Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 07:03:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 74   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata.  (Przeczytany 240299 razy)
0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.
berg
Sierżant
**

Karma: +26/-9
Offline Offline

Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #315 : Listopad 14, 2009, 03:16:11 »

szczerze to nie robi na mnie wrażenia wasze top1 w rankingu wojennym..., prowadzimy z Wami już drugą wojnę i powtarza się schemat, który wykorzystujecie jak sądze..., jak idzie na Was gość, który nie bardzo wie do czego służy kalko to jesteście super mocnii ( i zdobywacie medale z czego jest radocha co nie miara) ale jak macie wojne z graczami którzy co nieco się nauczyli to siedzicie w schwych domkach (bo nie nazwę tego twierdzami) i uciekacie...,
po trzech dniach wojny z Dominium gracze z Shy nie puślili żadnego ataku na nas *hahaha* macie swoją stategię ja w nią nie wnikam ale prosiłbym o nie chełpienie się tym prowadzeniem bo ono jest strasznie lipne, (przeciw komu wy walczyliście???.....) jedyną wojnę, którą zapisuje na + to z normalnymi nie sądziłem że Ci goście tak będą wtapiali *crazy*
czekamy na wasze ruchy bo granie na low point to nie wszystko....
pozdro
ps. no i niestety my się nie podpalamy:) walczyliśmy przeciwko graczom nie takim jak Wy i też dostawaliśmy w tyłek więc nie liczcie na jakieś bonusy *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 03:48:41 wysłane przez berg » Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #316 : Listopad 14, 2009, 09:27:17 »

Berg, no niestety macie problem.  Huh? Huh? Problem podobny do tego jaki spotyka przeciętnego pacjenta NFZ. JEST KOLEJKA.  Cry Cry

Wypowiedzieliście nam wojnę gdy prowadziliśmy już 4 inne.
Nie wyprowadzamy ataku? Sorry stary ale narazie mamy bardziej intratne wojny.  *pardon*  Cool Cool

Nie powiem, była koncepcja żeby całkowicie olać pozostałych i Wami się zająć od początku ale wywiązały się ciekawsze walki.  Embarrassed Embarrassed

P.S. Z normalnymi i jedna wojna z helios były niezłe ale już powoli wypadają z pamięci. Najbardzie z pl3 zapamiętam wojny z _Elitą_ . To były prawdziwe jatki  evil3 evil3 zaangażowanie i adrenalina  *freak* *freak* Pamiętam jak Morg z lapkiem na siedzeniu jeździł po Wawie i resztakami woja broniliśmy we dwóch wyniku do ostatnich minut  *freak* *freak* Morg  *beer* *beer* *beer*
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 09:47:06 wysłane przez Konrad » Zapisane

MalRud
Porucznik
***

Karma: +154/-25
Offline Offline

Wiadomości: 101



Zobacz profil
« Odpowiedz #317 : Listopad 14, 2009, 09:59:35 »

szczerze to nie robi na mnie wrażenia wasze top1 w rankingu wojennym..., prowadzimy z Wami już drugą wojnę i powtarza się schemat, który wykorzystujecie jak sądze..., jak idzie na Was gość, który nie bardzo wie do czego służy kalko to jesteście super mocnii ( i zdobywacie medale z czego jest radocha co nie miara) ale jak macie wojne z graczami którzy co nieco się nauczyli to siedzicie w schwych domkach (bo nie nazwę tego twierdzami) i uciekacie...,
po trzech dniach wojny z Dominium gracze z Shy nie puślili żadnego ataku na nas *hahaha* macie swoją stategię ja w nią nie wnikam ale prosiłbym o nie chełpienie się tym prowadzeniem bo ono jest strasznie lipne, (przeciw komu wy walczyliście???.....) jedyną wojnę, którą zapisuje na + to z normalnymi nie sądziłem że Ci goście tak będą wtapiali *crazy*
czekamy na wasze ruchy bo granie na low point to nie wszystko....
pozdro
ps. no i niestety my się nie podpalamy:) walczyliśmy przeciwko graczom nie takim jak Wy i też dostawaliśmy w tyłek więc nie liczcie na jakieś bonusy *hahaha* *hahaha* *hahaha*

co to -FOCH???  *hihi*
no naprawdę skandal, taka zrzuta na wojnę a farmy z Shy nie chcą przyjść i się rozbić  *hahaha* co za niewdzięczność  Grin
luuuuzik, w razie braku pomysłu na rozwalenie nam woja (dzielne obskakiwanie pustaków i straszenie wieśniaków nie zaliczamy do walki  ;D)
polecam pogłębioną interpretację  opisu Waszego sojuszu by Konrado :

http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=7713.0

ps. te domki mnie ujęły  *hihi* *rose*
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2009, 10:06:02 wysłane przez MalRud » Zapisane
berg
Sierżant
**

