Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 15:56:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 74   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata.  (Przeczytany 242216 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Sagitarius
Mistrz IO
Ex-IO Team Member
*

Karma: +123/-47
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 456


Balcerowcz musi odejść!


Zobacz profil
« Odpowiedz #870 : Marzec 08, 2010, 23:04:30 »

 *offtopic*
Olki to Ty już umiesz wojsko wysyłać?   Grin Grin Grin
Zapisane


Quiz 2 edycja -> Top1

R46E1-> TOP2 mili , TOP6 honor , TOP9 net worth
darek884
Szeregowiec
*

Karma: +3/-7
Offline Offline

Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #871 : Marzec 09, 2010, 01:15:31 »

nigdy nie miałem pomysłu żeby konto aolis - angel wywalić z soja bo to byłoby naprawdę głupie tym bardziej że nigdy to nie był mój sojusz !!!!  dla mnie gra się skończyła jak rozwalił się sojusz serafiny ! odeszło paru naprawdę fajnych graczy typu smok i raul !!! ogólnie fajnie było na początku tak od 60 do 400 tyś punktów oj fajnie było trochę oberwałem trochę też oddałem i jakoś fajnie było !! a tak ogólnie to powoli czas się kończyć pl3 i chyba zakończę już przygodę z I.O.  po paru latach !!! cóż pierwszy raz zagrałem z premium i jakoś to wyszło !  gratuluje wszystkim wytrwałości ja niestety nie zrobiłem to co mi się marzyło czyli spichlerze w każdej prowincji 40 poziom  Undecided ale cóż nie miałem czasu naukowca no i się wszystko pokręciło !!! gratuluje  takim graczom jak adrian czy cyprusek bo wiem ile się namęczyli żeby coś uzbierać trochę punktów  i nie bali się silniejszych graczy ! a numer jeden pl3 jak dla mnie jest wini ! pozbierał trochę batów ale zawszę walczył uczciwie !  przepraszam tych których uraziłem i życzę wszystkim dalszych przygód na I.O. !  Cry
Zapisane
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #872 : Marzec 09, 2010, 01:56:20 »

To było do Olkiego.  *SARCASTIC* *SARCASTIC* *SARCASTIC*

No własnie Olki... co Ty kurka wiesz o zabijaniu?? *SARCASTIC* *SARCASTIC*

*offtopic*
Olki to Ty już umiesz wojsko wysyłać?   Grin Grin Grin

niestety moje ewoluowanie na IO zakonczylo sie na werbowaniu lekkich włóczni...a Wy mi wyjezdzacie z wysylaniem wojska Huh? *HI*

a numer jeden pl3 jak dla mnie jest wini ! pozbierał trochę batów ale zawszę walczył uczciwie

sugerujesz, że nie grałem uczciwie? *SCRATCH*
Zapisane
darek884
Szeregowiec
*

Karma: +3/-7
Offline Offline

Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #873 : Marzec 09, 2010, 09:28:20 »

olki nie po prostu napisałem że wini ładnie grał  i uważam że jest nr 1 w pl3 ! nie posądzałem ciebie o oszukiwanie ! 
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #874 : Marzec 09, 2010, 09:41:06 »

sugerujesz, że nie grałem uczciwie? *SCRATCH*

Olki, nie o Tobie, chyba raczej sugerował Aolis.  Grin
Darek podobnie jak Angel (po ostatniej wypowiedzi) i wielu innych graczy, osiągnięcia i sukcesy w grze widzą tylko przez pryzmat grania w topie punktowym. Będąc tylko w topie zasługujesz na jakąkolwiek pochwałę.  *hihi*
Ja patrzę na to z innego punktu widzenia, ponieważ grałem różnymi stylami.

Co prawda za największe osiągnięcia uważam te gdzie grałem w topie punktowym i miałem największe armie czyli r9 w 2007 roku.
Za duże osiągnięcie uważam też pl1e1, gdzie na świecie 8 miesięcznym założyłem konto w 2,5 miesiąca po reszcie i mimo to doszedłem do top3 punktowego i mimo wojen w Lamach w pewnym momencie miałem największą armię na pl1. Do każdego z topu mogłem się sejwować  Wink Grin Grin

Rzeczywiście były to dwa światy na których musiałem włożyć najwięcej wysiłku. Sporo czasu i zaangażowania. Spora liczba obliczeń w excelu, szczególnie z odpalaniem badań prze przekroczeniem 15k pkt, i automatycznym rozładowywaniem się karawan. Na którą godzinę będę miał za 2-3 dni określoną ilość surki, na centralkę, tw i inne cele.

