Imperia Online Turkey  
Haziran 06, 2024, 08:13:50 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539869 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3660 : Mart 27, 2012, 03:28:49 ÖS »

Grin
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3661 : Mart 27, 2012, 03:43:27 ÖS »

250k ile 800k adamı nasıl kesmeyi düşünüyorsunuz  Shocked

valla orası da benim sırrım zaten kesecek askeri basınca puanlar denk olur olmasada caresine bakarız ben inat ettimi çiğ tavugu yerim buhala program kursun ben kızdımı onun sattıgı malı ondan hızlı alırım o 250 k dediğin oyun iddiasınada girelim ilk 50 deki cogu oyundan daha ekolu daha dayanıklı bi oyundur td 10 dakini örnek gösterdi bi örnekte ben td1 den vereyim bi hesaba köy cıktıgım zaman 24 onurum gidiyodu puan farkını sen hesapla adamdaki asker bizim ittifakın toplamından fazlaydı sonuç ekip işi organize ve adam güm askeri sıfırladı şunu untmayın bu oyunda ufak hesapların kaybedecegi hiç bir şey yoktur ummadıgın taş baş yarar ben 200 k askeri 10 15 günde kurar yoluma devam ederim ama buhala 600 k askeri kaybettiğinde ki bu kadar düşmanı ben bile edinmedim yaşama şansı hiç yok
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3662 : Mart 27, 2012, 03:49:36 ÖS »

Orasını karıştırma dostum ,  senle konuştuk ya hani Wink   bu arada yanlış hatırlamıyorsam KARTOSMAN 600k puandaydı  Kestiği CARPE 2.8m puandaydı  TD10 da =)) 

artı bakın bu oyunda bi oyuncu hiç bir şey 10 oyuncu herşey cihan eger ekibi yönetmeye başlarsa şunu bilinki diyarda kesemeyecegimiz deviremeyecegimiz adam yok hesaplamada ittifakın asker cıkarmasında organizede üstüne oyuncu daha görmedim 2 dakka içinde 22 saldırıyı saniyesiyle hesaplayıp organize ettisabah 6 da tüm ittifakı hazırola gecirdi ben tek başıma inat ederim savaşırım ama cihan ve ekiple dede memet umut ve diger arkadaşlar bi araya gelince yıkmayacagımız adam tanımıyorum
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3663 : Mart 27, 2012, 04:00:23 ÖS »

artı bakın bu oyunda bi oyuncu hiç bir şey 10 oyuncu herşey cihan eger ekibi yönetmeye başlarsa şunu bilinki diyarda kesemeyecegimiz deviremeyecegimiz adam yok hesaplamada ittifakın asker cıkarmasında organizede üstüne oyuncu daha görmedim 2 dakka içinde 22 saldırıyı saniyesiyle hesaplayıp organize ettisabah 6 da tüm ittifakı hazırola gecirdi ben tek başıma inat ederim savaşırım ama cihan ve ekiple dede memet umut ve diger arkadaşlar bi araya gelince yıkmayacagımız adam tanımıyorum

Heyyttt bee biz bu gazla , bırak buhalayı komple diyarı siler geçer ,  türk arkadaşlarımızla aramızda çarpışırız  Cool

OSman abi sözlerin için teşekkür ediyorum her zaman elimden gelenin en iyisini yaptım , yine yapıcam söz veriyorum..  *rose*

Uploaded with ImageShack.us
silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3664 : Mart 27, 2012, 04:12:59 ÖS »

arkadaslar ben kendime aileme söz verdim devam etmeyecegim.program işi uzun iş ama 18 saat o programla ticarette kendi istediği fiyatın altında ne sürülürse otomatik alır.siz eger ona kafa tutacaksanız o kalan 6 saati bulmaya calsıın ki bu program tek kişiden fazla ise belkide 1-2 saat sansınız ve zamanınız olacak iş burda o saatler arasını bulmaya kalıyor ki ben bu saati sizlerden bir kac kişiye söyledim Grin

su bir gercekki organize bir saldırı ile indirilmeyecek kişi yoktur.cihan ben eminimki osmanla birlite organizeyi halleder ve buhala ve ekibini indirirsiniz.ama sakın bunu zamana bırakmayın eger onur işini saglama alırsa diyarda adam koymaz sonra formda crisangel diye aglamalar gibi burda aglamalar ve çığlıklar olur Grin Grin

dediğim gibi adam hileci degil aslında ben kişide bulmam suclu aranacaksa buna önlem almayanlarda.kişi dogal hakkını kullanıyor okadar Grin

sizlere basarılar.
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3665 : Mart 27, 2012, 04:22:50 ÖS »

arkadaslar ben kendime aileme söz verdim devam etmeyecegim.program işi uzun iş ama 18 saat o programla ticarette kendi istediği fiyatın altında ne sürülürse otomatik alır.siz eger ona kafa tutacaksanız o kalan 6 saati bulmaya calsıın ki bu program tek kişiden fazla ise belkide 1-2 saat sansınız ve zamanınız olacak iş burda o saatler arasını bulmaya kalıyor ki ben bu saati sizlerden bir kac kişiye söyledim Grin