Karma: +26/-9
Offline Offline

Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #318 : Listopad 14, 2009, 14:18:22 »

ciężko Was ustrzelić jak nie atakujecie  *pardon* ale spokojnie my też cierpliwi jesteśmy więc z utęsknieniem czekamy kiedy przyjdzie na nas kolei *hihi*
MalRud w tym jest cały problem rozumiem gdybyście nie mieli czym atakować też nie spodziewam się że zbierzesz wojo i popędzisz do mnie na spoktanie ale prawda jest taka że macie u siebie graczy, którzy nam krzywdę mogą zrobić i to bardziej o nich chodzi Lips Sealed,
no a póki co idę straszyć Waszych wieśniaków Tongue Tongue Tongue
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #319 : Listopad 14, 2009, 15:48:04 »

ciężko Was ustrzelić jak nie atakujecie  *pardon* ale spokojnie my też cierpliwi jesteśmy więc z utęsknieniem czekamy kiedy przyjdzie na nas kolei *hihi*

Na ten rok zakończyliśmy już zapisy na walki refundowane z kasy chorych.  *pardon* *pardon*

 *SCRATCH*
Możemy Was zapisać na drugą połowę lutego 2010. Może być?  *WRITE*
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #320 : Listopad 15, 2009, 11:53:34 »

Na ten rok zakończyliśmy już zapisy na walki refundowane z kasy chorych.  *pardon* *pardon*

 *SCRATCH*
Możemy Was zapisać na drugą połowę lutego 2010. Może być?  *WRITE*

buahahahhah *hahaha* *hahaha* *hahaha*

nie ma to jak zasiać prowokację Grin

edit

teraz będzie coś ode mnie *WRITE*

....prowadzimy z Wami już drugą wojnę i powtarza się schemat, który wykorzystujecie jak sądze...,
no gratki gratki *ok* *bravo*
Całkowicie  -348  *black_eye* *hahaha*

jak idzie na Was gość, który nie bardzo wie do czego służy kalko to jesteście super mocnii ( i zdobywacie medale z czego jest radocha co nie miara)

tak też trzeba umieć Huh? *pardon* *hahaha*
mi sprawia "radoche" sprać gościa co nie obsługuje kalka...lepsze to niż jak u Ciebie- na okrągło napastować skarbonki *hahaha*



 *WRITE*

ale jak macie wojne z graczami którzy co nieco się nauczyli to siedzicie w schwych domkach (bo nie nazwę tego twierdzami) i uciekacie...,


hmmm, uwierz że specjalnie dla Ciebie mimo braku czasu zszedłem z urlopu, żebyś miał jakiś cel, a tu co...po 5h załączasz urlop Cry nie wnikam...może taka strategia, a może.... *freak*
jedynie co waleczny Anytiow bije regularnie namiętne pustaki...wracając z czekiem na frytki i Cole dla gnerała prowadzącego armie *WRITE*

prosiłbym o nie chełpienie się tym prowadzeniem bo ono jest strasznie lipne, (przeciw komu wy walczyliście???.....) jedyną wojnę, którą zapisuje na + to z normalnymi nie sądziłem że Ci goście tak będą wtapiali *crazy*


a kto się chełpi Huh?
a wy z kim walczyliście?


podkreslone są wtopy i przeciwnicy z ktorymi walczylo Shy *SCRATCH*
na 16 wojen- 3 wtopy, 6 wspólnych przeciwników i 7 z którymi Shy nie walczyło  *SCRATCH*
więc do czego piszesz "(przeciw komu wy walczyliście???.....)"? *SCRATCH* jeśli Shy wg Ciebie niemialo godnych przeciwnikow to Wy równiez *pardon* *hahaha* nie ma to jak samokrytyka *rose*

ciężko Was ustrzelić jak nie atakujecie  *pardon* ale spokojnie my też cierpliwi jesteśmy więc z utęsknieniem czekamy kiedy przyjdzie na nas kolei *hihi*


a na co liczyłes? *SCRATCH*
a u was kto atakuje? Anytiow? Juki to nawet nie widzialem w raportach *SCRATCH* dragon, podobnie *pardon*


wg. mnie to pokora jedną z cnót IO *rose* Smiley

pzdr. *beer*
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2009, 17:09:30 wysłane przez Kruk » Zapisane
MalRud
Porucznik
***

