Imperia Online Turkey  
Haziran 16, 2024, 10:57:59 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 540206 defa)
0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kartal057
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Ekim 05, 2011, 11:15:50 ÖÖ »

kim ne derse desin bence türk diyarı daha zevkli idi, yabancı diyarda sanki bilgisayara karşı oynuyoruz,  hiç olmasa türk diyarında muhabbet vardı iyi ve kötü, türk diyarı açılmalı ve isteyen istediği diyarda oynamalı, türk diyarı istemeyenler yabancı diyarda oynasın, alternatif olmalı bence

Bir cümLe yeter sözden anLayana. Destan yazsanda farketmez Laftan anLamayana
yıldırım58
__MEHMET__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR !!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Ekim 05, 2011, 11:50:19 ÖÖ »

merak etme biz Türkler kendi içimizde birbirimize karşı her haltı yeriz ama söz konusu uluslarası veya milli bir konu oldugunda tek yumruk olmasınıda çok iyi biliriz..

bizim kendi içimizde yaptıklarımız kayıkçı kavgasıdır. ulusal diyarda hiç bi Türk başka bi Türk'ü kesinlikle zor durumda bırakmaz bundan emin ol

dostum benim birsey dikkatimi cekti ve burda paylasmak istedim senin sözünden dolayı.ben ulusal yada Türk diyarı ne olursa olsun hile yapanla kimsenin tek yumruk olacagını düşünmüyorum.temennim elbette o yönde ama ortadada hayatın gercekleri var.alttaki güncel olan linki incelersen ne demek istediğimi daha iyi anlar ve bana sende hak verirsin.

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=24148.msg177848;topicseen

bence dediğim gibi bizleirn öncelikle bu hile çetesini temizlememiz ve bataklıgı kurutmamız gerekiyor.bunda en büyük işte o diyarlarda oynayan kişilere düşüyor.aynı ittifakta olsanız dahi lütfen bu ceteyi temizlemede yönetime yardımcı olunuz.ve bundan sonraki oyunlarda bu tür tartısmalar minimumda olacak sekilde tek bilek seklinde devam edelim..

yorumsuz : biliyorum belkide bu hile çetesiyle cok önce gecmişi olan ve bu oyunu gercekten temiz oynamaya calısan arkadaslarımız mevcut.gecmişte nasıl bir arkadaslıgınız olursa olsun bilinki bu tür karakteri tam oturmamıs kişilerin ne bir arkadaslıgına ne de bir düşmanlıgına güvenilir.bugün seninle dost olan menfaati denk gelmeyince düşman düşmanı ilede dost olabilir.bunun bariz örneklerini zaten bir cogunuz bilmekte.kısaca bazı takıntıları yüzüne oyunun cılkını cıkaran kişilerle olan yalan dostlugunuz sizi kandırmasın ve bildiginiz tüm gercekleri admin ile paylasın.bu hilebazlardan biz Türk oyuncualr olarak kurtulalım.ismimizin lekelenmesine engel olalım.saygılarımla....

oyun ana hattıyla güzel yani ama bir çok ciddi sorunu war ben oynamıyorum mesela millette hatalarına rağmen oynuyor oyun güzel diye bende oynanmaya değmiceni düşünüyorum

evet güzel bir özetleme yapmıssın.benim çözemediğim ise bu kadar hile var ve bu hilelerin en büyük nedeni ticaret acaba neden bu ticarete önlem alınmaz ?
« Son Düzenleme: Ekim 05, 2011, 11:52:50 ÖÖ Gönderen: yıldırım58 » Kayıtlı

Biz, Tuna nehrinde Abdest alıp, Viyana önlerinde Namaz kılan Ecdadın Torunlarıyız..Varolsun YÜCE ECDADIMIZ, yeniden BÜYÜK OSMANLI !.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #47 : Ekim 05, 2011, 12:23:10 ÖS »

işlerine gelmeyen bisey war

yıldırım58
__MEHMET__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Ekim 05, 2011, 12:24:27 ÖS »

işlerine gelmeyen bisey war

hile nasıl işlerine gelirki ? ? hile olayı cogaldıkca oyuncu sayısı paralel düşmekte.

Biz, Tuna nehrinde Abdest alıp, Viyana önlerinde Namaz kılan Ecdadın Torunlarıyız..Varolsun YÜCE ECDADIMIZ, yeniden BÜYÜK OSMANLI !.
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : Ekim 06, 2011, 10:01:06 ÖS »

oyuncu sayısı düşmekte evet ama hesap sayısı artmakta ve tıklanma sayısı ve süreside doğal olarak artmakta Smiley vardır illaki bi kazançları ki bir pervasızlık ortada gezinip duruyor Smiley
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #50 : Ekim 06, 2011, 10:49:09 ÖS »

dostum benim birsey dikkatimi cekti ve burda paylasmak istedim senin sözünden dolayı.ben ulusal yada Türk diyarı ne olursa olsun hile yapanla kimsenin tek yumruk olacagını düşünmüyorum.temennim elbette o yönde ama ortadada hayatın gercekleri var.alttaki güncel olan linki incelersen ne demek istediğimi daha iyi anlar ve bana sende hak verirsin.

