Imperia Online Turkey  
Haziran 06, 2024, 01:35:43 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539839 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #225 : Ekim 22, 2011, 12:43:00 ÖS »

ülke bazında başarılı olmayı tabiki isterim ama u.arası bir diyarda sıralamada 1. olmak gibi bir olayı ortaksız başarmak isterim haksız mıyım?

Hangi Sıralamada  Huh?  Malum  4 Tane Sıralama var  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #226 : Ekim 22, 2011, 12:46:13 ÖS »

Hangi Sıralamada  Huh?  Malum  4 Tane Sıralama var  Wink

tabiki 4 ününde 1cisi bizden çıkmalı.. Shocked Shocked Shocked

2011 - TRD-6 NET DEĞER 1.si
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #227 : Ekim 22, 2011, 12:47:21 ÖS »

biz 4ündede ilk 5e adam sokarsak iyyidi Grin
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #228 : Ekim 22, 2011, 12:48:11 ÖS »

tabiki 4 ününde 1cisi bizden çıkmalı.. Shocked Shocked Shocked

3 Tanesinin çıksın 4. Gerek yok  Grin

Net Deger
Onur
Askeri Puan
Geriden  Grin

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #229 : Ekim 22, 2011, 12:55:58 ÖS »

bu oyuncularla ilk 20 ye 10 adam rahat sokarız.. Allahın izni ile.. Wink

2011 - TRD-6 NET DEĞER 1.si
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #230 : Ekim 22, 2011, 01:00:58 ÖS »

3 Tanesinin çıksın 4. Gerek yok  Grin

Net Deger
Onur
Askeri Puan
Geriden  Grin

Net değer , onur , askeri ve ittifak sıralaması etti 4 Grin
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #231 : Ekim 22, 2011, 06:09:51 ÖS »

klostrofob Muhammet Kankam   Listeye eklendi  Wink

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #232 : Ekim 22, 2011, 06:13:13 ÖS »

Çok güzel bi diyar olacaga benziyor Smiley

Sabırsızlanmaya başladım Smiley
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #233 : Ekim 22, 2011, 06:20:45 ÖS »

d48 de başka hangi ülkedeki oyuncular olacak hangi diyarların birleştiği belli mi?
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #234 : Ekim 22, 2011, 06:21:03 ÖS »

ilk kez pears ve edessa ile aynı ittifakta olacağım için meraktayım başka türlü aynı oyuncu tarzları mevcuttur zaten her zaman Smiley ama bana uyan bu iki oyuncunun stilleride bakalım bize yiyecek adam bırakacaklar mı orasıda mechul  *SCRATCH*
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #235 : Ekim 22, 2011, 06:28:12 ÖS »

d48 degilde bu kadroyla bi bulgar diyarına girsek nasıl olur sag çkabilirmiyiz;)Wink
dartanyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

bugS_bUnny

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #236 : Ekim 22, 2011, 06:37:15 ÖS »

Şimdi ben bu diyarda bir ittifak kurup lider olacağım ve diyar sonuna kadar da liderliği bırakmayacağım (araştırmacılık için bile)  Benim ittifakıma gelecek olanlar belli de asıl sorun şu yeni sisteme göre çok sayıda oyuncudan oluşan ittifaklar avantaj. Artık eskisi gibi bir kaç ittifak olalım öyle yürüyelim hem araştırmacığı da dağılımlı kullanırız.... falan olmuyor. Zira araştırmacığın etkisi çok azaldı olmasanızda çok geri kalmıyorsunuz artık. En önemlisi ittifak araştırmaları oldu o da bağışla olmaz. Aktif hesap çok olursa az bir vergiyle bile (%5 gibi) iş yürüyor.

Burada oynayacağım diyen yaklaşık 20 kişinin hepsi tek ittifakta olmalı ve görevmiş yetkiymiş önemsememeli (ki benim ittifağımda daha önce oynamış olanlar bilir bende yetki sorunu olmaz hep adaletli dağıtırım kimin neye ihtiyacı varsa alır)

Eğer bu kabul görüyorsa ittifakın adını seçelim (kabul edenler hem ettiklerini belirtsin hemde ittifak adı önerisinde bulunsun)

Kabul etmeyenlerlede gönlümüz bir olur ama yolları açık olsun Smiley
benim stratejim her zaman aynıdır ilk 2-3-4 ay (belli olmuyor duruma göre degişiyor)ayrı takılırım. Benim durumum hiç belli olmuyor o ana göre hareket edebiliyorum. 1. kesinlikle lider olmam kendimi bağlamam 1 gün bekleyemem rütbe degişikligi için kafamda bir sürü şey oldugu için anlık bir şey yapılması gerekir yapamam ondan uymaz bana genelde arastırmacı ve vekil olurum 2 si arasında degişiklik yaparım sürekli olarak, duruma görede çok nadir olarak hazinedarlığa dönerim o yüzden bu düzenli bir ittifaka uymaz diğer arkadaşlara saygısızlık olur. Benim için en önemli şeylerdne biride ittifakda bulunan herkesin şifresini bilmem lazım ittifak savaşı flan olur ne bilim bir an bir şey fark ederim( bu oyunda hislerim inanılmaz kuvvetlidir tanıyanlar bilir)hemen girip halletmem gerekir oyunda degilse nefret ederim çunku o anı kaçırmaktan. Beni tanıyanlarda bilir bir sürü örneğim var böyle buda muhtemelen uymaz Smiley türk olarak çok kişi olucaz lakin aynı ittifakdamı degilmi bunu zaman göstericek gibi Smiley

bugS_bUnny
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #237 : Ekim 22, 2011, 06:57:03 ÖS »

d48 de başka hangi ülkedeki oyuncular olacak hangi diyarların birleştiği belli mi?

Bulgarian 4     Poland 6  Romanian 6 Italian 2  Spanish 6 Portuguese 6   Arjantin Brezilya varmı bilmiyorum da Araştırdığım bunlardan oluşuyor

ilk kez pears ve edessa ile aynı ittifakta olacağım için meraktayım başka türlü aynı oyuncu tarzları mevcuttur zaten her zaman Smiley ama bana uyan bu iki oyuncunun stilleride bakalım bize yiyecek adam bırakacaklar mı orasıda mechul  *SCRATCH*
Hiç Belli olmaz  Grin

d48 degilde bu kadroyla bi bulgar diyarına girsek nasıl olur sag çkabilirmiyiz;)Wink

V 4 olarak Nasıl Türk Diyarları kaldırılıyorsa  Diğer Ülkelerin Diyarları da kaldırılıyor  Wink

sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #238 : Ekim 22, 2011, 07:12:05 ÖS »

konuyla alkası yok ama hazır herkes burdyken soriyim bu v5de 2 satlik bonus üretimi kaç puandayken başlıyo 250 300 500 hangisi:D
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #239 : Ekim 22, 2011, 07:13:50 ÖS »

48 de iki itti kurulsun birinin lideri pears digeri edessa olsun gelişme dönemi bittikten sonra araştrması en iyi ittifakta elit yani üst tabakadaki oyunlar birleşsin diger oyunlarda diger ittide birleşsin
Sayfa: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!