Imperia Online Poland  
Czerwiec 05, 2024, 08:45:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rekordy IO - nowe kategorie/nominacje  (Przeczytany 50028 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
fenrir
Porucznik
***

Karma: +134/-76
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 210



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Lipiec 04, 2009, 13:07:19 »


a ta bitwa w czym ma być największa czy najlepsza? Bo wpatruję się jak sroka w gnat i nic nie widzę...
Zapisane


R26E1-> top1 mil; top1 net worth; top1 honor; 16 medals;
Dabros
♫ Ten Muzyczny ♫
Ex-IO Team Member
*

Karma: +480/-305
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2310


Nie zawahaj się do mnie napisać


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : Lipiec 04, 2009, 13:12:36 »

Fenrir złoto  Cool
103017266  Shocked
chyba że masz większa ?

sprawdziłem. i jeżeli nie jest to fake, to oznacza, że od 42 poziomu cena uniwerku się nie zmienia. bo według mojego kalka to jest koszt 42 poziomu (w przybliżeniu, bo nie dokładnie). czas budowy to około 99h. i wydaje mi się, że może to być prawda, należało by jedna wziąć pod uwagę fakt, że musiał zbudować poziomy od 42 do 54 każdy po minimum 99 godzin.
jednak ten screen jest zastanawiający i po dłuższej analizie danych ujawnia możliwość istnienia oszustwa.
faktem jest, że podczas budowy uniwerku odnawiają się godziny konstrukcyjne, pozostały czas wskazuje na fakt, że uniwerek jest budowany od około 92 godzi co wskazywało nby na to, że pozinien mieć całkowicie odnowione godziny konstrukcyjne.
ze screena wiem, że ma dokładnie 23 poziom architektury, co daje 12,5 godziny lub przy premium 23 godziny, czyli brakuje kilku minut co wskazywało by na buga (wątpię) lub oszustwo.
ocenę prawdziwości pozostawiam Wam, co do mnie jestem przekonany o oszustwie

PS dikładny koszt poziomu 42 wg mojego kalka to: 6742789, 0, 3371395, 3371395 czas 99:12:40

nie jestem dobry z matmy więc się nie wypowiem czy to oszustwo

Narta co do wzorów to je mam a nawet więcej niż bym potrzebował Grin
Zapisane

chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : Lipiec 04, 2009, 13:16:01 »

warte   kategorii
http://img407.imageshack.us/img407/4471/uni.jpg
A  jak  zakończy  się ta  nierówna  walka zobaczymy,  do  końca ery   daleko.

mam pewne wątpliwości, które mogą zostać rozwiane przez podanie informacji, nawet na priva o kilku badaniach (koszt i czas). wtedy z całą pewnością stwierdzę czy jest to prawda.

BTW.
Chociaż cena spichlerza zaczyna maleć od 35 lvla więc nigdy nic nie wiadomo.

dokładnie, i nie tylko spichlerza. cena każdego budynku czy badania opartego na formule 1 maleje od 35 poziomu

hmm...nie wierzę aby miał bardzo bardzo wysoki lvl Architektury. Bo tylko dzięki nie mu może mieć taką niską cenę  *hmm*

ten gracz ma poziom architektury 23, a koszt uniwerka ma się nijak do tego bo w żaden sposób nie jest zależny od architektury

pozdrawiam, Wasz nadworny kalkulator Cool
Zapisane

Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Lipiec 04, 2009, 13:22:29 »

Gdy garałem na pl1 miałem swoje ulubione badanie. Gdzieś po połowie ery znalazłem się na rozdrożu wyborów badań i wybrałem badania militarne.Najbardziej spodobała mi sie medycyna wojskowa ,dlatego na koniec ery miałem 21 poziom i 22 w badaniu Smiley Razem z badaniami sojuszu odzyskiwało mi się po wygranej walce 88 % wojska (nowy kalkulator nawet nie chciał przeliczać mi moich walk Smiley) Nie wiem ,czy znajdę jakiś link z walką .Obrazek z badaniami dołączę niedługo. Jestem ciekaw do jakiego poziomu doszli inni gracze jak jest już 54 uniwerek *freak*
Zapisane

fenrir
Porucznik
***

Karma: +134/-76
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 210



Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Lipiec 04, 2009, 13:25:33 »

Fenrir złoto  Cool
103017266  Shocked
chyba że masz większa ?

nie jestem dobry z matmy więc się nie wypowiem czy to oszustwo

Narta co do wzorów to je mam a nawet więcej niż bym potrzebował Grin

fakt, ale w takim razie musiałby być podział na stare zasady bez max cargo - tak jak ta walka (bo przyniesienie teraz takiej kasy równa się olbrzymiej ilości wojska)  i to samo podział na światy      V4x      V4      V4a itp. ponieważ zrobienie kiedyś 25 prowincji było cholernie trudno, a teraz to jest pikuś. Pan Pikuś  Grin
Zapisane


