Imperia Online Turkey  
Haziran 06, 2024, 06:44:11 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539924 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_ceelO
_WitchKing ( v5 )
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2610 : Aralık 10, 2011, 10:39:09 ÖS »

ya hakikatten tuhaf bi diyar. off adam yok..herkes olmuş kurtadam Grin uyuma ölürsün dedik diyemi gece gündüz nöbette bunlar. sırf yagma atıyorum o yüzden basmadım daha mancınık. bassam elde patlayacak git gel 5 altın taşımaz bu yükü daha bu eko.. gerçi bu yagma işide onuru patlattı. 2 tane manyaq var onur sıralamasında yarışanlar.. eksi 8000 deler: Grin onlarla yarışcam yakında Grin
hahahah Grin:D  *hahaha* *hahaha*
GEZGINBORS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2611 : Aralık 10, 2011, 11:40:21 ÖS »

herkese iyi oyunlar.. yılbaşında hediyeleşme olacakmı arkadaşlar ?
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2612 : Aralık 11, 2011, 01:03:43 ÖÖ »

herkese iyi oyunlar.. yılbaşında hediyeleşme olacakmı arkadaşlar ?

Oyun içi Haberler kısmında Gerekli Açıklama yapılır.

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2613 : Aralık 11, 2011, 03:09:07 ÖÖ »

Şimdide peacemaker ile aramda geçen konuşma Grin

Ben her zamanki gibi yağmaya gidiyorum vuruşuma 30 dk kala mesaj geliyor;

Peacemaker : dude where are you from   (arkadaşım sen nerelisin)

pears : ı am from earth  ( ben dünyalılım)

peacemaker : Well you know you could have some problems later about that thing that you do now pipiruda is my friend i`m chating with her, she    told me if someone atacks you tell me. It would be better if you return this.
( güzel biliyorsunki bu yaptığın şey yüzünden ileride bazı problemler olabilirç Pipiruda şu an benim arkadaşım. Onunla yazışıyorum. Bana eğer birisi sana saldırırsa bana söyle dedi (bu arada pipiruda bayanmış) Askerlerini geri çekersen çok iyi olur )

pears : Well ı am waiting her(pipiruda) and ı dont interest cheater pipiruda. All cheaters are my enemies in this game so pipruda is my enemy too Smiley
 (güzel onu bekliyorum. Ve hileci pipiruda ile hiç ilgilenmiyorum. Bu oyundaki tüm hileciler benim düşmanım. Doğal oarak pipiruda da benim düşmanım Smiley )

peacemaker : ok then we shall see about that when we atack you.  (tamam o zaman sana saldırdığımızda görürsün)

.... ben cevap yazmayı kestim o hala yazmaya devam etti Smiley

peacemaker : you are so happy now but i was going to capitulate from you before you atacked me i knew you where going to atack me then.. (Şu an çok mutlusun ama sen bana saldırmadan önce sana teslim olacağım. Ve biliyorum ki saldırmaya devam edeceksin. )

Saf onur olmuş -94 ben sadece 100k üzeri nufuslara yağma atıyorum ama sandı ki tüm eyaletlerini yağmalayacağım Smiley

peacemaker : Ok go ahead take your preasious gold Smiley  (tamam devam et ve değerli altınlarını al)

peacemaker : I knew you where going to play like this and burn me and i was thinking of capitulating from you before you do it. And now you spoiled my game...  ( biliyorum ki sen bu şekilde oynamaya devam edeceksin ve beni yakacaksın. Ve sen bunu yapmadan önce sana teslim olmayı düşünüyordum. Ve şimdi sen oyunumu berbat ettin.)

Bana teslim oldu sonrasında bir küfür kalay gönderdi oyunu bırakıyorum dedi. Ardındanda tatile aldı Smiley  adamın ana eyalet nufusu 107 k idi (ki gördüğüm en yüksek nufus) çok canı acıdı sanırım Grin
« Son Düzenleme: Aralık 11, 2011, 03:12:32 ÖÖ Gönderen: pears » Kayıtlı
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2614 : Aralık 11, 2011, 11:33:16 ÖÖ »

Bende şimdi baktımda o nufusla oyunu niye bıraktı hayret... Çok dokunmuş anlaşılan Smiley
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2615 : Aralık 11, 2011, 03:21:02 ÖS »

Şimdide peacemaker ile aramda geçen konuşma Grin

Ben her zamanki gibi yağmaya gidiyorum vuruşuma 30 dk kala mesaj geliyor;

