Imperia Online Poland  
Maj 10, 2024, 20:06:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 212   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raporty z gry na PL9 (R88)  (Przeczytany 467028 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #1710 : Luty 15, 2012, 15:22:58 »

Świetny opis wojenki!!  Lekko i szybko się czyta Smiley
Gratuluję wygranej  *bravo* *bravo* *bravo*

Mam nadzieję, że to nie będzie jedyny opis, jaki tutaj zamieścisz Wink
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Jadzwin
Szeregowiec
*

Karma: +8/-0
Offline Offline

Wiadomości: 21



Zobacz profil
« Odpowiedz #1711 : Luty 15, 2012, 16:03:21 »

Postaram się  *hahaha*
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1712 : Luty 15, 2012, 17:11:24 »

Jadźwin widziałem tą walkę u longa  Embarrassed
Inaczej się nie da ... GRATY dla LONGA  Wink  Niezła zasadzka. Szpiegowałem go dość często i widziałem tam u niego te PIKI  ale nie w takiej ilości. Z drugiej strony to w końcu poszli wojować więc musieli mieć czym  Smiley
Zapisane
Jadzwin
Szeregowiec
*

Karma: +8/-0
Offline Offline

Wiadomości: 21



Zobacz profil
« Odpowiedz #1713 : Luty 15, 2012, 17:17:40 »

Nie mogłeś widzieć tych pik u niego bo powstały w ciągu jednego dnia dostał ok 15 wjazdów jeden po drugim po tym jak zostawił wojo pod twierdzą  jak zostało mu 100 palladynów i jakieś 2k pik i to rozłożone na 2 prowkach położyłem się spać i odpuściłem mu.A long jest czarodziejem i 85k pik to nic takiego wielkiego  Grin
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1714 : Luty 15, 2012, 17:33:04 »

Nie mogłeś widzieć tych pik u niego bo powstały w ciągu jednego dnia dostał ok 15 wjazdów jeden po drugim po tym jak zostawił wojo pod twierdzą  jak zostało mu 100 palladynów i jakieś 2k pik i to rozłożone na 2 prowkach położyłem się spać i odpuściłem mu.A long jest czarodziejem i 85k pik to nic takiego wielkiego  Grin

Ponoć gandalf potrafi dobrze czarować ale nawet on tyle sprzętu nie wyciągał z rękawa  Wink

Zostając przy czarowaniu to ktos musi nieźle machać różdżką aby żelki były w takiej cenie  Shocked


Ps. Czy lider LECHISTANU wrócił z urlopu (nie widzę bo sam odpoczywam  ;P )


A cena żelków na PL9  nadal promocyjna


« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2012, 23:30:18 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
AberMon
Porucznik
***

Karma: +75/-99
Offline Offline

Wiadomości: 209


Zobacz profil
« Odpowiedz #1715 : Luty 16, 2012, 23:31:52 »

Jadzwin  gratulację piękny opis i jeszcze ładniejsza wojna brawo za wygraną rzutem na taśmę Smiley  miło  że z tak wytrawnym wojownikiem przyszło mi grać i współpracować  po jednej stronie barykady . powodzenia i wielu świetnych bitew życzę   Grin
Zapisane
Jadzwin
Szeregowiec
*

Karma: +8/-0
Offline Offline

Wiadomości: 21



Zobacz profil
« Odpowiedz #1716 : Luty 17, 2012, 12:31:10 »

A dziękuję bardzo  Grin W sojuszu zaproponowano mi nowe stanowisko "kronikarz"  *pardon*
Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1717 : Luty 17, 2012, 15:21:57 »

Ponoć gandalf potrafi dobrze czarować ale nawet on tyle sprzętu nie wyciągał z rękawa  Wink

Ps. Czy lider LECHISTANU wrócił z urlopu (nie widzę bo sam odpoczywam  ;P )


Arturek już nie przeszedłeś granicy by zobaczyć co tam wyczarowałem  *hihi*
A co do Leo to jest chyba na wiecznym urlopie  Huh?
Jadzwin gratuluje zajefajny opis i wojna taka jak być poiwnna ciekawa i ze zwrotem akcji  Wink
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1718 : Luty 17, 2012, 15:59:31 »


Arturek już nie przeszedłeś granicy by zobaczyć co tam wyczarowałem  *hihi*

Na Twojej granicy wpuszczali mnie za dolary  Tongue Co do koszar to niestety, a raczej stety podglądnąć nie można Smiley

Przy okazji informuję iż wracam na weekend (chyba tylko do soboty) do gry  Tongue ... tak pozaglądać to tu, to tam  Grin
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2012, 16:01:48 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1719 : Luty 17, 2012, 16:20:18 »

Przy okazji informuję iż wracam na weekend (chyba tylko do soboty) do gry  Tongue ... tak pozaglądać to tu, to tam  Grin

No.. masz szczęście..  ;D
Zapisane

Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1720 : Luty 17, 2012, 18:17:34 »

