ben bu yüzden oyunu bıraktım haftada bir iki foruma giriyorum artık hepsi bu ama gördüğüm her şey aynı gidiyor.
sadece isimler bazen de olsa değişiyor konu hep yanı kalıyor .

hile yapan oyuncular hile yapmayan oyuncular .

ben bu oyunu 3 / 4 sene oynayıp ta hile yapmayan görmedim tanımadım .

çok komik bir denklem ama böyle ne yaparsın .

ben öncelikle bu oyunda hile kavramının tanımı tam olarak nedir bunun adı konsun diyorum .

1) bakıcılık yapmak
2) yan hesap kullanmak .
3) anlaşmalı köy baskını yapmak .
4) anlaşmalı savaş yapmak .
5) anlaşmalı tic hilesi yapmak . bakıcılık yapılan bir çok hesaptan altın aktarmak ( bir oyuncuya )

bunlar su sayılıyor deniyorsa ben bunları yapmayan oyuncu hiç tanımadım . *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
kartal057
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3327 : Şubat 03, 2012, 01:58:35 ÖS »

yine başladı kayıkçı kavgası .  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

ben hep söylüyorum da kime söylüyorum anlamadım ki .
ben bu yüzden oyunu bıraktım haftada bir iki foruma giriyorum artık hepsi bu ama gördüğüm her şey aynı gidiyor.
sadece isimler bazen de olsa değişiyor konu hep yanı kalıyor .

hile yapan oyuncular hile yapmayan oyuncular .

ben bu oyunu 3 / 4 sene oynayıp ta hile yapmayan görmedim tanımadım .

çok komik bir denklem ama böyle ne yaparsın .

ben öncelikle bu oyunda hile kavramının tanımı tam olarak nedir bunun adı konsun diyorum .

1) bakıcılık yapmak
2) yan hesap kullanmak .
3) anlaşmalı köy baskını yapmak .
4) anlaşmalı savaş yapmak .
5) anlaşmalı tic hilesi yapmak . bakıcılık yapılan bir çok hesaptan altın aktarmak ( bir oyuncuya )

bunlar su sayılıyor deniyorsa ben bunları yapmayan oyuncu hiç tanımadım . *rose*

aynen katılıyorum bunlardan birini yapmamış  oyuncu  yoktur heralde

Bir cümLe yeter sözden anLayana. Destan yazsanda farketmez Laftan anLamayana
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3328 : Şubat 03, 2012, 02:00:37 ÖS »

Beyler nasıl oluyoda bi strateji olan %10 ile köy yağmalatmayı ticaretten kaldırılan milyonlarca kaynakla eşdeğer tutuyorsunuz anlamış değilim...
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3329 : Şubat 03, 2012, 02:13:53 ÖS »

Beyler nasıl oluyoda bi strateji olan %10 ile köy yağmalatmayı ticaretten kaldırılan milyonlarca kaynakla eşdeğer tutuyorsunuz anlamış değilim...
ben de anlamış değilim Grin
ayrıca spy sende bu hilelerden birini veya birkaçını hiç yapmadın mı..?
senin denklemine göre , sende dahilsin..
o zaman niye hile yapıyorlar diye oyunu bıraktın..
yarışamadın mı yoksa diğerleriyle hile konusunda Grin
« Son Düzenleme: Şubat 03, 2012, 02:16:28 ÖS Gönderen: Armorking » Kayıtlı

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
Sayfa: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!