Imperia Online Turkey  
Haziran 06, 2024, 02:30:41 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539847 defa)
0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2580 : Aralık 08, 2011, 11:53:52 ÖS »

aramızda oyundaki hesapların ip çakışmasını tespit eden yüce ve engin teknolojiye sahip birileri varmışta haberimiz yokmuş Smiley
evet ip çakışması var fakat neden biliyor musun ticareti şişirmek için kullanılan bizim tespit ettiğimiz 41  daha önce bannlanan 38 hesap ile çekilen pazarda zorluk çıkarmak...

hala çıkıp amcamınoğlu ticareti şişirmek için açmış diyorsun...

ya utan be 41+38= 79 tane hesap açmış güya kuzenin hala ticaret şişiriyordu diyorsun Smiley

bunada cevap veriyorsun ya pes Grin Grin  bak bi rezilliğin daha çıktı ortaya şimdi sen milleti kandırabileceğini sanıyorsun ya aklınca bak sana ispat Smiley

sen tabi herkesi saf sandığın için sıralıyorsun.senin io diye oynadığını aydın abi bünyamin abi ve 8232 sen daha net ile tanışmadan biliyordu ki ben onların yanında çırağım..ve bu çırak nacizhane neyi fark etti bak Grin ...senin amcamınoğlu ticareti şişirmek için açtı dediğin hesapların %80'inin kayıt tarihi oyunun ilk 3 günü içerisinde Grin senin amcanınoğlu gayipten haber mi aldı ticareti patlatacaklar hesap aç 79 tane ve şişir diye  *hahaha* *hahaha*

aaaa pardon doğruya sende oyunun ilk haftası merkeze gidiyordun ve herne hikmetse elinde 20-30 k demir var bu halde merkeze gidiyordun  *hahaha* biz sorunca da demirin patlatacaklar o yüzden biriktirdim diyordun Grin

genlerde var bir keramet heralde ben çözemedim Grin var sen anlat kerametide forumda öğrensin..

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2581 : Aralık 09, 2011, 12:08:17 ÖÖ »

Bu diyar başlamadan bitti sanırım,ilk baştan neler konuşuldu şimdi nerelerdeyiz?Huh? ben anlamıyorum aramızdaki bu tartışmalar neden *crazy* *crazy*... hile yapanı mod lara bildir,  varsa cezasını alsın yoksa inceleme hakkında verilecek bilgiyi bekle işleri mod lara bırak..ben korkuyorum yabancıları bırakıp birbirimizle savaşıcazz.. verilen sözler, yapılan açıklamalarla şimdiki yapılanları bizim siyasetçilerin yaptıklarına benzetiyorum.. biz kendi aramızda anlaşamıyorsak bu diyar bitmiştir bence...gönül isterdiki burada dayanışma ile ilgili konular olsaydı, aramızda saldırı alanlar ve misillemeler anlatılsaydı.. oyuncuları takip edenler onlar hakkında bilgiler verseydii..Diyarada istenilen başarıyı gösteremeyen arkadaşlarmız var şansızlıklalar yaşamış olabilirler...biz onların şaha kalkmasını bekliyoruz ve destek olmak içinde TURKGUARDS olarak yanlarında olacağız biz bunu bilir bunu yaparız... kalın sağlıcakla *rose*

YOZGAT'LI
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2582 : Aralık 09, 2011, 08:36:16 ÖÖ »

bak duman serisi ve human serisi tutkunun muş numarasını vereyim sor istersen bilip bilmeden zıplama yorum yaparken iyi analiz et  ben kimin ne oldugunu iyi biliyorum mesela türklerden 6 kişi daha var hile yapan  onlarda banlanır yakında
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2583 : Aralık 09, 2011, 09:39:44 ÖÖ »

aramızda oyundaki hesapların ip çakışmasını tespit eden yüce ve engin teknolojiye sahip birileri varmışta haberimiz yokmuş Smiley
evet ip çakışması var fakat neden biliyor musun ticareti şişirmek için kullanılan bizim tespit ettiğimiz 41  daha önce bannlanan 38 hesap ile çekilen pazarda zorluk çıkarmak...

hala çıkıp amcamınoğlu ticareti şişirmek için açmış diyorsun...

ya utan be 41+38= 79 tane hesap açmış güya kuzenin hala ticaret şişiriyordu diyorsun Smiley

bunada cevap veriyorsun ya pes Grin Grin  bak bi rezilliğin daha çıktı ortaya şimdi sen milleti kandırabileceğini sanıyorsun ya aklınca bak sana ispat Smiley

sen tabi herkesi saf sandığın için sıralıyorsun.senin io diye oynadığını aydın abi bünyamin abi ve 8232 sen daha net ile tanışmadan biliyordu ki ben onların yanında çırağım..ve bu çırak nacizhane neyi fark etti bak Grin ...senin amcamınoğlu ticareti şişirmek için açtı dediğin hesapların %80'inin kayıt tarihi oyunun ilk 3 günü içerisinde Grin senin amcanınoğlu gayipten haber mi aldı ticareti patlatacaklar hesap aç 79 tane ve şişir diye  *hahaha* *hahaha*

aaaa pardon doğruya sende oyunun ilk haftası merkeze gidiyordun ve herne hikmetse elinde 20-30 k demir var bu halde merkeze gidiyordun  *hahaha* biz sorunca da demirin patlatacaklar o yüzden biriktirdim diyordun Grin

genlerde var bir keramet heralde ben çözemedim Grin var sen anlat kerametide forumda öğrensin..

