Imperia Online България  
Май 29, 2022, 02:17:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Заличителя на история ....  (Прочетена 3845 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2216

Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО

Профил
« -: Февруари 03, 2011, 16:59:26 »

И дойде 03.02.2011 год. денят на страшната разплата към народа на Имперците . С един замах бяха ликвидирани години история ... истинска история, жива, таква каквато е била в действителност. Не винаги лицеприятна, често нехарестваща се на "управниците" но отразяваща действителността и развитието и Империята. Междуличностните сблъсъци, междусъюзните интрги, измамите, победите, радостта, загубите, скръбтта, плача и безсилието на плеядата знайни и незнайни Имперци. Безхаберието на управляващите, безсилието на властващите ... големите и малки победи на духа над правата.

Но дойде новия ред ... книгите бяха изгорени на "почитна" клада ... на веднъж, изцяло, безподборно ... и влезе новия законов ред:

Излезе Отон Страшни каза: От този момент на сетне ще пишете нова история ... художествена ... отразяваща постиженията в любимата игра ... хилядите вестоносци плъзнаха по имперските земи, барабанния "дъжд" от техните вестителни барабани заглушиха плахите питания: Ама защо ? Всичко ли беше лошо и пошло ? Амии историите за древните войни .. кой ще си спомни за тях, къде ще ги види ?

Затръшнаха се капаците на прозореците на схлупените иперски къщички, шушуканията по ъглите замряха, уплашените майки прибраха децата си в одаите, навъсените бивши войни теглиха по една ... нахлупиха по-ниско шапките си и се запътиха, кой към кръчмата, кой към дома си .

И настана блаженна тишина ... само поредния закъснял вестоносец дочиташе заповедтта в последната незапозната с "благата вест" Имперска махала ...

Защо ли нямаше радостни възгласи, къде останаха тържествата, че те Имперците ... Хората получаваха най-доброто .. една чисто бяла история, неопетнена, слънчева, личиста .... липсваща.

Зачудиха се в Двореца: Какво иска тази Иперска Тълпа ? Сега ще градят Новата история, величава, изпъстрена с оди и възхвали ... а няма радостни ...

Подозрителни приготвления започнаха да се виждат в някои вътрешни дворове, мрачни "кервани" от напускащи Имперското селище каруци се заизвиха в ранно спусналия се сумрак ... нещо тягостно остана да виси във въздуха.

Историята е МЪРТВА да живее историята извика ВЪОДУШЕВЕН новоназначения "художествен редактор" в Двореца ... придърпа големия бокал с вино и подноса с пълнен фазан и мляскайки ентусизирано, втренчил поглед в пазвата на седналата в съседство придворна дама започна да пише ОДА ... ОДА за НОВОТО НАЧАЛО !

Беше 03.02.2011 год. шестата година от основаването на  ИМПЕРИЯ ОНЛАЙН .... и започна новото летоброене ....... на БЕЗПАМЕТНИТЕ.
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 02:11:09 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*

Регистрация Класики
Oton
Community Manager
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1977

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 03, 2011, 17:09:49 »

Крокодиле, винаги си имал вкус към патоса...
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал

Неактивен Неактивен

Публикации: 3837

MEMENTO MORI

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 03, 2011, 17:42:13 »

Че има - има..Ама с едно за мен непремерено действие , заминаха не постовете на участниците , а историята на ИО..И пътя , който извървя за да стигне до тук.Нямаше нужда да се заличава всичко..Имена , хора , събития , история..Жалко. Sad
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
smehh
Write the future®
Лейтенант

Неактивен Неактивен

Публикации: 201

Профил WWW
« Отговор #3 -: Февруари 03, 2011, 17:49:15 »

Скелетан остана в миналото да му се невиди  Undecided Прилича повече на апокалипсис пък не е 2012
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал

Неактивен Неактивен

Публикации: 3837

MEMENTO MORI

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 03, 2011, 17:58:14 »

Всички имена , които направиха тази игра и по една или друга причина вече не са в нея бяха заличени..Случките , събитията , пикантериите дори - всичко замина..А аз така се запалих - четейки споровете/макар и нелицеприятни по някой път/ , мненията , обвиненията , отговорите..Ами ерата в блица - най голямата война , историята на едно наистина достойно състезание между два велики съюза с велики играчи...Всичко замина , сякаш никога не е било.. Undecided
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант

Неактивен Неактивен

Публикации: 237

JuDiCaToR

Профил WWW
« Отговор #5 -: Февруари 03, 2011, 18:02:06 »

Браво Кро с един творчески замах, описан по начин който наистина те вкарва във времето на тамплиери и хуни.

