Imperia Online Croatia
Svibanj 23, 2024, 05:01:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Jel podržavate uvođenje novih opcija za lagodniju igru uz dijamante?
Ne već ih je puno previše - 15 (57.7%)
Ne već ih ima dosta - 4 (15.4%)
Da hoću još opcija za dijamante - 7 (26.9%)
Ukupno glasača: 19

 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Raj za farmere  (Posjeta: 1644 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« na: Listopad 24, 2011, 02:57:04 »

Nova opcija za sve farmerčine s dubokim đepom Wink Tatica uplati brdo dijamanata i sinek igra ko veliki Smiley Evo sad uz sve kaj su dosad napravili još su i uveli da vam niko ne može ni sakupljanje resa iz neovisnih prova ugrozit, samo par dijamanata potrošite *freak* Sve ide u par minuta ne treba ni više onih sat - dva da oljuštite 3 - 6 neovisnih i veće istraživanje pokrenete. Šteta što nema neki server gdje bi bila fiksna pretplata na cijelu eru, znam da bez love nema održavanja servera i da sve košta, al evo da ima neki server gdje bi svi bili ravnopravni ja bi prvi tam igral... iste postavke za sve, nema cehova, nema 10h... nek se fiksno plati iznos za igranje bilo za cijelu eru, bilo kak je drugdje tipa mjesečno pa dok igraš plaćaš... ovak mi na jetra idu oni koji cendraju kak se dijamantima sve postiže, a još gore od svega djelomično su i u pravu... bez cehova i 10h nisi u ravnopravnoj poziciji za pobjedu, što one koji si to ne mogu priuštiti hendikepira, i to iz mjeseca u mjesec sve više i više, samim uvođenjem novih opcija koje produbljuju ponor između igrača sa i bez dijamanata Sad Samo je pitanje kad će uvesti da se i obvezni off može dijamantima platit, kak je neko iz naše ekipe prokomentiral... kak rečeno raj za farmere koji su kasnije obično "veliki ratnici" s par stotina dijamanata potrošenih samo za kapitulacije u igri Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 24, 2011, 03:20:12 »

O kojoj je opciji riječ , gdje se nalazi ? ...btw ja sam dao glas onoj trećoj opciji misleći da je ironija a ja volim ironiju Smiley
Evidentirano

Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 24, 2011, 03:24:52 »

O kojoj je opciji riječ , gdje se nalazi ? ...btw ja sam dao glas onoj trećoj opciji misleći da je ironija a ja volim ironiju Smiley
Napadneš neovisnu provinciju i za dijamate sad imaš opciju instantnog napada isto ko za trenutno prebacivanje resa među provincijama, ako nisi pod napadom.
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 24, 2011, 03:31:08 »

Onda nisam još došao do toga,ja pokušavam biti konkurentan u cro2 bez dijamanta... prvi ima 20x više bodova od mene , 10. ima 15x više bodova, 20. ima 10X više bodova.. 100. igrač je više nego duplo jači od mene Sad ali naslov ne odgovara , više sam farmer a nisam u raju  Cheesy
« Zadnja izmjena: Listopad 24, 2011, 03:49:58 od Igor245 » Evidentirano

adagio69
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #4 na: Listopad 24, 2011, 03:50:01 »

Šta ti pa to umišljaš off bez dijamanata pa naravno da treba uvesti off da se može platiti dijamantima..možda i koja pobjeda da se može kupiti..lik te napada ti kucneš 20-30 dijamanata i on nemre da te napadne.. A šta kažes na 5 000 dijamanata i niko te nemre napadat do kraja ere ili 100 000 dijamanata i pobjednik si ere i prije nego je počela. Samo mi u CG znaš kak kupujemo dijamante...žaljemo novce u ZG pa neko od frendova kupuje i uplaćuje..nego ko će moj nalog da preuzme meni se ova Dijamant imperija online neigra
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 24, 2011, 04:04:19 »

Napadneš neovisnu provinciju i za dijamate sad imaš opciju instantnog napada isto ko za trenutno prebacivanje resa među provincijama, ako nisi pod napadom.


