Imperia Online България  
Април 25, 2024, 01:25:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера XIII състезатели  (Прочетена 48125 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #300 -: Март 28, 2018, 09:18:32 »

Гледам, че Дани и Юри се справят отлично засега, браво! При това с минимум диаманти, както прочетох.

А Стефо пак се прави на разбирач, макар да не го видях в класациите  Smiley
Активен
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #301 -: Март 28, 2018, 09:28:18 »

Гледам, че Дани и Юри се справят отлично засега, браво! При това с минимум диаманти, както прочетох.

А Стефо пак се прави на разбирач, макар да не го видях в класациите  Smiley

не всички играят с диаманти
има много хора които са се справили отлично  Smiley
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #302 -: Март 28, 2018, 10:01:03 »

Сигурно има и други, да. Аз по класациите набързо прегледах.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #303 -: Март 28, 2018, 21:42:38 »

Друго много интересно нещо е ....

Прави ли ви впечатление, колко бързо ни умират великите хора ? В ера х 4 на мен редовно ми доживяват до 70 години дори за мен е нормално да умират на 75+ имал съм и няколко случая над 80+ , но да кажем те са изключение. А тук сега какво стана ? Има няма 65-68 години и умират . Да не говоря че ми се случи на няколко от тях да паднат преди да направят и 60. Изобщо по всякакъв начин си личи че идеята е да се цуцат диаманти по всякакъв начин без да се пази достойнството или доброто име на играта. миришеща на акита работа - от всякъде - излязоха тези НОМАДИ  *suicide*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
RRStoyanov
Редник
*

Karma: +30/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #304 -: Март 29, 2018, 08:15:21 »

Друго много интересно нещо е ....

Прави ли ви впечатление, колко бързо ни умират великите хора ? В ера х 4 на мен редовно ми доживяват до 70 години дори за мен е нормално да умират на 75+ имал съм и няколко случая над 80+ , но да кажем те са изключение. А тук сега какво стана ? Има няма 65-68 години и умират . Да не говоря че ми се случи на няколко от тях да паднат преди да направят и 60. Изобщо по всякакъв начин си личи че идеята е да се цуцат диаманти по всякакъв начин без да се пази достойнството или доброто име на играта. миришеща на акита работа - от всякъде - излязоха тези НОМАДИ  *suicide*

Подкрепям и вчера коментирах дори с Ели. В нашия отбор нещата са вече много зле, че и аз и Киро ни няма много и срещаме само ако не забравим Smiley Но дасе върна за великите хора - да, и при мен така... нормланите издържат до 70+, а тези от медальончетата и 60 не доживяват доста често. Единственото ми обяснение нормално би било - тези от медальоните да не ги "хващат" нивото на акаунта и медицината....
Активен
Klute_1
Лейтенант
***

Karma: +46/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 166



Профил
« Отговор #305 -: Март 29, 2018, 08:26:14 »

Когато не са достигнали тавана на губернаторските умения, купените велики хора сякаш живеят по-дълго. Аз тях губернатори не ги правя и 2-3 ми доживяха до 70 г., а една и до 78 дори. Не съм сигурен, но май има такава зависимост.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #306 -: Март 29, 2018, 11:08:13 »

Нито единнкупен не ползвам за губернатор . всички са защитници . И въпреки това мрат като мухи . 58-63 и това е . А с това темпо на свят това става за 4-5 дни . което е абсурд. Просто за мен тази година Номадите показаха най-лошото лице на ИО . Ако не бях се хванал на хорото, до сега да съм ги зарязал. Изобщо не разбирам какво им пречи на Администрацията да направят едни балансирани 40 вълни и като искат да избият хората и да ги изколят последните 10 са им достатъчно. Ето днешната атака е доказателство, че не е нужно да се играе с удари под кръста. Лично на мен тази атака, е много добре балансирана и ако приложиш уместна тактика, я взимаш спокойно. Кому бяха нужни предните 5-6 атаки ? Атаки изцяло злобарски и комплексарски . Все се надявах , след толкова номади най-сетне да направят едни номади, дето да имат доблест и достойнство, но уви , не . Само комплекси се избиват. БГ работа.

Както и да е - не останаха , още 5 дни и балдън от тях. Поне ако не друго, то наистина ме отказаха с тези номади от ИО. До преди този турнир, винаги имаше едно , Ами ако еди какво си беше станало на Номади 10 . И винаги имаше едно неудовлетворение, за онова което се случи тогава. Е сега се върнах да си докажа на себе си дали си е струвало 2 години да го мисля. Е сега поне получих отговора на въпроса. Ами не - Вече нищо в ИО не си струва. НИЩО . Нито Номадите , Нито СП, Нито Оли .... НИЩИЧКО !!!


Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #307 -: Март 29, 2018, 18:20:53 »

Нито единнкупен не ползвам за губернатор . всички са защитници . И въпреки това мрат като мухи . 58-63 и това е . А с това темпо на свят това става за 4-5 дни . което е абсурд. Просто за мен тази година Номадите показаха най-лошото лице на ИО . Ако не бях се хванал на хорото, до сега да съм ги зарязал. Изобщо не разбирам какво им пречи на Администрацията да направят едни балансирани 40 вълни и като искат да избият хората и да ги изколят последните 10 са им достатъчно. Ето днешната атака е доказателство, че не е нужно да се играе с удари под кръста. Лично на мен тази атака, е много добре балансирана и ако приложиш уместна тактика, я взимаш спокойно. Кому бяха нужни предните 5-6 атаки ? Атаки изцяло злобарски и комплексарски . Все се надявах , след толкова номади най-сетне да направят едни номади, дето да имат доблест и достойнство, но уви , не . Само комплекси се избиват. БГ работа.

Както и да е - не останаха , още 5 дни и балдън от тях. Поне ако не друго, то наистина ме отказаха с тези номади от ИО. До преди този турнир, винаги имаше едно , Ами ако еди какво си беше станало на Номади 10 . И винаги имаше едно неудовлетворение, за онова което се случи тогава. Е сега се върнах да си докажа на себе си дали си е струвало 2 години да го мисля. Е сега поне получих отговора на въпроса. Ами не - Вече нищо в ИО не си струва. НИЩО . Нито Номадите , Нито СП, Нито Оли .... НИЩИЧКО !!!




само мойте ли са кат Дънкан Маклауд  Grin
не мрът,ма кат се почне все едно е паднала чумата и става масово  Grin Grin Grin
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #308 -: Март 29, 2018, 19:19:55 »

само мойте ли са кат Дънкан Маклауд  Grin
не мрът,ма кат се почне все едно е паднала чумата и става масово  Grin Grin Grin

Спри да одиш по чужди жени по Плеин д'ге, ще прихванеш разни неща и ще умрат пак накуп, Негр0.. Grin
Честито на Розавите.  Grin
Активен

MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #309 -: Март 29, 2018, 19:23:50 »

Спри да одиш по чужди жени по Плеин д'ге, ще прихванеш разни неща и ще умрат пак накуп, Негр0.. Grin
Честито на Розавите.  Grin


И ти си розАв бре  Grin Grin Grin Grin

Пък Дидко ,я му кажи,че ти по чуждо не ходиш,а те по тебе  *hahaha*
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #310 -: Март 29, 2018, 19:34:10 »


И ти си розАв бре  Grin Grin Grin Grin

Пък Дидко ,я му кажи,че ти по чуждо не ходиш,а те по тебе  *hahaha*

нема да се фалим,оти съм скромно негърче  Grin Embarrassed
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #311 -: Март 29, 2018, 19:46:21 »

Прираст на населението    90 180 нa час  ...това ми е макса и не стига. Пропускам по 2-3 атаки и скоро ще псовисам. *pardon* *wall*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #312 -: Март 29, 2018, 23:00:10 »

..... Ето днешната атака е доказателство, че не е нужно да се играе с удари под кръста. Лично на мен тази атака, е много добре балансирана и ако приложиш уместна тактика, я взимаш спокойно. Кому бяха нужни предните 5-6 атаки ? Атаки изцяло злобарски и комплексарски . Все се надявах , след толкова номади най-сетне да направят едни номади, дето да имат доблест и достойнство, но уви , не . Само комплекси се избиват. БГ работа.

Както и да е - не останаха , още 5 дни и балдън от тях. Поне ако не друго, то наистина ме отказаха с тези номади ...



каква е тая балансирана атака без коне в нея бре? До сега имаше една балансирана атака, при която загубите паднаха от 20х на 10х преди 30-та вълна. Нали ако пуснат балансирана атака на нетото на играчите на 30-та вълна ше се насерат 97% от тях. Кат ти тръгнат след 42-ра балансираните атаки ше ревеш , че немало спиране. Аман
« Последна редакция: Март 30, 2018, 01:29:52 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #313 -: Март 29, 2018, 23:05:05 »

бе само аз ли нямам проблеми със вълните  Undecided Grin Embarrassed
Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
donnegro82
Капитан
****

Karma: +102/-52
Неактивен Неактивен

Публикации: 455



Профил
« Отговор #314 -: Март 29, 2018, 23:08:56 »

Прираст на населението    90 180 нa час  ...това ми е макса и не стига. Пропускам по 2-3 атаки и скоро ще псовисам. *pardon* *wall*

вдигаш много нето рязко и така ти идват в повечко
аз лично си зареждам армия равномерно и м/у вълните скачам и падам по 2м нето
така няма изненадки (поне за сега )  Smiley Grin
и аз си източвам населението почти на макс ,но до следващата вълна и новото наемане съм се въстановил порядъчно

Атаки по мен
(Номадски стан 39)  1   Крепостна обсада   1 283 226   05:49:49   
(Номадски стан 39)  2   Крепостна обсада   1 283 226   05:49:49   
(Номадски стан 39)  3   Крепостна обсада   1 283 226   05:49:49   
(Номадски стан 39)  4   Крепостна обсада   1 283 226   05:49:49   
(Номадски стан 39)  6   Крепостна обсада   1 283 226   05:49:49   
(Номадски стан 39)  7   Крепостна обсада   1 283 226   05:49:49   

нам проблем,ще им изтръскам пепея,после може те моя  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Март 29, 2018, 23:11:08 от donnegro82 » Активен

по добре на хората в устата,отколкото на хората в краката
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!