Imperia Online България  
Април 29, 2024, 02:52:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Край на ера  (Прочетена 11465 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
McNait
Редник
*

Karma: +10/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил WWW
« -: Януари 07, 2011, 13:01:30 »

Светове BG 2, PL 2, RO 2, ES 2, TR 2, PT 2, INT 25, които приключват на 14.01.2011, и светове BG 6, PL 8, ES 9, TR 9, PT 9, RO 8, HR 1, INT 70, които приключват на 25.01.2011, няма да бъдат рестартирани. Вашият свят е един от изброените и сега имате възможност с един клик да прехвърлите акаунта си с всички налични империални кредити в него към нов свят от версия 4 или версия 5. Прехвърлените кредити ще се запазят и тук и ще са на Ваше раположение до края на ерата. Ако имате активиран премиум пакет, той ще се прехвърли заедно с кредитите.

Някой може ли да обясни точно за какво става въпрос? Ако прехвърля акаунта си в друг свят, запазва ли ми се всичко?
Активен

Стани и се сражавай! Живей със сърцето си! Винаги има още един опит. Не ме е страх да умра. Стани и се сражавай. Кажи какво чувстваш,  роден  със сърце от стомана!!!
 http://vbox7.com/play:b1b43e42
tripi
Гост
« Отговор #1 -: Януари 07, 2011, 13:02:34 »

най голямата простотия да се закрие бг2 най силният бг свят, неразбирам защо обаче
Активен
Afrodita
Гост
« Отговор #2 -: Януари 07, 2011, 13:04:21 »

Абе това е лудост  Shocked Shocked Shocked как ще махнете БГ2, това е най-голяма простотия!!! И като гледам май и другите БГ-та са тръгнали натам, кажете какво става, аз версия 5 не искам да играя, искам си БГ2 и БГ1 и БГ4  Shocked Shocked Shocked Shocked Това ако стане наистина ще откаже много хора....  Shocked Shocked
Активен
McNait
Редник
*

Karma: +10/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил WWW
« Отговор #3 -: Януари 07, 2011, 13:05:28 »

А аз и Jijooshu си искаме БГ6...
Активен

Стани и се сражавай! Живей със сърцето си! Винаги има още един опит. Не ме е страх да умра. Стани и се сражавай. Кажи какво чувстваш,  роден  със сърце от стомана!!!
 http://vbox7.com/play:b1b43e42
Afrodita
Гост
« Отговор #4 -: Януари 07, 2011, 13:09:22 »

Всички си искаме света в който сме свикнали, това да го спрат е нещо като да дойдат и да ти събрят къщата или да ти избият семейството ...  Shocked Жестоко е. Всеки свяг от БГ-тата си беше индивидуален за себе си и събираше различни типажи, който не искаха да играт в други светове. БГ2 е най-военния свят, как ще го закрият, какво ще правят Хуни, Вермахт, Буйни коне  Shocked Shocked


Не не не не и НЕ, това не го вярвам....
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #5 -: Януари 07, 2011, 13:15:37 »

Светове BG 2, PL 2, RO 2, ES 2, TR 2, PT 2, INT 25, които приключват на 14.01.2011, и светове BG 6, PL 8, ES 9, TR 9, PT 9, RO 8, HR 1, INT 70, които приключват на 25.01.2011, няма да бъдат рестартирани. Вашият свят е един от изброените и сега имате възможност с един клик да прехвърлите акаунта си с всички налични империални кредити в него към нов свят от версия 4 или версия 5. Прехвърлените кредити ще се запазят и тук и ще са на Ваше раположение до края на ерата. Ако имате активиран премиум пакет, той ще се прехвърли заедно с кредитите.

Някой може ли да обясни точно за какво става въпрос? Ако прехвърля акаунта си в друг свят, запазва ли ми се всичко?

Запазват ти се името и кредитите(ако избереш да ги прехвърлиш към в5 получаваш и бонус). Т.к. това са светове, които почват от нулата, друго няма и да се запази.

Всички си искаме света в който сме свикнали, това да го спрат е нещо като да дойдат и да ти събрят къщата или да ти избият семейството ...  Shocked Жестоко е. Всеки свяг от БГ-тата си беше индивидуален за себе си и събираше различни типажи, който не искаха да играт в други светове. БГ2 е най-военния свят, как ще закрият, какво ще правят Хуни, Вермахт, Буйни коне  Shocked Shocked


Не не не не и НЕ, това не го вярвам....

