Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 09:25:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowe wątki i dyskusja na tym forum  (Przeczytany 623 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« : Wrzesień 18, 2009, 22:48:30 »

Jak wszyscy mogli ostatnio zauważyć dyskusje na tym forum nie mają nic wspólnego z tym co to słowo oznacza. Z mojego punktu widzenia jeżeli użytkownik ma jakąś ważną sprawę to pozostaje mu w momencie pisania wątku jednocześnie go zamykać.
Wiem, że ten wątek nic nie zmieni ale zastanówcie się ludzie jakiego forum chcecie? Czy chcecie forum na którym każdy bez wyjątku wątek prowadzi do awantury, wypominania sobie wszystkiego co przyjdzie Wam do głowy i doprowadzenie do zamykania kolejnych wątków. Czy może chcecie wątków w których wymieniacie się doświadczeniem, pomagacie sobie nawzajem w grze a nawet rozmawiacie na luźne tematy.
Rozumiem, że ostatnie zmiany wprowadzone w grze nie ułatwiają gry a wprowadzenie zmian w naliczaniu kosztów uniwersytetu w środku trwania ery mocno zaburzyło rozgrywkę i nie bronię słuszności wprowadzenia tych zmian w taki właśnie sposób. Nie widzę jednak w tym powodów do tego by gracze zaczęli traktować się w taki sposób, poniżając się nawzajem niejednokrotnie bez powodów i oskarżając o różne występki bez dowodów. Zachowujecie się jak nastolatki, które dla rozrywki wkładają nauczycielom kosze na śmieci na głowę, filmują to i wystawiają na youtube. Zastanawiające jest to, że spora grupa osób, które sieją zamęt na forum co jakiś czas stara się utwierdzić pozostałych w przekonaniu, że są już od dłuższego czasu pełnoletni, jednocześnie zarzucając młodzieży, która dostała się do teamu ich niedojrzałość związaną z wiekiem. Według mnie, ale może być to tylko subiektywna ocena, osoby te wykazały jak bardzo niedojrzałe są w kwestii utrzymywania dyskusji na dopuszczalnym chociaż poziomie.
Nie chcę siebie wybielać, bo zdarzyło mi się także napisać kilka postów których powinienem się wstydzić, ale każdemu mają prawo czasami puścić nerwy. Jednak, gdyby wziąć pod uwagę wątki z ostatnich kilku tygodni, to można by dojść do wniosku, że użytkownicy tego forum to pacjenci oddziału leczenia nerwic albo grupa studentów psychologii badająca zachowania społeczne wśród społeczności internetowych.
Przestańcie choć na chwilę mówić o tym co dzieje się w grze, dajcie kilka demotywatorów, to może powoli wszystko wróci do stanu sprzed kilku tygodni, kiedy to, mimo awantur, dawało się jeszcze podyskutować.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!