Imperia Online България  
Юни 15, 2024, 23:37:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АТАКА В BG1  (Прочетена 31216 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bai ivan
Редник
*

Karma: +15/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #60 -: Май 18, 2008, 21:01:48 »

Чета полемиките ви и се чудя да не би в края на ерата да се изплащат нетните точки по няква тарифа, а аз да не сам разбрал още :cheesy:
Много ми е интересен елемента/не му помня името/, който смята че след тяхна война съюзите се разпадат, трябва да си много наивен, за да си вярваш, а може би бъркам наивността с лудостта Grin
Активен
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #61 -: Май 18, 2008, 21:51:23 »

ами след като са станали абонати(5 войни сте продали).  те мислеха че сте мазохисти и обичате да ви бият.
Активен

papa_sven
Редник
*

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #62 -: Май 18, 2008, 21:53:35 »

ivane ivaneee.... *write*
Активен
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #63 -: Май 18, 2008, 21:57:48 »

Явно не споделяте много в Троя Smiley МискиНеН говореше от името на лидера на Троя, а като гледам Boreto се води такъв. МискиНеН като бивш играч на BALKAN (70% от Рила са бивши играчи на Balkan включително и аз) предложи ние да ви обявиме война като той и още 1-2 които са ни в обхват да нападат играчи които не са били в Balkan, естествено аз като лидер на Рила му отказах. Междудругото  никой от старата Троя която започна в началото и която бихме не е останал, така че няма какво да ни връщате Smiley

лидерството в троя е променлива длъжност(може да ви науча някой път как става това).....и айде не се цепи че сте били троя,кога.......когато имаше един лидер и 4-ма съюзника каси(по едно време до 9 ги докара)...излезте набийте ги сега и спечелете, а иначе във форума оставете акащия да се изказва (единака)
Активен

martoP
Редник
*

Karma: +45/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


somewhere in the Hell ...


Профил
« Отговор #64 -: Май 19, 2008, 22:27:27 »

писател си ,но ексалибур вече ги размазахме ,после сте вие
Какво Huh? Я пак повтори .За какво размазване ми говриш - а да разбирам искаш да се изкарата че сте били Екскалибур с многооо. Съжалявам но размазване разбирам резултат от типа 20 000 на 10 000 във ваша полза и то с доста битки ,а какъв е резултат в момвнта .Знаем го всички   :   4454   на   2975 за вас и това е от една битка.Коятое битка ако кажеш че не е истина, че аз ви я подарих по най глупавия начин.Но аз съм си виновен като не се наспах,а си блокирах акаунта за 10 часа- та това ли разбираш под разбиване.На заспал лъв ,нож сте извадили  *bravo* .Понеже Мискинин от вашите знае -а той ме удари ,затова и не се хвали,такава битка ,а и това е ЕДИНСТВЕНАТА ,не е за хвалба. Така че тази война чисто и просто за мен не я взехте вие,а аз ви я подарих.Нито съм упрекнал Мискинин нито нищо.Може да го питате какво съм му писал на лични без да пищя и без да хленча за армия-дреме ми.Въпроса е принципен -войната бе скучна .Но сме хора и грешим(за себе си говоря) Така че бъди любезен да се поправиш с думата "размазахме" и мерси за което.
    Мисля че думите ми по горе са логични и са реални факти.

