Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 04:24:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 74   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata.  (Przeczytany 240262 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #825 : Marzec 02, 2010, 16:03:03 »

Walnij wojne, da sie zdjac urlop przed uplywem 2 dni? Grin

Sorry Winnetou ale raczej nie.  *hmm*
Zapisane

mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #826 : Marzec 02, 2010, 16:26:35 »

Sorry Winnetou ale raczej nie.  *hmm*
Widzialem rozne jaja i mialem nadzieje  Grin
Zapisane

darek884
Szeregowiec
*

Karma: +3/-7
Offline Offline

Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #827 : Marzec 02, 2010, 20:03:27 »

no coż ciekawe kto walnoł warriora aolis czy też angel Huh?? cóż tajemnica już dawno jest w obiegu tylko że jakoś tego nikt nie mówi głośno no ale coż zatem wszyscy się już dowiedzieli  !!! przepraszam ale nie lubię jak ktoś wali tekst " że chce żebyście mnie zapamiętali "  a gra jak chyba wszyscy wiedzą !  no cóż będzie to moja ostatnia era  ale jak na gracza który prawie od 2 miesięcy nie korzysta z premium to ładnie no i jeszcze czas na imperii jaki spędzam uuu to już całkiem wynik ! pozdrawiam aolis i angela bo trudno mi wyczuć kto jest w danym momencie na imperii !!  coż nie dosyć żę tak postępuje to jeszcze sie chwali!!! a i odrazu pozdrawiam  naszego administratora wierzącego  jak bóstwo w aolis hehehe  *pardon*!!! i  brawo aolis brawo chwal się bardziej  uczciwością  *rose*
Zapisane
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #828 : Marzec 02, 2010, 20:21:01 »

no coż ciekawe kto walnoł warriora aolis czy też angel Huh?? cóż tajemnica już dawno jest w obiegu tylko że jakoś tego nikt nie mówi głośno no ale coż zatem wszyscy się już dowiedzieli  !!! przepraszam ale nie lubię jak ktoś wali tekst " że chce żebyście mnie zapamiętali "  a gra jak chyba wszyscy wiedzą !  no cóż będzie to moja ostatnia era  ale jak na gracza który prawie od 2 miesięcy nie korzysta z premium to ładnie no i jeszcze czas na imperii jaki spędzam uuu to już całkiem wynik ! pozdrawiam aolis i angela bo trudno mi wyczuć kto jest w danym momencie na imperii !!  coż nie dosyć żę tak postępuje to jeszcze sie chwali!!! a i odrazu pozdrawiam  naszego administratora wierzącego  jak bóstwo w aolis hehehe  *pardon*!!! i  brawo aolis brawo chwal się bardziej  uczciwością  *rose*

sugerujesz cos?
Zapisane
Aolis
Sierżant
**

Karma: +29/-17
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #829 : Marzec 02, 2010, 20:37:14 »

no coż ciekawe kto walnoł warriora aolis czy też angel Huh?? cóż tajemnica już dawno jest w obiegu tylko że jakoś tego nikt nie mówi głośno no ale coż zatem wszyscy się już dowiedzieli  !!! przepraszam ale nie lubię jak ktoś wali tekst " że chce żebyście mnie zapamiętali "  a gra jak chyba wszyscy wiedzą !  no cóż będzie to moja ostatnia era  ale jak na gracza który prawie od 2 miesięcy nie korzysta z premium to ładnie no i jeszcze czas na imperii jaki spędzam uuu to już całkiem wynik ! pozdrawiam aolis i angela bo trudno mi wyczuć kto jest w danym momencie na imperii !!  coż nie dosyć żę tak postępuje to jeszcze sie chwali!!! a i odrazu pozdrawiam  naszego administratora wierzącego  jak bóstwo w aolis hehehe  *pardon*!!! i  brawo aolis brawo chwal się bardziej  uczciwością  *rose*

Jedyne co potrafisz, to tylko kogoś oskarżać, bo na pewno nie grać. Przez cała grę oprócz paru pląder nie pusiłeś na nikogo ataku!!
A... zapomniałabym. Jeszcze potrafisz sprzedawać członków sojego sojuszu. To chyba wszystko co ci dobrze wychodzi.
Nie myśl, że ktoś się zmartwi tym, że odchodzisz... może jedynie twój wafel od chusteczki.

