Imperia Online Turkey  
Haziran 06, 2024, 05:33:40 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539917 defa)
0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_Buhala_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3645 : Mart 26, 2012, 10:57:02 ÖS »

sen 95 diyardan CrissAngel olmayasin  Embarrassed
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3646 : Mart 26, 2012, 10:59:24 ÖS »

sen 95 diyardan CrissAngel olmayasin  Embarrassed

o değil hırvattı CrisAngel sende MANEKENA mıydın Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
_Buhala_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3647 : Mart 26, 2012, 11:06:00 ÖS »

MANEKENA benim erkek kardeşim, ben BabaMeca yla ounuyordum  *kissgirl*
silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3648 : Mart 26, 2012, 11:08:48 ÖS »

sen 95 diyardan CrissAngel olmayasin  Embarrassed
yok ben o diyarda oynamadım.Türk diyarlarda oynadım.
 neyse programın tadını cıakr bakarsın oyun basına hileye karsı birileri gecer ticaret sabitlenir ozaman program bosa düşer ama kimden aldıgını gercekten öğrenmek isterdim çünkü fazla bilen yok Grin
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3649 : Mart 26, 2012, 11:08:57 ÖS »

MANEKENA benim erkek kardeşim, ben BabaMeca yla ounuyordum  *kissgirl*

Manekena ticarete salıyor sende alıyorsun yani , aile dayanışmanıza hasta oldum Grin
silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3650 : Mart 26, 2012, 11:10:37 ÖS »

Manekena ticarete salıyor sende alıyorsun yani , aile dayanışmanıza hasta oldum Grin

sence suc ondamı yoksa ticareti sabitleyip bu tür tartısmalara son vermeyendemi ?
adamda program var ve kim ticaretten mal almaya kalksa onu kendi alıyor yani aslında cogu hileyi baskaları yapıyor lokmayı buhala götürüyor Grin
_Buhala_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3651 : Mart 26, 2012, 11:26:30 ÖS »

sence suc ondamı yoksa ticareti sabitleyip bu tür tartısmalara son vermeyendemi ?
adamda program var ve kim ticaretten mal almaya kalksa onu kendi alıyor yani aslında cogu hileyi baskaları yapıyor lokmayı buhala götürüyor Grin

sen keif verıyorsun bana, sen gerçekten adam gibi davranıyorsun  *rose* 
düşündüğünü söylüyorsun ve kaybedersen başkasını suçlu çıkrmıyorsun  Kiss
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3652 : Mart 26, 2012, 11:35:17 ÖS »

*rose* *rose* *rose*

sen keif verıyorsun bana, sen gerçekten adam gibi davranıyorsun  *rose*
düşündüğünü söylüyorsun ve kaybedersen başkasını suçlu çıkrmıyorsun  Kiss

özetliyeyim dilerseniz Smiley

hileye teşebbüs eden başka oyuncular ama bu işten kar eden tek kişi belli  *hahaha*

bu arada konunun adı d13 sohbet odası diyar içerisinde oynayan her ülke vatandaşının en tabi hakkıdır yazmak ama sataşma ve hakaret vari olmadığı sürece  *rose*

« Son Düzenleme: Mart 26, 2012, 11:39:34 ÖS Gönderen: HamMer » Kayıtlı

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
silici_hasan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3653 : Mart 26, 2012, 11:58:05 ÖS »

sen keif verıyorsun bana, sen gerçekten adam gibi davranıyorsun  *rose* 
düşündüğünü söylüyorsun ve kaybedersen başkasını suçlu çıkrmıyorsun  Kiss
ben olan dogruları söylüyorum. bu oyunda sen hileye önlem almazsan oyuncularda en dogal hakkı olan hileyi yapar.kimisi acemi hile yapar kimisi hata yapar kimiside daha uç hile yapar programla hile yapar.  burda sorun kim daha saglam hile yaptı olayı.adam programla tüm malı kapıyor . madem oyun olarak karsısın hileye ki ceza sistemi olduguna göre karsı gibi davranıyorsun ya neden ticareti sabitlemezsin. bizlerin yada sizlerin sorgulaması gereken buhala yada bir baskası degil oyunun kendi.
 soruyorum sizlere ticaret sabitlenmiş olsa bu kadar hile dönermi oyunda ? elbet ufak tefek olacaktır ama bu kadar tartısma olacak hileler olmayacaktır buna emin olun.

