Imperia Online Turkey  
Haziran 06, 2024, 02:20:20 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 254 255 [256] 257 258 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539896 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3825 : Mayıs 08, 2012, 04:21:34 ÖS »

Ben katılmıyorum ne yazık ki...

Türk diyarlarında hile yapan Türklere neden kızılıyor o zaman ? Ne farkı var uluslararasıyla tr nin ? Orada hile yapanda eninde sonunda kapatılıyor orada yapanda...

GEZGİNBORS ne olacak şimdi 1.3m puan yapmış ama cezası bitene kadar hileyle yaptıgı 200k puan varsa kendi emeğiyle yaptığı 300-400k puanı heba olacak...Uykusuz kalması para harcaması cabası...Hileyi kim yaparsa yapsın eninde sonunda yakalanır.Hiç bir suç delilsiz değildir...

hile konusunda haklısın .
ben genelleme yaparken bunu ayrı tutmadım .

bak şimdi ben şunu demek istedim bizim türk oyuncular öyle yada böyle lider oluyorlarsa ben destek olurum elimden geleni de yaparım  köstek olmam demek istedim .
türk diyarlarda benim can düşmanım olan biri yabancı diyarda arkadaşım olur demek istedim  .
benden iyi durumda oynuyorsa puan ve yer olarak onu daha yukarı taşımak için gerekiyorsa kami de olurm  .
bulunduğu yere hile yaparak mı geldi ona karışmam onu söylemek istedim ben .
kendi tercihidir yani hile yapmak yada yapmamak .

ben elimden geldiğince yapma diye ikaz ederim ama gidip te şikayet etmem anlata bildim sanırım .

d13 te hile yapan ve türk olan oyuncuları ben görüyorum nasıl yaptıklarını da biliyorum saati dakkası belli.
ama ne isim söylerim ne şikayet ederim .

ben admin ya da mod olsam direk cezayı basarım . *rose*
benim gördüğümü emin olun ki onlar da görüyor ama neden yada neye göre pas geçiyor onuda bilmiyorum . Cool

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3826 : Mayıs 08, 2012, 04:23:39 ÖS »

hile konusunda haklısın .
ben genelleme yaparken bunu ayrı tutmadım .

bak şimdi ben şunu demek istedim bizim türk oyuncular öyle yada böyle lider oluyorlarsa ben destek olurum elimden geleni de yaparım  köstek olmam demek istedim .
türk diyarlarda benim can düşmanım olan biri yabancı diyarda arkadaşım olur demek istedim  .
benden iyi durumda oynuyorsa puan ve yer olarak onu daha yukarı taşımak için gerekiyorsa kami de olurm  .
bulunduğu yere hile yaparak mı geldi ona karışmam onu söylemek istedim ben .
kendi tercihidir yani hile yapmak yada yapmamak .

ben elimden geldiğince yapma diye ikaz ederim ama gidip te şikayet etmem anlata bildim sanırım .

d13 te hile yapan ve türk olan oyuncuları ben görüyorum nasıl yaptıklarını da biliyorum saati dakkası belli.
ama ne isim söylerim ne şikayet ederim .

ben admin ya da mod olsam direk cezayı basarım . *rose*
benim gördüğümü emin olun ki onlar da görüyor ama neden yada neye göre pas geçiyor onuda bilmiyorum . Cool

Yani biri lider olacak diye yan hesap açıp ona yardım edersin öyle mi Grin
player
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3827 : Mayıs 08, 2012, 04:26:15 ÖS »

bende şunu anlamıyorum türk hile yapmamalıymış neden yapmasın türk insan deilmi isteyen yapar isteyen yapmaz böyle çıkıpta şaçma sapan yazılar yazmayın buraya.banlandıysa cezasını çeker bide sizin lafınızımı çekecek adam kimseyide ilgilendrmez gezginborsun banlanması.
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3828 : Mayıs 08, 2012, 04:42:14 ÖS »

ben iki şeyi eksik yazdım sanırım yada anlatamadım .

ilk 20 içinde benim gördüğüm en az  5 oyuncu var hile yapan türk yada yabancı oyuncu ayrımı yapmıyorum ben
genel söylüyorum şu an iki oyuncu ceza aldı görünen ama belki bu gün belki yarın bilemiyorum diğerleri de ceza alır .
dedim ya ben görüyorum takip ediyorum admin kesin kez görüyordur eminim buna.

bu gün ceza vermiyor neden bilmiyorum ama sanırım cezalar devam eder .

ben de hileye karşıyım belki bir çok oyuncu bana gülüyor ama emin olun ki doğru söylüyorum .
benim hile konusunda ne kadar mücadele ettiğimi de en iyi  ( bünyamin ) bilir .

kötü örnek örnek değildir ama bazen suçlarla mücadele ederken insanlar istemeden de olsa suç işlerler .
kabaca benim de durumum bu arkadaşlar .

karşımdaki oyuncu hile yapıyorsa  ben de admin ve diğer görevlilerden yardım alamıyorsam adaleti sağlamak için gerekiyorsa suç işliyorum ben de hile yapıyorum konunu özü bu aslında .

saygılarımla . *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3829 : Mayıs 08, 2012, 04:47:57 ÖS »

ilk 20 içinde benim gördüğüm en az  5 oyuncu var hile yapan türk yada yabancı oyuncu ayrımı yapmıyorum ben
genel söylüyorum şu an iki oyuncu ceza aldı görünen ama belki bu gün belki yarın bilemiyorum diğerleri de ceza alır .

