Imperia Online Turkey  
Eylül 29, 2024, 01:14:36 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: saklı gerçekler.. mutlaka okuyun..!!  (Okunma Sayısı 6403 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ataferr
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Nisan 30, 2009, 07:07:22 ÖS »

savaştur kardeşim neler söylendi bize yakalanmayan casusum var diyor zagor61 casus yakala yapıyoruz sürekli sınır dewriyesini 20yaptık artıda ittifakdan 5 geliyor 2 sewiye üstüne kassınlar illaki çakılacak biri ama yok ben kendim sınır dewriyesini 21e bastım adam casus atmadan ne kadar askerim var sölüyor nerde ne kadar var sölüyor düşün bunu nasıl bilebilir.. onuda geçtim şöle bi şey dedi zagor61 senin çevrenden bana birini söle sana uzaklığını ne kadar söleyeyim dedi söledik adam uzaklığını ve ordumun varış saatini söledi bunu açıklayabilecek adam varmı....
ataferr
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Nisan 30, 2009, 07:08:46 ÖS »

skier beni genel chatden neden banladınız ozaman...
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Nisan 30, 2009, 07:09:27 ÖS »

Tahsin'LE mODLAR işbirliği içinde... Kesin... Angry

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Nisan 30, 2009, 07:10:37 ÖS »

mod.ların buradaki tutumunu ben den daha mı ii bileceksin. konuşturmadılar bile bizi. şikayetlerimizi dinlemeyenlerde onlardı. neden suçlamayacakmışım ki..!!!

2011 - TRD-6 NET DEĞER 1.si
ataferr
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Nisan 30, 2009, 07:11:05 ÖS »

mustafa kardeş ben ismini veriyorum çevremden birinin bana olan uzaklığını benim bilmem lasım onun ismini verdiğim kişinin bana olan uzaklığını bilmesi mümkün değil sen yazdıklarımı idirak ederek oku bence...
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Nisan 30, 2009, 07:11:33 ÖS »

skier beni genel chatden neden banladınız ozaman...
19:32:11 ‹zodyax[IO][16]› adam olmadığını biliyoruz ya
--bu kişi sensen ban yemen normal

sekilli
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Nisan 30, 2009, 07:12:12 ÖS »

ARKADAŞLAR. burada bi emek ve para harcıyoruz bizim üzerimizden geçinip bize kazık atan kişilerin olması beni gerçekten üzdü. oyuncularla mod.lar arasında bir bağ oluşmuş olduğunu ve kendi lehinde ama çaktırmadan operasyonlar yapılmaktadır.

Şimdi anlatacaklarımı bi dinleyin kararı siz verin.

" zagor61 ve sharbonla genel sohbette konuşuyoruz gece saat 4:00 ortam gergin ve zagor oradan diyorki sabaha sizden biri ban.lanacak. güldük geçtik. sabaha melikşah banlanmıştı. Şok olduk.

Bu kadarlada kalmadı diyarın engüçlü ordusu xxxmen de idi. Bi ban yedi ( yemesine bişey demiyorum ) ama ordusunu eyaletlere yayar yaymaz ban yemesi bence şüpheli bi durum.! aynı olay kanuni55 e de yapıldı.

Bittimi bitmedi. Sokartes savaştayız diye ordusunu kendi dönüş saatine göre bi madene yolluyor. Ordusunu 9 a bölmüş, 1 i ana ordu. zagor61 2 saniye ile sokartes in ana ordusunu yakalıyor. sokartes online ama elden gelen bişey yok. Yolladığı madene bakıyorsun ittifakı yok, sokartes le mesafesini bilemezler, harita kaç, ittifak haritası kaç bunları bileseler bile vuruş saatini sokartesten başkası nasıl bilebilir..?? vurduğu kişi madenlikten çıkmışmı derseniz halen maden..

Ve bu olayları biz anlayıncı mod.lar a siz nasıl olurda onlarla iş birliği yaparsınız diye sesimizi yükseltince banlar başladı.

Bizi sustura bilirsiniz ama yıldıramazsınız.!

Her diyarda bunlar yaşanıyorsa biz boşuna oynuyoruz kankalar..

Ben ve arkadaşlarım oyunu bıraktık.

