Imperia Online Turkey  
Haziran 06, 2024, 03:25:17 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539853 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2625 : Aralık 13, 2011, 03:07:03 ÖS »

pipiruda da ne kadar asker var kale 6 yıkabiliyormu
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2626 : Aralık 13, 2011, 05:56:25 ÖS »

v5 diyarda hediye mevzusu başlamış.haberiniz var mı arkadaşlar???

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2627 : Aralık 14, 2011, 09:11:40 ÖÖ »

pipiruda da ne kadar asker var kale 6 yıkabiliyormu
Şu an diyarda kale 6 yıkacak kimse yok gördüğüm kadarıyla. pipiruda da yıkamıyor...

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2628 : Aralık 14, 2011, 11:49:11 ÖÖ »

facebook dan 2 saatlik üretimi alamadım sorun yaşayan varmı başka

YOZGAT'LI
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2629 : Aralık 14, 2011, 11:52:23 ÖÖ »

Bende şu ana kadar sorun yok ama bugun almaya çalışmadım henüz.
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2630 : Aralık 14, 2011, 12:23:52 ÖS »

facebook dan 2 saatlik üretimi alamadım sorun yaşayan varmı başka
bende denedim ama alamadım
_ceelO
_WitchKing ( v5 )
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2631 : Aralık 14, 2011, 12:51:56 ÖS »

bende de olmuyo :S  Smiley
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2632 : Aralık 14, 2011, 02:44:07 ÖS »

yağma yiyorum ne yazıkki köylüler ölmeden alamadım 14 bin köylüden aacağım üretim gitti...

YOZGAT'LI
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2633 : Aralık 14, 2011, 03:13:57 ÖS »

yağma yiyorum ne yazıkki köylüler ölmeden alamadım 14 bin köylüden aacağım üretim gitti...
üzülme oyunun başlarında yagma çok olur sebebi kaleden boş dönersin ama yagmadan çakılmadıgın sürece boş dönmezsin

Pipiruda kimi vurdu bilen duyan varmı hem puan düşmüş hem onuru artmış
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2634 : Aralık 14, 2011, 05:14:30 ÖS »

olacağı buydu Sad

Uploaded with ImageShack.us

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2635 : Aralık 14, 2011, 05:22:35 ÖS »

Şimdide peacemaker ile aramda geçen konuşma Grin

Ben her zamanki gibi yağmaya gidiyorum vuruşuma 30 dk kala mesaj geliyor;

Peacemaker : dude where are you from   (arkadaşım sen nerelisin)

pears : ı am from earth  ( ben dünyalılım)

peacemaker : Well you know you could have some problems later about that thing that you do now pipiruda is my friend i`m chating with her, she    told me if someone atacks you tell me. It would be better if you return this.
( güzel biliyorsunki bu yaptığın şey yüzünden ileride bazı problemler olabilirç Pipiruda şu an benim arkadaşım. Onunla yazışıyorum. Bana eğer birisi sana saldırırsa bana söyle dedi (bu arada pipiruda bayanmış) Askerlerini geri çekersen çok iyi olur )

pears : Well ı am waiting her(pipiruda) and ı dont interest cheater pipiruda. All cheaters are my enemies in this game so pipruda is my enemy too Smiley
 (güzel onu bekliyorum. Ve hileci pipiruda ile hiç ilgilenmiyorum. Bu oyundaki tüm hileciler benim düşmanım. Doğal oarak pipiruda da benim düşmanım Smiley )

peacemaker : ok then we shall see about that when we atack you.  (tamam o zaman sana saldırdığımızda görürsün)

.... ben cevap yazmayı kestim o hala yazmaya devam etti Smiley

peacemaker : you are so happy now but i was going to capitulate from you before you atacked me i knew you where going to atack me then.. (Şu an çok mutlusun ama sen bana saldırmadan önce sana teslim olacağım. Ve biliyorum ki saldırmaya devam edeceksin. )

