Imperia Online Turkey  
Eylül 29, 2024, 01:35:22 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: saklı gerçekler.. mutlaka okuyun..!!  (Okunma Sayısı 6404 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Nisan 30, 2009, 06:31:15 ÖS »

ARKADAŞLAR. burada bi emek ve para harcıyoruz bizim üzerimizden geçinip bize kazık atan kişilerin olması beni gerçekten üzdü. oyuncularla mod.lar arasında bir bağ oluşmuş olduğunu ve kendi lehinde ama çaktırmadan operasyonlar yapılmaktadır.

Şimdi anlatacaklarımı bi dinleyin kararı siz verin.

" zagor61 ve sharbonla genel sohbette konuşuyoruz gece saat 4:00 ortam gergin ve zagor oradan diyorki sabaha sizden biri ban.lanacak. güldük geçtik. sabaha melikşah banlanmıştı. Şok olduk.

Bu kadarlada kalmadı diyarın engüçlü ordusu xxxmen de idi. Bi ban yedi ( yemesine bişey demiyorum ) ama ordusunu eyaletlere yayar yaymaz ban yemesi bence şüpheli bi durum.! aynı olay kanuni55 e de yapıldı.

Bittimi bitmedi. Sokartes savaştayız diye ordusunu kendi dönüş saatine göre bi madene yolluyor. Ordusunu 9 a bölmüş, 1 i ana ordu. zagor61 2 saniye ile sokartes in ana ordusunu yakalıyor. sokartes online ama elden gelen bişey yok. Yolladığı madene bakıyorsun ittifakı yok, sokartes le mesafesini bilemezler, harita kaç, ittifak haritası kaç bunları bileseler bile vuruş saatini sokartesten başkası nasıl bilebilir..?? vurduğu kişi madenlikten çıkmışmı derseniz halen maden..

Ve bu olayları biz anlayıncı mod.lar a siz nasıl olurda onlarla iş birliği yaparsınız diye sesimizi yükseltince banlar başladı.

Bizi sustura bilirsiniz ama yıldıramazsınız.!

Her diyarda bunlar yaşanıyorsa biz boşuna oynuyoruz kankalar..

Ben ve arkadaşlarım oyunu bıraktık.

Ben bildiklerimi sizinle paylaştım. Gerisi size kalmış..

2011 - TRD-6 NET DEĞER 1.si
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Nisan 30, 2009, 06:34:38 ÖS »

Bu nasıl oyun ya , okadar emek ver para yatır , sonra hasız yere güme git , töbe töbe yaa  Angry Angry Angry
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Nisan 30, 2009, 06:35:42 ÖS »

Temiz oynadıkdan sonra bişey olmaz Wink _A_E_G_M_

wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Nisan 30, 2009, 06:40:34 ÖS »

tamizimi var.. olayları kendinin yaşadığını düşünsene bi..

freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Nisan 30, 2009, 06:43:07 ÖS »

Ben sana bir (+) ve tam destek. Yazının tamamı olmasada önemli bir bölümünde gerçekleri dile getirmişsin. Biz de int. D6 da bir ban yedik. hatamızı bildiğimiz için ses de çıkarmadık, hatta yaptığımız adına "hile" denen şeyden çok da zarar gördük. Ama tüm bunların karşılığında bir beklentimiz vardı, gerçekleşmedi. yarın savaşımız bitince bende açacağım bir konu, artık hiç kimse kafasını kuma gömmesin... İşien geldi mi konuş gelmedimi konuşma, konuyu kilitle, banla ohhh ne ala ne ala.... ben alayım her oyunda tonlarca kredi, sen al, o da alsın, tıkladıklarımızda cabası. Sonra hak ara, neredeeee. BİZ olmasak, siz ve oyununuz olurmuydu acaba...

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Nisan 30, 2009, 06:43:57 ÖS »

kardeş dediklerin dogru olabilir ama bunu her bölümde açmışsıın  Huh?
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Nisan 30, 2009, 06:47:24 ÖS »

inş. baskasının basına böyle bişey gelmez (eger varsa tabii)  *xxx*
ataferr
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Nisan 30, 2009, 06:54:20 ÖS »

arkadaşlar eğer biz düzgün oynamadıysak sharbon neden banlandı göstermelik hareketler yapıyor modlar eğer yapıyorsanız bi iş tam yapın size bi ince detay daha vereyim ilk önce ittifak liderimiz mefe banlandı ittifak savaşındaydık atamadık mefeyi mefeden başladılar banlamaya neden sorarım size siz olsanız işin arkasında art niyet aramazmıydınız....
savastur
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Nisan 30, 2009, 06:54:35 ÖS »

