Imperia Online България  
Май 23, 2024, 10:01:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера XIII състезатели  (Прочетена 48658 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #330 -: Март 31, 2018, 00:14:37 »

не се прави че не играеш и ти  Grin

То всички казват,че не играят *hihi*
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #331 -: Март 31, 2018, 00:48:59 »

ше черпя бутилка водка , явно - за сефте ще има непобедим шампион в този формат и т'ва ще е латиноса...карма. кой гледал -гледал.  Undecided
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #332 -: Март 31, 2018, 07:40:24 »

За пръв път играя Номадски нашествия. И допуснах и аз тъпата грешка да вдигам в началото чудеса. Че ги навдигах и наведнъж, между две вълни  Smiley И чак тогава се усетих колко много кухо нето дават и какво следва. Явно ще остана без трофеи от този турнир  Smiley

А иначе както гледам - без поне 12-15 купени генерали няма как да се постигне Топ класиране. Което означава, че поне за 250-300 000 диаманта човек ще трябва да се бръкне, ако иска да вземе повече от 1 отличия тук. Медалчето за класирал се в Топ 100 играч в някой от двата отбора не е проблем, мисля.
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #333 -: Март 31, 2018, 07:59:19 »

За пръв път играя Номадски нашествия. И допуснах и аз тъпата грешка да вдигам в началото чудеса. Че ги навдигах и наведнъж, между две вълни  Smiley И чак тогава се усетих колко много кухо нето дават и какво следва. Явно ще остана без трофеи от този турнир  Smiley

А иначе както гледам - без поне 12-15 купени генерали няма как да се постигне Топ класиране. Което означава, че поне за 250-300 000 диаманта човек ще трябва да се бръкне, ако иска да вземе повече от 1 отличия тук. Медалчето за класирал се в Топ 100 играч в някой от двата отбора не е проблем, мисля.

аз че съм само на армия и проучвания пак не помогна
пример:предната вълна-аз със повече по численост армия,с по добри проучвания,но със скапани генерали и следователно нямах шанс да спра всички атаки   Smiley
а ония ми тръгнаа с чигиз хан насреща и ме помляха  Grin Grin Grin
въпреки това 42-ра вълна я спирам на 100%  *xxx* *hahaha*
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #334 -: Март 31, 2018, 08:05:14 »

Да, без поне 3-4 купени генерала в наличност след 10 вълна няма как да стане.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #335 -: Март 31, 2018, 09:37:27 »

При нас положението е следното :


Можем да спрем и 6 те атаки, но въпроса е вече не е в това дали можем или не въпроса е че от няколко атаки, нещата се избират според стратегията.
Така че в момента въпроса пред нас е : Колко загуби да генерираме сега, ако ще се губи.

Изобщо както казах, ако човек се фокусира над дисциплината стратег, тя като цяло е доста всеобхватна и доста трябва да се обмисля.

Ето например защо не съм си позволил да вдигна нито едно чудо. Просто това си е излишно нето което ще ми тежи и за в бъдеще нека всеки който ще се бори за тази дисциплина да знае, да не го прави.

Ако играете следващите номади ви препоръчвам определено, ако искате да усетите смисъла на ИО в най-суровият им вид и да видите колко е всеобхватна ... Играйте за отличие " Стратег" Дори да не го взема, нещата които ни се налагаше да обмисляме и да обсъждаме са толкова много, че винаги забравяш нещо. Догодина ако някой реши да играе за това звание- моля, за мен ще е удоволствие да споделя опитат си с него и да му обърна внимание, на нашите пропуски, които на фона на играта,  не изглеждаха значими, но с времето си тежат. Ето например , затова сега ни е доста трудно срещу 2-рият . Миналата година той е взел дисциплината и ако тогава той е бил на наше място, то сега той има опита и знае къде и как да допуска грешки или кога да си позволи да не го прави. На нас това ни липсваше и още повече ни тежи това, че пропиляхме първите 15-тина атаки в това да пробваме, разни неща. Ако добавим и че в началото нямах амбиции, а те се появиха малко след това ... наистина осъзнавам важността, човек да знае какво прави още от 1-вият рунд и да реши да преследва целта си.

Но пък важното в случаят е че ще се пробваме да се борим до самият край и  че успяхме толкова дълго време да задържаме позицията си. 

А ако по случайност  вземем и отличието - Тогава ще мога да споделя целият опит тук Smiley .

« Последна редакция: Март 31, 2018, 09:46:37 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #336 -: Март 31, 2018, 09:53:48 »

  А ако по случайност  вземем и отличието - Тогава ще мога да споделя целият опит тук Smiley .

Юри, непременно трябва да споделиш опит - това ще е много ценно. Аз също за пръв път играя в този турнир и маса грешки направих. В крайна сметка няма да ми стигнат 2-3 живота, за да взема поне едно от специалните отличия.

