Imperia Online Turkey  
Haziran 16, 2024, 05:05:49 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 540700 defa)
0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #195 : Ekim 21, 2011, 11:37:50 ÖS »

hiç affetmezler zaten Grin

ben kendimi altın düşkünü zannederdim bu ingilizlerin değil göz bebeğinde kornealarında bile altın işareti var sanki Grin
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #196 : Ekim 21, 2011, 11:49:33 ÖS »

piskopat adamlar cıkıyor  Grin bi bakmıssın arnavutlar cökmüş diyara yada brezilyalılar olmadı romenler onlar olmadı kanadalılar bile cıkabilir  Grin

Yunanlıları unutmusum  Smiley
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #197 : Ekim 21, 2011, 11:50:34 ÖS »

piskopat adamlar cıkıyor  Grin bi bakmıssın arnavutlar cökmüş diyara yada brezilyalılar olmadı romenler onlar olmadı kanadalılar bile cıkabilir  Grin

Yunanlıları unutmusum  Smiley

Süpriz yumurta gibi desene Grin
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #198 : Ekim 21, 2011, 11:51:52 ÖS »

Süpriz yumurta gibi desene Grin

bu kadar türk baslarsa fark etmez sanırım o yumurtadan cıkanlar ama bellide olmaz  Smiley
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #199 : Ekim 21, 2011, 11:51:56 ÖS »

79 da ingiliz ile romen çok yeni açılacağıda ispanyol ile yunanlar basar sanırım Grin

ama şu portekizlilere imreniyorum çok uysal insanlar yawf Grin Grin
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #200 : Ekim 21, 2011, 11:52:22 ÖS »

bu kadar türk baslarsa fark etmez sanırım o yumurtadan cıkanlar ama bellide olmaz  Smiley

Bu sezon yumurtadan Türkler cıkacak Grin
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #201 : Ekim 21, 2011, 11:53:52 ÖS »

zaten en baştan onurlu savaşlar yaptık yaptık yapamazsak ilerde pears ile edessa bize ne onur alacak adam bırakır nede madalya bırakır  Smiley
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #202 : Ekim 21, 2011, 11:54:06 ÖS »

79 da ingiliz ile romen çok yeni açılacağıda ispanyol ile yunanlar basar sanırım Grin

ama şu portekizlilere imreniyorum çok uysal insanlar yawf Grin Grin

ne gelirse gelsin aman bana brezilyalılar ve arjantinliler gelmesinde uymuyor arkdasım saatler yoksa sizden korktugumdan degil  Grin
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #203 : Ekim 21, 2011, 11:55:58 ÖS »

Bu sezon yumurtadan Türkler cıkacak Grin

Türklerde kapris Çekememezlilik haddinden  Fazla malesef Sad  Hani bir ata sözü vardır Toprak Toprağa Gurbette yapmadığını bırakmazmış  O misal  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #204 : Ekim 21, 2011, 11:58:28 ÖS »

Türklerde kapris Çekememezlilik haddinden  Fazla malesef Sad  Hani bir ata sözü vardır Toprak Toprağa Gurbette yapmadığını bırakmazmış  O misal  Wink

İnşallah dediğin olmaz abi...

Türkün gücünü gösterelim oyunda Smiley
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #205 : Ekim 22, 2011, 12:01:32 ÖÖ »

oyuna baslama mantıgını anlamamki kalesini 3lemiş sözüm ola ekonomi gidiyor arkadasım nerde okcuların adam 800 mızraklı 50 okcu 200 kılıçlıyla kaleni yıkcak  adam 1k mızraklı taktigiylemi basladı ozamanda 1000 mızraklı 50 okcu 100 kılıçlyla gelir sonra sana derki neden saldırdın oyunun basında arkadasım ben gelmesem baska biri gelirdi  Smiley
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #206 : Ekim 22, 2011, 12:08:09 ÖÖ »

oyuna baslama mantıgını anlamamki kalesini 3lemiş sözüm ola ekonomi gidiyor arkadasım nerde okcuların adam 800 mızraklı 50 okcu 200 kılıçlıyla kaleni yıkcak  adam 1k mızraklı taktigiylemi basladı ozamanda 1000 mızraklı 50 okcu 100 kılıçlyla gelir sonra sana derki neden saldırdın oyunun basında arkadasım ben gelmesem baska biri gelirdi  Smiley

