Imperia Online България  
Май 29, 2024, 00:04:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Край на ера  (Прочетена 11530 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #30 -: Януари 07, 2011, 13:46:12 »

много добре ще стане да се съберат на 1-2 свята - повече хора на 1 място ще е по интересна играта  Tongue и както казах ще се изчистят неактивните
Активен

tripi
Гост
« Отговор #31 -: Януари 07, 2011, 13:48:44 »

Без излишен драматизъм , моля..Като махнете факта че сте се привързали към даден свят , промяната е по-скоро положителна..Според мен и други светове плачат за обединение..Като ги пускаха всички ревяха , че са много и няма да има достатъчно игачи..Като ги събират - пак същото..Като гледам броя на играчите 2 БГ свята са достатъчни ..Поне ще е по-интересно и с повече хора..Ясно че всеки го гони носталгия към света в който играе , но го приемете от добрата страна - сега се местите в свят с нови предизвикателства и повече противници. Smiley
ама трябва да се казват тези неща не само да се отбележи че се закриват и да се стига до масова истерия
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #32 -: Януари 07, 2011, 13:51:08 »

ама трябва да се казват тези неща не само да се отбележи че се закриват и да се стига до масова истерия
Ама ето - казват се..Сложете си ръка на сърцето - знаете си вече и кътните зъби в тия светове..При събирането ще има хем нови играчи , хем повече противници..За мен е положително това. Smiley И в тази насока трябва да се продължи..Да се оптимизират световете , да се разчистят неактивните акаунти , да се съберат повече хора на едно място и да стане весело *YAHOO*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
tripi
Гост
« Отговор #33 -: Януари 07, 2011, 13:52:25 »

Ама ето - казват се..Сложете си ръка на сърцето - знаете си вече и кътните зъби в тия светове..При събирането ще има хем нови играчи , хем повече противници..За мен е положително това. Smiley
да сега съм напълно съгласен с теб не споря, но вес пак трябва да има вратичка да можем да си правим регистрация, или няма д има такава
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #34 -: Януари 07, 2011, 13:53:21 »

да сега съм напълно съгласен с теб не споря, но вес пак трябва да има вратичка да можем да си правим регистрация, или няма д има такава
Е тя вратичката я знае всеки в този форум..Даже линковете за регистрации са на някои в подписите. *pardon*

Едит: А предполагам че при оптимизацията ще се помисли и за новите регистрации.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
tripi
Гост
« Отговор #35 -: Януари 07, 2011, 14:21:15 »

може и 20 k Smiley
« Последна редакция: Януари 07, 2011, 14:23:15 от tripi » Активен
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #36 -: Януари 07, 2011, 14:22:48 »

Аз пък очаквам "клане" на още светове Grin Хубаво , че класиката е "изоставена" и няма да я пипат.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #37 -: Януари 07, 2011, 14:23:40 »

Афродита, ти играеш ли в БГ2? Ако не играеш, посмекчи си малко тона и си овладей емоциите...
Промяната си е достатъчно положителна. Лично мое мнение, че и други светове следва да бъдат обединени и да се разчистят неактивните...
И аз мисля че това е правилния път ...стига новите светова да НЕ СА само версия 5..........
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #38 -: Януари 07, 2011, 14:29:40 »

А планирано ли е и друго съкращение на други светове ?  *scratch* Интерестно как се получава БГ1,БГ3,БГ4,БГ5,БГ6 (ще се изложим ,че не познаваме цифрите  Tongue)
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #39 -: Януари 07, 2011, 14:33:29 »

А планирано ли е и друго съкращение на други светове ?  *scratch* Интерестно как се получава БГ1,БГ3,БГ4,БГ5,БГ6 (ще се изложим ,че не познаваме цифрите  Tongue)
има и БГ7  Tongue
Активен

Шуши
Гост
« Отговор #40 -: Януари 07, 2011, 14:37:52 »

петък е,има промени и масови истерии,нищо ново под зимното слънце  Grin Grin Grin
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #41 -: Януари 07, 2011, 14:41:34 »

петък е,има промени и масови истерии,нищо ново под зимното слънце  Grin Grin Grin
какви промени има  ... обединяват се няколко свята в един  ... по хубаво от това здраве му кажи  ... при това и с опция ако имаш акаунти в няколко от тях да си събереш кредитите от всички в един акаунт  .... повече противници ,повече опций за интересна игра  ..... още много светове плачат за такова сливане ... не ви ли умръзна да имате 100 -200 активни противници в свят 
Активен

Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #42 -: Януари 07, 2011, 14:49:43 »

Екипа толкова ни зачита мнението напоследък,само мрънкате. 
 Наистина и класиките да съберат 2 х 2 (тези с видим и тези с невидим статус)      А на 4-та версия,ако изкарат само 2 свята - единя едногодишен другия 4  месечен  Embarrassed    Grin  маного се размечтах  Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #43 -: Януари 07, 2011, 14:53:52 »

Екипа толкова ни зачита мнението напоследък,само мрънкате. 
 Наистина и класиките да съберат 2 х 2 (тези с видим и тези с невидим статус)      А на 4-та версия,ако изкарат само 2 свята - единя едногодишен другия 4  месечен  Embarrassed    Grin  маного се размечтах  Grin
Твърдо ЗА, два Класичеки, два В5, два В4 Smiley И ще стане масово клане Grin Grin Grin
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #44 -: Януари 07, 2011, 14:53:59 »

ако мечтите ти станат реалност ще дойда да те  *friends*
Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!