Imperia Online Poland  
Czerwiec 24, 2024, 13:54:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Ankieta
Pytanie: Czy Mistrz IO powinien zachować swoją żółtą plakietkę?  (Głosowanie skończone: Wrzesień 27, 2009, 11:21:04)
Tak, w końcu dany gracz osiągnął sukces w quiz'ie i powinno to być honorowane. - 9 (32.1%)
Nie, jest tylko jeden AKTUALNY Mistrz IO. - 17 (60.7%)
Nie mam zdania, obchodzi mnie to tyle, co zeszłoroczny śnieg. - 2 (7.1%)
Głosów w sumie: 24

Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy Mistrz IO powinien zachować swoją żółtą plakietkę?  (Przeczytany 6305 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 13, 2009, 17:50:19 »

Jestem przeciw wprowadzaniu jakiś tam plakietek ex mistrz ,czy jakby to nazwać.
Mi wystarczy reklam jaką sam sobie sprawiłem w podpisie i nie życzę sobie jakieś tandetnej plakietki  Grin

Arwi z cało sympatio ,ale jesteś moderatorem ,a to nie tylko przywileje ale i obowiązki ,w pełni zgadzam sie w tym wypadku z opinią rafiego.

Cytuj
Gdy nie było plakietki, nie było też takich problemów. Cieszcie się tym co już macie, bo to i tak wiele.
 
A moze tak pójść dalej i zlikwidować quiz - zero problemów z plakietkami  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Zapisane

Arwena
Gość
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 13, 2009, 18:01:18 »

Cytuj
A moze tak pójść dalej i zlikwidować quiz - zero problemów z plakietkami  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

 Smiley
Tamas mi coś o tym pisał... hmm.. chyba o skasowaniu plakietki a pozostawieniu samego tytułu. Tak by było chyba najlepiej Smiley Oczywiście jeśli rzeczywiście jedna plakietka Wam nie wystarczy.
Zapisane
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 13, 2009, 18:41:38 »

Plakietka miałabyć z założenia przechodnia, jako taki dodatkowy bonus i wyróżnienie została wprowadzona.

Arwenko, nie oszukuj siebie i innych. W quizie startuje się głównie dla kredek. Plakietka to tylko taki bajer, że jest zabawa? Hmm jest i jej nie ma, zależy jak no to się spojrzy i czego oczekuje. Ale kredki fajna rzecz.
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
Arwena
Gość
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 13, 2009, 18:53:40 »

Plakietka miałabyć z założenia przechodnia, jako taki dodatkowy bonus i wyróżnienie została wprowadzona.

Arwenko, nie oszukuj siebie i innych. W quizie startuje się głównie dla kredek. Plakietka to tylko taki bajer, że jest zabawa? Hmm jest i jej nie ma, zależy jak no to się spojrzy i czego oczekuje. Ale kredki fajna rzecz.


Jesteś pomysłodawcą quizu. Dlaczego zacząłeś go organizować? Żeby zasilić konta kredkami kilku graczom?
To jest swego rodzaju zabawa, rywalizacja, jakaś rozrywka... W końcu zaczęło się coś dziać, nie przeczę, w pierwszej edycji quiz miał ogromne wzięcie, darmowe kredki podziałały jak magnes.
Ale czy o to tu naprawdę chodzi?
Zapisane
saag
Szeregowiec
*

Karma: +22/-12
Offline Offline

Wiadomości: 26


ANIMAL LIBERATION FRONT


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 13, 2009, 19:01:30 »

ja mysle ze jak jakis mistrz nie dal rady to jak w zawodowym boksie...;p
Zapisane
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 13, 2009, 19:16:46 »

Arwi: Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja zrobiliśmy quiz dla rozruszania forum i do zmotywowania do czytania instrukcji. Taki był nasz cel, środkiem do jego osiągnięcia były właśnie kredki...

Osoba startująca myśli o kredkach, ale żeby jej zdobyć musi zajrzeć do instrukcji.