А що се отнася до цялата игра и правилата и ...Всеки играе според правилата,класацията е направена така и така се играе.Уговорките-кой ще ми говори за уговорки ..ха та те съществуват от бетата още,а първоучителите на тези така наречени "уговорени войни" са някъде сред нас в свят 1 се зароди всичко !
Някой както вече писа по горе: съюз обявява война на друг,обаче защитаващия се моли да го остават намира,следва - окей бутане на няколко крепости и се продължава с друг съюз.Ниова не е уговорка за мен,нима не сме хора,и аз съм бил в такава ситуация и съм се поставял на мястото на защитника,защо да не ги оставим намира-разбили сме един ,стига толкова ,шом са ме помолили учтиво! Но ако уговорката е предварителна още преди войната -ето това е вече уговорена война,и то обикновенно се прави между съюзи в НАП.Шом може значи правилата го позволяват да се прави от всички-друг е въпроса дали това е редно!
Другата тема -пак е писано какво значи мижави съюзчета ,писано беше пак от друг че  не може съюз да обяви война на друг ,при условие че най силните му двама играча са с 100к нетни точки от най слабите 2-ма играчи на противника.А пък и победата или загубата ще е е с минимални точки - има таблица за изчисляния в съответния раздел.За пример ще дам съюза Barbarians,с който сме водили война-е това за мен е една от най интересните и успорвани войни ,които сме водили,умел хитър знещ и можещ съюз ,и с малко  мръсни номера ,но наистина мн добра война,въпреки малкия резултат-нищо не се знаеще до последния ден.Така че за мижавите съюзи ми е това мнението.
А що се онася за войните като цяло -кой нормален лидер или съюз би обявявал войни на 5 пъти по силен от него,питам аз и отговор не търся.Много ясно всеки обявява войни на  съюзи х1,х2 ,макс по 3 обхват(и то в долната граница).Аз лично не съм видял до сега две години или 3 (вече не ги броя),щото остарявам Undecided ,някой голям съюз с  мн нетни токи да я обявил война на друг с  5 пъти по силни играчи.А ,нещо не чух - ми няма ,не е имало,а и няма да има такъв случай бре хора.
Пример:
Атакуващия  съюз с 7 играча ,от които:
1-ия на 400к нетни
2-ия на 500к
3-ия на 500к
4-ия на 650к
5-ия на 700к
6-ия на 700к
7-ия на 850к
Защитаващият се съюз от да кажем пак 7 играча,от които:
1-ия на 950к нетни
2-ия на 1 200к
3-ия на 1 250к
4-ия на 1 450к
5-ия на 1 500к
6-ия на 1 500к
7-ия на 1 650к
................
По подразбиране ,впредвид точките на двете страни,се разбира че  всички играчи знаят за какво иде реч ...

И резултат ще завърши как ... *pardon* ,оставям го на вас  *pardon*

Така че за мен смешна война няма,на защитаващия съюз също ще им се стори смешна войната  или по скоро че атакуващите са луди,а нормален и обективен наблюдател веднага би приел че такава война е смешна или/и дори нагласена .Въпрос на виждане и разбирания.Така че скъпи играчи не се плюйте взаимно.Това е голата истина Wink
Успех и късмет
поздрави и с уважение
ваш ....


П.П:Моля ,всеки преди да пише глупости и да плюе(освен тези които са съгласни с мен) да прочете внимателно думите ми преди да пише,да ги осмисли или най добре да препрочете написаното от мен!
« Последна редакция: Май 19, 2008, 22:32:04 от martoP » Активен

The chance favoures the prepared mind !

Khan martos(1981-...)-still alive  ;D *freak* >Grin

Ако искаш война-ела и си я вземи  *SPITEFUL* Grin *HUNTER* *BOSS* *BEACH* *SMOKE* *SARCASTIC* :evil3:
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #65 -: Май 19, 2008, 22:38:30 »

Какво Huh? Я пак повтори .За какво размазване ми говриш - а да разбирам искаш да се изкарата че сте били Екскалибур с многооо. Съжалявам но размазване разбирам резултат от типа 20 000 на 10 000 във ваша полза и то с доста битки ,а какъв е резултат в момвнта .Знаем го всички   :   4454   на   2975 за вас и това е от една битка.Коятое битка ако кажеш че не е истина, че аз ви я подарих по най глупавия начин.Но аз съм си виновен като не се наспах,а си блокирах акаунта за 10 часа- та това ли разбираш под разбиване.На заспал лъв ,нож сте извадили  *bravo* .Понеже Мискинин от вашите знае -а той ме удари ,затова и не се хвали,такава битка ,а и това е ЕДИНСТВЕНАТА ,не е за хвалба. Така че тази война чисто и просто за мен не я взехте вие,а аз ви я подарих.Нито съм упрекнал Мискинин нито нищо.Може да го питате какво съм му писал на лични без да пищя и без да хленча за армия-дреме ми.Въпроса е принципен -войната бе скучна .Но сме хора и грешим(за себе си говоря) Така че бъди любезен да се поправиш с думата "размазахме" и мерси за което.
    Мисля че думите ми по горе са логични и са реални факти.