Вие колко човека играете с твоя акаунт? Аз се мъча самичък тука  Smiley
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #337 -: Март 31, 2018, 11:36:28 »

тия се оляха вече с тия 8 атаки  *xxx* Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #338 -: Март 31, 2018, 11:37:49 »

Ля ля ля ля пак лесна атака ля ля ля ля,ама не ми пука Grin
Активен

donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #339 -: Март 31, 2018, 11:45:39 »

Ля ля ля ля пак лесна атака ля ля ля ля,ама не ми пука Grin

ми ми ми ми ,малко ме обезкостиа последната вълна,(доста жертви дадох да спра атаките)ма ще се опитам да спра и тия дзверове  Grin Grin Grin
ма гледам ми идат с Гойко Митич на чело ,та може и да ме поразкостят леко  Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #340 -: Март 31, 2018, 18:09:01 »

Вие колко човека играете с твоя акаунт? Аз се мъча самичък тука  Smiley


Ами 2 -ма. Аз ако не е моят човек да съм се отчаял до сега. Много нерви коства ако нямаш синьо. Но с моят човек сме навити да направим колкото можем до последно и да се раздадем .

ми ми ми ми ,малко ме обезкостиа последната вълна,(доста жертви дадох да спра атаките)ма ще се опитам да спра и тия дзверове  Grin Grin Grin
ма гледам ми идат с Гойко Митич на чело ,та може и да ме поразкостят леко  Grin Grin

Атаката е добре като за етапа на играта. Да вярно, че 8 атаки точно сега не им е момента и не знам защо е заложен този алгоритъм толкова идиотски. Просто не ми го побира главата кому е нужно цялата тази преса над играчите. Не го ли виждат от ИО,  че след номадите повечето хора се отказват от ИО като цяло. Колко от хората които са постигнали нещо на номадите сега пак се напъват ? почти никой ! Е да в моята дисциплина 2-рият се напъва, но понеже има опита от миналата година , а и дисциплината не е толкова диамантена и с едни 100€ може да изиграеш добра игра. Но за другите дисциплини, колко се отказаха ? Мисля, че наистина ИО ще е добре да се замислят като цяло , за концепцията на Номадите.
И ето ви следното питане, колко от вас в момента гонят Станове ? Нима това е смисъла на играта ? Слагаш в правилата ала бала станове и точки и звания да дават, а в 1/3 от играта играчите се окопават и само седят и чакат  *xxx* . Толкова засилваш атаките и ги правиш невъзможни, че хората просто не могат да си позволят и 5% да си ги засилят чрез варварите ? Това ако е игра ... Да казах, че ОК сложете силни атаки но да са 4-5 , а не 7 атаки педи краят и пускате тези 8 .... та кой ще им се навие да им играе тъпотията ?

Моят опит от номади 10 ( които нямат нищо общо с номади 13 ) излезе абсолютно напразен и безсмислен. Тогава с тежка армия 5 атаки до преди края бях непобедим и ако не беше правилото да се помпат атаките на опонентите , можеше и да устискам. В светлината на това което виждаме днес, изобщо някой може ли да си помисли, че при това положение би се опитал да спира с тежки ? 

Истината е че много из€б@х@ игрицата Sad .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #341 -: Март 31, 2018, 21:21:04 »

До тук бях аз - няма как да устискам и да опазя поне 1 живот до края с тия атаки дето пращат.  Ще спирам по една само, в столицата. И накрая с реса ще навдигам чудеса, за да кача нетото и ниво на акаунта си.

Исках да видя тия Номадски нашествия що за чудо са и видях. Точно според очакванията ми - направени са за да доят пари за диаманти. Нищо ново. Не даде ли човек минимум 200 лв. за медальони и съкращаване на проучвания - няма как да има Топ класиране поне в една дисциплина.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #342 -: Март 31, 2018, 21:24:26 »

До тук бях аз - няма как да устискам и да опазя поне 1 живот до края с тия атаки дето пращат.  Ще спирам по една само, в столицата. И накрая с реса ще навдигам чудеса, за да кача нетото и ниво на акаунта си.

Исках да видя тия Номадски нашествия що за чудо са и видях. Точно според очакванията ми - направени са за да доят пари за диаманти. Нищо ново. Не даде ли човек минимум 200 лв. за медальони и съкращаване на проучвания - няма как да има Топ класиране поне в една дисциплина.
Късно е либе за китка - това бяха интересни номади - за сефте от 4 години можеше да се вземем титла само с храм от 0 и 4. Кой таковал - таковал -кака се омъжи.  *crazy*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #343 -: Март 31, 2018, 22:20:49 »

Стефо, ти още ли не си започнал лечението?  Shocked Grin
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #344 -: Март 31, 2018, 22:35:10 »

Стефо, ти още ли не си започнал лечението?  Shocked Grin
ето заради такова мислене няма българи в топ-а. Евтини сме на триците и скъпи на брашното ... или просто сме черта откакто играем ИО  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!