Peacemaker : dude where are you from   (arkadaşım sen nerelisin)

pears : ı am from earth  ( ben dünyalılım)

peacemaker : Well you know you could have some problems later about that thing that you do now pipiruda is my friend i`m chating with her, she    told me if someone atacks you tell me. It would be better if you return this.
( güzel biliyorsunki bu yaptığın şey yüzünden ileride bazı problemler olabilirç Pipiruda şu an benim arkadaşım. Onunla yazışıyorum. Bana eğer birisi sana saldırırsa bana söyle dedi (bu arada pipiruda bayanmış) Askerlerini geri çekersen çok iyi olur )

pears : Well ı am waiting her(pipiruda) and ı dont interest cheater pipiruda. All cheaters are my enemies in this game so pipruda is my enemy too Smiley
 (güzel onu bekliyorum. Ve hileci pipiruda ile hiç ilgilenmiyorum. Bu oyundaki tüm hileciler benim düşmanım. Doğal oarak pipiruda da benim düşmanım Smiley )

peacemaker : ok then we shall see about that when we atack you.  (tamam o zaman sana saldırdığımızda görürsün)

.... ben cevap yazmayı kestim o hala yazmaya devam etti Smiley

peacemaker : you are so happy now but i was going to capitulate from you before you atacked me i knew you where going to atack me then.. (Şu an çok mutlusun ama sen bana saldırmadan önce sana teslim olacağım. Ve biliyorum ki saldırmaya devam edeceksin. )

Saf onur olmuş -94 ben sadece 100k üzeri nufuslara yağma atıyorum ama sandı ki tüm eyaletlerini yağmalayacağım Smiley

peacemaker : Ok go ahead take your preasious gold Smiley  (tamam devam et ve değerli altınlarını al)

peacemaker : I knew you where going to play like this and burn me and i was thinking of capitulating from you before you do it. And now you spoiled my game...  ( biliyorum ki sen bu şekilde oynamaya devam edeceksin ve beni yakacaksın. Ve sen bunu yapmadan önce sana teslim olmayı düşünüyordum. Ve şimdi sen oyunumu berbat ettin.)

Bana teslim oldu sonrasında bir küfür kalay gönderdi oyunu bırakıyorum dedi. Ardındanda tatile aldı Smiley  adamın ana eyalet nufusu 107 k idi (ki gördüğüm en yüksek nufus) çok canı acıdı sanırım Grin
Grin Grin güzeldi Smiley))

YOZGAT'LI
GÖLGE_10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2616 : Aralık 11, 2011, 05:31:28 ÖS »

Grin Grin Grin
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2617 : Aralık 12, 2011, 06:12:02 ÖS »

Uploaded with ImageShack.us

16 dakika içinde açılan Türk ip li 6 hesap kayıt tarihi dün malum sahış sana diyecek bişey bulamıyorum artık Smiley

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2618 : Aralık 12, 2011, 10:10:02 ÖS »

Uploaded with ImageShack.us

YORUMSUZ !!!!

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
GÖLGE_10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2619 : Aralık 13, 2011, 12:40:02 ÖÖ »

badwolf diyarın başında benim teslim olma mevzumda baya bi atıp tutmuştun.ben ölsem teslim olmam olanlada konuşmam etmem hatta beyaz ... sallamışşın falan demiştin.bakıyorumda teslim bayrağını çekmişsin!!! aynı seviyesiz kelimeleri kullanayımmı şimdi sana??? demekki büyük konuşmamak gerekiyormuş değilmi? kibirli olmamak gerekiyormuş değilmi? inşallah kulağına küpe olur bu dediklerim.
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2620 : Aralık 13, 2011, 12:52:06 ÖÖ »

bu diyar daha çok şeylere gebe Smiley

Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2621 : Aralık 13, 2011, 02:24:24 ÖÖ »

bu kadar saçma bi diyar görmedim...ne kadar çok hile yapan var..
aslında hile yapanlar az ama yan hesapları maşallah diyarın 1/4 i....
yetkililere söyleyelim, bi daha türkleri ve italyanları aynı diyara koymasınlar Grin
sanki hile yarışına giriyoruz..her türlü şike var... Fenevli Aziz Yıldırım bile bu kadar şike yapmamıştır Grin

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2622 : Aralık 13, 2011, 10:20:46 ÖÖ »

...
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2623 : Aralık 13, 2011, 11:27:24 ÖÖ »

...
Bu herif kimlerin kuklası bir bilsek de rahatlasak  Huh?

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2624 : Aralık 13, 2011, 11:52:41 ÖÖ »

Bu herif kimlerin kuklası bir bilsek de rahatlasak  Huh?

Dragones ittifağının , muhtemelen Abejorro ve valdeluz isimli hesaplarının.
Sayfa: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!