Coś mi sie wlaśnie przypomniało. Na samym poczatku jak tylko przyjelam Cie do Samotni, pisałam na PW z twoim bratem. Dodatkowo, ktoś kiedyś pisał, że warr na koncie gra z ojcem. Co do warra, to tylko pogłoski, co do Ciebie miałam dowód, że nie grasz sam. A teraz ty śmiesz mi cos zarzucać?? człowieku, opanuj się, skocz do piaskownicy się zrelaksować i daj na luzik z oczernianiem kogoś tylko dlatego, że wykopał cię z soja za sprzedawanie członków. Brr, aż się tobą brzydzę :/
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2010, 20:51:30 wysłane przez Aolis » Zapisane


Kiedy przeczytałam o szkodliwości picia alkoholu rzuciłam czytanie.
berg
Sierżant
**

Karma: +26/-9
Offline Offline

Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #830 : Marzec 02, 2010, 21:05:08 »

jak Was tak sobie czytam to wychodzi na to że jestem super gość Cool sam grałem całą erę,  starałem się Grin czasem się zapiło i były problemy *rose* a wy tu o totalnym zasiadywaniu *hahaha* *hahaha* *hahaha*wójkach, ciotkach, itp.  cóż takie życie Huh? Huh? Huh? w ogóle jakby tak prześwietlić Dominium to powinniśmy zdobyc małą kryształowa kulę za "transparentność" jakieś bany były ale to pikuś *HI*
czy ktoś mnie pochwalił za pojęcie Killthorna???  Tongue
było warto Cool
ps. co do sytuacji na pl3 myslę że nic się już nie zmieni niestety gracze pokazali że nie interesuje ich wojna i chcą dotrwać do końca ery nie rozumiem tego choc gram pierwszy raz  Huh? Huh? Huh? może o czymś nie wiem *crazy* *crazy* *crazy*
szkoda grałem po to żeby powalczyć jeszcze a tu lipa wszyscy się chowają  Grin Grin Grin
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2010, 21:10:43 wysłane przez berg » Zapisane
darek884
Szeregowiec
*

Karma: +3/-7
Offline Offline

Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #831 : Marzec 02, 2010, 21:11:22 »

 Smiley no coż jak by było tak jak mówisz to  byłbym 24 h na dobe jak ty !!!!   nie sprzedawałem jak bym chciał cie sprzedać do już dawno tomas by Tongue : cie rozwalił !!!! uuu ty mi wypominasz grę ooooo prosze pierwsza ciężka wojna i aolis ucieka z sojuszu bo MP7 był potężniejszy hehehe uciekałaś z sojuszu hehe  brawo !!!!  żadnych bitew  gdy było ciężko tylko na koniec jak masz nad kimś 2 mln punktów przewagi i tym się chwalisz !!! pewnie i tak to zrobił angel   Grin!! od cała wielka aolis  na samym końcu z pomocą angela zdobywa punkty  i się chwali że siedzi 24 h na dobę przy kompie ! ciekawe czy oczy bolą ???heheh Tongue *hahaha*
Zapisane
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #832 : Marzec 02, 2010, 21:20:53 »

Darek, niby ta wasza dyskusja mnie nie dotyczy, ale po tym co napisales w dwoch postach wniosek nasuwa sie sam: 'niestety nie potrafisz przegrywac" *SCRATCH*
Zapisane
darek884
Szeregowiec
*

Karma: +3/-7
Offline Offline

Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #833 : Marzec 02, 2010, 21:23:59 »

a co do ataków uczesniczyłem w paru atakach na silniejszych graczy i straciłem sporo bo przeważnie ryzykowałem nie bojąc się strat  np MP& i winni kiedy ty siedziałaś cicho  bo nie miałaś przewagi punktowej !!!! jak by cofnać sie  w tył o 2 miesiące to miałaś tylko ataki na skarbonki no ale angel to inna jakoś i to widać hehe  *freak*
Zapisane
Aolis
Sierżant
**

Karma: +29/-17
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #834 : Marzec 02, 2010, 21:24:23 »

Smiley no coż jak by było tak jak mówisz to  byłbym 24 h na dobe jak ty !!!!   nie sprzedawałem jak bym chciał cie sprzedać do już dawno tomas by Tongue : cie rozwalił !!!! uuu ty mi wypominasz grę ooooo prosze pierwsza ciężka wojna i aolis ucieka z sojuszu bo MP7 był potężniejszy hehehe uciekałaś z sojuszu hehe  brawo !!!!  żadnych bitew  gdy było ciężko tylko na koniec jak masz nad kimś 2 mln punktów przewagi i tym się chwalisz !!! pewnie i tak to zrobił angel   Grin!! od cała wielka aolis  na samym końcu z pomocą angela zdobywa punkty  i się chwali że siedzi 24 h na dobę przy kompie ! ciekawe czy oczy bolą ???heheh Tongue *hahaha*
Jesteś żalosny, ale chyba wiesz o tym Grin
Z żadnego sojuszu nigdy nie uciekłam przed wojną. Z Serkow wyszłam, bo nie odpowiadała mi funkcja członka. To raczej tobie mały człowieczku by pasowała... i nadal pasuje Grin:D:D A teraz żegnam cię, bo konwersacja z toba jest śmieszna, a ja sie przez to tylko zniżam do twojego poziomu . Papa o żałości...

« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2010, 21:26:38 wysłane przez Aolis » Zapisane


Kiedy przeczytałam o szkodliwości picia alkoholu rzuciłam czytanie.
darek884
Szeregowiec
*

Karma: +3/-7
Offline Offline

Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #835 : Marzec 02, 2010, 21:28:55 »

olki nie mi nie zależy ! gram mało ,  szczerze to już koniec moich przygód na IO  . Jak startowała obecna era na pl3 zakładałem że zajmnę ok 4 miejsca z punktacja ok 3,5 mln wiec jakos mi się udało to co zakładałem ! bardziej mnie boli to że ktoś się czymś chwali a cała resztą w  to wierzy ! chciałem żebyście poznali prawdę i nie ja to wymyśliłem tylko gracze z którymi aolis bardziej się trzymała niż ja
Zapisane
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #836 : Marzec 02, 2010, 21:34:18 »

hmmm, no dobra- nie przegrales wg tego co sobie postawiles za cel Smiley
ale zapytam sie, czy tak zamierzacie zakonczyc ere? Smiley

ps. ja tu jestem osoba bezstronna, tylko obserwuje konflikt Grin
Zapisane
darek884
Szeregowiec
*

Karma: +3/-7
Offline Offline

Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #837 : Marzec 02, 2010, 21:36:08 »

i ostatnia wiadomość do aolis cóż boli że twoje chwalenie zostało w końcu podważone  *hahaha* Tongue i najgorsze dla ciebie że mi nic nie zrobisz !!! mozesz wypowiedzieć wojne wcale się nie boję mam juz dość armii żeby się wybronić no i czasu hehehe a co do wyjścia z serafinów to wyszłaś na początku 1 wojny od wielka aolis !!!! no ale w jednym tobie przyznam coż masz wiecej punktów niż ja i szczerze przy mojej obecności na grze nawet z naukowcem od początku nie przekroczyłbym 6 mln a ty tak wiec tego tobie gratuluje ! w przeciwieństwie do ciebie umie docenić to czego ja nie byłbym wstanie zrobić !
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #838 : Marzec 02, 2010, 21:47:28 »


czy ktoś mnie pochwalił za pojęcie Killthorna???  Tongue

Berg, omenie Nemo. Gratulacje blaszki za wykończenie Killthorna!  Grin *beer* *beer*

jak Was tak sobie czytam to wychodzi na to że jestem super gość Cool sam grałem całą erę,  starałem się Grin czasem się zapiło i były problemy *rose* a wy tu o totalnym zasiadywaniu *hahaha* *hahaha* *hahaha*wójkach, ciotkach, itp.  cóż takie życie Huh? Huh? Huh? w ogóle jakby tak prześwietlić Dominium to powinniśmy zdobyc małą kryształowa kulę za "transparentność" jakieś bany były ale to pikuś *HI*

Jeżeli chodzi o transparentność to MaRu, Pasibrzuch, Ważniak, Papasmerf. 100% transparentności w logowaniu. Jedno konto jeden gracz cała era.
Kto nie mógł grać, urlop lub wypad z sojuszu.  Grin
Ja to nawet musiałem czaić się w domu, bo moja żona czyhała na pozostawione konto. Hasła nawet w przeglądarce nie miałem zapamiętanego, bo jeden błąd i żona rozwiązałaby mi armię, wzięła kredyt, usunęła wszystkich z sojuszu i odpaliła urlop.  Grin Grin

a i odrazu pozdrawiam  naszego administratora wierzącego  jak bóstwo w aolis hehehe 

Jak sądzę do mnie pijesz Darku. Otóż z całą stanowczością dementuję. Uznaję tylko jedno bóstwo. Wyznaję kult Pasibrzucha.  *WASSUP* *WASSUP* i oraz własnego pełnego brzucha.

Zresztą za kilka lat w wikipedii będą pisać: "Darek, Wini, Aolis, Anytiow, Papasmerf - drobni rzezimieszkowie epoki Pasibrzucha"  *GIRL_CRAZY*
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2010, 21:54:16 wysłane przez Konrad » Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #839 : Marzec 02, 2010, 21:52:34 »


Berg, omenie Nemo. Gratulacje blaszki za wykończenie Killthorna!  Grin *beer* *beer*

Jeżeli chodzi o transparentność to MaRu, Pasibrzuch, Ważniak, Papasmerf. 100% transparentności w logowaniu. Jedno konto jeden gracz cała era.
Kto nie mógł grać, urlop lub wypad z sojuszu.  Grin
Ja to nawet musiałem czaić się w domu, bo moja żona czyhała na pozostawione konto. Hasła nawet w przeglądarce nie miałem zapamiętanego, bo jeden błąd i żona rozwiązałaby mi armię, wzięła kredyt, usunęła wszystkich z sojuszu i odpaliła urlop.  Grin Grin


zapomniałeś dodać, że sypiamy po 9-10h Grin
Zapisane
Strony: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 74   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!