Imperia Online Turkey  
Haziran 06, 2024, 04:29:05 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539910 defa)
0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #330 : Ekim 24, 2011, 12:32:17 ÖÖ »

O zaman şöyle söyleyeyim yıldırım 58 zırt pırt hileciler falan diye konu açtığı için 3 gün ban yedi forumda sence adalet sağlanmışmıdır Huh?

teşekkür ederim çok sağol . *rose*
derdi olan kiminle ne derdi varsa özelden yazsın .

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
yıldırım58
__MEHMET__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR !!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #331 : Ekim 24, 2011, 08:14:00 ÖÖ »

spy sana ozamanda söyledim seninle alakası yok diye buraya yorum yaptın bende tek kelam edem dedim ve tekrar cevap yazmayacagım cevabı anlarsın yada anlamazsın o sana kalmıs.

ben o yorumu ulusalda birlikten bahsedildiğinde koydum ve dedim ki eger kafalara yatmazsa birlik falan olmaz.ben de dedimki hile yapan cetenin oldugu hiç bir gruba dahil olmam dedim ve aksine direk karsısında duracagımı belirttim.sırf Türk diye hile yapan kişi ile birlik olamam karakterime ters dedim.sen konuyu farklı yönlere cekmeye calıstın durdun ki o kadar acıklamama ragmen.eger varsa bir sıkıntın özeldne yaz cevaplayayım daha algılayamadıysan vereyim msn i orda uzun uzun izah edeyim.

yorumsuz: herkese iyi oyunlar....

Biz, Tuna nehrinde Abdest alıp, Viyana önlerinde Namaz kılan Ecdadın Torunlarıyız..Varolsun YÜCE ECDADIMIZ, yeniden BÜYÜK OSMANLI !.
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #332 : Ekim 25, 2011, 03:04:11 ÖS »

buruf48 ben belki hatırlarsın aynı itifaktaydık bundan 34 sene önce wariors  hey gidi günler hey:D
Selam dostum, hatırladım tabiki umarım iyisindir. İnşallah iyi işler başarırız yeni diyarda. Üç yıl UA diyarlarda oynamış biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, uluslararası diyarlarda güçten çok strateji önem kazanıyor ittifak savaşlarında. 40M ordusu olan bir ittifakı 8M ordu ile ittifak savaşında yenebiliyorsun. Özellikle Türk diyarları açıldıktan sonra iyi oyuncuların UA diyarlara gelmemesi az sayıda oyuncu ile bu diyarlarda oynayan Türk oyuncuları sağlam strateji geliştirmeye itti. Ama bu süreçlerde bize önemli şeyler öğretti..... Az sayıda (ortalama 10-12 üye) oyunu iyi takip eden oyunculardan kurulu bir ittifak mükemmel işler başarabiliyor, oyunu iyi takip, bire bir rakip takibi, uygun adam paylaşımı, sağlam savunma stratejisi harika sonuçlar ortaya çıkarabiliyor. Güç elbette gerekli ama akıl dolu hamleler daha önemli... İnşallah yeni diyarda görüşmek dileğiyle.

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #333 : Ekim 25, 2011, 05:48:46 ÖS »

inş  öle olacak şuan d4 d82 de oynuyorum d82 biraz daha zorlu bulgarlar olunca tabi dinkov roy tralalala yine varlar bkalım nolacak ama eğer istikrar olursa bu yeni açılcak diyarda bulgarların olmamasından faydalanıp birinciliği alabiliriz.bide türkler efendi olsujnn ya  yapılacka iş orduyu bağışlayıcan merkezi alıcan elde tutucan korucan:D
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #334 : Ekim 25, 2011, 06:09:04 ÖS »

inş  öle olacak şuan d4 d82 de oynuyorum d82 biraz daha zorlu bulgarlar olunca tabi dinkov roy tralalala yine varlar bkalım nolacak ama eğer istikrar olursa bu yeni açılcak diyarda bulgarların olmamasından faydalanıp birinciliği alabiliriz.bide türkler efendi olsujnn ya  yapılacka iş orduyu bağışlayıcan merkezi alıcan elde tutucan korucan:D
DinkoV....... O adam gerçekten önemli bir oyuncu. Çok dikkat edin ona... İsterdim ki o ve ittifakı yeni başlayacak diyarda olsunlar. Sana orada başarılar.

sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #335 : Ekim 25, 2011, 06:17:20 ÖS »

sağol usta ekibimiz sağlam biizmde kara dark dünya kupasından 56  oyuncu dahada diğer arkadaşlar var 15 kişiyiz idare yetiştiremiyoruz kuyruk var .artık ruhunu öğrendik oyuncuların dinkov olsun tra pre roy:D
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #336 : Ekim 25, 2011, 06:22:12 ÖS »

sağol usta ekibimiz sağlam biizmde kara dark dünya kupasından 56  oyuncu dahada diğer arkadaşlar var 15 kişiyiz idare yetiştiremiyoruz kuyruk var .artık ruhunu öğrendik oyuncuların dinkov olsun tra pre roy:D
Smiley Smiley Dinkov ve ekibinin ruhu bellidir zaten, o vurur diğerleri it sürüsü gibi üşüşürler.... En azından eskiden böyleydi..

can_emre
Ziyaretçi
« Yanıtla #337 : Ekim 25, 2011, 06:26:11 ÖS »

Smiley Smiley Dinkov ve ekibinin ruhu bellidir zaten, o vurur diğerleri it sürüsü gibi üşüşürler.... En azından eskiden böyleydi..
http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=12636.0
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #338 : Ekim 25, 2011, 06:52:57 ÖS »

hala öle  daha vurmalı kırmalı olaylara başlamadılar 7 gün oldu başlayalı bakalm  biraz daha zaman geçsin pre ve tralala  2 cadı baş belesı yakalnamıyolar:D
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #339 : Ekim 25, 2011, 06:57:43 ÖS »

ayrıyeten d4 te takılıyoruz eskileri yad diyoz gerçi aktif oyuncu sayısı 80 anca var ama Grin
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #340 : Ekim 27, 2011, 11:47:24 ÖÖ »

Ben hesabımı iki tarafa da taşı dedim , bi tanesini 13e diğerini 43 e taşıdı sanırım...

Bunlardan hangisi bizim oynayacagımız v4 olan diyar ?
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #341 : Ekim 27, 2011, 11:50:11 ÖÖ »

Ben hesabımı iki tarafa da taşı dedim , bi tanesini 13e diğerini 43 e taşıdı sanırım...

Bunlardan hangisi bizim oynayacagımız v4 olan diyar ?

nasıl yaptın onu ben ugraşıyom yapamıyom Bu kullanıcı adı zaten kullanılmaktadır. Lütfen, başka kullanıcı adı yazınız. Şifre aynı kalacaktır  diyo bana
_ceelO
_WitchKing ( v5 )
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #342 : Ekim 27, 2011, 11:52:50 ÖÖ »

ya Hakkaten DIyar 43 mi v4 yoksa 13 muu Huh?? Huh? Smiley
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #343 : Ekim 27, 2011, 11:55:38 ÖÖ »

nasıl yaptın onu ben ugraşıyom yapamıyom Bu kullanıcı adı zaten kullanılmaktadır. Lütfen, başka kullanıcı adı yazınız. Şifre aynı kalacaktır  diyo bana

Ben iki diyarada aç dedim kaydı..
_ceelO
_WitchKing ( v5 )
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #344 : Ekim 27, 2011, 11:58:41 ÖÖ »

ya su v4 Diyari  11 Kasim de aciliyo dimii Huh? cunku v4 galiba DIyar 13  Smiley
Sayfa: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!