Zgodzę się z Angelem i Darkiem i innymi którzy twierdzą, że granie w topie punktowym powinno być uznawane za jedno z większych osiągnięć.
Natomiast nie zgadzam się z tezą że tylko to jest sukcesem.

Porównując swoją grę na pl5 i pl3 muszę powiedzieć, ze dużo więcej wysiłku kosztowało mnie pl3.
Na pl5 skończyłem na 4 miejscu w rankingu punktowym i nie uważam to za żaden sukces. Siedzieć w topie punktowym to dla mnie praktycznie żaden problem.
Dostawałem z nudów odruchu wymiotnego jak logowałem się na swoje eco-konto na pl5
http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=5212.90
Jednak dokończyłem tam erę, bo zawsze staram się kończyć ery.

Na pl3 miał być lajcik i 100 wojen dla zabawy, przebrani za smerfy. Gra inkognito, bez stresu, bez sejwa itp.
Ale pierwsze 10 wojen w ZOMO, lajcikiem nie było. Szczególnie Elita postawiła nam wysokie warunki.
Jak ktoś mi powie że to był pikuś, to porostu bzdury opowiada. Później było łatwiej. Dużo łatwiej niż gra w agresywnym topie.
Nie mniej jednak, całą erę musiałem dobrze sejwowować wojo. Nikt nie wjechał mi do stojącego woja i nie rozbił mi armii. Choć przyznam że 3 razy miałem nóż na gardle. Chmura, adampol, Anytiow, Leonidas, Meanall, Sir Magic i jeszcze paru mógłbym wymienić, gdy grali aktywnie i z palcem w nosie wchodzili do mnie i innych w Shy_Girl, stanowili zagrożenie i nie mogę powiedzieć:... "eee to był pikuś z nimi walczyć". Mając mniejszą armię trzeba było się gimnastykować, żeby uciekać i jeszcze przeciągać wygraną w wojnie na swoją stronę.

Reasumując pl3 kosztowało mnie więcej wysiłku niż pl5. Jednak kto nie spróbuje zagrać i tak. I topowo i eco i low point, raczej nie dostrzega niuansów, które różnią te style gry.

Dlatego doceniam każdego gracza który całą erę grał na swoim koncie i jest w jakimkolwiek topie na koniec ery.
Dlatego szacunek dla Aolis, Darka, Winiego i innych za osiągnięcia.  *beer* *beer*
 Naprawdę musieli poświęcić sporo czasu żeby osiągnąć to co aktualnie mają.
Nikt im kredką nie namalował kolejnych prowincji, badań, budynków i wojska i statystyk w rankingach.
Ale wszyscy Ci co sami dopchali wózek do końca ery w jakimkolwiek topie, także niczego nie dostali za darmo. Wszystko wymagało określonego wkładu pracy.

Natomiast po 3 latach gry i będąc u schyłku swojej obecności w IO, mówię:
Nie licytujcie się w podważaniu czyich osiągnięć.
"Twoje osiągnięcia nic nie warte, bo byłeś w silnym sojusz..."
"Twoja osiągnięcia nic nie warte, bo byłeś częściej online..."
"Twoja osiągnięcia nic nie warte, bo atakowałeś mniejsze armie..." (Na Boga, o to chodzi w tej grze, tylko głupi atakuje silnie armie)
"Twoja osiągnięcia nic nie warte, bo to....", "Twoja osiągnięcia nic nie warte, bo tamto..." "Twoja osiągnięcia nic nie warte, bo siamto ..."


Teraz po 3 latach gry i będąc u schyłku swojej obecności w IO, podsumowując powoli pl3, powiem, że:
Gratuluję wszystkim, którzy wnieśli coś do pl3 tej ery, nawet jeżeli są w tej chwili z jakichś powodów monetami.
Gratuluję wszystkim, którzy osiągnęli wysokie miejsca w jakichkolwiek rankingach, a także tym którzy może są mniej widoczni i może grali pierwszą erę ale odczuwają satysfakcję i mają poczucie że nieźle im poszło.
Szczególnie gratuluję tym którzy dojechali do końca i czasami podnosili się po stracie woja.

