Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 07:57:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 470518 razy)
0 użytkowników i 18 Gości przegląda ten wątek.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1530 : Luty 08, 2012, 17:31:04 »

Ide z Wami na ten interek  Tongue


hahaha    Cool

Z całym szacunkiem ale nie zgadzam się. Będziesz tylko nam Bacika dekoncentrowała swoimi avkami  Wink
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1531 : Luty 08, 2012, 17:32:26 »

 Embarrassed
Artur... policzymy się w domu za to..  *hihi*
Zapisane

libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #1532 : Luty 08, 2012, 17:45:30 »

Obiecuję, że będe tam bez avataru !!
Ok Artur ?
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1533 : Luty 08, 2012, 17:48:40 »

Obiecuję, że będe tam bez avataru !!
Ok Artur ?


hmmm no nie wiem bo Sylwek z nami chciał grać ...

Sylwek to nasz nowy ziom z PL9  *hihi*
Zapisane
libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #1534 : Luty 08, 2012, 17:50:16 »

A co ma do tego sylwek ?
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1535 : Luty 08, 2012, 17:54:30 »

Sojusz Hellwars na pl9 zakończył prawdopodobnie całkowicie swoją działaność.
[...]
Pozdrawiam serdecznie
Tomek

Dzięki za wspólną grę w DetoX  *rose*. Będę miło wspominać ten czas spędzony z Wami w jednym sojuszu. Niestety nasze drogi się rozeszły, ale tak czasem bywa...
Powodzenia w realu  Smiley
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1536 : Luty 08, 2012, 17:57:19 »

A co ma do tego sylwek ?

No bo Sylwek robi tak duże konta, że sam pochłania 1 level administracji sojuszu  Grin
Zapisane
libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #1537 : Luty 08, 2012, 17:59:02 »

Tak tak juz wiem, hehe ale bez PW pewnie nie załapałabym Tongue
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1538 : Luty 08, 2012, 19:15:51 »

Już się cieszyłem na myśl o takich miłych faremkach ,a tu .... Sad
Nie spodziewałem się ze różowi uciekną z pl9 ... ,ale muszę przyznać ,ze zakończyliście zabawę z klasą  ,chociaż po was spodziewałbym się masowego ogniska Wink
W tym miejscu należą sie słowa uznania dla Tamasa za ładne streszczenie aż 4 miesięcy gry. Znam ten ból niezrozumiałego bycia w topie, dlatego rozpocząłem erę ze sporym opóźnieniem
Zapisane

libelula
Porucznik
***

Karma: +21/-10
Offline Offline

Wiadomości: 158



Zobacz profil
« Odpowiedz #1539 : Luty 08, 2012, 19:57:29 »

Demes i nawet wojenke masz Grin i prowadzisz Grin
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1540 : Luty 08, 2012, 20:09:05 »

Nie ma jak własna prywatna krucjata. Taka mała zabawa w zimowe wieczory  Tongue
Zapisane

Lo
Porucznik
***

Karma: +17/-3
Offline Offline

Wiadomości: 151


Zobacz profil
« Odpowiedz #1541 : Luty 08, 2012, 21:09:30 »

Tomek zapomniałeś dopisać, że nawet był pomysł abyśmy GRALI* przeciwko sobie  Grin

Ja z Mirkiem chyba Ciebie mieliśmy stuknąć ale niestety blokada IP Cię przed tym uratowała  Tongue


* - GRALI. Szpiegowali się wzajemnie, plądrowali, burzyli. Chodzi tu o radość z gry ...


Co do reszty z Twojego posta to nic dodać nic ująć Smiley

Ja byłam tak rozpędzona, że chciałam stuknąć się sama...

Ehhh, w całej rozciągłości zgadzam się z oceną Tomka, i co do wspólnej gry w DeToX, i późniejszej - w HeelWars (heh, nie mogło być inaczej: ponieważ butna nazwa HellWars był zajęta, nasz ojciec-założyciel wybrał tę która została; co to "heel" wie chyba każda tu obecna graczka, ale żeby aż taka zbieżność z rushoffym i przegiętym profilem tego sojuszu? hmm, siła podświadomości? ).

Przyznaję, że w takiej dziwnej rozgrywce w tej grze jeszcze nie uczestniczyłam. W innych grach militarnych się też nie zdarzyło, no może archaiczne traviany classic były w początkowych fazach równie ospałe.

Nikt nie chciał walczyć, przy czym mam na myśli choćby bitwy z prawdziwego zdarzenia, o wojnach nie wspominając. W tej erze wojny sprowadzały się do wyścigu "kto pierwszy, ten lepszy" - na urlopie, rzecz jasna.