Arkadaşım dediklerinin doğru olduğuna inanıyorum, geçmiş olsun. Bu oyunda herkes oyunun açıklarını biliyor. Bakıcılık yasak ama her ittifakta birbirinin hesabına girip çıkmalar mevcut. Her ittifakta ittifak hazinesine aktarmak için kullanılan maden hesaplar mevcut. Her ittifakta kami kaze için yan hesaplar mevcut. Yeni ticaret sistemi ise tam hileye müsait. Bir de senin eklediğin unsurlar ki geri dönüşte kilitlenme olayını birkaç oyuncudan daha duydum. Şimdi oyunun açıklarından herkes yararlanıyor mu yararlanıyor, banlanmak istenen hesab didik didik inceleniyor, diğer oyuncular ceza almazken sadece o göze batan oyuncu banlanmış oluyor. Evet ya oyunun açıklarını kapatın böyle şeylere fırsat vermeyin ya da oyunu resetleyin tamamen.
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Nisan 30, 2009, 06:55:08 ÖS »

arkadaşım bak sana birşey söyliyeyim oyunu öğrenememişseniz bu modların suçu değil sizin suçunuz ben 3-4 ay kaçtım diyarın en tepedekileri peşime düştü en büyük ordularla yağma kale ne varsa yaptılar ama 1 tane askerimi bile alamadılar gerektiği zaman karşılarına çıkıp indirdim gece 4 te söylemiş banlanacak diye normaldir gece şikayet etmiştir ve hile yada aynı ıp olduğundan emindir ve söylemiştir sabahta yetkililer inceleyince cezayı yemiştir bunun açıklanacak bir durumu yok modlar blitze başladılar ve siz gibilerin yüzünden bıraktılar en başında yeter artık CEZAYI MODLAR DEĞİL ADMİN VERİR MODLAR SADECE ŞİKAYETİ İLETİR BİR DERDİNİZ VARSA BURADAN MODLARI SUÇLAYARAK DEĞİL ADMİNE DERDİNİZİ KANITLARIYLA BİRLİKTE BİLDİREREK HALLETMEYE ÇALIŞIN. Smiley

wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Nisan 30, 2009, 06:55:38 ÖS »

her yerde açtım çünki bunu silecekler ve konuyu örtbas edecekler...

tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Nisan 30, 2009, 06:57:01 ÖS »

her yerde açtım çünki bunu silecekler ve konuyu örtbas edecekler...
AL İŞTE MODLARIN SUÇU NE BUNDA HER BÖLÜME AÇMIŞSIN BAN YERSİN SONRA GENE DERSİN TAHSİNLE MODLAR İŞBİRLİĞİ EDİYOR KURALLAR UYGULANMAK İÇİNDİR KURALLARI ÇİĞNERSEN CEZA ALINMASI NORMALDİR.

ataferr
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Nisan 30, 2009, 07:00:17 ÖS »

bizim şikayetlerimiz neden iletilmedi tahsin kardeş bizde şikayet etmedik sorun burda onlar şikayet eder anında görüntü olur biz şikayet ederiz teğet geçer ultimanın hepsi hazineci olmuştu sharbonun bakmadığı hesap varmı diye bi sorun cevap yok vede ordu kitleme olayı imkansız denecek kadar dediğimiz şartlar altında 9 ordu 9 ayrı saldırı hedefi bunlardan  biri ana ordu ve ana ordunun saldırı hedef bonus nasıl yakalanır 3 snye ile bunu açıklayabilicek olan varmı....
savastur
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Nisan 30, 2009, 07:01:34 ÖS »

arkadaşım bak sana birşey söyliyeyim oyunu öğrenememişseniz bu modların suçu değil sizin suçunuz ben 3-4 ay kaçtım diyarın en tepedekileri peşime düştü en büyük ordularla yağma kale ne varsa yaptılar ama 1 tane askerimi bile alamadılar gerektiği zaman karşılarına çıkıp indirdim gece 4 te söylemiş banlanacak diye normaldir gece şikayet etmiştir ve hile yada aynı ıp olduğundan emindir ve söylemiştir sabahta yetkililer inceleyince cezayı yemiştir bunun açıklanacak bir durumu yok modlar blitze başladılar ve siz gibilerin yüzünden bıraktılar en başında yeter artık CEZAYI MODLAR DEĞİL ADMİN VERİR MODLAR SADECE ŞİKAYETİ İLETİR BİR DERDİNİZ VARSA BURADAN MODLARI SUÇLAYARAK DEĞİL ADMİNE DERDİNİZİ KANITLARIYLA BİRLİKTE BİLDİREREK HALLETMEYE ÇALIŞIN. Smiley

Ya oyunun açıkları var, bu oyunun açıklarını bilenler yazsınlar artık bu işin cılkı çıktı. Bir ordunun nereye gönderildiğini ve ne zaman döneceğini nerden bilebilir diğer oyuncular. Bakın bu tip durumlar bugün bu arkadaşlara ki ben kendilerini tanımıyorum, yarın bizedir. Her türlü hileye müsait bir yapı var ve sadece şikayet edilen oyuncu banlanıyor.
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Nisan 30, 2009, 07:06:29 ÖS »

Ve bu olayları biz anlayıncı mod.lar a siz nasıl olurda onlarla iş birliği yaparsınız diye sesimizi yükseltince banlar başladı. -- Kardeşim her şeyi modların üstüne atmayın,tanıyo diye mod ona ayrıcalık tanımıyo,iftira atacağına adam gibi derdin varsa anlat...

Sayfa: [1] 2 3 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!