Karma: +154/-25
Offline Offline

Wiadomości: 101



Zobacz profil
« Odpowiedz #321 : Listopad 16, 2009, 19:16:14 »

 Shocked misie......... Wy macie mniej punktów niż lajtowo grające dziewczęta  Shocked Shocked Shocked




 *hahaha* *hahaha* *hahaha*



Zapisane
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #322 : Listopad 16, 2009, 19:21:55 »

Misia, nie ładnie...nie ładnie *WASSUP* Grin
Zapisane
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #323 : Listopad 16, 2009, 20:14:24 »

"jedynie co waleczny Anytiow bije regularnie namiętne pustaki...wracając z czekiem na frytki i Cole dla gnerała prowadzącego armie"
eh, czyta się was nawet fajnie ale sobie ze mnie kpić bez powodu to nie ładnie, bo mimo wszystko troszke walczyłem w tej erze Embarrassed nawet jakiś medalek na farcie wychaczyłem, a tutaj się mnie...  Cry znaczy się robi ze mnie totalnego cienkacza  Cry  Grin Grin Grin
ja z Ciebie nie kpie *rose*
ale jak sie ma okolo 2:20 w jedna strone to sory...zanim wrocisz do domu to zdążę sie kimnąć Cool Grin
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #324 : Listopad 16, 2009, 21:08:52 »

"jedynie co waleczny Anytiow bije regularnie namiętne pustaki...wracając z czekiem na frytki i Cole dla gnerała prowadzącego armie"
eh, czyta się was nawet fajnie ale sobie ze mnie kpić bez powodu to nie ładnie, bo mimo wszystko troszke walczyłem w tej erze Embarrassed nawet jakiś medalek na farcie wychaczyłem, a tutaj się mnie...  Cry znaczy się robi ze mnie totalnego cienkacza  Cry  Grin Grin Grin

Anytiow nie przejmuj się. " W wojnie walczy się żeby wygrać". Wojnę wygrywacie a reszta nie ma znaczenia  Smiley

P.S. wyhaczenie przez samo "h"  Wink
Zapisane

Aolis
Sierżant
**

Karma: +29/-17
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #325 : Listopad 17, 2009, 17:22:05 »

Nudno na tym PL 3, nikt nie chce wypowiedzieć wojny, więc się szuka skarbonek. Dzięki temu sztukę ich wyszukiwania opanowałam do perfekcji Grin:
1. http://www18.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/26/2009_11_16/26021752_26035714_110813
2. http://www18.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/26/2009_11_17/26021752_26035714_110866
3. http://www18.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/26/2009_11_16/26021752_26035714_110854
Zapisane


Kiedy przeczytałam o szkodliwości picia alkoholu rzuciłam czytanie.
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #326 : Listopad 17, 2009, 17:51:07 »



*hahaha* ślina na języka nasuwa mi tylko jedno ,,każdy orze jak może Tongue'' *hahaha* albo rybki albo akwarium  Grin
Zapisane

MalRud
Porucznik
***

Karma: +154/-25
Offline Offline

Wiadomości: 101



Zobacz profil
« Odpowiedz #327 : Listopad 21, 2009, 15:51:09 »

Dziękujemy   Smiley Nie da się ukryć - wojnę wygrały wyścigowe konie z pochodniami  Grin
Zapisane
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #328 : Listopad 21, 2009, 20:04:52 »

Dziękujemy   Smiley Nie da się ukryć - wojnę wygrały wyścigowe konie z pochodniami  Grin
no wiesz Ewka...moje są specjalnie do tego szkolone >Grin Grin

Dominium *beer*

ps. odebrac przychody za wojne z top2- bezcennne Grin

edit

dlaczego jak ja jestem na urlopach to walki dnia sa rzędu 40k *WALL* *WALL* *WALL*
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2009, 20:10:57 wysłane przez Kruk » Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #329 : Listopad 26, 2009, 19:48:27 »

Warrior, Leonidasa walnąłeś wczoraj?
Zapisane

Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 74   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!