Imperia Online Poland  
Czerwiec 24, 2024, 14:09:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dzial Dyskusje, ciekawostka.  (Przeczytany 4638 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PeZet
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +25/-36
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« : Wrzesień 24, 2009, 19:42:59 »

Na tym forum przez krotki okres mojej przymusowej obecnosci zauwazylem pewna ciekawostke. Dzial opatrzony naglowkiem dyskusje i opisany slowami: wszystko o wszystkim czyli miejsce na wasze dyskusje, co rozumie jako, ze o wszystkim moge tu dyskutowac jednakze nie spelnia swojej roli. Z zalozenia wiemy, ze skoro opisujemy dzial w sposob umozliwiajacy dyskusje na WSZYSTKIE tematy i skoro poruszany w nim temat nie zostal wyczerpany w mniemaniu jego autora, a autor pragnie w sposob kulturalny dyskutowac z ludzmi tym watkiem zainteresowanymi, to w mysl opisu tego dzialu powinno sie mu to udostepnic, jednak nie zawsze tak jest... Pomijajac jednak to, chcialbym poddac pod dyskusje, majac na wzgledzie absolutny brak poparcia, sens utrzymywania podobnego dzialu w uzyciu. Skoro w opisie widnieje informacja, ze dany uzytkownik moze przedyskutowac wszystko co go trapi, co mu sie nie podoba, co denerwuje, czy moze bardzo lubi, to wydaje mi sie, ze powinno mu sie ta dyskusje umozliwic, a nie odwrotnie. Powszechnie wiadomo przeciez, ze jesli ktos jest niezadowolony, to bedzie chcial swoje powody do niezadowolenia wyjasnic i to on powinien decydowac, kiedy satysfakcje osiagnal. Naturalna rzecza jest, ze jak jest napisane, ze to miejsce na dyskusje o wszystkim, to nie powinno sie tego zabraniac, a wprost przeciwnie. Tutaj kazdy powinien sobie wybrac, o czym chce dyskutowac, a o czym nie i wybierac watki ktore go interesuja, a nie psuc dyskusje innym. Czy nie tak to powinno wygladac? Zapraszam do dyskusji.
Zapisane
bogd7
Porucznik
***

Karma: +20/-20
Offline Offline

Wiadomości: 126

...


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 24, 2009, 19:50:57 »

Pewnie nie na temat, ale nie wiem gdzie to dać.

 W ramach solidarności z PeZet i z uwagi na piękny niebieski kolor też chce tak samą plakietkę "Restricted".
Proszę nie odmawiajcie.
Zapisane

Świat 6. Witchers.   GRAM BEZ KREDYTÓW !!
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 24, 2009, 19:54:28 »

To może porozmawiamy o dobroczynnym wpływie jeży, naszych zwykłych jeży co to na łąkach się pasą. Jak u mnie w ogródku zagościł sobie jeż, to problem z kretami zniknął... niestety jeżyk mój przysposobiony wyszedł na spacer i nie zauważył nadjeżdżającego samochodu... (panie czuwaj nad jego duszą). I wiecie co? Znowu sie krety zadomowiły pod moim trawnikiem! Wiecie takie kopczyki co to sa ich domkami zaczęły się pojawiać.


Teraz pytanie do Was drogie koleżanki i koledzy. Jak ściągnąć nowego jeża kawalera. A najlepiej młodą parkę jeży. Bo parka to wiadomo, nie będzie wieczorami wychodzić... i może zostaną na dłużej (dzieci i te sprawy)

Co o tym sądzicie, myślicie?
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 24, 2009, 20:04:49 »

To może porozmawiamy o dobroczynnym wpływie jeży, naszych zwykłych jeży co to na łąkach się pasą. Jak u mnie w ogródku zagościł sobie jeż, to problem z kretami zniknął... niestety jeżyk mój przysposobiony wyszedł na spacer i nie zauważył nadjeżdżającego samochodu... (panie czuwaj nad jego duszą). I wiecie co? Znowu sie krety zadomowiły pod moim trawnikiem! Wiecie takie kopczyki co to sa ich domkami zaczęły się pojawiać.


Teraz pytanie do Was drogie koleżanki i koledzy. Jak ściągnąć nowego jeża kawalera. A najlepiej młodą parkę jeży. Bo parka to wiadomo, nie będzie wieczorami wychodzić... i może zostaną na dłużej (dzieci i te sprawy)

Co o tym sądzicie, myślicie?

Grin Ja znam odpowiedź  *YAHOO*

wystaw kocie jedzenie Smiley zaraz się zlecą  *hihi*

 Latem w ogrodzie mam pełno kotów i jeży, wszyscy przychodzą na kolacyję, Całe rodziny jedzą z jednej miski Smiley Także jak są jakieś grille przychodzą po kosteczki ze skrzydełek... A jak przy tym   "m.laskają"  Grin

Wydaje mi się, że gdzieś miałam zdjęcia dokumentujące ten fakt... zaraz poszukam Smiley
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
PeZet
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +25/-36
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 24, 2009, 20:13:07 »

A czy ja moglbym grzecznie prosic o trzymanie sie watku i nie spamowanie? Temat delikatnie, ze tak powiem odbiega od kretow i jerzy, choc pewnie da sie zauwarzyc jakies podobienstwa. Jesli macie ochote o tym dyskutowac, uprzejmie prosze i wrecz zachecam do otwozenia osobnego watku, a moze ja skromna osoba sie do dyskusji przylacze. Z gory dziekuje.
Zapisane
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 24, 2009, 20:20:37 »

no nie wiem jak z tym kocim jedzeniem. Jak wystawie to pewnie wszystkie koty sąsiadów się zlecą :/ ale może to będzie lepsze niż ciągłe wyrównywanie kopców kreta... a teraz jesień i zaczną sobie nowe domki stawiać.