А що се отнася до цялата игра и правилата и ...Всеки играе според правилата,класацията е направена така и така се играе.Уговорките-кой ще ми говори за уговорки ..ха та те съществуват от бетата още,а първоучителите на тези така наречени "уговорени войни" са някъде сред нас в свят 1 се зароди всичко !
Някой както вече писа по горе: съюз обявява война на друг,обаче защитаващия се моли да го остават намира,следва - окей бутане на няколко крепости и се продължава с друг съюз.Ниова не е уговорка за мен,нима не сме хора,и аз съм бил в такава ситуация и съм се поставял на мястото на защитника,защо да не ги оставим намира-разбили сме един ,стига толкова ,шом са ме помолили учтиво! Но ако уговорката е предварителна още преди войната -ето това е вече уговорена война,и то обикновенно се прави между съюзи в НАП.Шом може значи правилата го позволяват да се прави от всички-друг е въпроса дали това е редно!
Другата тема -пак е писано какво значи мижави съюзчета ,писано беше пак от друг че  не може съюз да обяви война на друг ,при условие че най силните му двама играча са с 100к нетни точки от най слабите 2-ма играчи на противника.А пък и победата или загубата ще е е с минимални точки - има таблица за изчисляния в съответния раздел.За пример ще дам съюза Barbarians,с който сме водили война-е това за мен е една от най интересните и успорвани войни ,които сме водили,умел хитър знещ и можещ съюз ,и с малко  мръсни номера ,но наистина мн добра война,въпреки малкия резултат-нищо не се знаеще до последния ден.Така че за мижавите съюзи ми е това мнението.
А що се онася за войните като цяло -кой нормален лидер или съюз би обявявал войни на 5 пъти по силен от него,питам аз и отговор не търся.Много ясно всеки обявява войни на  съюзи х1,х2 ,макс по 3 обхват(и то в долната граница).Аз лично не съм видял до сега две години или 3 (вече не ги броя),щото остарявам Undecided ,някой голям съюз с  мн нетни токи да я обявил война на друг с  5 пъти по силни играчи.А ,нещо не чух - ми няма ,не е имало,а и няма да има такъв случай бре хора.
Пример:
Атакуващия  съюз с 7 играча ,от които:
1-ия на 400к нетни
2-ия на 500к
3-ия на 500к
4-ия на 650к
5-ия на 700к
6-ия на 700к
7-ия на 850к
Защитаващият се съюз от да кажем пак 7 играча,от които:
1-ия на 950к нетни
2-ия на 1 200к
3-ия на 1 250к
4-ия на 1 450к
5-ия на 1 500к
6-ия на 1 500к
7-ия на 1 650к
................
По подразбиране ,впредвид точките на двете страни,се разбира че  всички играчи знаят за какво иде реч ...

И резултат ще завърши как ... *pardon* ,оставям го на вас  *pardon*

Така че за мен смешна война няма,на защитаващия съюз също ще им се стори смешна войната  или по скоро че атакуващите са луди,а нормален и обективен наблюдател веднага би приел че такава война е смешна или/и дори нагласена .Въпрос на виждане и разбирания.Така че скъпи играчи не се плюйте взаимно.Това е голата истина Wink
Успех и късмет
поздрави и с уважение
ваш ....


П.П:Моля ,всеки преди да пише глупости и да плюе(освен тези които са съгласни с мен) да прочете внимателно думите ми преди да пише,да ги осмисли или най добре да препрочете написаното от мен!

Как не те домързя да пишеш толкова. Аз немам нерви да го чета цялото. прецакал си се сам, трай си. Не се прави на велик. Ако не беше станало така да се блокнеш, щеше доста да не си доспиш. Не само този ден. А и великите ти бойци щяха да го отнесат. Бития бит - е.............. научете се да губите с чест и доблест. Не като атака. Великите войни. Защо са се кръстили атака като нищо не атакуват, а само се крият.......... *hahaha*
Активен

Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #66 -: Май 19, 2008, 22:42:45 »

мартич виж ни войните преди да спамиш   Grin ,нима не сме победили съюза на колган или на алабала ?
или 4 победи срещу зеалотс  *scratch*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
martoP
Редник
*

Karma: +45/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


somewhere in the Hell ...


Профил
« Отговор #67 -: Май 19, 2008, 23:51:56 »

Как не те домързя да пишеш толкова. Аз немам нерви да го чета цялото. прецакал си се сам, трай си. Не се прави на велик. Ако не беше станало така да се блокнеш, щеше доста да не си доспиш. Не само този ден. А и великите ти бойци щяха да го отнесат. Бития бит - е.............. научете се да губите с чест и доблест. Не като атака. Великите войни. Защо са се кръстили атака като нищо не атакуват, а само се крият.......... *hahaha*

боре ,виж щом не си чел цялото не спами ти.Аз го казах че сам съм се прецакал.и второ не съм аз човека който се прави на велик ..а вие в момента.И трето нито се оплаквам нито нищо,-Първия абзац от поста ми бе до Цезар за думата размазахме,май изобщо не си
дори и първите редове,какво означава размазахме .. Аз съм се научил да губя с чест,писах на  вашия игач каквото трябва.Само  не дръжте такъв тон ,защото мисля че моя е в нормите.А вашето е самонавиване и самолщбие,прерастващо във величие.Тонът ти не говори добре за теб,истината боли ,знам.Нормално е малко да те човърка отвътре.Не говори за великите ми бойци,войната щеше да си завърши със 100-ина 200 точки от празни крепости,така че благодари,вместо да ми говориш с такъв тон..А и що се отнася за недоспиване,мълчи по добре ,като не знаеш,не съм си доспал от работа !!!!