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=24148.msg177848;topicseen

bence dediğim gibi bizleirn öncelikle bu hile çetesini temizlememiz ve bataklıgı kurutmamız gerekiyor.bunda en büyük işte o diyarlarda oynayan kişilere düşüyor.aynı ittifakta olsanız dahi lütfen bu ceteyi temizlemede yönetime yardımcı olunuz.ve bundan sonraki oyunlarda bu tür tartısmalar minimumda olacak sekilde tek bilek seklinde devam edelim..

yorumsuz : biliyorum belkide bu hile çetesiyle cok önce gecmişi olan ve bu oyunu gercekten temiz oynamaya calısan arkadaslarımız mevcut.gecmişte nasıl bir arkadaslıgınız olursa olsun bilinki bu tür karakteri tam oturmamıs kişilerin ne bir arkadaslıgına ne de bir düşmanlıgına güvenilir.bugün seninle dost olan menfaati denk gelmeyince düşman düşmanı ilede dost olabilir.bunun bariz örneklerini zaten bir cogunuz bilmekte.kısaca bazı takıntıları yüzüne oyunun cılkını cıkaran kişilerle olan yalan dostlugunuz sizi kandırmasın ve bildiginiz tüm gercekleri admin ile paylasın.bu hilebazlardan biz Türk oyuncualr olarak kurtulalım.ismimizin lekelenmesine engel olalım.saygılarımla....

evet güzel bir özetleme yapmıssın.benim çözemediğim ise bu kadar hile var ve bu hilelerin en büyük nedeni ticaret acaba neden bu ticarete önlem alınmaz ?

olayı bilip bilmeden yorum yapmıssın bilader bide millete hileci diye link atmıssın..bi ittifakın içine kendisini baska birisi gibi tanıtıp girmek ve kendisine küfür eden insanlarla yüzleşmek bu oyunda hile değil kurallarda böyle birşey yazmıyor..lütfen yorum yaparken bilmediğiniz konularda suçlamalarda bulunmayın..
yıldırım58
__MEHMET__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Ekim 06, 2011, 11:32:01 ÖS »

olayı bilip bilmeden yorum yapmıssın bilader bide millete hileci diye link atmıssın..bi ittifakın içine kendisini baska birisi gibi tanıtıp girmek ve kendisine küfür eden insanlarla yüzleşmek bu oyunda hile değil kurallarda böyle birşey yazmıyor..lütfen yorum yaparken bilmediğiniz konularda suçlamalarda bulunmayın..

benim orda anlatmak istediğim tek yumruk olayının öyle kolay olmayacagı idi.sizin tartısmanız küfürden kaynaklanmıstır benim tartısmamda hileden kaynaklanır.şahsen ben hangi diyar olursa olsun hile çetesi ile birlikte yer almak istemem ve tartısmaysa tartısmamıda yaparım.sırf Türk diye hile yapana taviz veremem ve tek yumruk olmam bu karakteri gelişmemiş kişilerle. ( ben hile yapmakta sınır tanımayan ve hile yapmaktan vazgecmeyen kişinin karakterinden şüphe duyarım. )

yani burda vermek istediğim mesajı zaten o kişiler emin ol üzerine aldılar.sana kolay gelsin.

yorumsuz :

"şevkat-ü merhamette güneş gibi ol,
kusurları örtmede gece gibi ol,
sehavet-ü cömertlikte deniz gibi ol,
hiddet-ü asabiyette ölü gibi ol,
tevazu ve mahviyette toprak gibi ol,
ya olduğun gibi görün,
ya göründüğün gibi ol"

kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #52 : Ekim 07, 2011, 12:56:38 ÖÖ »

diyelimki prestije o amaçla gecti. bizim ittifaka hangi amaçla geldi.ki bizim net tavrımızı herkes biliyo türklere saldırı olmayacak diye.yani bizden bi zarar gelmeyecegini bildiği halde hangi hesapları yaparak bizim içimize girdi ve cıkınca ben buyum dedi.bize casusluktan bahsediyo her kesin durumunu net görsün diye kendine rütbe bile verdik  askerimizi kaynagımızı görsün diye ama hiç muhabbete girmedik.hadi prestije gitti yüzleşmek için bizdeki düşmanı kim ne amaçladı cıksında desin amacım buydu diye ses yok artı bu bir oyun diyo o zaman niye saklanma geregi duyuyo bakın bizim gruba hiç ismimiz bile degişmedi degişmezde oyunu oyun gibi oynuyoz herkes bizim nasıl bir insan oldugumuzu bildiği için saklanma geregide duymuyoz niye saklanalımki tanıdıklarımıza hatta düşmanlarımıza bile yanlışımız olmamıştır olmazda oyunumuzu oynarız keseriz kesiliriz mücadelemizi veririz.içten pazarlıklara girmeyiz içimiz neyse dışımızda o degişmez kimsede degiştiremez.azıcık titresinde kendine gelsin spy mı 1942 neyse
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #53 : Ekim 07, 2011, 02:56:12 ÖS »

