Imperia Online Turkey  
Mayıs 23, 2024, 05:00:04 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539438 defa)
0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #405 : Ekim 28, 2011, 12:49:26 ÖS »

Hamza bunları yazıyorsun de bu oyunu ilk kez oynamıyacaz Sad

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #406 : Ekim 28, 2011, 12:51:50 ÖS »

100 hafif mızrak  7 paun
100 hafif okçu    6 puan
100 hafif kılıç    13 puan

istihkamsız kale 2 ye 600 mızrak 300 okçu 100 kılıçlı yeterli oluyor düşmanın boş kalesine Smiley tabi bu dediğim 100'e 100 moral karşılıklı olunca Smiley

kale 3 için istihkam şart olunca kılıçlı sayısını arttırmak lazım ben garanticiyim diyorsanız 4-3-3.5 formülü var 400 mızrak 300 okçu 350 kılıçlı +10 moralle savaşı 50 moralle kazanıyor  300 kılıçlı ilede kazanılıyor ama 46 moralle bitiriliyor riski sevenler deniyor tabi ama riski sevmeyenler 350 kılıçlıya kadar bekliyor Grin

zaten düşman içeri okçu koymuşsa da yapacak bişey yok askerin artmasını bekleyecez Grin

Ua da içeri okcu koymayanı dümdüz ederler zaten yorma kafanı Grin Grin
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #407 : Ekim 28, 2011, 01:00:21 ÖS »

Hamza bunları yazıyorsun de bu oyunu ilk kez oynamıyacaz Sad

yaw usta napam hem foruma hareket gelsin ölü gibi hemde evdeyim canım sıkıldı öle atayım dedim satranç sahasında kaç kare var diye mi hesab edem napayım yani Smiley ama madem lüzumsuz durdu yazdıklarım pek bişey paylaşmam daha  *hmm*

Ua da içeri okcu koymayanı dümdüz ederler zaten yorma kafanı Grin Grin

gio gibi bir adam sence okcusuz oynar mı ? ya da kartosman ?? ben ikisi dahil 7-8 kişiyi yakaladım diyar başında önemli olan diyarın şekli değil bence oyuncularla alakalı bişey bu hepimizin ortak zaafı 6 saat off belkide bazı oyuncuların daha büyük zaafiyet göstereceğini kestirmek çokda zor olmasa gerek Smiley
u.arası diyar diye herkes iyi oyuncu diye bişey yapmayacak mıyız yani Smiley ben yine herkesi casuslar bulurum kasayı dolduracak altını Grin

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #408 : Ekim 28, 2011, 01:02:51 ÖS »

gio gibi bir adam sence okcusuz oynar mı ? ya da kartosman ?? ben ikisi dahil 7-8 kişiyi yakaladım diyar başında önemli olan diyarın şekli değil bence oyuncularla alakalı bişey bu hepimizin ortak zaafı 6 saat off belkide bazı oyuncuların daha büyük zaafiyet göstereceğini kestirmek çokda zor olmasa gerek Smiley
u.arası diyar diye herkes iyi oyuncu diye bişey yapmayacak mıyız yani Smiley ben yine herkesi casuslar bulurum kasayı dolduracak altını Grin

Okçuları yapıp kaleye sokarımm keyfime bakarım hacıı Grin
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #409 : Ekim 28, 2011, 01:27:41 ÖS »

yaw usta napam hem foruma hareket gelsin ölü gibi hemde evdeyim canım sıkıldı öle atayım dedim satranç sahasında kaç kare var diye mi hesab edem napayım yani Smiley ama madem lüzumsuz durdu yazdıklarım pek bişey paylaşmam daha  *hmm*

teşekkür ettim övdünmü yoksa yerdinmi cözemedim ama artı o kadar mesafeden yakaladın beni 1 yıl sonrada olsa tebrikler.beni kesen adam gibi adam olduktan sonra ne askere üzülürüm ne kaynaga zaten kesilmediğim bi ay gecmiyoki savaşsız bi oyun bulsam onu oynayacam bas besle bak büyüt gelsin kessinler ahada kurban bayramı geldi ortalık kan gölüne döner. bayram koruması olacakmı acaba yoksa tatilemi alacaz.aklıma gelmişken burda bana sakın gelme kızarım o kadar ecnebi dururken acılışı bende yapma ben sana adam bulurum kesecek
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #410 : Ekim 28, 2011, 01:29:23 ÖS »

