Imperia Online Turkey  
Haziran 16, 2024, 03:57:08 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 219 220 [221] 222 223 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 540630 defa)
0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3300 : Ocak 31, 2012, 10:26:55 ÖS »

süzgeç   izmir ankara  bi kaç daha vardı yakalayamadım  izliyorum bakalım kim vuracak süzgeçte 800 k söylenti vardı  biraz önce çıktı bonustan izmirde 1.1 m gösteriyodu ...daha ne diyeyim

Ben gittim onlara bakalım yakalarsam Süper olur  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3301 : Ocak 31, 2012, 11:05:29 ÖS »

yaav türkler yapsın can feda , isimler süzgeç felansa belliki türktür yapan. yapsın elalemin  bastard ları  yükseliceğine bizden birisi yükselsin..  Ama bu bastards lar anlam verilemiycek şekilde yükseliyorlar..   haftada 80k ne demektir yahu...   ben oyun başından beri yırtınıyorum 110 k oluyorm ancak  *hahaha*

Uploaded with ImageShack.us
BEN_MEN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3302 : Şubat 01, 2012, 08:58:33 ÖS »

yaav türkler yapsın can feda , isimler süzgeç felansa belliki türktür yapan. yapsın elalemin  bastard ları  yükseliceğine bizden birisi yükselsin..  Ama bu bastards lar anlam verilemiycek şekilde yükseliyorlar..   haftada 80k ne demektir yahu...   ben oyun başından beri yırtınıyorum 110 k oluyorm ancak  *hahaha*

hmm türkler yapsin !! italyanlarda biz yapalim,bulgarlar biz yapalim,sonuc ??
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3303 : Şubat 01, 2012, 08:59:33 ÖS »

hmm türkler yapsin !! italyanlarda biz yapalim,bulgarlar biz yapalim,sonuc ??

*rose* (+)
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3304 : Şubat 01, 2012, 10:34:32 ÖS »

peki şöyle olsun o zaman...   italyanlar yapıyor , bulgarlar yapıyor , türkler yapmasın ezilsin... sonuç ??  Bulgar ve italyanlar egolarını tatmin etsinler..

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3305 : Şubat 01, 2012, 10:36:56 ÖS »

peki şöyle olsun o zaman...   italyanlar yapıyor , bulgarlar yapıyor , türkler yapmasın ezilsin... sonuç ??  Bulgar ve italyanlar egolarını tatmin etsinler..

Hiç kimse yapmasın ?

Bulgar , İtalyan vs... Forumunda da muhtemelen Türkler hile yapıyor bizde yapalım mantığıyla hareket ediyorlar Grin
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3306 : Şubat 01, 2012, 10:41:38 ÖS »

keşke kimse yapmasa da şu oyunda kim ne kadar usta görsek..  herkes hakettiği yerde olsa..  BEn şu durumda türklerin  bulgarlar kadar hile yaptığına yada yapabileceğine inanmıyorum..  Ben adamları takip ediyorum çılgınlar gibi puan kasıyorlar olmayan ekolarıyla...  Ama eğer yabancı yapıyorsa yurdumun türkü de yapsın görüşündeyim..  BEn beceremiyorum şahsen 3-5 taktik öğrendim ama öyle  bir becerimin olmadığına karar verip uğraşmadım..  Ama şunların önüne geçseler eğer hilenin hurdanın ben sanmıyorum bu diyar böyle şekillensin..

mataraj
WAZİR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3307 : Şubat 01, 2012, 10:57:37 ÖS »

S.A herkese oyuna bayaha ara verdim bi bakıyım dedim ne yalan söyliyim özlemişim yazın başlıyıcam inşallah.Smiley..bu arada D13 de oynuyan tüm türklere başarılar dilerim umarım D13 ü istediğini gibi bitirirsiniz...

İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum.
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3308 : Şubat 01, 2012, 11:14:42 ÖS »

bu akşam da takip ettim bikaç hesap bonustan 1 dk içinde çıktı 4 tanesine saldım 1 i boş geldi bakalım kim ne kaldırmış...1.9 m söylentisi vardı Smiley
xlest_
Ziyaretçi
« Yanıtla #3309 : Şubat 01, 2012, 11:24:16 ÖS »

ya o değil de. piyasanın yarı fiyatına mallar satılıyodu deminden beri. Şimdi de piyasada 4 er milyon mallar satılıyor. Millet hilenin gözüne vuruyor valla.
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3310 : Şubat 01, 2012, 11:26:12 ÖS »

iyiki devm etmedim  d13 e bukadar hile olcagını bilseydim zaten elimi sürmezdim hamzayla şinasi ugraşşın dursun SmileySmileySmiley
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3311 : Şubat 01, 2012, 11:27:16 ÖS »

Hiç kimse yapmasın ?

