Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 07:50:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стратегии за начална игра  (Прочетена 53595 пъти)
0 Членове и 5 Гости преглежда(т) тази тема.
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #75 -: Март 02, 2008, 16:15:08 »

Не разбрах кое е възгордяването - че се опитваме да ти помогнем да сглобиш доста по силна армия за същата стойност.. *hmm* Като си решил да не се развиваш стой си с 50 к паладини и като видиш 70 се шашкай.. *wall* *wall* *wall* Какво друго да ти кажа... *pardon* Всяка ера щи има един като Мах дето да те отвява а ти ще гледаш умно и разбиращо... *freak*
Както ви казах и математически и статистически сте абсолютно прави - на върха е ветровито и там грешки не бива да се допускат.  *wall* Може би съдбата е била благосклонна до сега към мен,а може би съм мазохист, но изпитвам удоволствие по метода на пробите и грешките сам да стигам до верните отговори. В началото ме зануляваха по 7-8 пъти, сега по 1-2 - значи имам напредък *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
Активен
petraki
Сержант
**

Karma: +9/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #76 -: Март 02, 2008, 19:46:30 »

На 180к нетна един от съюза имаше 320к армия...Когато си на 100к нетна е доста трудно де...Тия по на 200-220 все гледат да те .. >Grin >Grin >Grin
еееее има всякакви в играта де . Grin
Активен
petraki
Сержант
**

Karma: +9/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #77 -: Март 02, 2008, 19:53:08 »

Не разбрах кое е възгордяването - че се опитваме да ти помогнем да сглобиш доста по силна армия за същата стойност.. *hmm* Като си решил да не се развиваш стой си с 50 к паладини и като видиш 70 се шашкай.. *wall* *wall* *wall* Какво друго да ти кажа... *pardon* Всяка ера щи има един като Мах дето да те отвява а ти ще гледаш умно и разбиращо... *freak*
няма армия дето да не може да бъде разбита
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #78 -: Март 02, 2008, 19:55:42 »

няма армия дето да не може да бъде разбита

От две армии едната се побеждава по-трудно.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
petraki
Сержант
**

Karma: +9/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #79 -: Март 02, 2008, 20:27:09 »

От две армии едната се побеждава по-трудно.
стига да я хванеш.
Активен
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #80 -: Март 02, 2008, 20:35:44 »

хващането е отделен въпрос - но при равна стойност коне-гвардия се бие лесно.както и всяка чиста армия...на мен един като ми скочи скоро точно с бахти навалицата паладини и гвардия,и щеше да влезе на 32 - а моята армия 3 пъти по-евтина.и върна...а аз се надявах да направим клането,пък 50%50 ...ама дори и да бие - щеше да имаме по равно загуби в нетни...смятай.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
petraki
Сержант
**

Karma: +9/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #81 -: Март 02, 2008, 21:04:04 »

равни загуби в нетни и военни точки.само парите са за попедителя  Smiley
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #82 -: Март 02, 2008, 21:11:10 »

равни загуби в нетни и военни точки.само парите са за попедителя  Smiley
Дето обикновено ти покриват разходите по похода - ако биеш де.. *WALL*Дай на логиката вс армия може се бие да спрем с армиите и да си копаме.. *YAHOO*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
petraki
Сержант
**

Karma: +9/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #83 -: Март 02, 2008, 21:22:37 »

Дето обикновено ти покриват разходите по похода - ако биеш де.. *WALL*Дай на логиката вс армия може се бие да спрем с армиите и да си копаме.. *YAHOO*
зависи на какво разстояние е ако е наблизичко остава ама ако е на другия край...... Smiley
Активен
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #84 -: Март 02, 2008, 21:37:01 »

равни загуби в нетни и военни точки.само парите са за попедителя  Smiley
ами не точно,щото 50%50 - влизаше на 32 морал.ако бие,сме наравно със загубите,ако обаче избяга - губи доста повече от мен....е тоя се уплаши и върна точно в последната секунда,ама въпросът беше принципен - той с паладини и гвардия за 3 пъти повече пари от моите и губим по равно,дори и да победи...това се опитах да покажа,пък който разбрал - разбрал,който иска - да се отплесва по други въпроси.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
petraki
Сержант
**

Karma: +9/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Профил
« Отговор #85 -: Март 02, 2008, 21:47:04 »

ами не точно,щото 50%50 - влизаше на 32 морал.ако бие,сме наравно със загубите,ако обаче избяга - губи доста повече от мен....е тоя се уплаши и върна точно в последната секунда,ама въпросът беше принципен - той с паладини и гвардия за 3 пъти повече пари от моите и губим по равно,дори и да победи...това се опитах да покажа,пък който разбрал - разбрал,който иска - да се отплесва по други въпроси.
мисля че калкулатора рядко спира под 32 морал ако си с обсадна техника.иначе е пускал и до 17 . голям риск си е да оставиш битка на 32 морал.
Активен
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #86 -: Март 02, 2008, 22:20:21 »

именно че е риск и за двете страни - а и сам можеш да нагласиш армии,нападателят да бие на 32 и да повториш битката 50-100 пъти...както направих аз.горе-долу по равно се случваше.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
FeRt1
Номадски Нашествия
Лейтенант
***

Karma: +34/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 145



Профил
« Отговор #87 -: Март 03, 2008, 13:05:08 »

Po temata za pravilnoto suotno6enie na armiqta .. spored men e strogo individualno za vseki svqt i za konkretnoto ti polojenie v nego ... imam predvid primerno ako si kopal 2-3 meseca i si napravil 50-100k netni pove4e ot vtoriq ... i re6i6 da se voenizira6 ama zdravo ...moje6 da si pozvoli6 da izvadi6 mnogo po golqmo koli4estvo paladini i gvardeici (primerno 35% gvardiq , 30% paladini ,15% strelci i 20% falangi )... po prostata pri4ina 4e prevuzhojda6 vsi4ki v server-a s koli4estvo ... i prosto vadi6 falangi kolkoto da pokriva6 konete na lo6iq (imam predvid 3/4 kum 1) .. i izob6to v vseki edin moment e mnogo razli4no i vsi4ko ima zna4enie .... nqma vqrna kombinaciq ..  *pardon*
Активен

I don't need to "Get a life".I'm gamer...I have lots of lifes...
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #88 -: Март 03, 2008, 14:16:08 »

Едно е сигурно- не по малко от 85% от конете трябва да са на фланга..Иначе не ми я хвалете тая армия.. *pardon*..Доброто съотношение за мен *write*- 100к паладини,140к гвардия ,220к фаланга , 110 к стрелци... *dance* *dance*Това като пропорции естествено.. [:-}
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
FeRt1
Номадски Нашествия
Лейтенант
***

Karma: +34/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 145



Профил
« Отговор #89 -: Март 03, 2008, 14:23:47 »

a be pak 6te se povtorq no vsi4ko e do momenta i do tova s koi 6te se bie6 ... kakvi sa ti celite i taka natatuk .. ina4e vsi4ki znaem armiqta koqto bie vsi4ko(po4ti) X paladini X el.strelci 4X obiknovenni kopiq .. ama e napulno neprilojima i bezpolezna po moe mnenie...
Активен

I don't need to "Get a life".I'm gamer...I have lots of lifes...
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!