O kadar adam içinde 3 tane Türk bulup saldırmakta kolay değil yanlız Smiley

Git başkasını vur dostum bi dünya adam var Smiley
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #207 : Ekim 22, 2011, 12:17:24 ÖÖ »

İstesemde saldıramamda zaten öylesine oynuyorum zaten oyun bilgimde o acıgı bulmaya yetmez *rose* zaten uzun süre götüremicegim bir diyarda kimsenin kalbini kırmak istemem  *rose*
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #208 : Ekim 22, 2011, 01:03:08 ÖÖ »

Şimdi ben bu diyarda bir ittifak kurup lider olacağım ve diyar sonuna kadar da liderliği bırakmayacağım (araştırmacılık için bile)  Benim ittifakıma gelecek olanlar belli de asıl sorun şu yeni sisteme göre çok sayıda oyuncudan oluşan ittifaklar avantaj. Artık eskisi gibi bir kaç ittifak olalım öyle yürüyelim hem araştırmacığı da dağılımlı kullanırız.... falan olmuyor. Zira araştırmacığın etkisi çok azaldı olmasanızda çok geri kalmıyorsunuz artık. En önemlisi ittifak araştırmaları oldu o da bağışla olmaz. Aktif hesap çok olursa az bir vergiyle bile (%5 gibi) iş yürüyor.

Burada oynayacağım diyen yaklaşık 20 kişinin hepsi tek ittifakta olmalı ve görevmiş yetkiymiş önemsememeli (ki benim ittifağımda daha önce oynamış olanlar bilir bende yetki sorunu olmaz hep adaletli dağıtırım kimin neye ihtiyacı varsa alır)

Eğer bu kabul görüyorsa ittifakın adını seçelim (kabul edenler hem ettiklerini belirtsin hemde ittifak adı önerisinde bulunsun)

Kabul etmeyenlerlede gönlümüz bir olur ama yolları açık olsun Smiley
can_emre
Ziyaretçi
« Yanıtla #209 : Ekim 22, 2011, 01:13:36 ÖÖ »

Şimdi ben bu diyarda bir ittifak kurup lider olacağım ve diyar sonuna kadar da liderliği bırakmayacağım (araştırmacılık için bile)  Benim ittifakıma gelecek olanlar belli de asıl sorun şu yeni sisteme göre çok sayıda oyuncudan oluşan ittifaklar avantaj. Artık eskisi gibi bir kaç ittifak olalım öyle yürüyelim hem araştırmacığı da dağılımlı kullanırız.... falan olmuyor. Zira araştırmacığın etkisi çok azaldı olmasanızda çok geri kalmıyorsunuz artık. En önemlisi ittifak araştırmaları oldu o da bağışla olmaz. Aktif hesap çok olursa az bir vergiyle bile (%5 gibi) iş yürüyor.

Burada oynayacağım diyen yaklaşık 20 kişinin hepsi tek ittifakta olmalı ve görevmiş yetkiymiş önemsememeli (ki benim ittifağımda daha önce oynamış olanlar bilir bende yetki sorunu olmaz hep adaletli dağıtırım kimin neye ihtiyacı varsa alır)

Eğer bu kabul görüyorsa ittifakın adını seçelim (kabul edenler hem ettiklerini belirtsin hemde ittifak adı önerisinde bulunsun)

Kabul etmeyenlerlede gönlümüz bir olur ama yolları açık olsun Smiley
İttifakın üye adayı olarak ittifak isminin 4 yıl kadar yabancı diyarda ismini layıkıyla sürdürmüş olan TURKGUARDS olmasını teklif ediyorum Smiley))
Sayfa: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!