 *beer* *beer* *beer* *beer*

P.S. Podsumowanie poszczególnych graczy zostawię sobie na koniec ery.  Wink Wink Grin
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2010, 09:53:07 wysłane przez Konrad » Zapisane

darek884
Szeregowiec
*

Karma: +3/-7
Offline Offline

Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #875 : Marzec 09, 2010, 12:06:58 »

konrad mylisz się że dlatego napisałem że wini jest dla mnie numerem jeden bo ma dużo punktów !!! pokazał dużo klasy kiedy został zniszczony walczył jak lew byle nie stać się skarbonką choć tu mam trochę pretensji do moich byłych sojuszników !!!  ogólnie zaczynając pl 3 po raz drugi miałem się mścić na graczach z poprzedniej ery no ale morfinka 14  nie zagrała a szkoda !  wiec był pomysł na ekonomie ale brak naukowca mnie ograniczał i  to mocno ( ale i tak przodowałem jeśli chodzi o ekonomie ) ! no i do tego  wojna serafiny - władny trochę mnie uziemiło ale co tak szybko nadrabiałem straty ! ogólnie jestem zły bo nie mam wszędzie spichlerza na 40 poziomie a miałem taką małą obsesje od połowy sierpnia no i mi się nie udało ! no cóż ciebie też ostatnio ktoś  zaatakował i rozwalił tobie twierdzę ! takie życie nie można mieć wszystkiego
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #876 : Marzec 09, 2010, 12:52:19 »

konrad mylisz się że dlatego napisałem że wini jest dla mnie numerem jeden bo ma dużo punktów !!! pokazał dużo klasy kiedy został zniszczony walczył jak lew byle nie stać się skarbonką choć tu mam trochę pretensji do moich byłych sojuszników !!!  ogólnie zaczynając pl 3 po raz drugi miałem się mścić na graczach z poprzedniej ery no ale morfinka 14  nie zagrała a szkoda !  wiec był pomysł na ekonomie ale brak naukowca mnie ograniczał i  to mocno ( ale i tak przodowałem jeśli chodzi o ekonomie ) ! no i do tego  wojna serafiny - władny trochę mnie uziemiło ale co tak szybko nadrabiałem straty ! ogólnie jestem zły bo nie mam wszędzie spichlerza na 40 poziomie a miałem taką małą obsesje od połowy sierpnia no i mi się nie udało ! no cóż ciebie też ostatnio ktoś  zaatakował i rozwalił tobie twierdzę ! takie życie nie można mieć wszystkiego

Darek, nie zawsze gra się tak układa jakbyśmy tego chcieli. Ale mając pewien cel i do niego dążąc, moim zdaniem gra ma sens.
Nie zrobiłeś spichlerzy ale zrobiłeś 5M konto. Niewielu to potrafi.

Shy_Girl miało w planie 100 wojen i też się nie udało.  Ale przypadkiem wskoczyły inne osiągnięcia.

Kiedyś od osoby do której mam szacunek otrzymałem pochwałę.
"Dążąc do wyznaczonego celu, czasami go nie osiągamy. Okazuje się jednak, że droga którą dzięki temu dążeniu przebyliśmy jest równie wartościowa co osiągnięcie celu."

Jeżeli nie dopniesz zamierzonego celu ale podczas dążenia do niego zyskałeś coś innego równie wartościowego, to także jest to sukces.

Co do Winiego to nie mam obiekcji.  Grin
Jeszcze miesiąc temu mówiłem że zobaczymy czy Dominium pokaże pazur. I ten pazur pokazał właśnie Wini w wojnie z Samotnią. Na uwagę zasługuje też fakt że gra całą erę sam na swoim koncie. Nie ma czasu grać ze względu na tryb pracy ale jak już się zaloguje to pokazuje że gra z głową i jajkami.  Grin   *beer* *beer*
Choć ostatnio złapałem go na braku wiedzy z jednej z elementarnych zasad techniki walki. Prawda Wini? Wink  *hihi* *hihi* To niewątpliwie nie umniejsza to faktu, że jest jednym z najlepszych jeżeli nie najlepszym wojownikiem na pl3.  *beer* Jak jest online to uruchamia mieszankę doświadczenia inteligencji i zaangażowania. Jeżeli do tej mieszanki zaprószy się szczypta szczęścia, to jest wybuch i ktoś z przeciwników Winiego ginie.  Grin Grin
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2010, 13:05:39 wysłane przez Konrad » Zapisane

gandor
Major
*****

Karma: +73/-68
Offline Offline

Wiadomości: 869


cieszę się ,że jestem białym śmieciem... ha.