Ben bildiklerimi sizinle paylaştım. Gerisi size kalmış..

evet bız  soyledık ama su  zaman banlanacak dıye solemedık kastettıgımız adam sancaktar dı senden 7 defa mılyonlar aktardı ya hatırla o ıste bu ılk soledıgıne cevap

xxxmmen hatırla oda senden para aklamadımı 30 m her defasında ? en az 6-10 rapor sıkayet ettıler yedı banı bu gayet dogal 
kanunı55 oda oyle wertızm yanı bu adam uzerınden 30m para aktarıyorlar her zaman bu adamın 50 tane raporu var bu sekılde bu ıkıncı soruna cevap

sokartesı kac gundur takıp edılıyor farkındamı ? ılk gıden ordu bos gıttı sor soylesın sana atıp  tutma oyle olsaydı ılk kaldırdıgında vurulurdu bız takıp edıyoruz edıcezde vurucazda 1 sanıye ıle vuruldu 2 degıl 

mod lara admınlere camur atarak bır yere gelemessınız gelın adam olun oyun ogretelım sızlere ona buna ıftıra atıp gunah almayın... mod larsa bıze ıs yapan sancaktarın 10 tane senın uzerınden aldıgı 30m paralı raporları yolladım hala ses yok !!!!

yılmıyorsun zaten hala daha kendı uzerınden herkese 30 m para aktarıyorsun...

yılmıyorsunuz sancaktar topluda dıyor bız zevk almasını bılıyoruz dıye...

herkes sızın kankanız deıl her dıyarda sızın gıbı pıslık yok...

bırakmasanız ne olur gene vurucuaz...

gerısı sıze kalmıs....
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Nisan 30, 2009, 07:12:41 ÖS »

Tahsin'LE mODLAR işbirliği içinde... Kesin... Angry
bak hala modlarla işbirliği diyo kardeşim adamlar kimse ile işbirliği yapmıyo tanıyolar diye iftira atmayın adamıda deli etmeyin

uggur
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #23 : Nisan 30, 2009, 07:13:52 ÖS »

zagor kaç gündür takip ediyordu adamı biliyormusunuz, nereden bileceksiniz atıp tutması kolay tabi. Eğer modlarla bir bağlantı olsaydı sharbon neden ceza aldı? Saçma sapan ideolojilerinizi yazıpta bari masum modları suçlamayın.

SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Nisan 30, 2009, 07:14:02 ÖS »

mustafa kardeş ben ismini veriyorum çevremden birinin bana olan uzaklığını benim bilmem lasım onun ismini verdiğim kişinin bana olan uzaklığını bilmesi mümkün değil sen yazdıklarımı idirak ederek oku bence...
haritadan senin etrafında düşük senden yüksek olan kişiler görünüyor ordan hesaplamış olamazmı?

savastur
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Nisan 30, 2009, 07:14:07 ÖS »

ya adam saldırıya gönderdiği ordunun varış saatinden bahsediyor. Sen başka şeyden bahsediyorsun. Bir oyuncunun  saldırıya gönderdiğin bir orduyu başka bir oyuncu nasıl bilebilir.
sekilli
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Nisan 30, 2009, 07:16:28 ÖS »

ARKADAŞLAR. burada bi emek ve para harcıyoruz bizim üzerimizden geçinip bize kazık atan kişilerin olması beni gerçekten üzdü. oyuncularla mod.lar arasında bir bağ oluşmuş olduğunu ve kendi lehinde ama çaktırmadan operasyonlar yapılmaktadır.

Şimdi anlatacaklarımı bi dinleyin kararı siz verin.

" zagor61 ve sharbonla genel sohbette konuşuyoruz gece saat 4:00 ortam gergin ve zagor oradan diyorki sabaha sizden biri ban.lanacak. güldük geçtik. sabaha melikşah banlanmıştı. Şok olduk.

Bu kadarlada kalmadı diyarın engüçlü ordusu xxxmen de idi. Bi ban yedi ( yemesine bişey demiyorum ) ama ordusunu eyaletlere yayar yaymaz ban yemesi bence şüpheli bi durum.! aynı olay kanuni55 e de yapıldı.