Saf onur olmuş -94 ben sadece 100k üzeri nufuslara yağma atıyorum ama sandı ki tüm eyaletlerini yağmalayacağım Smiley

peacemaker : Ok go ahead take your preasious gold Smiley  (tamam devam et ve değerli altınlarını al)

peacemaker : I knew you where going to play like this and burn me and i was thinking of capitulating from you before you do it. And now you spoiled my game...  ( biliyorum ki sen bu şekilde oynamaya devam edeceksin ve beni yakacaksın. Ve sen bunu yapmadan önce sana teslim olmayı düşünüyordum. Ve şimdi sen oyunumu berbat ettin.)

Bana teslim oldu sonrasında bir küfür kalay gönderdi oyunu bırakıyorum dedi. Ardındanda tatile aldı Smiley  adamın ana eyalet nufusu 107 k idi (ki gördüğüm en yüksek nufus) çok canı acıdı sanırım Grin
Grin  Grin Grin

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2636 : Aralık 14, 2011, 06:25:26 ÖS »

oh be kurtulduk facebooktan online artilleyden kurtulduğuma sevinmiştim bu da iyi oldu Smiley yok aldınmı almadınmı derdi bitti şükür Smiley
GÖLGE_10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2637 : Aralık 14, 2011, 07:26:27 ÖS »

pears sana ne gibi zararı vardıki bu 2 saatliğin?. oyun yönetimi artilery i kaldırdı ardından elmas alımı 2 kat zamlandı şimdide face den alınan 2 saatlik kaldırıldı. tamamen parası olan oynar olayı oldu..13 de _EFE_ nickiyle oynuyorum. presiz loncasız kredisiz.hediye olayını bekliyordum pre alabilmek için ama iştah bırakmadılar açıkçası. bu şartlada çokda asılmanın gereğini görmüyorum oyuna.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2638 : Aralık 14, 2011, 08:02:10 ÖS »

pears sana ne gibi zararı vardıki bu 2 saatliğin?. oyun yönetimi artilery i kaldırdı ardından elmas alımı 2 kat zamlandı şimdide face den alınan 2 saatlik kaldırıldı. tamamen parası olan oynar olayı oldu..13 de _EFE_ nickiyle oynuyorum. presiz loncasız kredisiz.hediye olayını bekliyordum pre alabilmek için ama iştah bırakmadılar açıkçası. bu şartlada çokda asılmanın gereğini görmüyorum oyuna.

Dostum nasıl bir mantık hakim sizde anlayamadım Huh? 2 saatliği sadece sen almıyorsun herkes alıyor senin ne karın oluyor bu işten o zaman Huh?  kimse almadığı sürece senin almamanda ne gibi problem mevcut Huh?  Matematikten bir haber misiniz anlamadım ki Huh?
GÖLGE_10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2639 : Aralık 14, 2011, 08:21:03 ÖS »

evet 2 saatliği herkes alıyordu ama ben o 2 saatliği sigorta olarak kullanıyordum genelde. hani sabah oyunu açarsın eksidesindir veya birine çıkmışsındır boş dönmüşsündür gerçekten işe yarıyordu..10 saatliğide kaldırsınlar o zaman madem herkese eşit şartlarda bu oyun. benim asıl anlatmak istediğim yönetimin bu oyunu fahiş fiyatlarda sunması. kredi kartından alınan elmaslardaki promosyonuda kaldırmışlar. sms desen 2 kat zamlandı. burada bu olayı bahsetmemim nedeni rahatsız olmamdandır. bu fiyat atışlarından veya 2 saatliklerin kaldırılmasından memnun bir oyuncu olacagına ihtimal vermiyorum. eski fiyat 100 kredi = 10 tl yeni fiyat 50 kredi = 10 tl....bunu anlayabilecek kadar mantık ve matematik bilgisine sahibim...
Sayfa: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!