yanlş analz etmşşin 500 yan hesabm var hatta pipiruda hesbıda benim hatta dyarda sadece ben oynuyorum her hileyi ben yapiyorum:)dem4şsnki 2 hesapla tcaret sısırym buna senden başka inanan olmaz böyle komik şeyleri toplumda söyleme hileci oldugunu bilmeyen yok senin millete illallah çektirmişsiniz hile yüzünden ben hile yüzünden ittifakı dagittım sen gelmiş bana hilecisin diyosun 70 kadar hesap söylüyosun bende 70 hesap olsa ve kaynak aktarsan pipirudayı çiynerdim şimdi sen hle yaptın ban yedin ben hilesizim ve krşındayım
klostrofob
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2584 : Aralık 09, 2011, 09:52:08 ÖÖ »

arkadaşım kimmiş o hile yapan 6 kişi..
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2585 : Aralık 09, 2011, 10:22:20 ÖÖ »

özelden yazayım
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2586 : Aralık 09, 2011, 10:33:12 ÖÖ »

özelden yazayım
Negatif ayrımcılık yapma Smiley Genelden yaz da biz de bilelim... Shocked

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2587 : Aralık 09, 2011, 10:51:54 ÖÖ »

yazarsam hileyi brakrlar bünyamine yazmoştım nicklei
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2588 : Aralık 09, 2011, 11:08:27 ÖÖ »

Banada yazsana sen şunları ?
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2589 : Aralık 09, 2011, 11:15:38 ÖÖ »

yaw saçmalıkta sınır tanımıyorsun sen demir biriktirerek merkeze giden bir adamsın sana diyecek daha lafım yok Smiley
dün gece hesaplar amcamınoğlunun diyordun ticaret şişirmek için diyordun kayıt tarihlerini katınca ortaya şimdi onun değil basşkasının diyorsun Smiley

badwolf kimin hile yaptığı ortada sen bana hilecisin diyorsun ya ben hileci olsam pipiruda X2 imde olamazdı..benim yaptığım saldırıda ortada aldığım kaynakta ortada... biz öyle saldırı yapmadan 4 k puan yapmadık bizim puanımız 2500 idi saldırılardan aldığımız ortada senin saldırın yok 4 k puanın var ben bu hesapları etkisiz hale getirince puan basamıyorsun...

an itibarı ile söylüyorum birkez daha benim adımı kullanma kimseyede iftira atma yoksa 1-2 şey daha var açıklarsam bir daha foruma bile gelemezsin yerinde oturki millet seni bu kadar rezil bilsin..

hesabım açılınca badwolf hesabı haricinde hiçbir Türke dalmıycam..hadi bakalım oyuncu göster bakalım demir biriktirerek merkeze giden oyuncu Smiley

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
marcel
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2590 : Aralık 09, 2011, 11:34:14 ÖÖ »

selamlar tum turk savascilara selamlar olsun birleselim arkadaslar NE MUTLU TURKUM DIYENE  Smiley
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2591 : Aralık 09, 2011, 11:46:00 ÖÖ »

yaw saçmalıkta sınır tanımıyorsun sen demir biriktirerek merkeze giden bir adamsın sana diyecek daha lafım yok Smiley
dün gece hesaplar amcamınoğlunun diyordun ticaret şişirmek için diyordun kayıt tarihlerini katınca ortaya şimdi onun değil basşkasının diyorsun Smiley

badwolf kimin hile yaptığı ortada sen bana hilecisin diyorsun ya ben hileci olsam pipiruda X2 imde olamazdı..benim yaptığım saldırıda ortada aldığım kaynakta ortada... biz öyle saldırı yapmadan 4 k puan yapmadık bizim puanımız 2500 idi saldırılardan aldığımız ortada senin saldırın yok 4 k puanın var ben bu hesapları etkisiz hale getirince puan basamıyorsun...

an itibarı ile söylüyorum birkez daha benim adımı kullanma kimseyede iftira atma yoksa 1-2 şey daha var açıklarsam bir daha foruma bile gelemezsin yerinde oturki millet seni bu kadar rezil bilsin..

hesabım açılınca badwolf hesabı haricinde hiçbir Türke dalmıycam..hadi bakalım oyuncu göster bakalım demir biriktirerek merkeze giden oyuncu Smiley
hamza o hesaplar tutkununmuş dedim  sana yalan söyleyecek kadar alçalamam  senin sınıfın belli git onlarla oyna sen git arabicte oyna sana iyi gider orası 1. De olursun hem SmileySmileySmiley ayrıca dedigin hesapların nickleri yazsana bluese kimlerle çakışıyo o sana söyler o hesaplar anca senin çıkar yolun hile yapan sensin cezanıda çekeceksin.. Ayrıca hesp yaparsan anlarsın demiri neden biriktirdigimi sana bi exel sayfası atıcam ama sen onuda anlamazsın boşuna atmıyayım:)Smiley
marcel
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2592 : Aralık 09, 2011, 12:04:17 ÖS »

yetti gayri abileriniz var burada kavga etmeyin yakarim ciranizi gidin pipiyle ugrasin bulgarlarla ugrasin italyanlarla ugrasin adami cileden cikarmayin...
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2593 : Aralık 09, 2011, 12:36:02 ÖS »

yazarsam hileyi brakrlar bünyamine yazmoştım nicklei

Bana ne Zaman Yazdın  Huh?  Neden Hatırlamıyorum

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2594 : Aralık 09, 2011, 12:53:45 ÖS »

yetti gayri abileriniz var burada kavga etmeyin yakarim ciranizi gidin pipiyle ugrasin bulgarlarla ugrasin italyanlarla ugrasin adami cileden cikarmayin...

Dostum diyardaki nickin ne ? bugün kayıt olmuşsun damdan düşer gibi ne kim oldugun belli ne nickin belli bişeyler yazmaya başlamışsın...

Önce bi kendini tanıt istersen ?
Sayfa: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!