A może podeślesz mi kurierem jedną rodzinkę jeżyków? Zrobię im mieszkanko tam gdzie trzymam drewno do kominka. Będą miały cieplutko i przyjemnie. A i ogródek jest ładny... Na pewno miło będzie nam sobie mieszkało razem.
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
PeZet
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +25/-36
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 24, 2009, 20:27:36 »

Ponawiam moja grzeczna prosbe o przeniesienie swojej dyskusji do osobnego watku, bo bede musial poprosic administracje forum o nalezyta interwencje i ukaranie spamerow, co mam nadzieje wzgledem pelnionej funkcji uczyni.
Zapisane
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 24, 2009, 20:32:24 »

Jak dobrze zrozumiałem Twój pierwszy post "wolność i swoboda". Rozmawiam sobie o jeżach, a Ty się na mnie jeżysz! Nie wiez jakie one są pożyteczne, to się nie wtrącaj. Jak na razie jest 1:1. Tobie boguś odpowiedział mi Ferrou Smiley Zobaczymy który temat zdobędzie więcej zwolenników.


PS Skarż się nawet do pana Boga. Dyskusja ma być wolna i bez skrępowań. Jesteś hipokrytą, który krytykuje administracje jeżeli blokują spam i złe dyskusje, ale sam ich do tego teraz namawiasz! O co kaman?
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
saag
Szeregowiec
*

Karma: +22/-12
Offline Offline

Wiadomości: 26


ANIMAL LIBERATION FRONT


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 24, 2009, 20:32:52 »

wczoraj spotkałem Jurka przed budką z piwem, na rogu naszej ulubionej alejki...usiadłem splunąłem on zapalił i tak miną wieczór. czasem on mówił ja słuchałem...niekiedy ja mówiłem on słuchał... ale tego wieczora obaj milczeliśmy..
Jurek to fajny gość
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 24, 2009, 20:37:04 »

Obiecane zdjęcia Smiley

 

 

Rico, ja tam nie będę łapała tych jeży.. one dzikie są, pchły mają i pewnie wściekliznę... I zapewne nie spodoba im się podróż pocztą polską  Smiley

Tak mi się wydaje, że Twój jeż poszedł na spacer w poszukiwaniu nowego domu bo go nie karmiłeś Tongue I niestety spotkało go nieszczęście... [ * ][ * ][ * ]
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 24, 2009, 20:39:20 »

a ja myślę, że to był pan jeż i poszedł sobie do pobliskiego parku na spotkanie z jakąś panną... tak sie chłopak zamyślił, wiadomo zakochany, że nie zauważył samochodu... Sad biedaczyna... Panna pewnie w płacz, jeżyk kaput a u mnie krety krety zaczynają coraz weselej sobie hulać po moim trawniku Sad
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
saag
Szeregowiec
*

Karma: +22/-12
Offline Offline

Wiadomości: 26


ANIMAL LIBERATION FRONT


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 24, 2009, 20:41:20 »

fotki bomba...
Zapisane
PeZet
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +25/-36
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 24, 2009, 20:51:12 »

Jak najbardziej jestem za wolna dyskusja i wypowiadaniem tego co sie mysli. Jako, ze temat jerzy, jerzozwierzy, ryjowek, losi, swin, krow, psow i oslow jest mi obcy, pragnalbym wrocic do tematu zalozonego przezemnie watku. Pomine milczeniem obraze jakiej tu doznalem i zglaszac jej nie bede, bo bardziej mi zalezy na postronym odbiorcy mojego watku, niz na osobach promujacych zwierzyniec. Wiec co myslimy o dziale dyskusje?
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 24, 2009, 20:57:28 »

Temat jeże  Grin Grin Grin
Ciekawy i bardzo interesujący.
Posiadacze jeży łączcie sie w zwarty kolektyw, budujmy lepszą przyszłość dla jeży.
Już widzę te plakaty ,spoty reklamowe ,jeż na prezydenta
Trzeba zadać sobie pytanie trudne pytanie :
-"Czy ma Pani jeża?"   Wink

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2009, 21:06:53 wysłane przez Demeskinos » Zapisane

PeZet
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +25/-36
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 24, 2009, 21:10:08 »

Dzial dyskusje jak sama nazwa wskazuje powinien sluzyc dyskusjom. Wiem, ze dla wielu jest to trudne do zrozroznienia i ciezkie do pojecia i przepraszam was serdecznie moi mili za zbyt trudny dla was temat, ale zwracam sie z goraca prosba do milosnikow zwierzat, ich posiadaczy jak i samodzielnie wypowiadajacych sie zwierzatek bysmy jednak trzymali sie tematu. To goraca prosba, nic wiecej.
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!