Kronikarzu Jadzwin ładny opis + Wink


Przy okazji informuję iż wracam na weekend (chyba tylko do soboty) do gry  Tongue ... tak pozaglądać to tu, to tam  Grin

Liczę ,że na forum pojawi się kilka ciekawych walk ruszowej fali
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1721 : Luty 17, 2012, 19:45:17 »


Liczę ,że na forum pojawi się kilka ciekawych walk ruszowej fali

Jakbyś zobaczył gdzieś stojąca armię to szybciutko proszę o PW  Tongue

EDIT:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Liczę ,że na forum pojawi się kilka ciekawych walk ruszowej fali

Demes  nie było żadnej fali. Nie było tsunami czy sztormu. Nie było nawet białego szkwału Wink
Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi … byle co.  Zaraz po zejściu z urlopu musiałem zrobić rekonesans więc zacząłem skanować. Aby rozruszać kości miałem do wyboru – skarbonki lub jakieś kolonie Grin Padło na 2 podkowy Gandiego ;P




W międzyczasie wykminilem, że u longa stoi wojsko. No to START -  40 minut -  jęk zawodu (long zwiał) . W zasadzie to nie miałem większych nadziei  no ale spróbować musiałem.  Za nim wróciłem z urlopu nastawiałem się na „nockę”   ale na powrocie od longa dowiedziałem się , że kumpel rozlewa urodzinową no to plan na nocną grę uległ drobnej korekcie Grin  
Bacik w tym samym czasie rzuca informacją „niedźwiadek stoi w stolicy” – i poleciał.  Ile to razy ja do Nedvedusa latałem – bezskutecznie. Wojsko pilnować potrafi  i Bacikowi też się nie udało ale … ale … ale  niedźwiadek i monaliza postanowili się zemścić i kontrować Tomcia Grin  Oczywiście były to ataki tzw. ” ochłapy” ale nedvedusa postanowiłem łapać na powrocie ;P



No to jeszcze kilka skanów  i nic. Nie znalazłem nigdzie wojska więc  poszedłem do kolegi na tą „urodzinową” . Czas marszu  10 minut (jak na wojnie Tongue ) i jestem na miejscu.  Powrót trwał trochę dłużej ale tak to już bywa Grin
Rano ponownie akcja „SCAN” … infiltruj, infiltruj, infiltruj Smiley  
Yes !!! Jest nasz dezerter (urlopowicz wojenny)  - Machivelli



Podzieliłem armię i miałem iść na 2 ataki ale ostatecznie poszedłem tylko jednym Smiley
Niemal w tym samym czasie postanowiłem  przyjrzeć się  jednookiemu, a dokładniej chciałem zburzyć mu kolonię jednak stał na straży i się nie udało Tongue



No i tu chyba zakończę. Adeaphon zwiał mi wojskiem, Gandalf nie wpuścił moich szpiegów, reszta na sejwie albo online Grin
Wracam do reala … może z synem jakąś wieżę z klocków zbudujemy Smiley
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2012, 20:08:18 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1722 : Luty 18, 2012, 20:17:11 »

co do koloni to mój pech bo byłem na obiedzie i jak wszedłem do gry było za póżno  Cry ... a granice wysoko choć pewnie są tacy co sforsują  *SCRATCH*
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #1723 : Luty 18, 2012, 20:38:20 »

co do koloni to mój pech bo byłem na obiedzie i jak wszedłem do gry było za póżno  Cry ... a granice wysoko choć pewnie są tacy co sforsują  *SCRATCH*

Gandi do kolni miałem 40 minut i "zrobiłem to" dość szybko więc brakłoby Ci czasu na reakcję aby jakieś koniki tam podesłać  Wink Co do bramek to sam forsowałem wcześniej kilkanaście razy aż w końcu się nie udało. Zdążyłem zobaczyć trochę maszyn, a później bęc  Tongue

Tak czy inaczej nic szczególnego się nie wydarzyło. Ogólnie to wawel zdominował na tą chwilę PL9 i dziwię się np. takiemu Pol-owi czy Tekoo , że przeszli do nich. Wygląda tak jakby ludzie chcieli zakończyć tę partię jak najszybciej i zacząć nową. Rozpoczęły się przygotowania do zamków i jedynym kontrkandydatem (do tej pory sojusznikiem) może okazać się HusariaPL na czele z maximusem ... tfu ... znaczy się z jednookim ;P
Nadal brakuje zabawy. Śmiałem się z Bacikiem, że jak wrócimy z urlopów za 2 miesiące to może w końcu to my będziemy musieli uciekać, sejwować i sami się palić  Grin Niestety ale v5 nie jest dla indywidualistów  Wink
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2012, 20:47:47 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Gandalf
Kapitan
****

Karma: +26/-16
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 284



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1724 : Luty 19, 2012, 21:20:39 »

Co tu taka cisza zapanowała  Wink jak już arturek czy demes vel...   Tongue    się nie odezwie to kaplica  *xxx*
Zapisane

Czarodziej nigdy się nie spóźnia, nie jest też zbyt wcześnie, przybywa wtedy kiedy ma na to ochotę.
Strony: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 212   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!