su bir gercekki organize bir saldırı ile indirilmeyecek kişi yoktur.cihan ben eminimki osmanla birlite organizeyi halleder ve buhala ve ekibini indirirsiniz.ama sakın bunu zamana bırakmayın eger onur işini saglama alırsa diyarda adam koymaz sonra formda crisangel diye aglamalar gibi burda aglamalar ve çığlıklar olur Grin Grin

dediğim gibi adam hileci degil aslında ben kişide bulmam suclu aranacaksa buna önlem almayanlarda.kişi dogal hakkını kullanıyor okadar Grin

sizlere basarılar.

Hasan abi gelme sen ailene ayır vaktini ,  ben sana msnden raporu yolliycam görüceksin Wink  15 güne geliyorum  >Grin

silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3666 : Mart 27, 2012, 04:46:39 ÖS »

Hasan abi gelme sen ailene ayır vaktini ,  ben sana msnden raporu yolliycam görüceksin Wink  15 güne geliyorum  >Grin
cihan ben bir cok kişi tanıdım ve birlikte cok fazla kişi ile birarada ekip kurmuslugum oldu ama sen ciddi anlamda diyorum askerini maksimum derecede nasıl iyi kullanacagını bilen tek kişisin.ben o raporun gelecegine eminim.ama dediğim gibi buhala onurunu yükseltmeden yapın yoksa meydanı gectiği her kişiyi yerle bir eder .
tıpkı benim td10 ve td6 da ettiğim gibi Grin Grin Grin

kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3667 : Mart 27, 2012, 05:03:18 ÖS »

cihan ben bir cok kişi tanıdım ve birlikte cok fazla kişi ile birarada ekip kurmuslugum oldu ama sen ciddi anlamda diyorum askerini maksimum derecede nasıl iyi kullanacagını bilen tek kişisin.ben o raporun gelecegine eminim.ama dediğim gibi buhala onurunu yükseltmeden yapın yoksa meydanı gectiği her kişiyi yerle bir eder .
tıpkı benim td10 ve td6 da ettiğim gibi Grin Grin Grin

Katılıyorum abi onurunu yükselttiği an işimiz çok daha zor hale gelecek.. İşallah yüzümüzü kara çıkarmam da vururum Wink  Senin td10 td6 yı hatırlatma , yazsak roman olur Grin  td10 da  tek ittifak değiştirmenle diyarın dengesi altüst olmuştu  *hahaha*

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3668 : Mart 27, 2012, 05:11:49 ÖS »

Buradan tüm stratejilerinizi yazmayında...Malum takip ediliyoruz Grin
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3669 : Mart 27, 2012, 05:16:45 ÖS »

Buradan tüm stratejilerinizi yazmayında...Malum takip ediliyoruz Grin

onu unuttuk iyimi Grin   

silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3670 : Mart 27, 2012, 05:18:28 ÖS »

Katılıyorum abi onurunu yükselttiği an işimiz çok daha zor hale gelecek.. İşallah yüzümüzü kara çıkarmam da vururum Wink  Senin td10 td6 yı hatırlatma , yazsak roman olur Grin  td10 da  tek ittifak değiştirmenle diyarın dengesi altüst olmuştu  *hahaha*
td10 gercekten oynadıgım ve en zevk aldıgım dirayetli sayılabilecek bir diyardı td6 da cok agıt dinledim Grin ( halbuki agıtın sebebi ben degildim aslında tek bir şeyle hersey önlenebilirdi; ticaretin sabitlenmesiyle.suanda da öyle sabitle ticareti gör bakalım su anda bu puanda bulunanlar sonraki diyarlarda kac puanda bulunacaklar.hodri meydan ticareti sabitle kac kişi aynı puanda yada ona yakın puanda olacak )
 ama gercekten hos muhabbetler oldu td10 da ittifak degiştirmesem diyar bitmişti zevkli hale getirdik hep birlikte.ama ne yalan söyleyeyim td6 yı daha dirayetli olur diye düşünmüştüm ama 2-3 ayda diyarda düşman namına bişe kalmamıstı ( tabi diyarda kalmadı formda cok düşmanım oldu Grin ) zaten ondan sonra ben ve bir kacımız bıraktık.