Всичко заличено в един миг на ....?
                                                    - умопорачение
                                                    - вдъхновние
                                                     - без да искам, аз съм от кръжока пречат ми ръцете, забърсах всичко без да щем

Изберете правилният отговор! : Cool

Активен

jekasus
kolumb свят13
Полковник

Неактивен Неактивен

Публикации: 1094

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 03, 2011, 18:09:12 »

Всички имена , които направиха тази игра и по една или друга причина вече не са в нея бяха заличени..Случките , събитията , пикантериите дори - всичко замина..А аз така се запалих - четейки споровете/макар и нелицеприятни по някой път/ , мненията , обвиненията , отговорите..Ами ерата в блица - най голямата война , историята на едно наистина достойно състезание между два велики съюза с велики играчи...Всичко замина , сякаш никога не е било.. Undecided
"Мы старый мир разрушим до основания ,а затем мы новый мир построим-кто был никем ,тот станет всем"
Маяковский преди около 100 години.
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
bobosam
Капитан

Неактивен Неактивен

Публикации: 292

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 03, 2011, 18:22:35 »

Някога имало една Империя, имало велики войни които провеждали велики битки много преди да се родя в тази империя. Един ден Злодеят от историите на Батман пусна пъкления си план, отвори кранчето на анархията. БатКрум бе окован и нямаше кой  да пази реда. Така Злодеят мечтаещ за богатства превзе тази империя и вече никой не си спомняше за усмихнатите лица на хората. А въобще някога живяли ли са Huh???  *pardon* и аз забравих....
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
djibril
Bad_Boys
Капитан

Неактивен Неактивен

Публикации: 341

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 03, 2011, 19:51:01 »

Абе жив Комунизъм е това,както казах и в една друга тема днес но бързо е изтриха  ;D
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
CrishtiaN
Лейтенант

Неактивен Неактивен

JuDiCaToR

Профил WWW
« Отговор #9 -: Февруари 03, 2011, 20:07:47 »

Комунизъмммм ЕГИПЕЕТТТТТ  

да излезнем на улицата и да играеM Мафиварс че там не трият поне  Grin

Ибах мама му 52 коментара имам само Smiley хаха всичко от хрониките ми го няма ГЖ (gj  - good job!)
Активен

agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор

Неактивен Неактивен

Публикации: 783

Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 03, 2011, 20:20:48 »

Настанали смутни времена. Разбунтували се дивите класици.
Всеки измамник се чувствал безнаказан и се надсмивал над тях.
Най-старите играчи отказали да продължат. Изгубили надежда за справедливост.
Изчезнало желанието им за игра. Техните акаунти останали без история...

По всички земи имперски настанал хаос.
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
darmon
Лейтенант

Неактивен Неактивен

Публикации: 174

kabasamura

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 06, 2011, 14:21:46 »

Абе жив Комунизъм е това,както казах и в една друга тема днес но бързо е изтриха  ;D
Отонизъм,Крумонизъм...все тая...ще играеш както ти свирят и да не си казал "хоп", преди да си скочил Grin
Активен
djibril
Bad_Boys
Капитан

Неактивен Неактивен

Публикации: 341

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 06, 2011, 17:39:51 »

Отонизъм,Крумонизъм...все тая...ще играеш както ти свирят и да не си казал "хоп", преди да си скочил Grin
умре мечката братле  Wink
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Bella
Сержант
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 62

СПАРТА E ЗА ЧЕСТНА ИГРА!

Профил WWW
« Отговор #13 -: Февруари 08, 2011, 11:51:03 »

Отон, изчезна хрониката в този форум,
За нея така удобно вече няма спомен.
За доблестта на войните как ли занапред ще съди,
някой, който този раздел прочете и обсъди.
Но вижда се от няколко години,
тук толерират се друг вид муцуни.

Крокодил, ако опиша всички бъгове и магии
и ако сложа образа ти за проверка,
Отон  ще каже: прекаляваш.
Не ще поиска да повярва на гласа ми той
и укорил ме в преувеличения,
ще отсече, че този образ твой
е плод на поетични увлечения.
Но след като не мога да поискам справедливост,
то нека в следващите ери имат вест,
че тук зелените играеха нечестно
и ще продължават да го правят лесно,
защото така са отредили правилата.
И запомни ...
Прославеният воин, веднъж разбит,
макар след сто спечелени сражения,
от фаворита не е по-честит:
съдбата му е мрак и унижения.

Но по-щастлива аз съм, не влязла в блатната помия,
и следвайки си свойта орисия,
да бъда със приятелите стари
измина тази ера и крайния й час удари .

Към Отон: Написаното от мен стана с помощта на Шекспир, като се съобразихме с правилата. Wink

П.П. След като Блатото направи всичко възможно да изгони  мои приятели от играта и от форума, то и аз нямам работа нито тук, нито в играта. Успех на всички!
Активен

"Тези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност". Бенджамин Франклин, 1775 г.
CrishtiaN
Лейтенант

Неактивен Неактивен

JuDiCaToR

Профил WWW
« Отговор #14 -: Февруари 08, 2011, 16:48:11 »

Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: