Imperia Online България  
Юни 21, 2024, 09:10:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АТАКА В BG1  (Прочетена 31237 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #45 -: Май 18, 2008, 12:33:47 »

бре бре тука се е развихрила мега словестната война м/у мега многото съюзи Grin
не се карайте бре момци,който е по хитър той ще спечели съюзната  *pardon* просто докато класацията се изчислява по този начин така ще е!!!така е от доста време така и ще бъде Wink
а за нагласените войни няма кво да говорим ако някой ми каже че не е имал такава ще излъже!!!
просто се получава така че обявавяш война и противника учтиво те моли да не го биете,ами ОК пич даваш една крепост и живееш Cool и това един вид уредена война,но си е част от играта нали???
Напълно подкрепям твоето мнение, адаш! Победител в класацията не се става с победи над най-мижавите съюзчета, които съществуват. Вижте войните на ТРОЯ и тези на другите от челото на класацията и си направете изводите...
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
stanimirov
Лейтенант
***

Karma: +21/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 156



Профил
« Отговор #46 -: Май 18, 2008, 12:40:02 »

Приятелю съюза VIP_BG води войни със съюзи които са ни във максимум 2х обхвата!!!Това правите и вие като гледам!!!Това че ти изглеждат мижави е защото ти си със 300к точки а най силния от нашия съюз е с 220 к!!!Когато се е налагало да водим войни със много по слини противници сме ги водили с чест и хитрост и по някога даже бием [:-} [:-}Не претендираме че сме най силния съюз,и че ще сме на първо място в тъпата класация!!!Всъщност няма значение на кое място ще сме
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #47 -: Май 18, 2008, 12:41:18 »

Първо ще направя едно уточнение, ника ми е нико1. Не знам кои са смешниците или кои са чукчита, но това вече не е игра за удоволствие, а болни амбиции. Да, нямам оградена провинция защото играя за пръв път и когато разбрах беше късно да почвам да ограждам. Да, на 220к точки съм и се гордея, защтото съм ги постигнала без кредити, без мултиакаунти, без източване, без да лъжа, без да се оплаквам, когато съм била ущетена по някакъв начин и без да съм чела ръководството, за съжаление (това, което изредих не е конкретно за някои от темата тук, не искам да обидя никого, просто всички тези измами ги научих тук във форума). Убедих се че българската изобретателност край намя. Също така това, че някой не слага запетайките на правилните места не го прави лош или добър играч / човек. Троя, ако искате да сте първи в класацията добре, но обидите за 2x обхвата, писатели и т. н. не говорят добре за вас, а колкото до проблема ви с АТАКА, не сте първите и явно няма и да сте последните за съжаление. Знам, че след моя пост ще започнат "нападенията" от доста хора тук срещу мен, както и ще завалят минуси Smiley ,за това няма да пиша повече, за да не вляза в излишна полемика, исках само да напиша какво мисля. Благодаря, че прочетахте поста ми.
Не знам за другите , но от мен един голям +....
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #48 -: Май 18, 2008, 12:41:48 »

Иване, вероятно нямаш уговорена война защото водиш няколко срещу себе си  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Много интересно ,как ми знаеш името ,след като не те познавам  *scratch*
Явно съм много известен ,пък да не знам  Cool Cool ;D
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #49 -: Май 18, 2008, 12:43:03 »

Приятелю съюза VIP_BG води войни със съюзи които са ни във максимум 2х обхвата!!!Това правите и вие като гледам!!!Това че ти изглеждат мижави е защото ти си със 300к точки а най силния от нашия съюз е с 220 к!!!Когато се е налагало да водим войни със много по слини противници сме ги водили с чест и хитрост и по някога даже бием [:-} [:-}Не претендираме че сме най силния съюз,и че ще сме на първо място в тъпата класация!!!Всъщност няма значение на кое място ще сме
И искаш да кажеш, че съюзчетата abadona, tazmania, FRANCE, zaedno_sme, mesechinka и т.н. (много са още) не са мижави???  *hmm* ;D
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #50 -: Май 18, 2008, 12:43:52 »

Приятелю съюза VIP_BG води войни със съюзи които са ни във максимум 2х обхвата!!!Това правите и вие като гледам!!!Това че ти изглеждат мижави е защото ти си със 300к точки а най силния от нашия съюз е с 220 к!!!Когато се е налагало да водим войни със много по слини противници сме ги водили с чест и хитрост и по някога даже бием [:-} [:-}Не претендираме че сме най силния съюз,и че ще сме на първо място в тъпата класация!!!Всъщност няма значение на кое място ще сме
Ти ли беше дето каза ,че всичките ни войни са уговорени  ;D
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
stanimirov
Лейтенант
***

Karma: +21/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 156



Профил
« Отговор #51 -: Май 18, 2008, 12:46:10 »

Ами вие какво искате да си трошим главите със съюзи като вас ли?Не сме мазохисти Wink
Активен
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #52 -: Май 18, 2008, 12:50:43 »

Ами вие какво искате да си трошим главите със съюзи като вас ли?Не сме мазохисти Wink
Ами ако бяхте обявили и спечелили война на някои свестни съюзи съм съгласен да говориш за съюзна класация и т.н., обаче при положение че за 7 месеца сте провели 33 войни и сте победили не повече от 3 добри съюза, според мен нямате думата в тази тема.  *stop*
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
hustler
Редник
*

