Imperia Online България  
Май 02, 2024, 04:05:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: бг-4  (Прочетена 41656 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #285 -: Септември 05, 2010, 23:50:26 »

Няма да се изненадам ама никак!Всички сме психясали и то здраво заради тази игра!Не съм ходил на кръчма от два месеца!Май наистина Монти ще излезе прав,че трябва да отида на лекар! Shocked
Активен

Умри,но не се предавай!
red_pill
Гост
« Отговор #286 -: Септември 05, 2010, 23:51:09 »

Цял ден спам до спама Cool
tripi : Ти си на всяка манджа мерудия, без съмнение. Дори и в тази тема, без да си пряко засегнат, се явяваш главен чукча - писател, евала Grin
Афродита : Цитираш, като вадиш само определено изречение извън контекста на целия чужд пост. Браво! Всеки истински демагог би ти завидял на уменията Wink Всички знаем, че се наказва само, ако един играч, освен със собствения си акаунт, играе във същия свят и с друг такъв, завещан му от друг играч. Така, че всякакви бъдещи интелектуални напъни в тази посока са безсмислени ;D
TheKeepers : Ставате смешни с непрестанния си плач, че Vega играят нечестно. То не бяха подарени акаунти, съюзни каси и т.н. Всеки, който има доказателства или съмнения за нередности, следва да ги заяви на адреса на администраторите, а не да дращи в несвяст във форума с надеждата, че максимата "Една лъжа повторена сто пъти става истина" ще проработи Wink Не за друго ама от цялата олелия, която вдигате, става явно колко ... струвате и като хора, и като играчи *pardon*
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #287 -: Септември 05, 2010, 23:55:04 »

Абе не знам какво се случва ама все сме зрели хора с някои изключения,а сме готови едва ли не на лична саморазправа заради някакви компютърни симулации!И това ако е игра здраве му кажи!Ама ще избутаме още два месеца щом сме се хванали пък после каквото сабя покаже! Cool
Активен

Умри,но не се предавай!
Root
Гост
« Отговор #288 -: Септември 05, 2010, 23:56:39 »

се побием още малко пък после следващата ера  Grin
Активен
Root
Гост
« Отговор #289 -: Септември 05, 2010, 23:58:31 »

Ward  *bravo*
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #290 -: Септември 05, 2010, 23:59:45 »

ААААААААААААА!НЕ!Първо малко почивка!Има и други ери и други светове!Нещо по-интересно,по-кратко и по-справедливо ако може бих си избрал! *ok*
Активен

Умри,но не се предавай!
Afrodita
Гост
« Отговор #291 -: Септември 06, 2010, 00:02:26 »


Афродита : Цитираш, като вадиш само определено изречение извън контекста на целия чужд пост. Браво! Всеки истински демагог би ти завидял на уменията Wink Всички знаем, че се наказва само, ако един играч, освен със собствения си акаунт, играе във същия свят и с друг такъв, завещан му от друг играч. Така, че всякакви бъдещи интелектуални напъни в тази посока са безсмислени ;D

ОК  ще ме нараш да намеря пак поста, за да видиш чи не става дума за игра с два акаунта в един свят, но ще ти го пусна на лично, защото не искам да споменавам името на човека за когото беше написано съобщението в темите напред-назад ... Казах вече, кал не хвърлям ....
Активен
Root
Гост
« Отговор #292 -: Септември 06, 2010, 00:19:12 »

 *pardon* афродита от този твой аватар забравих си дръпна доходите
« Последна редакция: Септември 06, 2010, 00:20:47 от Root » Активен
Afrodita
Гост
« Отговор #293 -: Септември 06, 2010, 00:23:44 »

*pardon* афродита от този твой аватар забравих си дръпна доходите
Добре че не съм с воята снимка, ще забравиш и как се играе   Grin Wink
Активен
Root
Гост
« Отговор #294 -: Септември 06, 2010, 00:24:24 »

Добре че не съм с воята снимка, ще забравиш и как се играе   Grin Wink
аи стига бе Smiley
Активен
Pulsar
Редник
*

Karma: +24/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #295 -: Септември 06, 2010, 00:30:21 »

Все същата история. Нищо не се е променило...

Welcome in Kingdom of Spammers  *KING*  *write*  >Grin
Активен

Цитат на: _LadyBlack
...В този форум си има правила и като потребител сте длъжни да ги спазвате. Провокациите и откровенните лъжи насочени към други играчи не са и никога няма да бъдат толерирани...
*KING*
Afrodita
Гост
« Отговор #296 -: Септември 06, 2010, 00:40:14 »

Тъй като получих няколко съобщения на Лични, искам да се извиня на засегнатите страни! Не съм искала да изопачавам ничии думи, просто не съм разбрала правилно диалог между Модератор и потребител на играта.

Извинете! *rose*

Не искам да уточнявам никовете с които мисля да играя или играя, това си е мое право!
Активен
Root
Гост
« Отговор #297 -: Септември 06, 2010, 00:42:27 »

а недей да се криеш кажи коя си Smiley  *rose*
Активен
Pulsar
Редник
*

Karma: +24/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #298 -: Септември 06, 2010, 00:45:03 »

За форума става въпрос. _LadyBlack имаше предвид форума... не ти е единствен този профил (което не е редно) Така или иначе въпроса беше от любезност и без да кажеш може да се проследи IP адреса и да ти баннат другия профил...
Активен

Цитат на: _LadyBlack
...В този форум си има правила и като потребител сте длъжни да ги спазвате. Провокациите и откровенните лъжи насочени към други играчи не са и никога няма да бъдат толерирани...
*KING*
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #299 -: Септември 06, 2010, 22:00:44 »

 Grin
Активен

Страници: 1 ... 18 19 [20]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!