ben de hileye karşıyım belki bir çok oyuncu bana gülüyor ama emin olun ki doğru söylüyorum .

kötü örnek örnek değildir ama bazen suçlarla mücadele ederken insanlar istemeden de olsa suç işlerler .

karşımdaki oyuncu hile yapıyorsa  ben de admin ve diğer görevlilerden yardım alamıyorsam adaleti sağlamak için gerekiyorsa suç işliyorum ben de hile yapıyorum konunu özü bu aslında .

saygılarımla . *rose*

Mücadele ediyorum derken sende yapıyorsan ne farkın var ki Huh?  buna mücadele denmez eşlik ediyorum denir Wink   mücadele etmek için hiç bulaşmamış olman gerekir yoksa hileye bulaşmış kişi kim olursa olsun karşısında hakkını savunabilesin  sende yapıyorsan hiç bir laf etmeye de hakkın yok

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3830 : Mayıs 08, 2012, 04:49:15 ÖS »

saygılarımla . *rose*

O zaman banlanırlarsa konuşursun  Wink Herkesi itham altında bırakma. Benim gördüğüm şu an 1975 kaldı hile yaptığı o kadar açık olan...
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #3831 : Mayıs 08, 2012, 04:51:38 ÖS »

Hile yaptıgı açık ve net nasıl oluyor hile ya yapıyordur yada yapmıştır yada yapmıyordur zaten açık ve net olmasa yapıp yapmadıgını anlamazdınız neyse ki türkler hile yapmaz zaten bayrakta sallamaz olurda yaparsa bizden degildir zaten  Smiley
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3832 : Mayıs 08, 2012, 04:53:20 ÖS »

Hile yaptıgı açık ve net nasıl oluyor hile ya yapıyordur yada yapmıştır yada yapmıyordur zaten açık ve net olmasa yapıp yapmadıgını anlamazdınız neyse ki türkler hile yapmaz zaten bayrakta sallamaz olurda yaparsa bizden degildir zaten  Smiley
*hahaha* *hahaha*
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3833 : Mayıs 08, 2012, 04:57:00 ÖS »

Sonra vay efendim ajdar niye müzik sektörüne atıldı..

SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3834 : Mayıs 08, 2012, 06:01:09 ÖS »

yabancı oyuncular genelde program kullanıyor .

1 . saldırı ikaz
2 . casus kesme
3 . madene düşenleri hesapları tespit  . her gün 3 kez tarama yaptırmak önerilen . ( 168 saat )
4 . ticaret programı ( 1000 / 4 hızı ile çalışıyor ) internet hızlı ise  fulll ganimet .
5 . bizim türk oyuncuların yaptığı gariban hilesi var bir de onu yazamıyorum malum sebeplerden çok emek harcanıyor.

ben bu sene hiç hile yapmadan oynuyorum  imkanım var ama kullanmıyorum   bünyamin
beni yeterince tanıyorsun yalan mı doğru mu söylüyorum tahmin de ediyorsundur .

çok değer verdiğim birine söz verdim hilesiz hurdasız adam gibi oynuyorum bakalım sonumuz ne olur .
onuda bilmiyorum iyi olur inşallah diyelim iyi olsun kanki . 

saygılarımla . *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3835 : Mayıs 08, 2012, 06:03:58 ÖS »

1 . saldırı ikaz
2 . casus kesme
3 . madene düşenleri hesapları tespit  . her gün 3 kez tarama yaptırmak önerilen . ( 168 saat )
4 . ticaret programı ( 1000 / 4 hızı ile çalışıyor ) internet hızlı ise  fulll ganimet .

5 . bizim türk oyuncuların yaptığı gariban hilesi var bir de onu yazamıyorum malum sebeplerden çok emek harcanıyor.
eee şey hangi film  Grin

omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3836 : Mayıs 08, 2012, 06:12:41 ÖS »

1 . saldırı ikaz
2 . casus kesme

ben bu sene hiç hile yapmadan oynuyorum  imkanım var ama kullanmıyorum   bünyamin
beni yeterince tanıyorsun yalan mı doğru mu söylüyorum tahmin de ediyorsundur .

çok değer verdiğim birine söz verdim hilesiz hurdasız adam gibi oynuyorum bakalım sonumuz ne olur .
onuda bilmiyorum iyi olur inşallah diyelim iyi olsun kanki . 

saygılarımla . *rose*

senin komplo teorilerine gore hicbir turk birinci olamaz uluslararasi diyarda  *freak* *freak*
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3837 : Mayıs 08, 2012, 06:17:23 ÖS »

Saldırı ikaz programının olduğuna eminim , çok açık ortada arkadaşlar... bu maddelerin en az 3 tanesi yabancılarda var gerçekten... 

Uploaded with ImageShack.us
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3838 : Mayıs 08, 2012, 06:18:02 ÖS »

Saldırı ikaz programının olduğuna eminim , çok açık ortada arkadaşlar... bu maddelerin en az 3 tanesi yabancılarda var gerçekten... 

kuzey kardesim tamam yabancilar yapiyor Smiley ama bizim turklerde bundan asagi dil emin olabilirsin Smiley
_Etna_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

En iyi saldiri , SAVUNMADIR.

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3839 : Mayıs 08, 2012, 06:19:43 ÖS »

kuzey kardesim tamam yabancilar yapiyor Smiley ama bizim turklerde bundan asagi dil emin olabilirsin Smiley

Dinime küfreden müslüman olsa keşke.!

POWERTURKS
Sayfa: 1 ... 254 255 [256] 257 258 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!