Karma: +26/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #53 -: Май 18, 2008, 13:08:30 »

Много интересно ,как ми знаеш името ,след като не те познавам  *scratch*
Явно съм много известен ,пък да не знам  Cool Cool ;D


И да не си бил известен ве4е си  *write*
« Последна редакция: Май 18, 2008, 13:33:32 от hustler » Активен
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #54 -: Май 18, 2008, 14:15:40 »

Когато се е налагало да водим войни със много по слини противници сме ги водили с чест и хитрост и по някога даже бием [:-} [:-}Не претендираме че сме най силния съюз,и че ще сме на първо място в тъпата класация!!!Всъщност няма значение на кое място ще сме
Не ми се ще да се намесвам в интересния и съдържателен спор, който водите, но не ми станаха ясни някой моменти относно "честта" на "ВИП" БГ. Искам да ти припомня случая, когато бе "хакнат" акаунта на Девила и армията му бе "подготвена" за разгромяване по части и постигане на максимална разлика във военни точки. Тогава аз ти предложих да не се възползвате от това и така да ми покажете, че нямате нищо общо. Ти не прие. В такъв случай какво имаш предвид, като говориш за "чест"? А относно "хитрост" и сам мога да се досетя.
« Последна редакция: Май 18, 2008, 14:17:58 от nefto » Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
tiodor
Редник
*

Karma: +8/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #55 -: Май 18, 2008, 16:48:25 »

99 процента от проблемите за които спорите в тази тема са поради недомислените правила на играта. С версия 4 голяма част от тях са решени. Затова е по добре да не се карате помежду си, а спокойно да изкараме тази ера, защото на всички писали в темата е ясно, че съюзната класация в този вариант, няма да даде истинското съотношение на силите между съюзите в БГ1
Активен
DESPERADO
Zealots / S.P.Q.R.
Редник
*

Karma: +80/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Knifeman (METALLICA)


Профил
« Отговор #56 -: Май 18, 2008, 17:28:55 »

Значи пич,тук е момента да поздравя косю за усилията му!Да пише на всички съюзи да му обявят война за да не е ТРОЯ първа  *hahaha* *crazy*
Десперадо ,в моя съюз има човек който се познава с 90% от вашия съюз.Човека не искаше да се бие с тях , а и като на бивши съюзници ви помоли направо вие да пуснете войната щото така или иначе такава ще има като минат 32 часа.Не знам къде си прочел за уговорена война.Вие май само пишете,четете бре! Не сте чукчи,надявам се  Smiley Smiley
Освен това каквито и да е било уговорки минават през мене .Аз за уговорена война не съм молил !!!!!!Досега сме имали уговорка с екскалибур да не се палим и това е било .

Явно не споделяте много в Троя Smiley МискиНеН говореше от името на лидера на Троя, а като гледам Boreto се води такъв. МискиНеН като бивш играч на BALKAN (70% от Рила са бивши играчи на Balkan включително и аз) предложи ние да ви обявиме война като той и още 1-2 които са ни в обхват да нападат играчи които не са били в Balkan, естествено аз като лидер на Рила му отказах. Междудругото  никой от старата Троя която започна в началото и която бихме не е останал, така че няма какво да ни връщате Smiley
Активен

Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #57 -: Май 18, 2008, 17:32:19 »

Явно не споделяте много в Троя Smiley МискиНеН говореше от името на лидера на Троя, а като гледам Boreto се води такъв. МискиНеН като бивш играч на BALKAN (70% от Рила са бивши играчи на Balkan включително и аз) предложи ние да ви обявиме война като той и още 1-2 които са ни в обхват да нападат играчи които не са били в Balkan, естествено аз като лидер на Рила му отказах. Междудругото  никой от старата Троя която започна в началото и която бихме не е останал, така че няма какво да ни връщате Smiley
*crazy* *crazy* *crazy*
Ти май не разбираш  Smiley Аз нали това ти написах - че искаме вие да ни обявите вместо да чакаме 32 часа ? И това ви бе казано от стария ви съюзник, а тука го извъртяхте на уговорена война  *crazy* *crazy*
Твърдоглави чукчи!!!  *freak*
Какво друго искаш  *pardon*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
vesi
Редник
*

Karma: +5/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 6



Профил
« Отговор #58 -: Май 18, 2008, 20:03:02 »

Твърдоглави чукчи!!!  Huh?Huh?

Хайде да се научим първо да пишем на български,и тогава ще се разберем
Активен
stankor
Редник
*

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #59 -: Май 18, 2008, 20:20:28 »

Аз лично се радвам че съюза ми издържа и не се рападна от началото до края на ерата!!!Това че VIP_BG няма да е на първо място в класацията не е от голямо значение!!!Не сме направили нито една шмекерия до сега макар да ни обвиняваха в какво ли не!!!Аз лично ще поздравя победителя в класацията(която е неофициална),но искам да ви питам Целта оправдава ли средствата?
*hahaha* *hahaha* *hahaha* Moje li i az da te popitam dali celta opravdava sredstvata??? Cool
A tova 4e nema da ste na parvo mesto se znae6e mnogo otdavna! [:-}
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!