Imperia Online Turkey  
Haziran 04, 2024, 10:32:49 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: türkıye'nin güclenmesi icin...  (Okunma Sayısı 14336 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kuzeyli20
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Temmuz 31, 2009, 02:39:32 ÖS »

dogru ya hatta cuneyt abinin bi lafı vardır bılırsınız bu benım ıcın kucuk ınsanlık ıcın dev bır adım dıye ama sonradan bunu caldılar Tongue Tongue Tongue ska bır yana bnce kucukten baslamak lazım dha uydu bıle yapamıyoruz ama gorunmezlıkle ılıgı arastırmalar yapıyoruz yanı benım en buyuk hayalımden bırıdır bır turk yapımı uzay mekıgının o muhtesem kalksını ızlemek kım ıstemezkı adamlar bunu 1940da basardı bız hla roket bıle zor yapıyoruz
aaah aaahhh  çok dertlıyız çooook...

dert etme dostum o da olur zamanla SmileySmileySmiley
cbox
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Temmuz 31, 2009, 03:19:05 ÖS »

Beyler eğitim diyorsunuz da ama bu eğitimi veren kişilerin de doğuya  gitmekten çekinmemelidir.Öğretmenler doğu diyince işi bırakıyolar onlarada bir  ol gösterimelidi bence. Smiley

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Temmuz 31, 2009, 03:37:48 ÖS »

Beyler eğitim diyorsunuz da ama bu eğitimi veren kişilerin de doğuya  gitmekten çekinmemelidir.Öğretmenler doğu diyince işi bırakıyolar onlarada bir  ol gösterimelidi bence. Smiley

sanırım bu turkıyenın en buyuk sorunu doğu batı farkı... nerdeyse tum sorunalrın temelınde bu fark var
BERK15
Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : Ağustos 01, 2009, 03:25:51 ÖS »

http://www.tumgazeteler.com/?a=5374608

Arkaşlar bu haber ne derece doğrudur bilmiyorum ama böle bişey farsa türklerin teknolojide ne derece başarılı oldugunu gösterir  *bravo*
bu haber doğru arkadaşlar.şuan bu teknoloji geliştiriliyor.bu teknololiji askeri araçlara uygulunacak.hatta televizyonda detaylı olarak bilgi verdiler mühendisler

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Ağustos 01, 2009, 03:30:03 ÖS »

bu haber doğru arkadaşlar.şuan bu teknoloji geliştiriliyor.bu teknololiji askeri araçlara uygulunacak.hatta televizyonda detaylı olarak bilgi verdiler mühendisler

ben bu devırde ne tvye ne gazeteye ne ınternete guvenıyorum o yuzden yalanda olabılır gerçekte ama dedigim gibi daha uzaya bıle bagımsız cıkamayan bır ulke gorunmezlıgı mı bulucak...
PsiŞik_EmO
Ziyaretçi
« Yanıtla #50 : Ağustos 01, 2009, 04:34:56 ÖS »

Görünmezlik konusunda İngilizler gizli tank üretcek seviyeye geldi türkler buldu diyor haberin sacmalıgı böyle  bir sey  *rose*
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Ağustos 01, 2009, 04:51:34 ÖS »

Grin Grin yaw 2009dayız ne gorunmezlıgı yapmayın allah askına
errayn
Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : Ağustos 01, 2009, 06:07:15 ÖS »

bu ülke yıllar önce yapılan anlaşmalarla hala ülkesindeki yer altı kaynaklarını kullanamazken hiç bir yere borç ödeyemez  Angry

tamamen palavra dostum böle bir anlaşma yapılmadı bu sadece bir palavra biz elimizde taknoloji olmadıgı iin madenlerimizi kullanamıyoruz ancak bu yine de hiç kullanmadıgımızı göstermez
maskkk1
Ziyaretçi
« Yanıtla #53 : Ağustos 01, 2009, 08:47:00 ÖS »

BİZ GÜCLÜ BİR DEVLETİZZZZZZZZZZZZZZZZZ
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #54 : Ağustos 02, 2009, 02:17:39 ÖS »

tamamen palavra dostum böle bir anlaşma yapılmadı bu sadece bir palavra biz elimizde taknoloji olmadıgı iin madenlerimizi kullanamıyoruz ancak bu yine de hiç kullanmadıgımızı göstermez

madenlerı çıkartmak ıcın nasıl bır teknolojı gerek:S 
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #55 : Ağustos 02, 2009, 05:18:15 ÖS »

BİZ GÜCLÜ BİR DEVLETİZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Biz burada ülke sorunlarını tartışıyoruz. Sen de ülkenin hiç sorunu yokmuş gibi davranıyorsun.
NiCkSiZ_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #56 : Ağustos 02, 2009, 07:46:18 ÖS »

madenlerı çıkartmak ıcın nasıl bır teknolojı gerek:S 
ya bırakın ne teknolojisi ya bunlar palavra sen arabistanda cok mu var teknoloji ama adamlar petrol devi ülkemizdeki kaynaklar dış güçlerin baskısı nedeniyle çıkarılamıyor bu konuda yapılmış bir antlaşma da yoktur(madenlerin cıkaralamayacağına dair)
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #57 : Ağustos 03, 2009, 10:56:11 ÖÖ »

ya bırakın ne teknolojisi ya bunlar palavra sen arabistanda cok mu var teknoloji ama adamlar petrol devi ülkemizdeki kaynaklar dış güçlerin baskısı nedeniyle çıkarılamıyor bu konuda yapılmış bir antlaşma da yoktur(madenlerin cıkaralamayacağına dair)

bnde onu belırtmeye calsıtım madenlerı çıkarmak için çok gelısmıs bır teknolojıye gerek yok yeterkı bıraz cesaret olsun...
kuzeyli20
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #58 : Ağustos 03, 2009, 06:21:55 ÖS »

en azdan hiç bişey bilmeden yorum yapmayın ne teknolijisi adamlar kaç yıl önce amerikada elleri ile kazarak çıkartıyorlarmış türkiye şu anda karadeniz akdenizde denizin 100 lerce metre derinliginde petrol arıyor ama güneydogudaki petrolü çıkartmasına izin verilmiyor lütfen bilmediginiz konular hakkında yorum yapmayın ne kadar saçma ya teknoloji yokmuş  Lips Sealed
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #59 : Ağustos 04, 2009, 10:29:41 ÖÖ »

Türkiye petrol araştırmasını İsraile vermiş israilde doğudaki petrole civa dökerek petrolün üstünü kapatmış türkiyede doğu ya doğru eğimli olduğu için Türkiyedeki petrol ıraka akıyor oradanda abd ve israil çıkartıp türkiye ye tekrar satıyorlar konu bu kadar basit
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!