Imperia Online България  
Юни 03, 2024, 18:58:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: бг-4  (Прочетена 41704 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Did
Редник
*

Karma: +111/-74
Неактивен Неактивен

Публикации: 37


Профил
« Отговор #120 -: Август 27, 2010, 21:49:47 »

Верно, че нямам съседи, до 2000 всичко е мод  Grin
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #121 -: Август 27, 2010, 21:51:00 »

ако бяхте по близичко....сега срещу повечето ви никчета едни купчини жълтици щяха да стоят....благодарете се че в тази слаба ера...извадихте късмет със съседите

и аз тъй думам още рано рано щяха един по един да заминават за реанимацията ,ама на съдба ....50 % от тях ако бяга в нашия район (нашия щот сме съседи )нямаше да минат 1 мил нето  Grin  *beer*
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #122 -: Август 27, 2010, 21:52:13 »

 *hahaha* kodji аз тази ера отдавна щях да се отказвам...но все пак останах но едва ли точно ти си щял да ме направиш каса и да ми беше близо...


И като за последно да кажа na /ironmen/ /което май се превежда като железен маж но във вашия случаи май ще е /.../ironwomen/  Grin и несмятам да си губя повече времето с вас..ще ви кажа само обърнете внимание на подписа ми
Активен
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #123 -: Август 27, 2010, 21:52:38 »

защото другата война ако излезете няма връщане  *rose*
Много грешиш. Просто ще излезнат други, които тогава не са излизали, а излизалите тогава ще са мод. Цяла ера може да ви правят този номер, стига във всяка война да поведат.
Активен

Моята вярност е моята чест!
pobeditel1
Гост
« Отговор #124 -: Август 27, 2010, 21:56:32 »

*hahaha* kodji аз тази ера отдавна щях да се отказвам...но все пак останах но едва ли точно ти си щял да ме направиш каса и да ми беше близо...


И като за последно да кажа na /ironmen/ /което май се превежда като железен маж но във вашия случаи май ще е /.../ironwomen/  Grin и несмятам да си губя повече времето с вас..ще ви кажа само обърнете внимание на подписа ми

айде митак малко слез на земята играл съм с теб бая време ,с коджи в съюз не съм играл ама е играч от малкото които я чуват ио а за съжаление ти не си от тях  Wink а иронмен ВИ надгитриха спечелиха войната примерете се щом допуснахте да поведът след разбивания на ваши бойци сте ми ясни  *hahaha* *hahaha* *hahaha* а ти беше лидер на съюза в който съм защо го заеба и се скри при кипаристе я разкажи че нещо много велики играчи взеха да се появяват  Lips Sealed
Активен
kodji11
Гост
« Отговор #125 -: Август 27, 2010, 21:56:56 »

*hahaha* kodji аз тази ера отдавна щях да се отказвам...но все пак останах но едва ли точно ти си щял да ме направиш каса и да ми беше близо...


И като за последно да кажа na /ironmen/ /което май се превежда като железен маж но във вашия случаи май ще е /.../ironwomen/  Grin и несмятам да си губя повече времето с вас..ще ви кажа само обърнете внимание на подписа ми


не си случвал на комшия,затова говориш така....как ти мръдне армията да ти излизат мечовете....спокойно вместо ферми с по 20-24 провки,олимпийски огън да сте....ама когато им говорех на колегите,че фермерите каското не им включва палежи...те не та не  Grin
Активен
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #126 -: Август 27, 2010, 21:59:04 »

john.smith1972   Къде видя оценка за ерата ?  Стига си слагал,потайни човече,думи в устата на хората!   Първо даде определение,че  "все" съм била невинна,сега реши че сме оценили ерата!  ЗА разлика от всички ви,нито един път не съм се изказала кой какво ще свърши!  Днес сме ние,утре вие,после трети - ерата беше скучна - направихме си я весела! Не се впрягайте толкова!  
     1974 Не ти отива на годините да говориш като първокласник  Grin

Deli_inko, ако започна да цитирам, ще трябва да цитирам половината постове на по-второстепенните фигури от съюза ви, а те са достатъчно наказание за четене един път, та да измъчвам четящите тук с повторение. Относно определението ми, ако се зачетеш по-внимателно, ще забележиш че оценката ми е, че най-вероятно нямаш два акаунта, а що се отнася до "все"-то, първо нямам такива думи, и второ - колкото и да ми става досадно да давам лексикални уроци в този форум - "както винаги невинна" е идиом (речева форма), който не следва да се чете буквално. Колкото и да се страя да опостявам израза си, винаги се намират недоволни...

Също така както казах, няма за какво да се впрягаме толкова, очевидно е за всички, че няма сериозни поражения. Интересното предстои.... А дали, и как говоря, ще те посъветвам да не коментираш, понеже изобщо не си, и никога няма да бъдеш, в ситуация да правиш такава оценка.
Активен

Amat victōria cūram
tiesto_
Гост
« Отговор #127 -: Август 27, 2010, 21:59:20 »

айде митак малко слез на земята играл съм с теб бая време ,с коджи в съюз не съм играл ама е играч от малкото които я чуват ио а за съжаление ти не си от тях  Wink а иронмен ВИ надгитриха спечелиха войната примерете се щом допуснахте да поведът след разбивания на ваши бойци сте ми ясни  *hahaha* *hahaha* *hahaha* а ти беше лидер на съюза в който съм защо го заеба и се скри при кипаристе я разкажи че нещо много велики играчи взеха да се появяват  Lips Sealed
хаха кънчо ти мн добре знаеш защо съм излязъл от съюза си...впрочем май бях изгонен  *scratch* и от кой съм се крил в киипарс ? като първо бях в алiнце я ми поясни че не те разбирам
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #128 -: Август 27, 2010, 21:59:51 »

Всеки има проблем със съседите - няма как - закономерно е - накрая съседи не остават  Grin  или ти или те
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
pobeditel1
Гост
« Отговор #129 -: Август 27, 2010, 22:02:01 »

хаха кънчо ти мн добре знаеш защо съм излязъл от съюза си...впрочем май бях изгонен  *scratch* и от кой съм се крил в киипарс ? като първо бях в алiнце я ми поясни че не те разбирам
охооо е ти като не помниш файда нема ко да ти припомням  Grin
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #130 -: Август 27, 2010, 22:03:04 »

еми кажи нали казваш съм се крил от някои от кой точно като бях в алянц после в киппарс ? хайде казвай
Активен
anna
Лейтенант
***

Karma: +94/-107
Неактивен Неактивен

Публикации: 199



Профил WWW
« Отговор #131 -: Август 27, 2010, 22:04:59 »

Всеки има проблем със съседите - няма как - закономерно е - накрая съседи не остават  Grin  или ти или те
Мдам..и аз имах един съсед Peshko - от него съм на това дередже... на 101 разстояние бяхме...
Активен

Моята вярност е моята чест!
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #132 -: Август 27, 2010, 22:05:20 »

 john.smith1972  - затормозяваш ме -  мисля да спра да чета префърцунените ти постове  Wink
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #133 -: Август 27, 2010, 22:08:11 »

Ихххх отървал съм купона, толкова сте писали направо не е истина  Cry
Активен

john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #134 -: Август 27, 2010, 22:08:27 »

john.smith1972  - затормозяваш ме -  мисля да спра да чета префърцунените ти постове  Wink

Тъкмо мислех да ти го предложа, чети нещо по-лесно за асимилиране.
Активен

Amat victōria cūram
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!