Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 06:41:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 470419 razy)
0 użytkowników i 16 Gości przegląda ten wątek.
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #1590 : Luty 09, 2012, 19:06:58 »

śledzę ten watek od 2 dni i witki opadają  nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i dalsze wpisy niczego nie rozwiążą poza niesmakiem z którejś tam ery na pl 9  Tongue
każdy z nas ma inny pkt widzenia i nie można na nikim wywierać wpływu aby naginał się do naszego toku rozumowania
nudziliście się w grze ok nastąpił rozłam ok czy pochwalam wasz ,,happy end'' nie naginając się do niczyich argumentów NIE
nie będę tu cytował nikogo obrażał podstępnie itp.od samego początku tej rozgrywki stoję z boku nie walczę bo to miał być low point  *hahaha* *pardon* 
ale nie życzę nikomu takiego rozłamu sojuszu który na danym świecie mógł wszystko a od byłych sojuszników dostał ,,kose '' w plecy i teraz na forum pierze swoje brudy  *WALL*
strasznie niesmaczne, taki cios od Gołoty poniżej pasa i nie ważne jak pięknie się to ubierze w słowa pewien niesmak pozostaje .............
z niecierpliwością wręcz uporem maniaka czekam na relacje z gry w waszym wykonaniu na interku bo z tego co tam trochę grałem wiem ze PL-e to pikuś  Tongue Tongue Tongue
wiec nuda tam murowana  Wink Grin
Zapisane

Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1591 : Luty 09, 2012, 19:10:39 »

Pasiu, żadna kosa. Pol nie pilnował woja i oberwał. Miał z nami wrogość/neutrala od jakiegoś czasu, nie wiem czemu nie sejwował?
A relacja, jeżeli się wybierzemy to będzie ; ) Pewnie nie raz tam ujrzę rozwaloną stolicę i zerowanie wojska, ale to.. gra i na tym to polega Wink
Dobra, już, kończmy te przepychanki.
Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #1592 : Luty 09, 2012, 19:15:07 »

no właśnie kończmy  Wink mnie bardziej interesują spektakularne walki mniej topowego sojuszu który pełną parą korzysta z dobrodziejstw tej gry  Grin
może zachęćmy lidera do jakiegoś skróconego opisu brawami  Wink *bravo* *bravo*
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1593 : Luty 09, 2012, 19:15:22 »

Dokładnie Morg Smiley
Pol to nie były byłym kolega z sojuszu, a wrógiem bo miał z nami wrogość więc nie wiem w czym tkwi pewien "sztucznie" nadmuchany problem moralny ?

Co do interka to z jednego chyba szybciej zawinąłeś się niż ja. Nudno nie było jednak chyba mnożące się błędy o tym zadecydowały co ?
Zapisane
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #1594 : Luty 09, 2012, 19:19:05 »

No i super, nie ma co sie kłócić i obrażać bo podobno ludzie umierają w wyniku obrażeń  *freak* *freak* *freak*

ps. Morg odpisz na priva czy wracasz na fast
Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #1595 : Luty 09, 2012, 19:24:27 »




Co do interka to z jednego chyba szybciej zawinąłeś się niż ja. Nudno nie było jednak chyba mnożące się błędy o tym zadecydowały co ?

ja często rozpoczynam ery i po 1 mc kończę..... tu muszę przyznać początek jest tym co uwielbiam  Wink i w sumie dalsza gra to inna bajka ale chyba o gustach się nie klika  Wink Grin
chyba już Snejkowi odpisywać nie muszę  Grin Grin Grin
Zapisane

hhornblower
Ex-IO Team Member
*

Karma: +75/-8
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


PIŁEŚ? NIE PISZ!!! (często o tym zapominam ;-)


Zobacz profil
« Odpowiedz #1596 : Luty 09, 2012, 20:26:22 »

Morgu tego tematu unikam od jakiegoś tygodnia, powód... przypisany do części v4a, czytałem jednak pobieżnie, ale to nie ma sensu, v5 to  *rose* *rose* *rose*
Zapisane
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #1597 : Luty 09, 2012, 21:17:51 »

Morg grasz jak nasz kochany milusi Vien, zaczynagre troche poszaleje i koniec Moze zarazil cie rozowoscia pospolita (rózowus pospolitus), ostatnio to bardzo zakazna choroba wiec widac atakuje nawet tych z ciemnej strony, Morg witamy w rodzinie RuShHoFfYcH *kissgirl*

..i miejmy nadzieje ze nie bedzie dalej tych dyskusji bo czytam i patrze obiektywnie a ocena zapewne bylaby sprawiedliwa *hihi*
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #1598 : Luty 09, 2012, 21:30:51 »

lubię początkowy wygrzew  Wink ale tu gram do końca bez względu na końcowy wynik  Wink
Zapisane

Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #1599 : Luty 09, 2012, 22:38:41 »

Offtop: Oj malutko tu zagladam ale tego sie nie spodziewalem. Zalozylem ten watek i myslalem ze umrze z biegiem czasu a z tego co widze to cieszy sie spora popularnoscia  Embarrassed Jak tam leci?  *HI*
Zapisane

Na emeryturze Wink
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #1600 : Luty 09, 2012, 22:45:30 »

hej Angel, *HI* *HI* *HI* kopa lat Cię nie było, witaj i lepiej pisz co u Ciebie ??
Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1601 : Luty 09, 2012, 22:52:52 »

Offtop: Oj malutko tu zagladam ale tego sie nie spodziewalem. Zalozylem ten watek i myslalem ze umrze z biegiem czasu a z tego co widze to cieszy sie spora popularnoscia  Embarrassed Jak tam leci?  *HI*
Ryzykujesz wchodząc tutaj ,ze popadniesz znowu w cug IO i wrócisz do uzależnienia
Wątek jest ogólnie ciekawy i żyje sobie powoli.
Byliśmy świadkami tworzenia się płomiennego związku ,a teraz obserwujemy smutek,żal .... po rozstaniu Wink

Ogólnie świat pl9 dla mnie jest ciekawy. Tylko muszę się starać ,żeby nie być za wysoko w punktacji
Zapisane

Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1602 : Luty 09, 2012, 22:56:17 »

Witaj przyjacielu i mój nauczycielu  Smiley miło cie widzieć wątek chyba bardzo popularny .... i wiele można z niego wyczytać o ludziach ....
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1603 : Luty 09, 2012, 23:00:25 »

Snejk palimy coś  Embarrassed
sorki że post pod postem snejk daj mi kare prosze  Undecided

Gandi za pisanie posta pod postem masz ostrzeżenie i skazuje Cie na trzy dni nieustannej chłosty pejczami z wodorostów, mam nadzieje, że Cię to czegoś nauczy i nie popełnisz więcej tego wykroczenia  ;D ;D ;D. Pozdrawiam snake  *freak* *freak* *freak*
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2012, 23:13:52 wysłane przez snakepozna » Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #1604 : Luty 09, 2012, 23:02:55 »

Nie gram = odwyk  *hahaha* Zartuje - nie mam po prostu czasu na granie i w uzaleznienie nie popadne. Niby dostep do internetu jest caly czas ale strasznie zapracowany jestem no i obowiazkow na glowie sporo. Na forum wchodze co jakis czas - na gre wcale. Na low-point fajnie sie gra ... moim zdaniem ciekawiej jest jak sie ma przed kim uciekac - zawsze to jakies emocje. Najlepiej jest udawac leszcza i przeciwnik niech mysli ze ma przewage a potem zrobic mu z konta jesien sredniowiecza  *hahaha*
Zapisane

Na emeryturze Wink
Strony: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!