Imperia Online България  
Септември 21, 2024, 01:22:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 136   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят1 - ЕРА 15 - Класика ....  (Прочетена 255980 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #750 -: Ноември 23, 2010, 19:42:55 »

Обаче наистина е специална ера..Не всеки ден може да се види Оля да вдигне знаме. Това го казвам без всякаква ирония - тя е от хората , които ползват флага само в краен случай...Ако изобщо го е вдигала някога , че аз нямам спомен.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #751 -: Ноември 23, 2010, 22:04:35 »

може пък е решила да копа  момичето  *pardon* той Павката както ги е подкарал не е оставил здрава армия  *hahaha*
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #752 -: Ноември 23, 2010, 22:11:13 »

имам си план Tongue Tongue Tongue и си правя кво си знам  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Ноември 23, 2010, 22:23:51 от LadyROVENA » Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
Deja_vu
Редник
*

Karma: +25/-49
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #753 -: Ноември 23, 2010, 22:23:17 »

Обаче наистина е специална ера..Не всеки ден може да се види Оля да вдигне знаме. Това го казвам без всякаква ирония - тя е от хората , които ползват флага само в краен случай...Ако изобщо го е вдигала някога , че аз нямам спомен.
ти пък като почнеш да се правиш на интересен нямаш равен...какво и е специалното на ерата?че толкова бой всеки един от съюзът ти са яли за няколко ери назад ли???и армия дори не знаят как се вади,жалко,че ти е станал лидер !!!докога да ви чакаме да си покажете нравът де???...ако сте решили да вдигате 7ци дали няма да го направите след нас?...и дали ще ни останете в обхват?...да не говорим,че и отборната ви стратегия е зле и се налага жени да ви отсрамват донякаде Lips Sealed
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #754 -: Ноември 23, 2010, 22:35:37 »

ти пък като почнеш да се правиш на интересен нямаш равен...какво и е специалното на ерата?че толкова бой всеки един от съюзът ти са яли за няколко ери назад ли???и армия дори не знаят как се вади,жалко,че ти е станал лидер !!!докога да ви чакаме да си покажете нравът де???...ако сте решили да вдигате 7ци дали няма да го направите след нас?...и дали ще ни останете в обхват?...да не говорим,че и отборната ви стратегия е зле и се налага жени да ви отсрамват донякаде Lips Sealed
така ли правят бре  Grin аз си мислех че Трой е школа  *scratch*
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
tinodunks
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #755 -: Ноември 23, 2010, 22:51:39 »

   
не е играч с много голяма армия, които смятаха, армията му е непобедим. , но за негова изненада армията му е разбита, когато той се върна от армията, освен, добър старомоден камикадзе, за да получите кръв изпомпване Grin


това е, което се случи с първата вълна, хубава камикадзе, за да го небалансиран и следващите да се почисти Cool
samyoboy(Terrahawks)   HOBAK(Kaca)   413   304825   75   1011   0   0   27
Tarantio(Terrahawks)   HOBAK(Kaca)   4292   0   293   4396   184020   0   286



ние нямаме милост така че решихме да убие друга вълна и *hahaha*
samyoboy(Terrahawks)   HOBAK(Kaca)   764   204173   133   1883   0   0   50
Tarantio(Terrahawks)   HOBAK(Kaca)   2427   0   88   1320   76673   0   161


очаквайте повече да следват *freak* *freak* *freak*
Активен

В блед кон идва и името на яздещия на него беше смърт, и адът вървеше подире му. "
Откровение 6:7-8
Deja_vu
Редник
*

Karma: +25/-49
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #756 -: Ноември 23, 2010, 22:54:04 »

така ли правят бре  Grin аз си мислех че Трой е школа  *scratch*
добре,че играхме една ера при тях с Милен да им вдигнем нивото Wink
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #757 -: Ноември 23, 2010, 23:19:35 »