Драматизираш прекалено много и тонът ти не ми харесва. Сега всички бойци ще се съберете в един свят, това ще е новият "най-военен" свят.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
tripi
Гост
« Отговор #6 -: Януари 07, 2011, 13:17:56 »

ами то добре това да се саберат но да не стане така че да няма място за всички, наистина ще има интересна ера, но ще могат ли всички да влязат в един свят предвидено ли е такова нещо ?
Активен
markizata
Marki
Лейтенант
***

Karma: +1303/-146
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


The Last ... Nasty Bitch


Профил
« Отговор #7 -: Януари 07, 2011, 13:18:48 »

 Добре ,защо точно тези светове,това са най-интересните?  Undecided Cry
Активен

http://vbox7.com/play:803aea31&al=1&vid=1537905

Когато някой ти обърне гръб,само го изчакай да се наведе...www.imperiaonline.org
Afrodita
Гост
« Отговор #8 -: Януари 07, 2011, 13:20:17 »

Потресена съм, нищо ми няма на тона, ама как се реши да е баш точно БГ2 ? Като е видно, че играта там е най-разгорещена и с най-много войни и с най-много играчи играещи години наред там, което пък означава, че си наливат кредити и не мисля, че света е на загуба, колкото БГ5 примерно  Sad Наистина не разбирам, защо БГ2 ? Поне това дължите на хората, да им кажете защо "убивате" света в който са започнали да играят и са останали там до края!
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #9 -: Януари 07, 2011, 13:20:55 »

А ще има ли общ свят от 4-та версия,който да започне сега на 14-ти ?
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
tripi
Гост
« Отговор #10 -: Януари 07, 2011, 13:24:51 »

ами да занулете всички светове и направете един общ бг свят и да се знае един интернационален 1 класика и една интернационална класика и край останалото си направете версия 5 да си седят пусти световете
Активен
Afrodita
Гост
« Отговор #11 -: Януари 07, 2011, 13:26:10 »

ами да занулете всички светове и направете един общ бг свят и да се знае един интернационален 1 класика и една интернационална класика и край останалото си направете версия 5 да си седят пусти световете
Да и като почнем да се търсим по картите с по 10 ацц и ще стане майко мила  Grin Grin Grin
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #12 -: Януари 07, 2011, 13:26:54 »

А ще има ли общ свят от 4-та версия,който да започне сега на 14-ти ?

Да, ще има общ свят,който ще обедини всички светове, които се рестартират на 14ти и на 25ти януари. Това е свят 95, който стартира на 14ти.

ами то добре това да се саберат но да не стане така че да няма място за всички, наистина ще има интересна ера, но ще могат ли всички да влязат в един свят предвидено ли е такова нещо ?

Ще има място, един такъв свят побира няколко десетки хиляди човека.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #13 -: Януари 07, 2011, 13:27:52 »

Да, ще има общ свят,който ще обедини всички светове, които се рестартират на 14ти и на 25ти януари. Това е свят 95, който стартира на 14ти.
   *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* 
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #14 -: Януари 07, 2011, 13:28:12 »

Светове BG 2, PL 2, RO 2, ES 2, TR 2, PT 2, INT 25, които приключват на 14.01.2011, и светове BG 6, PL 8, ES 9, TR 9, PT 9, RO 8, HR 1, INT 70, които приключват на 25.01.2011, няма да бъдат рестартирани. Вашият свят е един от изброените и сега имате възможност с един клик да прехвърлите акаунта си с всички налични империални кредити в него към нов свят от версия 4 или версия 5. Прехвърлените кредити ще се запазят и тук и ще са на Ваше раположение до края на ерата. Ако имате активиран премиум пакет, той ще се прехвърли заедно с кредитите.

Някой може ли да обясни точно за какво става въпрос? Ако прехвърля акаунта си в друг свят, запазва ли ми се всичко?

ще си я има и старата версия - то ако с пускането на нова се затриваха старите версии класиките да са заминали отдавна - те дори са написали , можеш да си прехвърлиш акаунта и към друг свят версия 4
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!