Imperia Online Turkey  
Mayıs 23, 2024, 07:15:10 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: yardım bolumu calısmıyor  (Okunma Sayısı 3254 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hakannc
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 05, 2010, 09:33:27 ÖS »

herkeze selam bastan soyleyeyim arapca klavye ile turkce yazmaya calısıyorum idare edin,bu yardım kısmına bakan arkadaslar cok kibirli veya eksik montajlar var aralarında bu kadar agrasif davranmaya ne gerek var anlamadım oyun yeni gelistirilecek hatalar olması ve oyunculardan oneri veya hata bildirimi olması normal yardım mesajım bu
:koleleri mutlu etmek icin ne lazım cozemedim daha. 0 vergi, hergun festival omrumu yedi bitirdiler,bi mutlu yakalasam ilhak edecegim ama 1 haftadır mutsuzlar ne yapsam spriptizcimi cagırsam acaba ...... hepsi bu kadar bir baktım artık yardım alamıyorum soru soramıyorum,kimseye sovmedik mecazi anlamda yardım istedik niye ceza verdiler anlamadım anlayan form sakini varsa bir zahmet yorum yapsında anlamaya, calısayım tesekkurler.
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 05, 2010, 09:35:53 ÖS »

cezanın yardım iste yüzünden olduğunu nerden çıkardınız?

hakannc
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 05, 2010, 09:39:31 ÖS »

sadece yardım iste calısmıyor ,zaten dikkatinizi cekerim sn.imperyalist konu sohbet bolumunde acılmıstır,
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 05, 2010, 09:41:29 ÖS »

sadece yardım iste calısmıyor ,zaten dikkatinizi cekerim sn.imperyalist konu sohbet bolumunde acılmıstır,
yardım iste bölümüne mesaj yazmanızı sadece blues engeller..yani admin...
pazartesi günü gelir...ona mesaj çekmelisiniz..neden engellediğinizi o söyler size..(hafta sonları mesaj alımı kapalı, o yuzde pazartesiyi beklemek zorundasınız)

hakannc
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Kasım 05, 2010, 09:46:26 ÖS »

tsk.usta zaten yardım bolumu sadece kaleyi nasıl yaparım vs gibi soruların yeri aslında birde Allah Yardım etsin bolumu acmak lazım Grin  bu oyunu sevenler ,hastası olanlar icin..
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Kasım 05, 2010, 09:48:41 ÖS »

tsk.usta zaten yardım bolumu sadece kaleyi nasıl yaparım vs gibi soruların yeri aslında birde Allah Yardım etsin bolumu acmak lazım Grin  bu oyunu sevenler ,hastası olanlar icin..
Yardım istede ilk cevap yazan benim..uzun bir sürede yazdım hatta...sonra bıraktım,şimdide diyarım bitti zaten..yanlış bilmiyorsam şu an genelde blues yazıyor...
bende yeni diyara başlarsam,yazmaya tekrar başlarım..

RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Kasım 05, 2010, 09:49:44 ÖS »

Yardım istede ilk cevap yazan benim..uzun bir sürede yazdım hatta...sonra bıraktım,şimdide diyarım bitti zaten..yanlış bilmiyorsam şu an genelde blues yazıyor...
bende yeni diyara başlarsam,yazmaya tekrar başlarım..
yok lem bende yazıyom  Grin
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Kasım 05, 2010, 09:53:04 ÖS »

onun yerine forumda öneriler bölümü var.eksiklikleri oraya yazmanız gerekiyor.köle eyaletin mutluluğunun yavaş artıyor olması oyundaki bir hata değil.adamlar böyle programlamış.

hakannc
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Kasım 05, 2010, 09:55:35 ÖS »

ok tamam yardım bolumunde yazıyorsunuzda arkadaslar neden oldu bu yasak goruslerinizi bildirmeniz rica.
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Kasım 05, 2010, 09:57:00 ÖS »

ok tamam yardım bolumunde yazıyorsunuzda arkadaslar neden oldu bu yasak goruslerinizi bildirmeniz rica.
bir mesajı 3-4 defa tekrarlamakdan veya kufur etmekden olabılır kufur etmedım dıyorsun.. demekkı bı mesajı 3-4 defa attın ? bir gönderdiğin soruları kontrol et Huh?
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Kasım 05, 2010, 09:57:54 ÖS »

yardım iste bölümüne mesaj yazmanızı sadece blues engeller..yani admin...
pazartesi günü gelir...ona mesaj çekmelisiniz..neden engellediğinizi o söyler size..(hafta sonları mesaj alımı kapalı, o yuzde pazartesiyi beklemek zorundasınız)
;D

şimdi ne yazsan yada biz ne desek boş...blues bilir neden yasakladıgını  Wink

hakannc
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Kasım 05, 2010, 10:05:24 ÖS »

hımmm koleligin kelime anlamı hakkında sohbet acalım o zaman ,hata mı degilmi anlasılır,turkdil kurumuna gore .Köle olma durumu, esirlik, kulluk, esaret... demek ama bulgar dil kurumuna gore siz daha iyi bilirsiniz.ben bilmiyorum .toplamda -15 moral kaybına yol acıyorlar ,bunun bir hesabı kitabı varsa ogrenelim ona gore oynayalım bu-15 az vergi geliri demek madem hep zarardayız niye kolelik var bizmi kolelerin kolesi olacagız sohbete devam Smiley
hakannc
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Kasım 05, 2010, 10:16:33 ÖS »

zaman ayırdıgınız icin tsk arkadaslar mesaj bolumu acıldı ve cevap bu"mutluluğu arttırmak için 2 etken var festival ve vergi almamak.bunlar var bende size süper bir formül önerip 2 günde ilhak etmenizi sağlamak isterim ama yok işte malesef öyle bir formül."bu kadar iste arkadaslar beni gurbet ellerde 3g ile imperia online oynarken mutlu ettiniz tesekkurler
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Kasım 06, 2010, 12:50:05 ÖÖ »

yok lem bende yazıyom  Grin

Evet senin mesajları zevkle okuyorum ! Oyunculara gerçekten(!) çok yardım ediyosun...
RedArmy01
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Kasım 06, 2010, 07:39:32 ÖÖ »

Evet senin mesajları zevkle okuyorum ! Oyunculara gerçekten(!) çok yardım ediyosun...
cümleler yanlış olabılır ama hıcbır soruya yanlış cevap wermedım 1 tane werdım heralde ama altında duzelttım bılmedıklerımıde support maıl ıne yonlendırıyorum can sıkıntımı orda atıyorum Smiley  hem sen nerden bılıceksın benım yazdıgımı ? bı ben mı yazıyorum sankı adım yazıyo  Wink
« Son Düzenleme: Kasım 06, 2010, 09:58:24 ÖÖ Gönderen: RedArmy01 » Kayıtlı
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!