Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 04:56:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 470287 razy)
0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2685 : Wrzesień 10, 2013, 14:46:53 »

Nocni i tak będą czyści, co nie Andril? Smiley Te wszystkie jajca z wojem też Signum sobie wymyśliło Smiley Żyjcie dalej w swojej obłudzie na PL9, ciekawe z kim teraz będziecie walczyć, bo coraz mniej ludzi ma ochotę grać na PL9 przez wasze praktyki..
P.S. A nocnym radziłbym się zastanowić nad pozycją lidera  *hihi*
Mówię, że rozmowa została ucięta wynika z niej kompletnie co innego jak chciałem się dowiedzieć jaką mają poziom świątyny w centralny to była mało istotna informacja po i tak odpaliście codziennie nowym poziom. A poza tym miszaka nazwałem "wytyczką" dla tego, że miał sporo informacji o wasz. A jak prosiłem aby podał jakieś szczegóły to milczał.

Może było moim błęd nazwaniem go wtyczką ale zrobiłem do dla żartów.

A poza tym za jeden wybryk z przeszłości nie można oceniać człowieka...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2013, 14:56:01 wysłane przez andril » Zapisane

Andril
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2686 : Wrzesień 10, 2013, 20:36:00 »

pamiętam, że kiedyś po drugim dniu się dopiero dochodziło

Nie gadaj, że potrzebujesz ok. 48h na dojście  *hahaha*
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #2687 : Wrzesień 10, 2013, 20:55:24 »

Nie gadaj, że potrzebujesz ok. 48h na dojście  *hahaha*

Co się dziwisz , pokolenie Czarnobyla i internetu Grin
Zapisane

andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2688 : Wrzesień 10, 2013, 22:27:32 »

sklibur dzięki za ten screen o SPOWN będziemy go obserwować. Po się okazuje, że z tym miszakiem chyba nie dokończa się pomyliłem...
Zapisane

Andril
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2689 : Wrzesień 10, 2013, 22:51:39 »

Nie gadaj, że potrzebujesz ok. 48h na dojście  *hahaha*

Obiecuje, że dzisiaj już konto będę miał  Embarrassed
Zapisane

sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2690 : Wrzesień 11, 2013, 20:10:48 »

sklibur dzięki za ten screen o SPOWN będziemy go obserwować. Po się okazuje, że z tym miszakiem chyba nie dokończa się pomyliłem...

będziecie obserwować  SPOWN82 Shocked
a co z sławnym hasłem z "deptaniem kretów" ?
nie można bo oba konta SPOWN82 i Znowu-jestem grały w 3ciej erze w wikinq !?
Ile jeszcze kont ma pod sobą SPOWN82 lub ma pilnującego !?
Deptanie kretów zarezerwowane jest tylko dla obcych ( generalnie tylko krety byłej Husarii i gracze Husarii utożsamiani z kretami lub do nich porównywani ) - swoich nie wolno ruszać, tworzycie cyt.Longa "kółko różańcowe wzajemnej adoracji"
To kto gra na tych kontach skoro nie można ich zdeptać ??
To znaczy , że Wy możecie grać z "kretem z kwitami" - tak , tylko Wy możecie legalnie grać z kretami z kwitami takimi jakim był Worsol_A czy Veriface. Historia się powtórzyła.
Long zasługuje na słowa przepraszam  -  czy komuś starczyło na tyle honoru ??
Co do Miiszaak - był w signum do momentu odbicia zamku przez Trolli , od razu po odbiciu zamku wyszedł z sojuszu. Wynika jasno z tego , że gra dla Trolli i jest ich kretem. Miiszaak swoją drogą , ale zapytam - a co z tym graczem , który korzystał z Miiszaak w Trollach.
 Korzystających z takiej "pomocy"  bardzo potępiliście na forum - ale tylko tych z Husarii.
Obecnie o swoich cisza.
Jak tu grać na PL9 ??
Napisałem w swojej historii , że to czubek góry lodowej , teraz się to potwierdza.
Dobrze się stało , że była akcja przeciw kretom Husarii i nakaz ujawnienia.
Bez skrupułów można teraz ujawniać inne krety.
Żaden zamek odbity Signum w 4ej erze przez Trolle czy Nocny24h nie został czysto zdobyty a ktoś ręczył za graczy , którzy odbijali zamki.
Obecnie jest cicho o kretach i "deptaniu kretów" ale niesmak pośmiewiska na jakie zostałem wystawiony pisząc o kretach pomagających odbijać zamki i nie tylko pozostał. Wielu oponentów na moje posty i historię , którą wkleiłem odpisywało przedstawiając mnie w bardzo niekorzystnym świetle , wiele odpowiedzi ma wrogi charakter wobec mnie , niektóre nawet są wulgarne.
Przyznać się do błędu nie ma się już komu.
To co napisałem w swojej historii to prawda , były wymagania co do screenów - wkleiłem.
Jest wielu ludzi na PL9 uczciwych i dziękuję im za to.
Jeśli są jeszcze sprawy nieczystej gry , które chciałby ktoś opisać a sam nie chce się narażać to proszę o priv.
W miarę możliwości czasowych będę to upubliczniał.
Zdeptać należy krety nawet te na górze.
Wam trzeba udowadniać krety i powiązania screenami a i tak to nie starcza.
Zostało to przez was ładnie odepchnięte i zdementowane.
Ryba psuje się od głowy - nigdy odwrotnie.
zatem kto tu powinien wziąć wiaderko , łopatkę , grabeczki i iść do piaskownicy ?