R26E1-> top1 mil; top1 net worth; top1 honor; 16 medals;
Dabros
♫ Ten Muzyczny ♫
Ex-IO Team Member
*

Karma: +480/-305
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2310


Nie zawahaj się do mnie napisać


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : Lipiec 04, 2009, 14:23:31 »

fakt, ale w takim razie musiałby być podział na stare zasady bez max cargo - tak jak ta walka (bo przyniesienie teraz takiej kasy równa się olbrzymiej ilości wojska)  i to samo podział na światy      V4x      V4      V4a itp. ponieważ zrobienie kiedyś 25 prowincji było cholernie trudno, a teraz to jest pikuś. Pan Pikuś  Grin

tak, tak stare zasady
ale niech zostanie ten raport dla tych którzy po nas przyjdą   Wink
Zapisane

sorso
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +33/-31
Offline Offline

Wiadomości: 142


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Lipiec 06, 2009, 22:49:24 »

Panowie sprawa będzie wyjaśniona  Powiem szczerze że dla mnie to też jest niemożliwe Chociaż już dawno doszedłem do wniosku że takie słowo w tej grze nie istnieje

No cóż , jak mawiał mój dziadek , niemożliwe to hełm na lewą stronę założyć. Więc i 60 uniwerek jest możliwy i nie jest to żadne oszustwo. Nie interesuje mnie czy to błąd w grze czy Chegewara coś tam w excelu poknocił , faktem jest że cena uniwersytetu rośnie do poziomu 43 albo 44 ( nie pamiętam dokładnie , bo to 2 tygodnie temu było) , później do poziomu 50 dość szybko spada ( ok. 7.5 mln drewna i po niecałe 4mln kamienia i złota) a do poziomu 51 spadki są niewielkie. Czas budowy też spada i dla 60 uniwerku, przy architekturze jak na screenie , wynosi ok. 63h. Mam 13 prowincji a chce zasiedlić w ciagu 2ch miesięcy resztę a nie mam niestety naukowca u Owsiakusa jak Czuban więc musiałem sobie radzić inaczej i dlatego zacząłem robić uniwerki żeby czas robienia centralki zmniejszyć ( bo reszta to żaden problem). NIe wiem do jakiego poziomu dojdę bo będę teraz jeszcze kilka uniwerków robił aby dojść do czasu budowy centralki w ciągu 3 dni ale pewnie do 70-80 albo i wiecej jeśli nie ma limitu.

http://img150.imageshack.us/img150/5864/uniq.jpg
http://img299.imageshack.us/img299/5683/badania.jpg
Zapisane

Bo taki głupi to ja już nie jestem . Może głupi ale taki to już nie
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Lipiec 06, 2009, 22:55:37 »

No cóż , jak mawiał mój dziadek , niemożliwe to hełm na lewą stronę założyć.

W wojsku niemożliwe jest wywrócić hełm na lewą stronę i okopać się w jeziorze.  Grin Grin Grin Przekaż dziadkowi.
Zapisane

fenrir
Porucznik
***

Karma: +134/-76
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 210



Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Lipiec 06, 2009, 22:59:54 »

No cóż , jak mawiał mój dziadek , niemożliwe to hełm na lewą stronę założyć. Więc i 60 uniwerek jest możliwy i nie jest to żadne oszustwo. Nie interesuje mnie czy to błąd w grze czy Chegewara coś tam w excelu poknocił , faktem jest że cena uniwersytetu rośnie do poziomu 43 albo 44 ( nie pamiętam dokładnie , bo to 2 tygodnie temu było) , później do poziomu 50 dość szybko spada ( ok. 7.5 mln drewna i po niecałe 4mln kamienia i złota) a do poziomu 51 spadki są niewielkie. Czas budowy też spada i dla 60 uniwerku, przy architekturze jak na screenie , wynosi ok. 63h. Mam 13 prowincji a chce zasiedlić w ciagu 2ch miesięcy resztę a nie mam niestety naukowca u Owsiakusa jak Czuban więc musiałem sobie radzić inaczej i dlatego zacząłem robić uniwerki żeby czas robienia centralki zmniejszyć ( bo reszta to żaden problem). NIe wiem do jakiego poziomu dojdę bo będę teraz jeszcze kilka uniwerków robił aby dojść do czasu budowy centralki w ciągu 3 dni ale pewnie do 70-80 albo i wiecej jeśli nie ma limitu.

http://img150.imageshack.us/img150/5864/uniq.jpg
http://img299.imageshack.us/img299/5683/badania.jpg

cena uniwerku zaczyna spadać po 35lvl - sprawdzone  Smiley
Zapisane


R26E1-> top1 mil; top1 net worth; top1 honor; 16 medals;
narta
Major
*****

Karma: +328/-473
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1381


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Lipiec 06, 2009, 23:07:19 »

sprawdzone bylo juz dawno temu
Zapisane

keøs
Kapitan
****

Karma: +108/-18
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 414


Jak nie Ty to kto ?


