Imperia Online България  
Май 23, 2024, 17:26:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Довиждане!  (Прочетена 33363 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DynoRex
Редник
*

Karma: +2/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #15 -: Май 13, 2009, 14:00:12 »

Аз мисля че точно тук и сега пишат най-достойните играчи на ИО защото който се откаже намира сили да се противопостави на безхаберието и непукизма на админите които си мислят-КУЧЕТО ЛАЕ но кервана си върви - викат викат но нашите заплати си вървят и тия пак ще се върнат СРАМНО И НЕПРОФЕСИОНАЛНО ГОСПОДА МОДЕРАТОРИ *ok*
Активен
karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #16 -: Май 13, 2009, 14:02:32 »

Прав си DynoRex !


Вмъкни Цитат
Аз мисля че точно тук и сега пишат най-достойните играчи на ИО защото който се откаже намира сили да се противопостави на безхаберието и непукизма на админите които си мислят-КУЧЕТО ЛАЕ но кервана си върви - викат викат но нашите заплати си вървят и тия пак ще се върнат СРАМНО И НЕПРОФЕСИОНАЛНО ГОСПОДА МОДЕРАТОРИ *ok*
Активен
the red
BGWarriors
Редник
*

Karma: +131/-62
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил
« Отговор #17 -: Май 13, 2009, 14:03:01 »

Аз мисля че точно тук и сега пишат най-достойните играчи на ИО защото който се откаже намира сили да се противопостави на безхаберието и непукизма на админите които си мислят-КУЧЕТО ЛАЕ но кервана си върви - викат викат но нашите заплати си вървят и тия пак ще се върнат СРАМНО И НЕПРОФЕСИОНАЛНО ГОСПОДА МОДЕРАТОРИ *ok*
дори и да се върнат ще чешат крастата по на 20,30к нето и то без кредити,напълно фрий което е безценно *hi* *hi* *hi*
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #18 -: Май 13, 2009, 14:16:40 »

Аз мисля че точно тук и сега пишат най-достойните играчи на ИО защото който се откаже намира сили да се противопостави на безхаберието и непукизма на админите които си мислят-КУЧЕТО ЛАЕ но кервана си върви - викат викат но нашите заплати си вървят и тия пак ще се върнат СРАМНО И НЕПРОФЕСИОНАЛНО ГОСПОДА МОДЕРАТОРИ *ok*
необичам да се цитирам сам ,но :
честно казано невиждам с какво ще пострадат незасегнатите хора ,както казваш .... че ще им върнете развитието с 12 часа назад  ..... като бас ловя ,че мнозинството от тези хора не са били на лининя и надали са пуснали нещо да се строи през това време  ..... грешно решение , грешна стратегия и подход при решаване на подобни проблеми ....
....не е лошо ...когато обвиняваш някой и се опитваш да го оплюваш по какъвто и да е начин ,преди това да разбереш кой за какво отговаря и какви са му задълженията и правата .... е аз съм МОДЕРАТОР и несмятам ,че мнението ми е срамно и непрофесионално ...
Активен

skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #19 -: Май 13, 2009, 14:20:03 »

lafs вервам че модераторите са направили каквото са могли а вече кой как го е разбрал незнам ,но аз заради такова нещо не бих се отказала и както каза Krokodil-"Тази игра я правят интересна Личностите в нея ...."  *rose* a проблеми и бъгове винаги ще има  Smiley
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
DynoRex
Редник
*

Karma: +2/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #20 -: Май 13, 2009, 14:23:14 »

една птичка пролет не прави Извинявам ти се но как пък ти се намеси да оправиш нещата Чингиз хане Sad още от времето на вашия колега Стаси който се правеше на бог съм казвал че ти си най-точния пич но с какво това променя нещата кой ще потърси отговорност за тая простотия и на кого - що не спряхте атаките за 12 часа кой щеше да изгуби  ::)признайте си кой е виновен а не се измъквайте поединично - ЕКИП ОТ АДМИНИ СТЕ Wink
Активен
DynoRex
Редник
*

Karma: +2/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #21 -: Май 13, 2009, 14:24:38 »

