Imperia Online България  
Май 23, 2024, 08:16:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: пазар  (Прочетена 3084 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sn0opy
Лейтенант
***

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Профил
« -: Януари 09, 2016, 22:03:13 »

http://prntscr.com/9o0zao  това ми се  случи преди малко в свят 238  при цена на  дървото http://prntscr.com/9o1e47  аз го купих на цена 0.12  *freak* *freak*
Та въпроса ми е няма ли бот да контролира тези цени  *gamer* *gamer*
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Януари 11, 2016, 11:15:36 »

Моля, напишете името на акаунта си, за да проверим как се е движела цената, преди да закупите ресурса.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
sn0opy
Лейтенант
***

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Профил
« Отговор #2 -: Януари 11, 2016, 14:14:10 »

Моля, напишете името на акаунта си, за да проверим как се е движела цената, преди да закупите ресурса.
svetlin1980
288 свят и снощи разцъкаха ресурс на много ниска цена
Активен
sn0opy
Лейтенант
***

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Профил
« Отговор #3 -: Януари 12, 2016, 15:52:16 »

svetlin1980
288 свят и снощи разцъкаха ресурс на много ниска цена
И?
Активен
sn0opy
Лейтенант
***

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Профил
« Отговор #4 -: Януари 12, 2016, 16:11:31 »

http://prntscr.com/9p5bv2   ето за това говоря   оправете си играта   *freak*   и очаквам да споделите като оправите проблема
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Януари 12, 2016, 16:19:01 »

Следим пазара след Вашия сигнал. Днес се случи отново, така ли?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
sn0opy
Лейтенант
***

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Профил
« Отговор #6 -: Януари 13, 2016, 19:17:12 »

всеки ден се случва и редуват ресурса
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #7 -: Януари 13, 2016, 20:18:26 »

всеки ден се случва и редуват ресурса
Сега ще ти го обясня като играч на играч - ако се вижда офертата , няма проблем. нормално манипулиране на пазара. Ако обаче не се вижда , а някой купува огромни количества - това е скрипт. Не виждам проблем ако с е вижда. Правили сме го, правим го и ще го правим, с ръчно изкупуване на пазара.

Изключвам възможността при купуване от едно ИП при влизане с пароли, да не остана грешно разбран
« Последна редакция: Януари 13, 2016, 20:23:04 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #8 -: Януари 14, 2016, 01:36:52 »

Ейййй тая Ваня, някой и казва за нередност и веднага дайте никнейм, при положение, че има най-малко 2 разумни обяснения за този уж проблем, за които в момента се сещам.
1-вото е, че ако се изкупи напълни пазара, може да се пусне ресурс на цена от 0,1 до 20, та тук е пуснат рес на 0,2 и още други оферти на 1,79 2 и нагоре и тези високите са излезнали преди тази на 0,2 затова е такава разликата
2-рото е, ако се смъква пазара, пуска се рес на 1, като излезне тази оферта се пуска друга на 0,5, но преди тази на 1 да е купена, после на 0,25, на 0,13 на 0,1,смъкването става и с други суми не е задължитено да са тези, адски лесно и постижимо, ама не дайте да си правим проверки
Ако има и 3-ти вариант, за който не се сещам в момента, изгубеният с радост ще ви го съобщи Wink
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #9 -: Януари 14, 2016, 01:53:07 »

Ейййй тая Ваня, някой и казва за нередност и веднага дайте никнейм, при положение, че има най-малко 2 разумни обяснения за този уж проблем, за които в момента се сещам.
1-вото е, че ако се изкупи напълни пазара, може да се пусне ресурс на цена от 0,1 до 20, та тук е пуснат рес на 0,2 и още други оферти на 1,79 2 и нагоре и тези високите са излезнали преди тази на 0,2 затова е такава разликата
2-рото е, ако се смъква пазара, пуска се рес на 1, като излезне тази оферта се пуска друга на 0,5, но преди тази на 1 да е купена, после на 0,25, на 0,13 на 0,1,смъкването става и с други суми не е задължитено да са тези, адски лесно и постижимо, ама не дайте да си правим проверки
Ако има и 3-ти вариант, за който не се сещам в момента, изгубеният с радост ще ви го съобщи Wink
За третият вариант никога не съм бил въоръжен Smiley
Иначе 1-ви вариант е меродавен - Изкупува се целия пазар и правиш каквото искаш - кеф ти на 0,05, кеф ти на 20. Кога требе се купува евтино не се правят мишкарки изпълнение, за скъпото - няма значение. Но пазьарът е съюзна игра не е за келеши

ПП. не визирам никой конкретно, просто ресурсът , който требе да се отдели и завърти през пазара е голям и не е за два-три акаунта
« Последна редакция: Януари 14, 2016, 03:07:04 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #10 -: Януари 14, 2016, 23:05:57 »

Сега ще ти го обясня като играч на играч - ако се вижда офертата , няма проблем. нормално манипулиране на пазара. Ако обаче не се вижда , а някой купува огромни количества - това е скрипт. Не виждам проблем ако с е вижда. Правили сме го, правим го и ще го правим, с ръчно изкупуване на пазара.