diyelimki prestije o amaçla gecti. bizim ittifaka hangi amaçla geldi.ki bizim net tavrımızı herkes biliyo türklere saldırı olmayacak diye.yani bizden bi zarar gelmeyecegini bildiği halde hangi hesapları yaparak bizim içimize girdi ve cıkınca ben buyum dedi.bize casusluktan bahsediyo her kesin durumunu net görsün diye kendine rütbe bile verdik  askerimizi kaynagımızı görsün diye ama hiç muhabbete girmedik.hadi prestije gitti yüzleşmek için bizdeki düşmanı kim ne amaçladı cıksında desin amacım buydu diye ses yok artı bu bir oyun diyo o zaman niye saklanma geregi duyuyo bakın bizim gruba hiç ismimiz bile degişmedi degişmezde oyunu oyun gibi oynuyoz herkes bizim nasıl bir insan oldugumuzu bildiği için saklanma geregide duymuyoz niye saklanalımki tanıdıklarımıza hatta düşmanlarımıza bile yanlışımız olmamıştır olmazda oyunumuzu oynarız keseriz kesiliriz mücadelemizi veririz.içten pazarlıklara girmeyiz içimiz neyse dışımızda o degişmez kimsede degiştiremez.azıcık titresinde kendine gelsin spy mı 1942 neyse

kardeşim size geldi de size ne zararı oldu söylermisin? size saldırı mı geldi casuslukmu yaptı ne yaptı? açıkçası bende bilmiyorum neden sizin ittifaka gectigini ama sunu söyleyebilirim sizinle veya prestijdeki arkadaslarla bi alıp veremediğimiz yok bizim..bu kadar abartmayın olayları sonuçta bi oyun..gecen yıl savastık acısıyla tatlısıyla bitti bu sene de ayalla savastık o da bitti,yeniden olayları alevlendirmenin bi anlamı yok bence.. yabancılarla savas dediniz bizde yabancılarla savasmaya hazırlanıyoruz ister izlersiniz ister sizde savasırsınız problem değil,biz italyanlara türklerin her zaman kacmayacagını savaslarda nası olduklarını gösterme niyetindeyiz,oyun bilgimizin onlardan aşağı olmadığını düşünüyoruz..

baya sağlam bir rakip var karşımızda onlara yoğunlaştık sadece,bunlara biraz dişimizi göstermemiz lazım..siz sadece izleyin destek te olmayın köstekte bşka bir isteğimiz yok..
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #54 : Ekim 07, 2011, 02:57:22 ÖS »

benim orda anlatmak istediğim tek yumruk olayının öyle kolay olmayacagı idi.sizin tartısmanız küfürden kaynaklanmıstır benim tartısmamda hileden kaynaklanır.şahsen ben hangi diyar olursa olsun hile çetesi ile birlikte yer almak istemem ve tartısmaysa tartısmamıda yaparım.sırf Türk diye hile yapana taviz veremem ve tek yumruk olmam bu karakteri gelişmemiş kişilerle. ( ben hile yapmakta sınır tanımayan ve hile yapmaktan vazgecmeyen kişinin karakterinden şüphe duyarım. )

yani burda vermek istediğim mesajı zaten o kişiler emin ol üzerine aldılar.sana kolay gelsin.

yorumsuz :

"şevkat-ü merhamette güneş gibi ol,
kusurları örtmede gece gibi ol,
sehavet-ü cömertlikte deniz gibi ol,
hiddet-ü asabiyette ölü gibi ol,
tevazu ve mahviyette toprak gibi ol,
ya olduğun gibi görün,
ya göründüğün gibi ol"

arkadasım yanlış anlamıssın olayı en başta.spy73 un yaptıgı tasvip edilecek bir davranıs değil dersin ona amenna,ama adam hile yaptı dersen o yanlıs diyorum sadece ben..
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #55 : Ekim 07, 2011, 03:00:47 ÖS »

Lütfen bu konuya başka mesaj atmayın arkadaşlar , burdan devam ;

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=24238.0
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #56 : Ekim 08, 2011, 07:13:44 ÖS »

fazla türk varsa fazla hile döner arkadaş bence uluslar arası diyarlarda biraz frenlenirler ama hile yapmak isteyen her yerde yapıyor  Smiley

bizdemi başlasak tekrardan oyuna  Smiley
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : Ekim 08, 2011, 07:19:50 ÖS »

gel usta yaa bende adam akıllı oynamayı düşünüyorum d79 da yım ama arkalardayım pek salladığım yok diyarı ama d48 de ciddi ciddi oynıyacam kafaya Smiley
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #58 : Ekim 08, 2011, 07:36:15 ÖS »

part tıme iş ve üniversite üstüne hiç oynanmamış bir version tabiki gerilerden takip etcez ama bende oynamayı düşünüyorum  Smiley
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #59 : Ekim 08, 2011, 09:01:19 ÖS »

part tıme iş ve üniversite üstüne hiç oynanmamış bir version tabiki gerilerden takip etcez ama bende oynamayı düşünüyorum  Smiley

açılacak olan bu diyar v4 versıyon olucak Smiley
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!