Imperia Online Turkey  
Mayıs 23, 2024, 04:36:05 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539434 defa)
0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #150 : Ekim 20, 2011, 03:48:20 ÖS »

buggs bunyy ittifakı oynuyomu hala
Oynamıyor....

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #151 : Ekim 20, 2011, 03:53:50 ÖS »

Biz de takip ediyoruz diyarın başlamasını Apo ile.... Bizi de listeye dahil edebilirsiniz.  Angry Oynaması muhtemel arkadaşlara baktım da, içlerinde tanıdığım çok iyi oyuncular var, bu kadroyla sıkı bir diyar olacağı kesin..

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #152 : Ekim 20, 2011, 03:55:47 ÖS »

ben realm 19 oynuyorum.. ilk başlarda oyuncular kendi tanıdıkları ile aynı ittifakta oldular..
o zaman benim ittifakım ve abdulhamid ittifakı iyi gidiyorduk..iki tarafta birleşmeye sıçak bakmadı..
tek tek dağılmaya başladık..ittifak araştırmalarında geri kaldık..eğer birleşseydik en azından şimdi 2.sırada olurduk.
diyarda puan olarak iyi  ve gerçekten oynayan türk sayısı benle birlikte 3 kişi. bi kaç kişi daha var ama onlar da
hergün saldırı alıyor..oyuna tutunamıyorlar.
şuan da bulunduğum ittifakın oyuncularının hemen hemen hepsi romanyalı..(liderleri türk ama romanyadan oynuyor)..25m puandayız ve 2. ittifaktan puan olarak hemen hemen 3. kat , araştırmalarda 2 kattan daha fazla
öndeyiz..25 kişiyiz..(ayrıca liderin hesabını patlattılar, ittifakı dağıtmaşlardı ama yeniden toparlandık)
diyeceğim şu şimdiden hayırlı olsun derim ama ilk başlarda tek bir ittifaktan oynarsanız ileride daha avantajlı olursunuz.

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
korsan061996
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #153 : Ekim 20, 2011, 03:59:22 ÖS »

ben TÜRK diyarında oynamak istiyorum çok arkadaşım bu yabancı diyarlarda oynamıyo oyunu bıraktı sırf bu yüzden bizde bırakacağız eğer böle giderse bu yabancı diyarda gördüm bu kadar ticaret hilesini dürüst oynayan kişilerin hakkı yeniyo kimsede bi şey demiyo
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #154 : Ekim 20, 2011, 04:10:53 ÖS »

şuan d79 dayım ve ingilizlerle takılıyorum abartısız diyorum çok kafaya takılan adama 1 saat içinde 10-15 saldırı atıyorlar ve bunların kontenjan izin verdiği kadarı yağma olduğunu söyleyeyim.u.arasında adam 1 k askeri yaptığı an yağma yapıyor kale kuşatması daha başlarda nadiren yapıyorlar.

kendi stratejim elbetteki var ama yine edessanında dediği gibi herhangi bir Türk oyuncudan saldırı almazsam Türk oyunculara saldırmam zira u.arasında askerinizde olsa yarım saatte sizi dım dızlak bırakabilirler ve bu ortamda ilk yardımı isteyebileceğiniz kişiler yine sizle aynı dili konuşanlar olacaktır..
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #155 : Ekim 20, 2011, 04:13:33 ÖS »

bence konuşulması gereken bireysel strateji yerine ittifak stratejisi olmalı kac ittifak oluşacak ve en önemli kısmı vergi tarafı oyuncular öncelikle ittifak araştırması için mi uğraşmalı (vergi en az %30) yoksa gelişime önem verilmeli vergi zamanla kendi birikir (en az %5) tarzı mı olacaktır?
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #156 : Ekim 20, 2011, 04:42:09 ÖS »

benim ekip hazır gelmek  isteyen herkese açıgız strateji konusunda yazmak isteyenler varsa dinlerim herkzin fikri önemlidir bana göre yanlş olsada
kartal057
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #157 : Ekim 20, 2011, 05:14:02 ÖS »

ben TÜRK diyarında oynamak istiyorum çok arkadaşım bu yabancı diyarlarda oynamıyo oyunu bıraktı sırf bu yüzden bizde bırakacağız eğer böle giderse bu yabancı diyarda gördüm bu kadar ticaret hilesini dürüst oynayan kişilerin hakkı yeniyo kimsede bi şey demiyo
katılıyorum sana arkadaşım türk diyarı açılması gerekir tadı kaçtı yabancı diyarın iyice, kimse dürüst oynamıyo ve birşey yapamıyosun

Bir cümLe yeter sözden anLayana. Destan yazsanda farketmez Laftan anLamayana
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #158 : Ekim 20, 2011, 05:37:24 ÖS »

yabancı diyarlarda türkün türkten başka dostu yoktur heleki diyar bulgar agırlıklıysa o diyarda türklerin işi çok zor adamlar oyunun felsefesini yazmışlar... Biz ekip olarak  ilk 6-7 ay arası eko yapıp daha sonra devam edersem eger ittifak savaşı yapmayı planlıyoruz türk ittifaklarında organize saldırı pek olmaz çünkü arkadaşı için kendini feda edecek kadar duyarsızız  ayrıca ittifakıma alacagım arkadaşlar 18 saat on olacak ve savaşmayı bilecek kişiler olursa bize katılabilir mesele edessa spirit oldugunu söyledi bu arkadaşla oynarım  pearsı zaten tanımayan yok dartanyan olsun freesoll olsun bunları az çok bilirim  eger birlikte hareket edilecekse belli bi süre sonra birleşmek şarrt
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #159 : Ekim 20, 2011, 05:59:41 ÖS »

bütün gün pc basındasınız heralde kasmaya gerek yok bu kadar günde 8 saat online olsam eski versionda yterdi bakalım bu version neler getirmiş  Smiley
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #160 : Ekim 20, 2011, 06:13:23 ÖS »

işteykeen pc den dışarda telefon yada tabletten yani 50 dk da bir grerim oyuna;)
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #161 : Ekim 20, 2011, 06:44:17 ÖS »

işteykeen pc den dışarda telefon yada tabletten yani 50 dk da bir grerim oyuna;)

biz klasikciyiz ama telefonumda hala kızılötesi var .d
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #162 : Ekim 20, 2011, 07:25:40 ÖS »

Biz de takip ediyoruz diyarın başlamasını Apo ile.... Bizi de listeye dahil edebilirsiniz.  Angry Oynaması muhtemel arkadaşlara baktım da, içlerinde tanıdığım çok iyi oyuncular var, bu kadroyla sıkı bir diyar olacağı kesin..
fresoul sanırsam hatırlıyorum  seni td4 den inş iyi işler yapacaz *rose*
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #163 : Ekim 20, 2011, 07:28:05 ÖS »

buruf48 ben belki hatırlarsın aynı itifaktaydık bundan 34 sene önce wariors  hey gidi günler hey:D
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #164 : Ekim 20, 2011, 07:49:12 ÖS »

buruf48 ben belki hatırlarsın aynı itifaktaydık bundan 34 sene önce wariors  hey gidi günler hey:D

34 sene önce mi Grin  *hahaha*
Sayfa: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!