ps. teraz pól żartem  Smiley
 krety są legalne czy nie - jednych się gani za to a drugich nie.
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2691 : Wrzesień 11, 2013, 20:32:30 »

Sklibur Wink widzę teraz, że grasz w signum i rozumiem skąd żal, ale nie chcesz mieć kretów? Graj z zaufanymi ludźmi Smiley
Zostawcie kwestie kretów bo PO skończeniu ery nic to już nie daje. Nie ma banów, bo nie można tego zakazać. Znasz nicki? Ok, ale można je zmienić Wink Więc prosze o zmiane tematu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2013, 20:47:51 wysłane przez Tamasaki » Zapisane

sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2692 : Wrzesień 11, 2013, 21:02:24 »

Sklibur, skończ Wink widzę teraz, że grasz w signum i rozumiem skąd żal, ale nie chcesz mieć kretów? Graj z zaufanymi ludźmi Smiley
Zostawcie kwestie kretów bo PO skończeniu ery nic to już nie daje. Nie ma banów, bo nie można tego zakazać. Znasz nicki? Ok, ale można je zmienić Wink Więc prosze o zmiane tematu.
nicki dalej grają Smiley przynajmniej pięć ze znanych mi Smiley
signum się rozpada na kawałki , wielu zrezygnowało z aktywnej gra PL9 - ja również.
Wawel przenosi się na int 30 po apelu artte_ , ja jestem aktywnie na innym interku.
Na PL9 mam tylko konto po to , aby popatrzeć całkowicie z boku na rozwój sytuacji Smiley
Tamasaki - nie chodzi o żal po erze tylko o prawdę.
Proszę odpowiedz mi dlaczego temat owej prawdy mógł być wielokrotnie poruszany przez niektórych przeciw nam ( husaria i signum ) przez dwie ery i nie było postu od żadnego moderatora o zakończenie tematu i jego zmianę ?
Proszę o odpowiedź ?
dlaczego inni mogą przez dwie ery - ................
dlaczego ja nie mogę jedną erę po - ..............
Forum jest chyba po to aby poruszać takie tematy.
Czy żyję w błogiej niewiedzy , że ta strona z "kretami" ma być tematem tabu Huh?
Moderator powinien być bezstronny a nie zamykać usta tym , którzy dużo wiedzą na ten temat.
Jak mają się wystrzegać tego nowi gracze , nie znający tej czarnej strony PL9 - uczyć się 3 ery , słuchać i czytać hipokryzję o tym , że ktoś wygrywa czysto.
To ta zła strona tej gry ma pozostać taka jaka jest ??
Ktoś apelował o to aby to ujawniać.
Zapisane
andril
Sierżant
**

Karma: +5/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Zobacz profil
« Odpowiedz #2693 : Wrzesień 11, 2013, 21:05:06 »

Sklibur Wink widzę teraz, że grasz w signum i rozumiem skąd żal, ale nie chcesz mieć kretów? Graj z zaufanymi ludźmi Smiley
Zostawcie kwestie kretów bo PO skończeniu ery nic to już nie daje. Nie ma banów, bo nie można tego zakazać. Znasz nicki? Ok, ale można je zmienić Wink Więc prosze o zmiane tematu.
Na zakończeń tematu po już nie miało być o kretach... Jest nowa era zagrajmy tak, że wszyscy mają białą kartę i już
Zapisane

Andril
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #2694 : Wrzesień 11, 2013, 21:11:55 »

Odpowiedź miałeś w uzasadnieniu bana Skliburze Wink
Zaproponowałem zmiane, nie zakazałem, bo mnie to już osobiście nudzi, a wiem jak takie dyskusje się kończą  *freak*
Zapisane

sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2695 : Wrzesień 11, 2013, 21:15:36 »