Bittimi bitmedi. Sokartes savaştayız diye ordusunu kendi dönüş saatine göre bi madene yolluyor. Ordusunu 9 a bölmüş, 1 i ana ordu. zagor61 2 saniye ile sokartes in ana ordusunu yakalıyor. sokartes online ama elden gelen bişey yok. Yolladığı madene bakıyorsun ittifakı yok, sokartes le mesafesini bilemezler, harita kaç, ittifak haritası kaç bunları bileseler bile vuruş saatini sokartesten başkası nasıl bilebilir..?? vurduğu kişi madenlikten çıkmışmı derseniz halen maden..

Ve bu olayları biz anlayıncı mod.lar a siz nasıl olurda onlarla iş birliği yaparsınız diye sesimizi yükseltince banlar başladı.

Bizi sustura bilirsiniz ama yıldıramazsınız.!

Her diyarda bunlar yaşanıyorsa biz boşuna oynuyoruz kankalar..

Ben ve arkadaşlarım oyunu bıraktık.

Ben bildiklerimi sizinle paylaştım. Gerisi size kalmış..

kanıtmı alın sıze bır ıkı rapor wertızme bakın ya Grin

http://www16.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/16/2009_2_18/16086402_16081713_678198

http://www16.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/16/2009_2_1/16079095_16081713_620006

http://www16.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/16/2009_1_30/16079095_16081713_610818
http://www16.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/16/2009_1_29/16079095_16081713_606982

http://www16.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/16/2009_1_28/16079095_16081713_604787

http://www16.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/16/2009_1_31/16079095_16081713_614137

http://www9.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/16/2009_3_13/16079095_16081713_758342

http://www9.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/16/2009_3_17/16079095_16081713_770778

buda sızın hak verdıgınız adamın bır kac guzel yanı daha cok var ısteyene bu paketten 50 tane atabılırım.... herkesın soledıgıne ınanmayın bunuda boyle bılın

ataferr
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Nisan 30, 2009, 07:18:13 ÖS »

bakın ciddi ciddi iş çığrından çıktı bizimde tanış olmamız mı lasım imtiyaz tanınması için bizim şikayetlerimizi yenimi gördünüzde sharbonu banladınız ayıptır utanın kendinizden sizin aslında ne yapamaya çalıştığınız belli sizin düzeniniz kimse tekerinize çomak sokmasın istediğiniz gibi oynayın oynatın yaw size diyorum zagorun savaş raporlarına bakın eğer önceden bakmış olup sonradan daldığı hesap yoksa ben tüm iddaamdan vaz geçicem onuda geçtim multi hesap var zagorda antalyalı ve lücifer onlarıda inceleyen o hesaplara bakan kimmiş görün eğer yapılmışsa bişey bunu diyardaki herkez yapıyor gözümün önünde vedaat yapıyor tüm fenerbahçe ittifağına bakıyor eleman hazineci hesapların hepsine giriyor...
savastur
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Nisan 30, 2009, 07:22:23 ÖS »

Ve bu olayları biz anlayıncı mod.lar a siz nasıl olurda onlarla iş birliği yaparsınız diye sesimizi yükseltince banlar başladı. -- Kardeşim her şeyi modların üstüne atmayın,tanıyo diye mod ona ayrıcalık tanımıyo,iftira atacağına adam gibi derdin varsa anlat...
Skier mesele aslında modları aşıyor. Modları suçlamak çözüm değil elbet, onlar da zaman harcıyorlar burada. Kimseyi karalamak doğru değil. Mesele sadece bu arkadaşların meselesi değil.  Bu oyunda bazı şeylerin teraziye oturması lazım. Şimdi elimizi vicdanımıza koyup yazalım. Oyunun açıkları var mı yok mu? Her oyuncu hileye başvurur fakat yakalanan yakalanır yakalanmayan yakalanmaz doğru mu değil mi?
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Nisan 30, 2009, 07:24:48 ÖS »

Açıkları var iyi araştırırsan bulursun,--fakat yakalanan yakalanır yakalanmayan yakalanmaz doğru mu değil mi? --- Doğru ama yakalanmaz diyte bişey yoktur geç yakalanır belki ama gene yakalanır,nasıl olsa bü gün açık vericektir

Sayfa: 1 [2] 3 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!