I tak to wygląda Smiley
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2009, 19:48:34 wysłane przez rico » Zapisane

stop cenzurze w sieci!
Dabros
♫ Ten Muzyczny ♫
Ex-IO Team Member
*

Karma: +480/-305
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2310


Nie zawahaj się do mnie napisać


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 13, 2009, 19:21:01 »

po za tym za 1 edycje quizu doszło nam kilku nowych stałych użytkowników
oraz pobiliśmy rekord w "najwięcej online"  Grin

zgadzam się z alhattalem że quiz został zrobiony po to aby rozruszać forum a kredki to tylko zachęta Grin

oraz Alh szacun za poprzednie edycje  Wink
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2009, 19:49:32 wysłane przez Dabros » Zapisane

River013
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +157/-177
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 596



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 13, 2009, 19:57:51 »

Widać że dalsza dyskusja do niczego nie doprowadzi ^^    może zamknijmy ten wątek ?  szkoda nerwów
Zapisane

Ważne jest by brać prawdę za autorytet, nie autorytet za prawdę
Vasilievo_
Mistrz IO
Porucznik
***

Karma: +53/-18
Offline Offline

Wiadomości: 193


Głupota jest wystarczająca,mądrosc nigdy


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 13, 2009, 20:04:33 »

najlepiej jak plakietka bedzie przechodnia
a byli mistrzowie mogą sobie przeciez w opisie napisac ze byli mistrzami
cieszmy się tym co mamy
Zapisane

Twiss
Major
*****

Karma: +163/-155
Offline Offline

Wiadomości: 570



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 13, 2009, 21:16:08 »

witam po całodziennej błogiej przerwie od forum Wink

chciałem zaznaczyć, ze zakładajac temat nie miałem zamiaru doprowadzić do kolejnej kłótni, sam mam ich dość - dlatego prosze się nie kłócić tam wyżej tudzież niżej Wink

przeczytałem sobie sprawę i rzeczywiscie:
1. plakietka "Mistrz IO" lub "Ex-Mistrz IO" za jakiś czas mogłaby doprowadzić do śmiesznej sytuacji
2. Arwena wysunęła ciekawy pomysł, zeby zostawiać plakietkę osobom, które wygrają quiz 3/5 razy
3. pomyślałem, ze można by zastosować jeszcze jedną fajną rzecz --> mianowicie Mistrz IO u stopki forum, gdy jest online jest wyróżniony takim fajnym "niebieskim" kolorem (nie pamiętam nazwy tego koloru) - a moze by zostawić im to podswietlenie??

pozdrawiam.
Zapisane

Dabros
♫ Ten Muzyczny ♫
Ex-IO Team Member
*

Karma: +480/-305
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2310


Nie zawahaj się do mnie napisać


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : Wrzesień 13, 2009, 21:46:29 »

na życzenie River013 zamykam wątek faktycznie nie powinno się dyskutować na ten temat

"...jest jak jest" i jest dobrze
Zapisane

Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Wrzesień 13, 2009, 21:58:37 »

witam po całodziennej błogiej przerwie od forum Wink

chciałem zaznaczyć, ze zakładajac temat nie miałem zamiaru doprowadzić do kolejnej kłótni, sam mam ich dość - dlatego prosze się nie kłócić tam wyżej tudzież niżej Wink

przeczytałem sobie sprawę i rzeczywiscie:
1. plakietka "Mistrz IO" lub "Ex-Mistrz IO" za jakiś czas mogłaby doprowadzić do śmiesznej sytuacji
2. Arwena wysunęła ciekawy pomysł, zeby zostawiać plakietkę osobom, które wygrają quiz 3/5 razy
3. pomyślałem, ze można by zastosować jeszcze jedną fajną rzecz --> mianowicie Mistrz IO u stopki forum, gdy jest online jest wyróżniony takim fajnym "niebieskim" kolorem (nie pamiętam nazwy tego koloru) - a moze by zostawić im to podswietlenie??

pozdrawiam.

Co do pkt trzeciego to jest to chyba selledyn czy jakoś tak  Smiley
Pozwoliłem sobie napisać z pewnego powodu mianowicie mówiłem dziś z Arweną na temat plakietki i tak jak napisała wysunąłem pomysł aby nadawać starym mistrzom adekwatne tytuły własne (Takie jak moja "Zwyczajna Lamka"  Embarrassed)

Byłby wtedy tylko jeden mistrz (tak jak się niektórzy upierają  Tongue) i masa ex-mistrzów ale bez plakietek ;P

Pozdrawiam ; ]
Zapisane

Arwena
Gość
« Odpowiedz #27 : Maj 14, 2010, 14:45:56 »

Hmm chyba doszliśmy do (przynajmniej mam taką nadzieję) salomonowego rozwiązania. Plakietkę zachowuje tylko obecny Mistrz na okres 1 miesiąca, natomiast dodaliśmy własny tytuł. Każdy poprzedni, łącznie z obecnym Mistrzem IO, otrzymuje taki właśnie tytuł.
Odznaczenie jest, zwycięstwo nie pójdzie w niepamięć.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!