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Lipiec 06, 2009, 23:14:37 »

po 35?? a nie po 30  Huh?  *SCRATCH*
Zapisane


'To dzieje sie codziennie...
Dzień w dzień w każdym mieście w tym poj.banym kraju'
sorso
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +33/-31
Offline Offline

Wiadomości: 142


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Lipiec 06, 2009, 23:19:28 »

sprawdzone bylo juz dawno temu

Nie będę z tobą o tym dyskutował , jak dojdziesz do tego lvl-u co ja to pogadamy.W tej chwili to ty to znasz z teorii a ja z praktyki.
Zapisane

Bo taki głupi to ja już nie jestem . Może głupi ale taki to już nie
Sagitarius
Mistrz IO
Ex-IO Team Member
*

Karma: +123/-47
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 456


Balcerowcz musi odejść!


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Lipiec 07, 2009, 08:04:12 »

Ja mogę zaświadczyć że spichlerze na 100% tanieją od 35 levelu. Sprawdzone w praktyce  Smiley
Zapisane


Quiz 2 edycja -> Top1

R46E1-> TOP2 mili , TOP6 honor , TOP9 net worth
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Lipiec 07, 2009, 08:38:55 »

Najwięcej skolonizowanych prowincji:
Tutaj może być wielu graczy, może pierwszych trzech?

Najwięcej zdobytego złota w ataku:
http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/13/2008_5_6/13000367_13007401_21710

pl1e1

Najwięcej ptk eko na koniec ery [ery 12 miesięcznej]:
Najlepiej sprawdzić rankingi ukończonych polskich światów oraz kilka obleganych przez Polaków interków ...5,6,9

Najwięcej ptk eko na koniec ery [ery 8 miesięcznej]:
Era 8-miesięczna była tylko jedna, Jarasjan wygrał punktowo. Screeny są na forum.

Nie wiem czy jest sens umieszczać największy mały, średni i duży kredyt? Sadzę że wystarczy mały lub duży. Najczęściej operuje się wartością małego kredytu w wymienie informacji między graczami. Proponuję zostawić mały kredyt.

Proponowałbym podzielić rekordy na militarne, eko i sojuszy.

W militarnych proponowałbym dodać
Rekord wygranych walk w ataku.
Rekord wygranych walk w obronie.
Rekord ilości plądrowań.  *hihi*

Do rekordów eko proponowałbym następujące kategorie:
Maksymalna ilość ludzi w imperium.
Maksymalna ilość ludzi w jednej prowincji - równiny.
Maksymalna ilość ludzi w jednej prowincji - wzgórza.
Maksymalna ilość ludzi w jednej prowincji - góry.
Maksymalna ilość pracowników w imperium.
Zapisane

Vasilievo_
Mistrz IO
Porucznik
***

Karma: +53/-18
Offline Offline

Wiadomości: 193


Głupota jest wystarczająca,mądrosc nigdy


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Lipiec 07, 2009, 09:12:00 »

Najwięcej skolonizowanych prowincji:
Tutaj może być wielu graczy, może pierwszych trzech?

Najwięcej zdobytego złota w ataku:
http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/13/2008_5_6/13000367_13007401_21710

pl1e1

Najwięcej ptk eko na koniec ery [ery 12 miesięcznej]:
Najlepiej sprawdzić rankingi ukończonych polskich światów oraz kilka obleganych przez Polaków interków ...5,6,9
 

Najwięcej ptk eko na koniec ery [ery 8 miesięcznej]:
Era 8-miesięczna była tylko jedna, Jarasjan wygrał punktowo. Screeny są na forum.

Nie wiem czy jest sens umieszczać największy mały, średni i duży kredyt? Sadzę że wystarczy mały lub duży. Najczęściej operuje się wartością małego kredytu w wymienie informacji między graczami. Proponuję zostawić mały kredyt.

Proponowałbym podzielić rekordy na militarne, eko i sojuszy.

W militarnych proponowałbym dodać
Rekord wygranych walk w ataku.
Rekord wygranych walk w obronie.
Rekord ilości plądrowań.  *hihi*

Do rekordów eko proponowałbym następujące kategorie:
Maksymalna ilość ludzi w imperium.
Maksymalna ilość ludzi w jednej prowincji - równiny.
Maksymalna ilość ludzi w jednej prowincji - wzgórza.
Maksymalna ilość ludzi w jednej prowincji - góry.
Maksymalna ilość pracowników w imperium.


a po co ilosc ludzi i pracowników?pprzeciez to prawie to samo
Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!