bence dediğimi yapın burda kişileri degil kurumları eleştirin. yoksa hiç bir yere varamazsınız. programlar elind eolan bu oyunda tepeden hiç inmez Grin
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3654 : Mart 27, 2012, 01:08:51 ÖÖ »

biz zaten suçu oyuncularda bulmuyoruz ki..tabi ki yönetim suçlu...face de sayfalarına o kadar yazılar yazdım, hepsini sildiler..
işlerine gelmedi..
ben blues'a soruyorum buradan  "siz ne işe yarıyorsunuz?...bizim taleplerimizi neden yönetiminize iletmiyor musunuz??"
hadi diyelim ki bir kere sordun, ne cevap verdiler,, bunu bizimle paylaşman lazım..kişisel ileti olarak değil forumda..
sıkıntı var diyoruz , v4'te değişiklik olmayacak diyorsunuz..yaw siz suça hem göz yumuyorsunuz, hem de ortak oluyorsunuz..
bir atasözü vardır : "koyunu kesen kadar, bacağını tutanda suçludur"
sadece bizim adminimizde de sıkıntı yok..diğer yabancı oyuncuların adminleri de umursamıyor oyuncuları...
romanyalıların formunda sürekli şikayetleri görüyorum, konuyu hemen kilitliyorlar..hiç bir şekilde cevapta vermiryorlar..

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3655 : Mart 27, 2012, 09:47:17 ÖÖ »

Hasan abi geleceğim diye gittin gelmedinya bende bittim , ocağıma incir diktin gelmezsen gelme Grin:D şaka bir yana msnde bekliyorum abi şu program konusunu açalım biraz seninle Grin:D   Walla vakit vakit diyor herkez, bir vakti var eywallah ama adamın onur arttıkça artıyor yani işi kolaylaştıkça kolaylaşıyor, onuda hatırlatırım herkese..
OSman abi nisan 15 gibi allah izin verirse döneceğim sakın ayrılma biryerlere Wink
Buhala içinde şunu söyliyim  forumda 1 aydır  bayandı ,  dün demişki   erkek yada bayan farketmez bu benim hayatım Grin  ( ? ? ? ? )  *hahaha*

Uploaded with ImageShack.us
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3656 : Mart 27, 2012, 03:17:33 ÖS »

Hasan abi geleceğim diye gittin gelmedinya bende bittim , ocağıma incir diktin gelmezsen gelme Grin:D şaka bir yana msnde bekliyorum abi şu program konusunu açalım biraz seninle Grin:D   Walla vakit vakit diyor herkez, bir vakti var eywallah ama adamın onur arttıkça artıyor yani işi kolaylaştıkça kolaylaşıyor, onuda hatırlatırım herkese..
OSman abi nisan 15 gibi allah izin verirse döneceğim sakın ayrılma biryerlere Wink
Buhala içinde şunu söyliyim  forumda 1 aydır  bayandı ,  dün demişki   erkek yada bayan farketmez bu benim hayatım Grin  ( ? ? ? ? )  *hahaha*

hasanım naber ne zamandır görüşmüyoruz.sen yoksun oyununda tadı yok cihanım programı kafana takma en iyi program benim bırak buhalanın onuru artsın önemli degil sonuçta ittifak lideri olsa 110 la karşılar gerisi hikaye buhala nın en büyük şansı bizim bu oyundan bıkmamız. bıkmamızıda saglayan  blues o kadar bıktırdıki 3 4 diyarda birden oynayan ben bile oyunu bıraktım sayılır buhalaya gelince  eger kes dersen sen gelmeden kesip bırakayım yok beni bekle dersen bekleyeyimde buhala ekip görsün
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3657 : Mart 27, 2012, 03:21:47 ÖS »

TABİKİ BUHALA EKİP GÖRSÜN OSMAN ABİ Wink   beni biliyorsun bu zamana kadar hep ekipler ayarladım , toplu saldırıları yönettim ayarladım çok emeklerim oldu birlikte saldırmalar konusunda.. Şimdi sen yönet biz iş bitirelim Wink  Gelicem abi sen ekibi kur 15 güne aranızdayım allah izin verirse...  Şu adamı kesmeden içim rahat etmiycek..

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3658 : Mart 27, 2012, 03:22:45 ÖS »

250k ile 800k adamı nasıl kesmeyi düşünüyorsunuz  Shocked
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3659 : Mart 27, 2012, 03:28:17 ÖS »

250k ile 800k adamı nasıl kesmeyi düşünüyorsunuz  Shocked

Orasını karıştırma dostum ,  senle konuştuk ya hani Wink   bu arada yanlış hatırlamıyorsam KARTOSMAN 600k puandaydı  Kestiği CARPE 2.8m puandaydı  TD10 da =)) 

Sayfa: 1 ... 242 243 [244] 245 246 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!