Na zakończeń tematu po już nie miało być o kretach... Jest nowa era zagrajmy tak, że wszyscy mają białą kartę i już
wybacz Andril1
nam czyli Husarii i Signum nie dano białej , czystej kartki i besztano nas przez 2 ery a żadnych screenów na forum nie znalazłem na nas - tylko to co zostało ujawnione przez przyjecie kont do Husarii - sami to zrobiliśmy.
Byłem wielokrotnie zbesztany na forum jako kret , krętacz , kolega kretów , jako wsza korzystająca z innych wesz-kretów ,  byłem pajacem itd....
Nikt nie odpuścił ani jednemu z nas , nikomu , a zwłaszcza mi za to , że podjąłem polemikę ,Husaria czy Signum to krety i koniec - sam też nas atakowałeś na forum za krety.
Żaden z naszych głosów nie był wysłuchany tylko o obrócony przeciw nam. Głos kreta się nie liczył dla was.
Mam milczeć kiedy Wy nie milczeliście ?

kto podjął taką szlachetną decyzję aby zakończyć temat kretów ?? nic o tym nie wiem Shocked
komu to jest teraz niewygodne ? niewygodnie nam też było w Husarii i Signum przez 2 ery i czy ktoś wziął to pod uwagę ? wtedy wielu to pasowało

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2013, 21:29:06 wysłane przez sklibur » Zapisane
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2696 : Wrzesień 11, 2013, 21:17:38 »

Odpowiedź miałeś w uzasadnieniu bana Skliburze Wink
Zaproponowałem zmiane, nie zakazałem, bo mnie to już osobiście nudzi, a wiem jak takie dyskusje się kończą  *freak*

mogę wkleić uzasadnienie bana - postępuje zgodnie z nim pisząc na forum tak , aby nie było podstaw do kolejnego bana.


przepraszam za post pod postem - dotyczą dwóch różnych tematów
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2013, 21:24:42 wysłane przez sklibur » Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #2697 : Wrzesień 11, 2013, 22:07:53 »

przeczytałam dwa zdania i dalej mi się nie chciało czytać...

Zaden Spown czy jakiś znowu-jestem czy jakiś inny dziwny nick, nigdy nie był w Wikinq, nawet na chwilę, sekund dwie! Jakieś lewe masz te informacje i swoimi wypowiedziami próbujesz zrobić zamęt....

Jak nie wiesz kto był w Wikinq, to przeszukaj sobie forum i zobaczysz screeny ...

najpierw potwierdź informacje, a potem się wypowiadaj, Nie odwrotnie! Za pomówienia są wyroki w życiu realnym...  to zaczyna się robić naprawdę żałosne.
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #2698 : Wrzesień 11, 2013, 22:17:38 »

I jeszcze jedna sprawa, bardzo ważna sprawa...

w regulaminie forum jest napisane:

Cytuj
2.11 Cytowanie na forum wiadomości otrzymanych prywatnie (np. przez gg, pw na forum oraz NK) bez zgody rozmówcy - jeżeli uważasz że wiadomość pw NA FORUM Cię obraża zgłoś ją do moderatora.

Bardzo proszę się do tego dostosować!

Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
sklibur
Sierżant
**

Karma: +6/-7
Offline Offline

Wiadomości: 78


Zobacz profil
« Odpowiedz #2699 : Wrzesień 11, 2013, 22:21:08 »

przeczytałam dwa zdania i dalej mi się nie chciało czytać...

Zaden Spown czy jakiś znowu-jestem czy jakiś inny dziwny nick, nigdy nie był w Wikinq, nawet na chwilę, sekund dwie! Jakieś lewe masz te informacje i swoimi wypowiedziami próbujesz zrobić zamęt....

Jak nie wiesz kto był w Wikinq, to przeszukaj sobie forum i zobaczysz screeny ...

najpierw potwierdź informacje, a potem się wypowiadaj, Nie odwrotnie! Za pomówienia są wyroki w życiu realnym...  to zaczyna się robić naprawdę żałosne.

Z uszanowaniem ale w 3 erze nie grałaś aktywnie Ferrou więc skąd możesz to wiedzieć ??
W jednym ze swoich postów pisałaś o tym , że w 3iej erze bardzo rzadko zaglądałaś na IO.
Nie byłaś liderem ani 1-ym Oficerem to skąd wiesz kto kiedy i jak długo był ?
Skąd nagle taka reakcja.
Konto spown82 nie było długo u was , znowu-jestem było ok.1-2 m-ce.
Screen z późniejszego okresu może być bez tych kont w wikinq co też potwierdzam.
Nie jest to pomówienie dlatego , że to da się sprawdzić.
Pomówienia , wulgaryzmy i epitety wobec mnie daleko nie muszę szukać i się tym nie podpieram.
ok , znajdę ten screen i go wkleję - znów musi być screen , głos kreta się nie liczy.
Czy uważasz , że screeny , które wkleiłem też robią zamęt Huh?
Zapisane
Strony: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!