ти пък като почнеш да се правиш на интересен нямаш равен...какво и е специалното на ерата?че толкова бой всеки един от съюзът ти са яли за няколко ери назад ли???и армия дори не знаят как се вади,жалко,че ти е станал лидер !!!докога да ви чакаме да си покажете нравът де???...ако сте решили да вдигате 7ци дали няма да го направите след нас?...и дали ще ни останете в обхват?...да не говорим,че и отборната ви стратегия е зле и се налага жени да ви отсрамват донякаде Lips Sealed
Кой бой бе колега..Дето като мишки се промъквате да крадете ресурс по блоковете ли? Това ли е боя и голямата игра..Отидохте в Блатото и нивото ви стана махленско..То това ще са ви и успехите - грабене на ресурс в блока , ако естествено не се разбиете , щото и да смятате не можете..Как беше - голям риск поех..Да .Направо огромен - да се разбиеш в празна 3 ка. *hahaha*И вземи си оправи граматиката или смени доставчика , че третото ти изречение  е без всякакъв смисъл..Както и играта ти де..Какъв бой , кой какво станал , какви армии , какви ери назад.. *xxx* Подреди го смислово и пак пробвай..И почини малко вече с прането че то ми е неудобно чак на мен..Взе да ми обясняваш как се вадят армии , кога се вадят, какво сме решили и какво не да вдигаме и кога..На 35к нето и май ерата за тебе изглежда решена и приключила..Че и оценки взе да ни дава на стратегията в съюза..Ало Шурда , вземи успокоителни :DНе съм ти виновен аз че си "великия играч" дето на всеки три атаки вдига флагчето *rose*...Малко студена вода на лицето и в леглото да си четеш смсите от отвъдното.. *freak* Като хлопнат кепенците в края на ерата - тогава разборите и коментарите.
« Последна редакция: Ноември 23, 2010, 23:23:11 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #758 -: Ноември 23, 2010, 23:24:07 »

имам си план Tongue Tongue Tongue и си правя кво си знам  Grin Grin Grin
*rose*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #759 -: Ноември 23, 2010, 23:40:23 »

*rose*
ейй за  една жена сте готови на всичко  Tongue може и да е убава колкото Елена ,но е Оля все пак  Wink
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #760 -: Ноември 23, 2010, 23:43:53 »

ейй за  една жена сте готови на всичко  Tongue може и да е убава колкото Елена ,но е Оля все пак  Wink
Не бе човек..Когато се държат нормално и аз го правя..Баси и ерата..Станахме за резил хора дето се познаваме от сума ти време..Че сме и играли заедно..И то заради някаква си игра..Коментари взеха да ми правят , разбори на съюза , кога какво да правя , как да го правя..Ми айде леко вярно да се наплискат някои..Играли сме я тая игра и ние и то не зле , а и какво правим ние си е наша работа..Аз на Блатото съвети давам ли? Накрая на ерата ще видим кой , къде и как..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #761 -: Ноември 23, 2010, 23:45:53 »

иво защо продължаваш се хабиш?
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #762 -: Ноември 23, 2010, 23:56:12 »

иво защо продължаваш се хабиш?
Спирам вече..Като някой се шегува нормално - няма проблем.Ако на някой му е мания да се доказва , чувства се недооценен и малък - негов проблем. Grin  *beer*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #763 -: Ноември 24, 2010, 00:03:50 »

...........Аз на Блатото съвети давам ли? Накрая на ерата ще видим кой , къде и как..


Тито ще е там.И Владо няма да допусне да ми излезе от обхват..То ще да е резил голям.. *pardon* На 99.99% и Олгару ще е там...Май се заформя целта - Тито - пръв по нето , някой от другите - във военната..Ще видим как ще нарушим хармонията блатска.. Tongue


А не, къдети ще се бъркаш в работите на Блатото .. няма такова нещо .. .само разпределяш задачите в Блатото .... Grin

Дано до края на ерата не забравиш и че тя е 4 месеца не един или две седмици ...  Cool




Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #764 -: Ноември 24, 2010, 00:08:30 »



А не, къдети ще се бъркаш в работите на Блатото .. няма такова нещо .. .само разпределяш задачите в Блатото .... Grin

Дано до края на ерата не забравиш и че тя е 4 месеца не един или две седмици ...  Cool





Нали ти обясних че с теб в полемики няма да влизам.Поне в тона , в който ги водим в последно време..Нямам време за губене .Прави разлика между това да дефинирам слаба или силна е стратегията на съюза ти , кога какво ще правите и пускате и отговор на Джибрил на колко нето ще се играе през ерата..Всъщност не си глупав ..Виждаш разликата сам.Ако не - и да обяснявам няма смисъл.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 136   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!