Imperia Online България  
Май 23, 2024, 06:52:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: пазар  (Прочетена 3083 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #15 -: Януари 14, 2016, 23:37:34 »

И ти гарантирам, че точно 5 пъти ще рефрешна и ще купя офертата , за която ти си цъкал кат алтав от 1 до 5 минути.
И това го обясни на Ваня точно как става, при положение че офертите не се появяват във точно фиксирано време от момента на публикуването им,а  "Офертата е валидна 12 часа след нейното публикуване и се появява на пазара между 5 и 10 минути от пускането си на пазара"
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #16 -: Януари 14, 2016, 23:38:45 »

И това го обясни на Ваня точно как става, при положение че офертите не се появяват във точно фиксирано време от момента на публикуването им,а  "Офертата е валидна 12 часа след нейното публикуване и се появява на пазара между 5 и 10 минути от пускането си на пазара"
С удоволствие ще го обясня на Ваня...но не и на теб
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #17 -: Януари 14, 2016, 23:52:00 »

обясни и също и как стия 5 клика ще засечеш и изкупиш офертите пуснати/според твоите думи/ от цялата федерация.То само да ги изкупиш вероятно ще са ти нужни 5 мин ежесекундно цъкане.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #18 -: Януари 14, 2016, 23:53:52 »

Гаро,ти сериозно ли говориш за натоварване на системата със цъкане,щото ако видиш как се бутат крепости мрачни и черепи,някои за минути с цъкане,то трябва да им е прегряла системата досега.И кой да накажат? Grin
Ела виж кво се случва със системата в 00,00часа Grin Слоу моушън с финтове на Роналдо,по 10 минути. Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #19 -: Януари 14, 2016, 23:55:45 »

обясни и също и как стия 5 клика ще засечеш и изкупиш офертите пуснати/според твоите думи/ от цялата федерация.То само да ги изкупиш вероятно ще са ти нужни 5 мин ежесекундно цъкане.
Гаро,а ти как мислиш се борят хора с 10М нето за чудо,с човек на 50-90М...Обясни ми го моля те,щото аз съм отскоро и си давам ресчето кат поп,когато взимам чудо Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #20 -: Януари 15, 2016, 00:00:03 »

Гаро,а ти как мислиш се борят хора с 10М нето за чудо,с човек на 50-90М...Обясни ми го моля те,щото аз съм отскоро и си давам ресчето кат поп,когато взимам чудо Grin
На 10м нето-само с нарушения.На това нето просто не стига капацитета да се бориш за чудо.И си смени доставчика.Досега ни веднъж не съм забелязал играта да ми лагва кога стане 00ч
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #21 -: Януари 15, 2016, 00:01:03 »

обясни и също и как стия 5 клика ще засечеш и изкупиш офертите пуснати/според твоите думи/ от цялата федерация.То само да ги изкупиш вероятно ще са ти нужни 5 мин ежесекундно цъкане.
Grin Продължаваш да дълбаеш на грешното място - ясно съм написал  "оферта".

Големината на офертите във версии 5 и 6 е ограничена от нивото на пазаритеи броят им(за версия 6 и умение на велики хора). Та, митичното 60-то ниво чудо струва 1,4мрлд. рес , ти ако искаш си прави 20 акаунта по на 150к нето и си точи с бот, все ми е тая. Но 5 акаунта на по 7-15М нетни ще съберем реса 10 пъти по-бързо и без скрипт от такъв играч, дори да има равно количество ресурс в акаунтите.

ПП. Престани да мериш с твоя аршин другите, а си дигни нивата на пазарите  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #22 -: Януари 15, 2016, 00:02:27 »

На 10м нето-само с нарушения.На това нето просто не стига капацитета да се бориш за чудо.И си смени доставчика.Досега ни веднъж не съм забелязал играта да ми лагва кога стане 00ч
На 8М нето взех чудо 43-то ниво без нарушения от акаунт на 68М  Tongue
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #23 -: Януари 15, 2016, 00:05:51 »

И си смени доставчика.Досега ни веднъж не съм забелязал играта да ми лагва кога стане 00ч
Тука ма уби,верно.Ти да не играеш в некой свят без сандъци,колела,бонуси,билети.фб-сандъци,кифли,пак сандъци,избрани сандъци,презарвативи Grin,щото в 00.00 е кат Женския пазар и ми зарежда като онова колело,с което едно време свършваше и почваше 1ва програма Cool
п.п. Стефане,молим-тогава имаше защита все пак доста време-коректен към Гаро бъди,че излизаш Мошеник Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #24 -: Януари 15, 2016, 00:11:26 »

На 8М нето взех чудо 43-то ниво без нарушения от акаунт на 68М  Tongue
ама това че ти не ги приемаш за нарушения не значи че не са.И последно да се спреш на едно тръдение.цялата федерация ли помага за нетото или 7-8 акаунта/което много намирисва на мултиакаунт/Много чудеса има в един свят.Освен това трябва и армия за съюза да се прави и отделно да се подържа друга която с удари по мрачната да храни съюзната.Ти тия 7-8 акаунта много ги изнасили ми се струва.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #25 -: Януари 15, 2016, 00:16:26 »

ама това че ти не ги приемаш за нарушения не значи че не са.И последно да се спреш на едно тръдение.цялата федерация ли помага за нетото или 7-8 акаунта/което много намирисва на мултиакаунт/Много чудеса има в един свят.Освен това трябва и армия за съюза да се прави и отделно да се подържа друга която с удари по мрачната да храни съюзната.Ти тия 7-8 акаунта много ги изнасили ми се струва.
Гаро ние сме съюз бре-в пълния смисъл на думата.И за тоалетна си помагаме кога се налага.И се караме даже.Ти ся за некъв дребен мултиакаунт говориш Grin Верно ли това измисли?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #26 -: Януари 15, 2016, 00:19:24 »

ама това че ти не ги приемаш за нарушения не значи че не са.И последно да се спреш на едно тръдение.цялата федерация ли помага за нетото или 7-8 акаунта/което много намирисва на мултиакаунт/Много чудеса има в един свят.Освен това трябва и армия за съюза да се прави и отделно да се подържа друга която с удари по мрачната да храни съюзната.Ти тия 7-8 акаунта много ги изнасили ми се струва.
даже и остава рес. Само становете са по 70М рес от вид, мрачна още поне по 200М злато, ако е ударен някой акаунт с рес или повечко каси за деня, нещата са елементарни, само желание да има. Има над  какво още да работите по 6-цата - действайте, а не търсете оправдания и виновници.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!