Top okopał się i poszedł w monstrualne eko, ostentacyjnie nie robiąc wojska. Co więcej, wszelkie próby "podgryzania" i atakowania wywoływały oburzenie ("tego się nie robi przyjaciołom", "psujecie innym grę" i kuriozalne: "jestem tu nowy, właśnie przejąłem to konto i nie widzę powodu do wzajemnych ataków" (pozdro dla Sylwka;) ) itd - jakby miarą przyjaźni było dostarczenie możliwie najbardziej monotonnej i nudnej rozrywki, hmm).

Nawet w pewien sposób rozumiem, że gra w rytmie: wejdź z rana, sprawdź, w jakim stanie wróciło wojsko z sejwa, zobacz, czy jest nowa skarbona, wyślij do niej wojsko na kolejnego sejwa, zatrudnij wieśniaków, podciągnij zadowolenie, bo znowu Sowizdrzal zburzył ci twierdzę/splądrował prowkę swoimi partyzantami, co chodzą w oddziałach po 2-3k lekkich rycerzy podłej maści, zbuduj kawałek eko, wyjdź, wejdź, pod koniec dnia odbierz 10godzinną produkcje, uśmiechnij się do przyjaciół, których dziś nie zaatakowałeś, powstrzymaj się przed robieniem wojska, skanowaniem (bo jeszcze cię skusi), wyślij wojo (jak je masz jakimś cudem), wyjdź i tak w kółko, może dostarczać pewnej radości.
W końcu wybudowanie t9, anektowanie 16 prowki i 10 kolonii jakiś fan daje... Ale chyba nie o to chodzi. Mnie w każdym razie na pewno nie.

Rozumiem, że taka gra może być realizacją pewnej strategii, która ma przynieść sukces, gdy już wreszcie pojawią się zamki (w sumie 8 miesięcy gry w oczekiwaniu na jakiś konkret, potem jeszcze tydzień). Mocne eko jest do tego celu niezbędne, fakt.
Ale czy ktoś ze światłych strategów wziął pod uwagę, że dopiero wtedy zacznie się prawdziwa nuda?  Zombie-time? Pewnie nie, bo jakieś 30 osób z całego świata będzie bawiło się sojuszowymi wojskami.

Nie łudźmy się - reszta sobie zwyczajnie nie pogra, chyba, że ilość generałów będzie równa ilości członków sojuszu (no może o dwa "oczka" mniejsza). Fajnie? Nie koniecznie. Albo raczej - jak dla kogo...

Oczywiście, były i miłe, rozrywkowe momenty. I za nie jestem wdzięczna wszystkim, z którymi miałam przyjemność grać. Dziękuję  *rose*



 
 
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2012, 21:16:01 wysłane przez Lo » Zapisane
MK33
Sierżant
**

Karma: +26/-6
Offline Offline

Wiadomości: 69


Zobacz profil
« Odpowiedz #1542 : Luty 08, 2012, 22:20:29 »

Buziaki Kasiu *rose*
Tak wyluzowanej Różowej Damy dawno nie spotkałem... dzięki za wspólne pogaduchy...
Zapisane
darson
Kapitan
****

Karma: +51/-45
Offline Offline

Wiadomości: 382


Zobacz profil
« Odpowiedz #1543 : Luty 08, 2012, 22:36:51 »

no skoro na pl9 taka nuda to zapraszam na r95 tam na pewno nudzic sie nie bedziecie  Grin szczegolnie za zeszla ere gdzie teraz 80 % swiata jest przeciw polakom to bedzie swiat typowo militarny. Chyba ze juz nie pamietacie jak sie gra w v4  Wink
Zapisane
Lo
Porucznik
***

Karma: +17/-3
Offline Offline

Wiadomości: 151


Zobacz profil
« Odpowiedz #1544 : Luty 08, 2012, 22:44:33 »

Ojjj, próbowałam wrócić do v4 (a ściślej chyba do v4a). Co za porażka! Zacięłam się na którymś z zadań samouczka, bo nie potrafiłam znaleźć ratusza albo coś w tym guście...
Poza tym - chyba już zaczekam na interek w wersji 5. Ale wtedy drżyjcie światy! Różowa Bogini nadciągnie! Z Różowym Ogonkiem! A oręż jej będzie zakręcony straszliwie i twardy jak skała! Nieugięty, choć sprężysty! Niepokonany, bo RUSHOFFY!
Zapisane
Strony: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!