rapor için cokda acele etme.önce of saati iyi tespit edin ve kami ile aranızda 30 saniyeden fazla zaman farkı olmasın
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3671 : Mart 27, 2012, 05:34:49 ÖS »

td10 gercekten oynadıgım ve en zevk aldıgım dirayetli sayılabilecek bir diyardı td6 da cok agıt dinledim Grin ( halbuki agıtın sebebi ben degildim aslında tek bir şeyle hersey önlenebilirdi; ticaretin sabitlenmesiyle.suanda da öyle sabitle ticareti gör bakalım su anda bu puanda bulunanlar sonraki diyarlarda kac puanda bulunacaklar.hodri meydan ticareti sabitle kac kişi aynı puanda yada ona yakın puanda olacak )
 ama gercekten hos muhabbetler oldu td10 da ittifak degiştirmesem diyar bitmişti zevkli hale getirdik hep birlikte.ama ne yalan söyleyeyim td6 yı daha dirayetli olur diye düşünmüştüm ama 2-3 ayda diyarda düşman namına bişe kalmamıstı ( tabi diyarda kalmadı formda cok düşmanım oldu Grin ) zaten ondan sonra ben ve bir kacımız bıraktık.

rapor için cokda acele etme.önce of saati iyi tespit edin ve kami ile aranızda 30 saniyeden fazla zaman farkı olmasın

Hele anlat bakalım sen çok iyi biliyon oyunu daha ne yapalım 30 sn fark olsun falan filan .... etc ...   Grin

1. Ticaret sabit olsa bu puanda olanlar olmazdı lafını iyi seç öyle yaz herkes sen değil !!!
2. Sistem suçlu diyen sana nasrettin hocanın evinin soyulma hikayesini öneririm Smiley  Hırsızın hiç mi suçu yok !!!
« Son Düzenleme: Mart 27, 2012, 05:36:49 ÖS Gönderen: pears » Kayıtlı
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3672 : Mart 27, 2012, 05:50:53 ÖS »

Hele anlat bakalım sen çok iyi biliyon oyunu daha ne yapalım 30 sn fark olsun falan filan .... etc ...   Grin

1. Ticaret sabit olsa bu puanda olanlar olmazdı lafını iyi seç öyle yaz herkes sen değil !!!
2. Sistem suçlu diyen sana nasrettin hocanın evinin soyulma hikayesini öneririm Smiley  Hırsızın hiç mi suçu yok !!!

Pears herkese demedi o lafı beaa hemen alınma , senin hilesiz oynadığını ve hileye karşı olduğunu duymayan kalmadı Grin  bak bakalım kaç kişi bu puanlarda yada yakınında olucak dedi .. bencede doğru cidden.. Katılıyorum bu söze.. bastardslar sırayla hile yapar oldu ,   buhala yı takip ediyoruz die duruldu ,  bayrağı 1975 ve mesi aldı Grin

silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3673 : Mart 27, 2012, 05:56:43 ÖS »

sunu merak ediyorum neden ben yada bir baskası oyun sahiplerinin hatalarını dökmeye baslayınca sen onlara sahiplenme duygusuna kapılıyorsun ?
neyse şimdi gereksiz tartısmalara girmek istemiyorum zaten bir süre sonra eger burda dogrular yazılmaya basladımı yazan kişi anında ceza yer yada yazdıgı yorum silinir.

nasrettin hocanın fıkrasına benzer ben sana cok fıkra dökerimde burda form sayfaları yetmez Grin

ve sunu neden cevaplayamıyorsun yada gelip burda dobra dobra sistem ticareti sabitlememekle hileye canak tutuyor diyemiyorsun.sen ticareti sabitle bak bakalım bu kadar hile tartısması cıkarmı.oyunda saldırı uyarıcı program var önlem olarak 6 saat ofline kuralı cıkardılar yani 18 saat o program kullanılabilir dendi bir nevi , ticareti sabitlemediler ticaret programını elinde olan kullanabilir dendi bir nevi şimdi sistem bu kadar hileyi el altından destek verecek sucluda bu sistemin kurallarına uyanlarda olacak.biraz objektif bakın.moderatör olman burda dogruları saklaman yada sistemin her yaptıgını dogruymus gibi yansıtman anlamına gelmiyor.

bu oyunda daha cok acık yazarımda biliyorumki burda bu yazı anında silinir cünkü formda eleştirilmeyecek kişiler varmıs Grin (örnegin blues Grin )

son : ben iddia ediyorum yeni baslayacak v4 diyarına sabitle ticareti bakalım simdi bu puanda olanalr kac puanda olacak .
silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3674 : Mart 27, 2012, 06:02:08 ÖS »

neyse ben öyle bir kac arkadasa selam vereyim diye yorum yaptım şimdi gecmişte oldugu gibi sistemi formda elestirdiğiniz an suclu oluyorsunuz Grin ( ki ben bunu hala anlamıs degilim form diyoruz ki benim bildiğim form da oyuncular eger hata varsa hatanın kaynagını istediği gibi elestirme hakkına sahiptir.ama malesef burda tam tersi bir durum var.ya yorumlarınız siliniyor yada susturuluyorsunuz.)

her arkadasa basarıalr diliyorum ve son kez diyorumki oyuna bosu bosuna emek ve paranızı harcamayın.yazık o cebinizdeki paralara. ( çünkü bu oyunda kullanılan programların sayısı cok fazla )
Sayfa: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!