Изключвам възможността при купуване от едно ИП при влизане с пароли, да не остана грешно разбран
Значи щом е ръчно манипулирането на пазара и се влиза в акаунтите като наглеждач,няма нищо нередно.За пореден път се учудвам на наглоста с която декларираш нарушения в играта и толерантноста която се демонстрира към това от админите.Дали офертите се изкупуват чрез скрип или ръчно е нужен ежесекунден рефреш който затормозява системата и е забранен.При тия манипулации на пазара акаунтите през които се изкупува пазара и впоследснвие този рес се предоставя на безценица на други определени акаунти,търпят толкова огромни загуби,че едва ли реален играч стоящ зад тях би се съгласил на това.Още повече,че както губещите,така и печелившите от тия трансвери са все едни и същи.Губещите акаунти са или регнати и играни през различни доставчици или са акаунти на отказали се играчи на които печелившия акаунт или някой друг играч от съюза е бил наглеждач.Това на практика е игра на един или повече играчи с повече от един акаунт в свят ,което си е мултиакаунт и е против правилата на играта.     Ваня!Крайно време е да промените методите за проверка на подобни нарушения.А ако ви липсва капацитет или желание за това,просто върнете пазара във вида му от версия 1.
« Последна редакция: Януари 14, 2016, 23:10:27 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #11 -: Януари 14, 2016, 23:10:18 »

Значи щом е ръчно манипулирането на пазара и се влиза в акаунтите като наглеждач,няма нищо нередно.За пореден път се учедвам на наглоста с която декларираш нарушения в играта и толерантноста която се демонстрира към това от админите.Дали офертите се изкупуват чрез скрип или ръчно е нужен ежесекунден рефреш който затормозява системата и е забранен.При тия манипулации на пазара акаунтите през които се изкупува пазара и впоследснвие този рес се предоставя на безценица на други определени акаунти,търпят толкова огромни загуби,че едва ли реален играч стоящ зад тях би се съгласил на това.Още повече,че както губещите,така и печелившите от тия трансвери са все едни и същи.Губещите акаунти са или регнати и играни през различни доставчици или са акаунти на отказали се играчи на които печелившия акаунт или някой друг играч от съюза е бил наглеждач.Това на практика е игра на един или повече играчи с повече от един акаунт в свят ,което мултиакаунт и е против правилата на играта.     Ваня!Крайно време е да промените методите за проверка на подобни нарушения.А ако ви липсва капацитет или желание за това,просто нърнете пазара във вида му от версия 1.
A на теб кой ти каза, че за пазара в 6-цата трябва ежесекунден рефреш? Знаеш ли колко струва 60-то ниво чудо при Архитектура 40 , та да ми разказваш вашите добри практики от 4-ка тук с 5-ти, 6-ти 7-ми акаунти на играч ...отново. Чудото с еползва от всички членове на ФЕДЕРАЦИЯТА(не само в съюза) и съответно няма нищо странно, че някои помагат с ресурс.
Манипулиране на пазар е термин още от 1-цата , Галине, и тогава се правеше, но не можеше да се стигнат чак такива разлики в цените.
« Последна редакция: Януари 14, 2016, 23:11:54 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #12 -: Януари 14, 2016, 23:19:40 »

A на теб кой ти каза, че за пазара в 6-цата трябва ежесекунден рефреш? Знаеш ли колко струва 60-то ниво чудо при Архитектура 40 , та да ми разказваш вашите добри практики от 4-ка тук с 5-ти, 6-ти 7-ми акаунти на играч ...отново.
Манипулиране на пазар е термин още от 1-цата , Галине, и тогава се правеше, но не можеше да се стигнат чак такива разлики в цените.
Аз ти казвам.Рефрешвай на 5сек и ще си вземеш ниската оферта на кукуво лято.И значи високите цени на сгради и проучвания са оправдание за подобни нарушения.За целта хората са измислили диамантите Стефко.А разлики в цените от 0.1 до 20=200 пъти вЪв версия едно точно никога не би могъл да постигнеш.При тамошния пазар и до 5 пъти разлика трудно се постига,което пък в 6цата би обесмислило подобни манипулации.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #13 -: Януари 14, 2016, 23:23:49 »

Нещо бъркаш с рефрешите и манипулациите Гаро.
Ората в днешно време киснат за медальони,не на пазара Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #14 -: Януари 14, 2016, 23:24:46 »

Аз ти казвам.Рефрешвай на 5сек и ще си вземеш ниската оферта на кукуво лято.И значи високите цени на сгради и проучвания са оправдание за подобни нарушения.За целта хората са измислили диамантите Стефко.А разлики в цените от 0.1 до 20=200 пъти вЪв версия едно точно никога не би могъл да постигнеш.При тамошния пазар и до 5 пъти разлика трудно се постига,което пък в 6цата би обесмислило подобни манипулации.
Казвам ти, че за екстри, които се ползват от цялата ФЕДЕРАЦИЯ , като чудеса и Велики храмове е нормално и логично да помага цялата федерация. След като не се ползва скрипт, не е нужно дори през наглеждач да се пуска оферта - не виждам какъв е проблема. И ти гарантирам, че точно 5 пъти ще рефрешна и ще купя офертата , за която ти си цъкал кат алтав от 1 до 5 минути.

ПП. Хайде спри да търсиш индулугенции за свинщините, които сътворихте в 4-ката тук, а?
« Последна редакция: Януари 14, 2016, 23:29:01 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!