Imperia Online Turkey  
Mayıs 23, 2024, 05:01:37 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539441 defa)
0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3675 : Mart 27, 2012, 06:14:43 ÖS »

sunu merak ediyorum neden ben yada bir baskası oyun sahiplerinin hatalarını dökmeye baslayınca sen onlara sahiplenme duygusuna kapılıyorsun ?
neyse şimdi gereksiz tartısmalara girmek istemiyorum zaten bir süre sonra eger burda dogrular yazılmaya basladımı yazan kişi anında ceza yer yada yazdıgı yorum silinir.

nasrettin hocanın fıkrasına benzer ben sana cok fıkra dökerimde burda form sayfaları yetmez Grin

ve sunu neden cevaplayamıyorsun yada gelip burda dobra dobra sistem ticareti sabitlememekle hileye canak tutuyor diyemiyorsun.sen ticareti sabitle bak bakalım bu kadar hile tartısması cıkarmı.oyunda saldırı uyarıcı program var önlem olarak 6 saat ofline kuralı cıkardılar yani 18 saat o program kullanılabilir dendi bir nevi , ticareti sabitlemediler ticaret programını elinde olan kullanabilir dendi bir nevi şimdi sistem bu kadar hileyi el altından destek verecek sucluda bu sistemin kurallarına uyanlarda olacak.biraz objektif bakın.moderatör olman burda dogruları saklaman yada sistemin her yaptıgını dogruymus gibi yansıtman anlamına gelmiyor.

bu oyunda daha cok acık yazarımda biliyorumki burda bu yazı anında silinir cünkü formda eleştirilmeyecek kişiler varmıs Grin (örnegin blues Grin )

son : ben iddia ediyorum yeni baslayacak v4 diyarına sabitle ticareti bakalım simdi bu puanda olanalr kac puanda olacak .

Olayın modlukla alakası yok ben ticaret sisteminin değişmesi için önerimi yaptım kabul görmedi (üstelik bunu sadece bluesa değil kruma tiger a bile yaptım) Ticaret sistemi böyle devam edecek diye hile yapmak mı lazım. Veya hile yapan haklı mı diyelim Huh? 
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3676 : Mart 27, 2012, 06:18:53 ÖS »

Olayın modlukla alakası yok ben ticaret sisteminin değişmesi için önerimi yaptım kabul görmedi (üstelik bunu sadece bluesa değil kruma tiger a bile yaptım) Ticaret sistemi böyle devam edecek diye hile yapmak mı lazım. Veya hile yapan haklı mı diyelim Huh? 

buda çok doğru bir söz.. ''Ticaret sistemi böyle devam edecek diye hile yapmak mı lazım. Veya hile yapan haklı mı diyelim Huh? '' 

Ama şuda var namusuyla oynayanlar , hilecilere eziliyorsa ?? işte orası miğde bulandırıyor..  Keşke ticaret sabit olsa..

Uploaded with ImageShack.us
üffsnnebeslk.s.s
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3677 : Mart 27, 2012, 06:19:45 ÖS »

buna 3 yaşındaki çoçuklar bile cevap verebilir. Sen hileyi yapılmasını kolay kılacaksın. yapanıda engelleyemiyeceksin. Sonra kullanıcılar hile yapıyo suç onlarda diyeceksin  Huh?
silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3678 : Mart 27, 2012, 06:23:38 ÖS »

eger sen sitem olarak bunu engellemiyorsan bundan su anlam cıkar elinde program olan kişilere hile serbest.sorun sadece IP farklı hale getirmeye kalıyor eger farklı IP den ticaret cevirirsen ne yakalanırsın nede hileci damgası yersin.olay sadece bundan ibaret.
eger varsa sistemin kapatmadıgı hileden farklı anlam cıkaran bizde dinleyelim.sen sistem olarak hileye önlem almayacaksın.ceza sistemin sadece cakısan IP den olacak yani üretimiyle tüketimini şikayette dikkate almayacaksın ve suçlu oyuncular olacak.

sen sabitlersin sitem olarak ticareti şikayetleride dikakte alırken sadece IP cakısıyormu diye bakmazsın oyun mantıgına uymayan konularıda göz önünde bulundurursun işte ozaman hile yapan suçlu olur. yoksa bana kimse hikaye anlatmasın.suan ticaret programı elinde olan oynadıgı bütün diyarlarda hep kafada olur.eger IP de de hata yapmazsa gram yakalanma sansıda yoktur.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3679 : Mart 27, 2012, 06:27:26 ÖS »

eger sen sitem olarak bunu engellemiyorsan bundan su anlam cıkar elinde program olan kişilere hile serbest.sorun sadece IP farklı hale getirmeye kalıyor eger farklı IP den ticaret cevirirsen ne yakalanırsın nede hileci damgası yersin.olay sadece bundan ibaret.
eger varsa sistemin kapatmadıgı hileden farklı anlam cıkaran bizde dinleyelim.sen sistem olarak hileye önlem almayacaksın.ceza sistemin sadece cakısan IP den olacak yani üretimiyle tüketimini şikayette dikkate almayacaksın ve suçlu oyuncular olacak.