п.п.Гузен негонен бяга ,за примера който дадох не се отнасяше до вас специлно а за всички съюзи с много  нетни точки на играчите във всички светове!!!
А и след 9-тото изречение се отнасяше общо за цялата игра!!!
Активен

The chance favoures the prepared mind !

Khan martos(1981-...)-still alive  ;D *freak* >Grin

Ако искаш война-ела и си я вземи  *SPITEFUL* Grin *HUNTER* *BOSS* *BEACH* *SMOKE* *SARCASTIC* :evil3:
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #68 -: Май 19, 2008, 23:53:29 »

абе едно немога да разберера как ще пътувам 3 часа и ще се логне на 2 минути преди удара бееееее Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Активен

КуКу
martoP
Редник
*

Karma: +45/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


somewhere in the Hell ...


Профил
« Отговор #69 -: Май 19, 2008, 23:58:42 »

мартич виж ни войните преди да спамиш   Grin ,нима не сме победили съюза на колган или на алабала ?
или 4 победи срещу зеалотс  *scratch*

страшни войни,на вашите нетни точки а такива резултати,нямам думи  *hihi* .
И все пак и в двата(изключвам ZEALOTS- срамно е да говориш и да се гордееш че сте ги били 4 пъти,впредвид точките им) споменати съюза има играчи с по малко нетни точки от вас, Виж примера който съм дал,да биете такъв съюз искам !!!
« Последна редакция: Май 20, 2008, 00:05:27 от martoP » Активен

The chance favoures the prepared mind !

Khan martos(1981-...)-still alive  ;D *freak* >Grin

Ако искаш война-ела и си я вземи  *SPITEFUL* Grin *HUNTER* *BOSS* *BEACH* *SMOKE* *SARCASTIC* :evil3:
BABA_PENA
Гост
« Отговор #70 -: Май 20, 2008, 00:07:29 »

ЩО СЕ ПОТИТЕ ДА ПИШЕТЕ  *scratch* ЛУПАНЕ МУ Е МАЙКАТА  Cool
Активен
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #71 -: Май 20, 2008, 01:02:35 »

ми ние го лупаме пък той се разписал  *hahaha*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
martoP
Редник
*

Karma: +45/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


somewhere in the Hell ...


Профил
« Отговор #72 -: Май 20, 2008, 01:08:58 »

ми ние го лупаме пък той се разписал  *hahaha*
ЩОМ Е ТАКА, ХАХА ти нищо не си направил ,хах само един ме удари -боли ме знаеш ли какво ...  *hahaha* ,една  битка спечелена imate!Поне уважавай противника ! А не да разправяш и да тръбиш че "сте ни рамазали" .Каква лъжа ,ама айде няма да се повтарям  Lips Sealed

П.П.Аз ще поздравя в края на войната лидера ви бъди сигурен ,но изказвания от рода "размазахме Екскалибур" са обидни ,още повече че са лъжливи.Размазване на даден съюз е с мноооого преднина и много битки.Би било редно да се поправиш,аз държа на думата,кажи победихме  или бихме Екскалибур ,но не размазахме.Въпроса е принципен!
« Последна редакция: Май 20, 2008, 01:15:28 от martoP » Активен

The chance favoures the prepared mind !

Khan martos(1981-...)-still alive  ;D *freak* >Grin

Ако искаш война-ела и си я вземи  *SPITEFUL* Grin *HUNTER* *BOSS* *BEACH* *SMOKE* *SARCASTIC* :evil3:
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #73 -: Май 20, 2008, 01:11:36 »

обичайте се бе стига дразги  *heart* *heart* *heart*
Активен

КуКу
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #74 -: Май 20, 2008, 01:13:44 »

мисля че веднъж на война стига за да я спечелим  *scratch*
най-добре е да изпиеш една студена вода и да премислиш всичко което си написал
няма съюз на който да не сме обявявали война ,освен Дуло и бг армс,на които никога няма да обявим,и вип бг
на които ще обявим утре
не знам какво въобще искаш да ми кажеш ,асфалтиран беше ,1 път е достатъчно ,втори път следващата война  *pardon*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!