Zobacz profil
« Odpowiedz #877 : Marzec 09, 2010, 22:06:27 »

Shy_Girl miało w planie 100 wojen i też się nie udało.  Ale przypadkiem wskoczyły inne osiągnięcia.
możesz pokazać screen tych wojenek ?  Grin
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #878 : Marzec 10, 2010, 09:40:50 »

możesz pokazać screen tych wojenek ?  Grin
powiem tyle, że nie mieści sie na jednej stronie do screena Grin
era jeszcze trwa więc nie ma co jeszcze wklejać screenów *HI*
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #879 : Marzec 10, 2010, 09:48:41 »

Postaram się zrobić mini relację z gry na low point w innym wątku. Może ktoś będzie chciał zagrać to będzie miał trochę wskazówek.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2010, 09:50:17 wysłane przez Konrad » Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #880 : Marzec 10, 2010, 19:40:29 »

niech nikt nie mówi, że lękamy się mocniejszych, a low point to bicie leszczy :rant: :rant: :rant:

raport jutro, bo  jeszcze gorący *FOCUS*
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2010, 19:43:17 wysłane przez olki » Zapisane
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #881 : Marzec 10, 2010, 19:47:48 »

Gratulacje dla darka winiego i anytiowa za to ze skopali mi 4 litery Grin No ale to juz tak bywa jak sie wyjezdza. Na koncie 0 kredek a ladowac sie nie oplacalo wiec sobie stalo, jeszcze raz gratulacje i wielkie dzieki za 2 miesieczna zabawe pozdrawiam
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #882 : Marzec 10, 2010, 19:50:46 »

Gratulacje dla darka winiego i anytiowa za to ze skopali mi 4 litery Grin No ale to juz tak bywa jak sie wyjezdza. Na koncie 0 kredek a ladowac sie nie oplacalo wiec sobie stalo, jeszcze raz gratulacje i wielkie dzieki za 2 miesieczna zabawe pozdrawiam
nawet nie gadaj, ze dzisiaj? znowu mi blacha przepadnie *WALL*

ps. ja bym tam chcial zeby mnie ktos zezlomowal, zawsze to bym sie pozbyl tego woja przed koncem ery, bo za dwa dni wszystkie nasze armie pojda do krainy wiecznych łowów Cry
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2010, 19:53:04 wysłane przez olki » Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #883 : Marzec 10, 2010, 21:00:19 »

Gratulacje dla darka winiego i anytiowa za to ze skopali mi 4 litery Grin No ale to juz tak bywa jak sie wyjezdza. Na koncie 0 kredek a ladowac sie nie oplacalo wiec sobie stalo, jeszcze raz gratulacje i wielkie dzieki za 2 miesieczna zabawe pozdrawiam

Widziełem że Wini i Anyt kogoś walnęli i widziałem że darek ma bitwę dnia. Teraz wszystko jasne  Grin Skosili kosiarza. Kto kosą wojuje ten od kosy ginie  *freak*
Zapisane

Juta
Szeregowiec
*

Karma: +9/-3
Offline Offline

Wiadomości: 5



Zobacz profil
« Odpowiedz #884 : Marzec 11, 2010, 01:02:23 »

Ja takze dziekuje za gre. To byl moj pierwszy rok z IO, przez pierwsze miesiace to sie wlasciwie tylko uczylam gry (glownie na wlasnych bledach i radach moich chlopakow z soja), a od wrzesnia gralam juz dosc swiadomie i w miare rozumnie  Cool
Chcialam sie pochwalic, ze mielismy kapitalna paczke w Dominium, szkoda, ze wiekszosc sie wykruszyla po drodze  Cry
 
Zapisane
Strony: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 74   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!