sen sabitlersin sitem olarak ticareti şikayetleride dikakte alırken sadece IP cakısıyormu diye bakmazsın oyun mantıgına uymayan konularıda göz önünde bulundurursun işte ozaman hile yapan suçlu olur. yoksa bana kimse hikaye anlatmasın.suan ticaret programı elinde olan oynadıgı bütün diyarlarda hep kafada olur.eger IP de de hata yapmazsa gram yakalanma sansıda yoktur.

bu konuda sana katılıyorum  *rose*
silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3680 : Mart 27, 2012, 06:30:00 ÖS »

yani şöyle diyelim bir ülke düşünün hırsızlık suc ama diyorsun ki halk olarak söyle yasalar cıkarırsan bu hırsızlık minumuma düşer devlet diyecekki yok ben o yasayı yapmam suc bende degil onlarda.ya sen devlet olarak yasanı cıkar cezalarını koy ortaya bakalım o suc oranı nerelere düşecek.bugün Dünya üzerinde suc işleyenlere ceza verilmese soruyorum size su anki suc oranının kac katı bir suc olur dünya üzerinde yada dünya yasanır halde olurmu.bence suan imperia da aynı bu durumda. sen engelleyici calısmalar yapmazsan oyun oynanacak halde olmaz oynayanda suc işleyenler tarafına kayar.

bu konuda sana katılıyorum  *rose*

keske sistemin kurucularıda katılsa da oyun daha adil duruma gelse.
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3681 : Mart 27, 2012, 06:58:12 ÖS »

sabit ticaret tutulmuyo d1 de ticaret sabit ve oyuncu sayısı 3 yıldır aynı hatta eksiye dogru gidiyo bunu gören yönetim ticareti sabitlemez artı işlerine geldiği zaman ip cakışması aramıyolar cezayı basıyolar bunuda ispatlarım .....ve ip degiştiren bir sürü program var isterseniz ispatlayayım bana bir isim verin o isimle d 13 de hesap acayım ve actıgım hesap hangi devletten istiyorsanız ordan olsun bulgar italyan kanada ki bu programı kullanan ve türk ismiyle hesap acan bulgarlar var hesap sahibi bulgaristanda ama hesap türkiyede  türk listesinde gözüküyo bu programları benim gibi hala tek parmak yazı yazan bi adam biliyosa bu oyunu programlayanlar haydi haydi biliyo ama işlerine geldiği için görmezden geliyolar aynı anda 3 4 hesabı tek bilgisayardan acıp biri italyada biri türkiyede biri bulgaristanda biri romanyada gösteren programlar var aslında onunda cözümü basit ama bakılmıyo bilgisayarın imei numarasıda ip le beraber düşüyo imperya programı bunuda otomatik kaydediyo ona baksalar bile hileler 100 de 80 azalır sadece 2 bilgisayarı olanlar bu işe girişir onlardfa devede kulak kalır
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3682 : Mart 27, 2012, 07:05:40 ÖS »

varmı bi isim vermek isteyen hesabı acınca burdan şifreyi yayınlayacam isteyen girip baksın hangi ülkeden acılmış
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3683 : Mart 27, 2012, 07:48:08 ÖS »

Tamam artık şu hile olayından çıkar mısınız arkadaşlar söyleyeceklerinizi söylediniz olay bitti ok.... Konu yerinde kalsın mümkünse ...
üffsnnebeslk.s.s
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3684 : Mart 27, 2012, 07:48:53 ÖS »

Tamam artık şu hile olayından çıkar mısınız arkadaşlar söyleyeceklerinizi söylediniz olay bitti ok.... Konu yerinde kalsın mümkünse ...
aynen beyler söylediklerinizi söylediniz içinizi döktünüz şimdi eskisi gibi hileye devam  Grin
MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3685 : Mart 27, 2012, 07:52:44 ÖS »

aynen beyler söylediklerinizi söylediniz içinizi döktünüz şimdi eskisi gibi hileye devam  Grin
la ben kendimi ihbar ediyorum burdan bluese
td14 de hile yapıyorum Grin
biraz once kendime 5 m yan hesabımdan altın attım ve yan hesaptan 5m demir pazara koyup o demirleri kendi yolladıgım altınlarla aldım ve terkardan o altınları yolladım teşekürler blues ßß

8 m yolladım ama ticari denge felan 5 m oldu Grin

üffsnnebeslk.s.s
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3686 : Mart 27, 2012, 07:56:16 ÖS »

türk diyarı 14 deki Mask nickli oyuncu temiz
  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3687 : Mart 27, 2012, 07:58:37 ÖS »

[/quotel      

der valla  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*  

kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3688 : Mart 27, 2012, 07:59:46 ÖS »

la ben kendimi ihbar ediyorum burdan bluese
td14 de hile yapıyorum Grin
biraz once kendime 5 m yan hesabımdan altın attım ve yan hesaptan 5m demir pazara koyup o demirleri kendi yolladıgım altınlarla aldım ve terkardan o altınları yolladım teşekürler blues ßß

8 m yolladım ama ticari denge felan 5 m oldu Grin
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Uploaded with ImageShack.us
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3689 : Mart 27, 2012, 08:05:17 ÖS »

Blues bugun foruma hic girmedi ne ara sana mesaj atmis  Huh?
Sayfa: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!