Ne mogu baš reći da sam primijetio tu opciju. Gdje se nalazi?
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #6 na: Listopad 24, 2011, 04:16:23 »

nakon što prvi put napadneš neovisnu provinciju ne može se neko vrijeme napadati... ali ako platiš nešto dijamanata ... druga priča ,nisam provjerio to. Kada bi sad postavio pitanje : Da li ima tko trenuto u TOP100 cro2 ere da nije uplatio nijedan dijamant u igri ? ... ako se nitko ne javi onda smo si sami krivi, što više uplačujemo dijamanata bugari(admini) ih žele još više .. nikad dosta.
Evidentirano

tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 24, 2011, 04:19:46 »

Nova opcija za sve farmerčine s dubokim đepom Wink Tatica uplati brdo dijamanata i sinek igra ko veliki Smiley Evo sad uz sve kaj su dosad napravili još su i uveli da vam niko ne može ni sakupljanje resa iz neovisnih prova ugrozit, samo par dijamanata potrošite *freak* Sve ide u par minuta ne treba ni više onih sat - dva da oljuštite 3 - 6 neovisnih i veće istraživanje pokrenete. Šteta što nema neki server gdje bi bila fiksna pretplata na cijelu eru, znam da bez love nema održavanja servera i da sve košta, al evo da ima neki server gdje bi svi bili ravnopravni ja bi prvi tam igral... iste postavke za sve, nema cehova, nema 10h... nek se fiksno plati iznos za igranje bilo za cijelu eru, bilo kak je drugdje tipa mjesečno pa dok igraš plaćaš... ovak mi na jetra idu oni koji cendraju kak se dijamantima sve postiže, a još gore od svega djelomično su i u pravu... bez cehova i 10h nisi u ravnopravnoj poziciji za pobjedu, što one koji si to ne mogu priuštiti hendikepira, i to iz mjeseca u mjesec sve više i više, samim uvođenjem novih opcija koje produbljuju ponor između igrača sa i bez dijamanata Sad Samo je pitanje kad će uvesti da se i obvezni off može dijamantima platit, kak je neko iz naše ekipe prokomentiral... kak rečeno raj za farmere koji su kasnije obično "veliki ratnici" s par stotina dijamanata potrošenih samo za kapitulacije u igri Grin

ovak nesto sam ja davno predlagao za v4 samo da nema nista od dodataka i da se nist ne placa nego da nam daju jedan takav svijet za testiranje  Grin bilo bi fora da je samo cista igra, bar su mogli svjetsko napravit tak ali i tu im je najbitnija lova
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #8 na: Listopad 24, 2011, 04:26:27 »

nakon što prvi put napadneš neovisnu provinciju ne može se neko vrijeme napadati... ali ako platiš nešto dijamanata ... druga priča ,nisam provjerio to. Kada bi sad postavio pitanje : Da li ima tko trenuto u TOP100 cro2 ere da nije uplatio nijedan dijamant u igri ? ... ako se nitko ne javi onda smo si sami krivi, što više uplačujemo dijamanata bugari(admini) ih žele još više .. nikad dosta.

Znači to vrijedi samo za prvi napad? Ne može se nakon svakog napada?
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #9 na: Listopad 24, 2011, 04:28:57 »

nakon što prvi put napadneš neovisnu provinciju ne može se neko vrijeme napadati... ali ako platiš nešto dijamanata ... druga priča ,nisam provjerio to. Kada bi sad postavio pitanje : Da li ima tko trenuto u TOP100 cro2 ere da nije uplatio nijedan dijamant u igri ? ... ako se nitko ne javi onda smo si sami krivi, što više uplačujemo dijamanata bugari(admini) ih žele još više .. nikad dosta.

ovo mi je zanimljivo da igras v5 bez kredita, bas me zanima do kud ces uspjet. ja sam tak igrao v4 da vidim i mislim da se ovisno o situaciji i ko kak igra moze bez nekih problema u prvih 50 bez kredita, ja sam bio oko 20-og mjesta. mislim da ti igras i bolje pa me bas zanima da li ces uspjet bez kredita u v5 bit u prvih 20
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 24, 2011, 10:04:08 »

v5 i v4 su nebo i zemlja,u v5 su krediti 50% uspjeha,a u v4 oko 20%
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 24, 2011, 10:50:54 »

"nakon što prvi put napadneš neovisnu provinciju ne može se neko vrijeme napadati... ali ako platiš nešto dijamanata ..."

vidim očito da sam hendikepiran i sa dijamantima , ili samo priglup, ...vjerojatno oboje  Grin
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #12 na: Listopad 25, 2011, 11:49:04 »

mislim ovo je vec bolesno dodjes na IO za 5 min opljackas neovisne, pogledas jel ima golda, izgradis nesto, posaljes vojsku  i  to je to..vise se na imperiji uz preminum nemas sta raditi duze od 15 min
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #13 na: Listopad 25, 2011, 12:39:18 »

evo ja upravo napao neovisnu provinciju , i kad sam opet pokušao napasti istu piše da ne mogu još * sati i kliknem na ponudu instant napad 10 dijamanata i napadam opet
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #14 na: Listopad 25, 2011, 02:33:38 »

ja nemam te ponude instant napad za 10 dijamanata Grin Grin Grin
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!