Bulgar , İtalyan vs... Forumunda da muhtemelen Türkler hile yapıyor bizde yapalım mantığıyla hareket ediyorlar Grin
bulgarlar kendi ittifaktaki arkadaşlarıyla yarışmak için bile hile yaparlar..bırak kendi ittifaklarını diyarda kimse olmasın, tek başına bir bulgar olsun, yine hile yapar Grin
(alışkanlık böyle bişey)
italyanlar da, bulgarlar hile yapıyor diye yaparlar..yoksa , türklerde "hmm türkler yapsin !! italyanlarda biz yapalim,bulgarlar biz yapalim,sonuc ??"
bu tarz düşünenleri vardır diye ve onlar hile yapmazlar diye düşünüyorlardır..

ben bi çok kez başkalarının hesabına baktım, ama ticaret hilesiymiş,programmış bu tür mevzulara hiç girmedim.3. senem bitiyor bu oyunda 1 kere ceza almadım.tabiki herkes hile yapmasın..
ama burada benim anlatmak istediğim şu: eğer ben hile yapanları  engelleyemiyorsam, sistem engelleyemiyorsa , emek veriyorsam, para harcıyorsam(çok da önemli değil), hakkımı alamıyorsam, niye bu oyunu hala dürüst oynamakta direteyim..Huh?

zaten olacağı şu..hile yaparsam  ben oyundan uzaklaştırılırım, onlar ceza alır..yine oyunlarına devam ederler..
ya da hile yapmıyorsam , ben ıkına ıkına bu oyunu oynarım ,uykusuz kalırım,daha çok emek harcarım daha çok zaman harcarım onlar yine aynı şekilde oyunlarına devam ederler..
« Son Düzenleme: Şubat 01, 2012, 11:29:11 ÖS Gönderen: Armorking » Kayıtlı

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3312 : Şubat 01, 2012, 11:41:23 ÖS »

+++   *rose*

badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3313 : Şubat 01, 2012, 11:43:08 ÖS »

bulgarlar kendi ittifaktaki arkadaşlarıyla yarışmak için bile hile yaparlar..bırak kendi ittifaklarını diyarda kimse olmasın, tek başına bir bulgar olsun, yine hile yapar Grin
(alışkanlık böyle bişey)
italyanlar da, bulgarlar hile yapıyor diye yaparlar..yoksa , türklerde "hmm türkler yapsin !! italyanlarda biz yapalim,bulgarlar biz yapalim,sonuc ??"
bu tarz düşünenleri vardır diye ve onlar hile yapmazlar diye düşünüyorlardır..

ben bi çok kez başkalarının hesabına baktım, ama ticaret hilesiymiş,programmış bu tür mevzulara hiç girmedim.3. senem bitiyor bu oyunda 1 kere ceza almadım.tabiki herkes hile yapmasın..
ama burada benim anlatmak istediğim şu: eğer ben hile yapanları  engelleyemiyorsam, sistem engelleyemiyorsa , emek veriyorsam, para harcıyorsam(çok da önemli değil), hakkımı alamıyorsam, niye bu oyunu hala dürüst oynamakta direteyim..??

zaten   olacağı şu..hile yaparsam  ben oyundan uzaklaştırılırım, onlar ceza alır..yine oyunlarına devam ederler..
ya da hile yapmıyorsam , ben ıkına ıkına bu oyunu oynarım ,uykusuz kalırım,daha çok emek harcarım daha çok zaman harcarım onlar yine aynı şekilde oyunlarına devam ederler..

müneccimsin sen yaw kalbimi okudun Smiley
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3314 : Şubat 01, 2012, 11:48:39 ÖS »

Gönül ister ki kimse hile yapmasın ama yapıyorlar işte ve ne yazık ki bazı oyuncular hilenin dibine vurduğu halde yaptırım uygulanmıyor Sad
Sayfa: 1 ... 219 220 [221] 222 223 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!