Imperia Online Turkey  
Mayıs 23, 2024, 05:12:15 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539447 defa)
0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Ekim 03, 2011, 04:26:24 ÖS »

bende gelirim ama adım sanım belli olmaz Smiley bulgar yada ukraynalı yada vs. pozuna girebilirim Smiley
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ekim 03, 2011, 04:53:43 ÖS »

Mümkünse Dürüst oynayacaklar katılsınlar Sad

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Ekim 03, 2011, 05:13:51 ÖS »

Benim td 6 da zaten bonus olmuş pearss nickim var . He kasımda ne olur işler yoğun mu olur olmazmı allah kerim. Söz vermeyeyim. Ama gelebilirsem gelirim. Ben gelirsem Bünyamin de gelir zaten Smiley
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Ekim 03, 2011, 05:19:40 ÖS »

Benim td 6 da zaten bonus olmuş pearss nickim var . He kasımda ne olur işler yoğun mu olur olmazmı allah kerim. Söz vermeyeyim. Ama gelebilirsem gelirim. Ben gelirsem Bünyamin de gelir zaten Smiley

Eyvallah  *rose*

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
kartal057
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Ekim 03, 2011, 05:23:27 ÖS »

Td 6 - Td 7 - Td 8 De bittikten sonra  V 4 olarak Türk Diyarı kalmıycak  Wink  İstesende İstemesende  Smiley

Biraz bastırsak bu yönetime açmazlarmı türk diyarı, malüm yabancılarla sarmadı pek

Bir cümLe yeter sözden anLayana. Destan yazsanda farketmez Laftan anLamayana
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Ekim 03, 2011, 05:24:52 ÖS »

Biraz bastırsak bu yönetime açmazlarmı türk diyarı, malüm yabancılarla sarmadı pek
4 tane var ama v5 özledik v4 ü ya td4  td2 ne günlerdi 
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Ekim 03, 2011, 05:26:26 ÖS »

Türk Diyarlarında olan bitenler ortadayken Açılmasına İlk Ben karşı çıkarım  Wink

sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Ekim 03, 2011, 05:28:49 ÖS »

Türk Diyarlarında olan bitenler ortadayken Açılmasına İlk Ben karşı çıkarım  Wink
evet bide orası var  oyunun cıvkını çıkarmışlardı
kartal057
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Ekim 03, 2011, 05:53:40 ÖS »

valla ben açılmasını isterim td5 çok keyifli geçmişti, daha zevkli olur bence açılsa

Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Ekim 03, 2011, 05:55:43 ÖS »

valla ben açılmasını isterim td5 çok keyifli geçmişti, daha zevkli olur bence açılsa

Sen Formu İyi Bir Takip Et Td 6 Td 7 De Şuanda neler olup Bittigini Bir gör sonra Sad

_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : Ekim 03, 2011, 06:21:06 ÖS »

Mümkünse Dürüst oynayacaklar katılsınlar Sad

merak etmesin kimse DÜRÜST oynıycam.....
yıldırım58
__MEHMET__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR !!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Ekim 03, 2011, 06:51:33 ÖS »

bencede Türk diyarlarının acılmaması daha hayırlı.neler olup bittiği ortada.bu kadar pisliğin döndüğü diyarların acılması bencede mantıksızlık olurdu...

Biz, Tuna nehrinde Abdest alıp, Viyana önlerinde Namaz kılan Ecdadın Torunlarıyız..Varolsun YÜCE ECDADIMIZ, yeniden BÜYÜK OSMANLI !.
kartal057
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Ekim 03, 2011, 07:22:08 ÖS »

Sen Formu İyi Bir Takip Et Td 6 Td 7 De Şuanda neler olup Bittigini Bir gör sonra Sad
valla ben anlamam entrikadan geçen sene bizim ittifak falkondu. bizler hep seviyeli dürüst oynadık bu oyunu, yine açılırsa türk diyarı ekibimiz öyle olur, bizim için maksat muhabbet sonra savaş Smiley

yıldırım58
__MEHMET__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR !!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Ekim 03, 2011, 08:32:02 ÖS »

valla ben anlamam entrikadan geçen sene bizim ittifak falkondu. bizler hep seviyeli dürüst oynadık bu oyunu, yine açılırsa türk diyarı ekibimiz öyle olur, bizim için maksat muhabbet sonra savaş Smiley

herkes senin gibi düşünse zaten bu tür tartısmalar olmaz.ama hile ile elde edilen basarıyı marifet sayan kişiler mevcut.ve daha kötüsü bunu savunmaya kalkan yüzsüzlüklerde mevcut.en bariz örnegi suan td6 nın durumu....

Biz, Tuna nehrinde Abdest alıp, Viyana önlerinde Namaz kılan Ecdadın Torunlarıyız..Varolsun YÜCE ECDADIMIZ, yeniden BÜYÜK OSMANLI !.
mataraj
WAZİR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Ekim 03, 2011, 08:35:56 ÖS »

bencede Türk diyarlarının acılmaması daha hayırlı.neler olup bittiği ortada.bu kadar pisliğin döndüğü diyarların acılması bencede mantıksızlık olurdu...
yıldırım kardeş dediklerine katılmıyorum aslında türk diyarlarının açılması çok daha iyi olur eskisi gibi 10 v4 diyarı yerine 5 v4 diyarı olsa emin ol daha heycanlı olur...d 95 veya herhangi bir yabancı v4 diyarlarından hem konusma hemde derece yapmak daha zor olur dereceyi geçtim anlasılma olmaz ama eski türk diyarlarının açılmasından yanayım hile ile bir yerlere gelmeye çalısan insan çok her diyarda olduhu gibi oradada olucaktır...saygılar.. *rose*
« Son Düzenleme: Ekim 03, 2011, 08:38:07 ÖS Gönderen: mataraj » Kayıtlı

İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum.
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!