МОЖЕ ДА МЕ ИЗХВЪРЛИТЕ ОТ ФОРУМА ВЕЧЕ :Smiley
Активен
karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #22 -: Май 13, 2009, 14:25:19 »

Скоколина , въпрасът е в това ,че нищо не са направили, и в наглото им отношение към всички който са направили тази игра възможна ! ЛИЧНО АЗ НЕ СЪМ ЗАСЕГНАТ ОТ СРИВА ! НО НЕ ПРИЕМАМ ДА СЕ ПОДИГРАВАТ С ХОРАТА !
Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #23 -: Май 13, 2009, 14:25:43 »

необичам да се цитирам сам ,но : ....не е лошо ...когато обвиняваш някой и се опитваш да го оплюваш по какъвто и да е начин ,преди това да разбереш кой за какво отговаря и какви са му задълженията и правата .... е аз съм МОДЕРАТОР и несмятам ,че мнението ми е срамно и непрофесионално ...

Chingiz-e никой не обвинява модераторите...ти винаги си имал доста точни оценки и менния за ситуациите....аз дори никои не обвиняшам...така са решили - така са направили....те си имат своето решение аз моето!!!!!
Активен

tela
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


бира и рок това е живота


Профил
« Отговор #24 -: Май 13, 2009, 14:25:53 »

дори и да се върнат ще чешат крастата по на 20,30к нето и то без кредити,напълно фрий което е безценно *hi* *hi* *hi*
    Ти ходиш ли там дет не те искат бе цскарче,  щот мен културата не ми го позволява.Кат не ме искат в ио  с парите ми   аз сам се махам- наздраве баце за това *beer*
Активен

това е само игра ама и аз съм в нея
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #25 -: Май 13, 2009, 14:34:34 »

Лафс .... аз неказвам нищо за решението ти ....то си е твое ,както и решението как да отреагират на възникналия проблем си е изцяло на ЕКИПА на играта ,не на модераторите на форума ..... това се опитвам да покажа на човека по нагоре ,че не ние взимаме решения за играта ....просто ми умръзна да обяснявам постоянно на някой който се появи във форума ,че модераторите тук не са хората които се занимават с играта ,за да носят винаги упреци за някои неща които не се харесват на този или онзи .... а че и според мен най нормалното в тази ситуация е било кат се върнат атаките ,те да се спрат за 12 часа и всичко щеше да е добре .... даже и бекъп да бяха направили пак поразийте щяха да са значително по малки
Активен

karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #26 -: Май 13, 2009, 14:36:28 »

Евала Телефоне !!! Явно не ни искат парите :-))))
Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #27 -: Май 13, 2009, 14:42:22 »

Лафс .... аз неказвам нищо за решението ти ....то си е твое ,както и решението как да отреагират на възникналия проблем си е изцяло на ЕКИПА на играта ,не на модераторите на форума ..... това се опитвам да покажа на човека по нагоре ,че не ние взимаме решения за играта ....просто ми умръзна да обяснявам постоянно на някой който се появи във форума ,че модераторите тук не са хората които се занимават с играта ,за да носят винаги упреци за някои неща които не се харесват на този или онзи .... а че и според мен най нормалното в тази ситуация е било кат се върнат атаките ,те да се спрат за 12 часа и всичко щеше да е добре .... даже и бекъп да бяха направили пак поразийте щяха да са значително по малки

абсолутно съм сагласен и за това, че не модераторите са отговорни.....и затова което даваш като решение на ситуациата 
*beer* *beer* *beer* *beer* черпа всички с една прощална бира  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен

karpy
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


http://cointech.net/victorya/


Профил
« Отговор #28 -: Май 13, 2009, 14:47:00 »

за теб много бири приятелю Лафс :-) А за Екипа финансова криза :-))))
Активен
lafs
Сержант
**

Karma: +62/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #29 -: Май 13, 2009, 14:50:31 »

http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=17987.0 вижте тази тема от колко часа е....ако срива е бил рано сутринта за 30мин както казва ЕКИПА...тогава защо армии са увисвали още в 23:00 Huh??
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!