Bayram koruması ile ilgili çalışma var resmi açıklama oyun içi Haberler kısmında Tüm oyunculara bildirilecektir  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #411 : Ekim 28, 2011, 01:43:29 ÖS »

Bayram koruması ile ilgili çalışma var resmi açıklama oyun içi Haberler kısmında Tüm oyunculara bildirilecektir  Wink
olursa güzel olur d75 de askeri kestirdik bayramda kasarız.benim kadar cok asker kasıp benim kadar cok kestiren varmı acaba merak ettim şimdi yeni konu acmak lazım en cok asker kestiren oyuncu diye
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #412 : Ekim 28, 2011, 01:47:51 ÖS »

olursa güzel olur d75 de askeri kestirdik bayramda kasarız.benim kadar cok asker kasıp benim kadar cok kestiren varmı acaba merak ettim şimdi yeni konu acmak lazım en cok asker kestiren oyuncu diye

Kestirmek olarak degilde çok asker kesmişligim vardır.  Wink 

pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #413 : Ekim 28, 2011, 02:07:09 ÖS »

Bir ittifakta casusluğu yüksek hesabın illaki orta malı olması gerekmiyor.  Huh? Ben casusluğu her zaman yüksek basmaya çalışırım ve bunuda tüm ittifak için kullanırım. Bu zamana kadar ne arkadaşlarım bana gebe kalmıştır, ne de hesabım ortalık malı olmuştur. Özellikle gebe kalmakla ilgili yorumunun çok doğru olduğunu düşünmüyorum. Doğru olan kısmı ise boş bir hesabın sadece bu işler için tüm üyeler tarafından kullanılmaması kısmıdır ki bende külliyen karşıyım.
Katılıyorum sana A_E_G_M... Ama biraz daha açarak detaylandırmak gerekirse, bizde herkesin telefon numarası, mail adresleri ve facebook hesapları birbirinde bulunur. Bunları hem oyun dışında da görüşen dostlar olarak, hem de oyun için gerektiğinde birbirimizle görüşmek için kullanırız. O yüzden ihtiyaç olduğunda biri diğerine rahatlıkla ulaşabilir.

Dürüst olarak oynayan oyuncu olarak bakıyorsan ki öyle bakmışsın sende gecenin 3 ünde ben niye casusluğa ihtiyaç duyduğumda yana yana adam arayayım. Sen 24 saat on değilsin ya kaldı ki 6 saat ofuna denk geldiysem ne yapacağım ben bunu anlatmak istemiştim ama anlaşılmamış sanırım Smiley
sülüman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #414 : Ekim 29, 2011, 10:37:00 ÖS »

vay be özlemişim forumu Grin
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #415 : Ekim 29, 2011, 10:39:22 ÖS »

formda özlemiş mi seni Grin
sülüman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #416 : Ekim 29, 2011, 10:42:22 ÖS »

çok Grin
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #417 : Ekim 30, 2011, 12:15:59 ÖÖ »

vay be özlemişim forumu Grin

mahmut hoşgeldin Smiley
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #418 : Ekim 30, 2011, 12:27:10 ÖÖ »

formda özlemiş mi seni Grin

Zeki Mürende Bizi Görecekmi  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

sülüman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #419 : Ekim 30, 2011, 12:33:40 ÖÖ »

mahmut hoşgeldin Smiley

hoşbulduk aydın abi Smiley  *rose*
Sayfa: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!